Jump to content

Izvēle starp divām...


Prime
 Share

Recommended Posts

Sveicināti

 

Vajadzētu Jūsu ieteikumu.

 

Nevaru izšķirties starp divām markām Chrysler Serbring 2004. gada kupeja un Dodge Stratus kupeja 2004. gada.

 

Varbūt ir kādi ieteikumi, kādi padomu vai kas savādāks ko der zināt.

 

Un cik maksā sertifikāts priekšs šiem modeļiem un kā ir ar apkopi un rezervdaļām - vai ir viegli pieejamas?

 

 

 

un uz beigām odziņa, cik varētu maksāt Kasko?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • androidz

    9

  • Triplazants

    10

  • Prime

    14

  • gailis

    7

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mezavecis

A kapēc ne 3. variantu - ZAZ? Kaut kā nepieminēji neko sīkāk, ko tu vispār grib no tačkas sagaidīt.

 

Dodge vispār ir tīri amerikāņu auto un stipra aizdoma, ka visas detaļas jāved no dīķa otrā puses, ja kaut kas noplīsīs. Piemēram, urla izsitīs stiklu.

Link to comment
Share on other sites

labāk domājams ka ņem pirmo variantu, jo otrai izvēlētajai mašīnai bus dargi ar rezerves daļām, un viņas kā teica mezhavecis bus grūti iekš lv dabūt.

 

Un vajadzētu nakamreiz mazliet sīkāk aprakstīt ko īsti gribi. Vismaz motora tilpumu pasaki!

Link to comment
Share on other sites

A ko, Crysler vairs nav amerikāņu auto?

Ja no divām, tad Crysler, bet es amerikānim ietu ar līkumu, nu baigo lētumu iekša atsit.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā sorry nosākuma nepieminēju, gribu kupeju no 2004 gada, no 150-260hp ar max konfortu. un motoru no 2L - 3L.

dodgam patika salons, šausmīgi ērts un viss ir pāredzams, vienīgais redzes leņķis tāds pasūdīgs, varbūt pie gabarītiem nebiju pieradis. Chrysleram atkal redzees leņķis ir ok, bet konforts galīgi auzās.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu Dodža gadījumā par komfortu jāmaksā, neko darīt. Analogs vācu izstrādājums maksātu vēl vairāk.

Ja lielākas problēmas detaļu sagadē nebaida, tad ņem vien to dodžu, ja gribas vairāk kapeiku ietaupīt tad kraisleru.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu nekāds specs, bet arī es āmurkāņu kāriem ietu ar līkumu. Kaut kā baigi nepārliecina, ka no 2.7l motora izmoca 163ZS un tos pašus piejūdz pie riteņiem ar 4-pārnesumu automātu. Diez kas nav.

 

Cik tev vispār naudas? Pēc ss.lv spriežot ap 6000+Ls...

Link to comment
Share on other sites

Nu Dodge Stratusam 2004 ir 2.4l motors ar 200Hp nu nez vai tā ir mocīšana.

 

Var pa 5000 eivrikiem dabūt.

 

esmu gatavs atdot 5000Ls

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Volvo C70 ar T5 motori, 240 lopi, vai prasto 2.5 l 20 vārstu, 170 lopi - i kupeja, i volva. Vienīgais gads nebūs tik labs.

 

A

Link to comment
Share on other sites

Nu jā vel apkope diezgan dārga, tai skaita arī rezerves daļas.

Nu vrode nevajadzētu būt, liela daļa ir tāda pati kā Volvo S70. Hadene, dzinējs, salons (salons gan tāds prasts, bet ērts).

 

Apkope noteikti nav dārga. Detaļas, nu jā nav tās lētākās.

 

A

Link to comment
Share on other sites

Braukšu weekendā vēlreiz izbraukāties ar to Dodge Stratus, bet nu automāts ar steptronicu, sporta, eco un winter režīmu.

Link to comment
Share on other sites

versatile

V C70 +1

V S60 +10, bet nebus kupeja.

 

pasham gjimenee ir kraislers, neiesaku cilvekam, kam apkopes izdevumi nedrikst galvassapes sagadat.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Nu jā sorry nosākuma nepieminēju, gribu kupeju no 2004 gada, no 150-260hp ar max konfortu. un motoru no 2L - 3L.

Un pa 5000Ls? :D

Nu jā, pa to cenu vien sanāk visādi amerikāņu brīnumi, kurus pārdod jo iepriekšējais īpašnieks noteikti sapratis kur iegrābies un tirgo fiksi nost.

Ja gribi kopeju ar max komfortu un kupeju, skaties uz 6-7 gadus veciem Merc SL, bet pat tie būs jūtami virs 5k. BMW 6 nebūs pa kabatai, 3 nav komforta, Audi A5 arī pārāk dārgs. No japāņiem nespēju iedomāties, kas būtu kupeja ar max komfortu.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Triplazants

Japīšiem ir lexus sc 430 ar pneimopiekari.Iet ļoti mīksti un cēliens arī labs.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Izskatās pēc smagākā sieviešu auto un es nedomāju, ka topika autors spēs uzturēt 4.3L v8, ja jau tagad skatās uz kautkādiem amerikāņu brīnumiem.

Link to comment
Share on other sites

No jepoškām patīk Nissan 350Z, bet nu pagaidām bišku budžets pa īsu, BMW varat nepiedāvāt vienkārši kā suga nepatīk.

Audi dārgs bet labs, ir konforts un prieks braukt, tika ja man būtu jāizvēlas Audi tad tikai SR.

Lexus is 200 man baigi patīk, bet nu neesmu intresējies par Kasko un servisu.

Link to comment
Share on other sites

V C70 +1

V S60 +10, bet nebus kupeja.

 

pasham gjimenee ir kraislers, neiesaku cilvekam, kam apkopes izdevumi nedrikst galvassapes sagadat.

 

S60 būs dārgāks iegādē, droši vien ka uzturēšanā arī, kā jau visiem jaunākiem autiņiem pieņemts. Salons protams mūsdienīgāks un smukāks, nezinu par komfortu, lai to novērtētu kāds laiks ir jāpabraukā, bet c70 plašāks. Piekare varētu būt pacieta abiem diviem. Bet nu tas parasti aļa sporta autiņiem ir parasta lieta.

 

A par kasko, nu rupji sakot 8 - 10% proči no vērtības rēķinies un miers.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Ko tad tu gribi, kupeju ar max komfortu, vai vecu sedanu bez komforta?

Nezinu gan kā vecajiem Lexusiem ar servisu un daļām, bet pieļauju ka tur vairums tā pati toyota iekšā un problēmām nevajadzētu būt. Es pats skatos un jaunajiem lexusiem, un tiem gan servisa cenas ir tādas kā ir. Japāņi jau izturīgi līdz brīdim kad tomēr ir jāsāk likt nauda iekšā.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Piemirsu vēl ka ir tādas Toyota Supra 96 twin turbo, bet tas pārsniedz kārtigi manu budžetu un laikam būs man grūti to ķēmu piebarot ar benzīnu.

 

 

Gribu kupeju ar max. konfortu.

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Ko tad tu gribi, kupeju ar max komfortu, vai vecu sedanu bez komforta?

Tāds dīvains jautājums...

Link to comment
Share on other sites

Triplazants

Cadillac eldorado.Super vāģis pa lētu naudu.Būs tev komforts un jauda.

Link to comment
Share on other sites

Triplazants

4.6 v8 northstar.Dzīva leģenda.Esmu braucis ar cadillac seville.Emocijas pašas labakās.Patēriņš vidēji 17l/100km.Magnētiskā piekare.Displejs instrumentu paneļa vietā.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Aha, rij kā veļasmašīna un BHP tikpat cik manam modinātājpulkstenim :) Oj, sameloju, man nav modinātājpulksteņa.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Es pārvietojos ar 99 gada Honda Legend. Komforts ir. Papēti šos autiņus.

Link to comment
Share on other sites

Triplazants

Iet labāk par manu tagadējo bmw 540i.Tas ir inčīgs auto.Būtībā labākais,ko amīši varēja piedāvāt tajā laikā. Jauda ir 305hp.250km/h iet kā nemetās.

Link to comment
Share on other sites

Ņem ņem Chrysleri, varēsi detaļas no jaunā Gaz Volga Siber gāzt iekšā. :D

http://wroom.ru/cars/volga/siber

Manuprāt jēga no amīšu kupejas ir tikai tad, ja tas ir kabriolets.

Un kāpēc Tev nepatīk MB CLK? Nu nedabūsi tik jaunu gadu par tādu cenu, bet toties kvalitāte. :D

Link to comment
Share on other sites

Starp citu tiešām, Honda Accord kupejas izpildījumā, smuks mobīlis, to kas ar 3 l dzinēju. Pa to naudu būs ir tomāts i koža, i pārējie prieki. Tikai gads būs cits. Hvz cik viņš ir komfortabls, un lēts uzturēšana un remontos.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ja kupeja&komforc tad Mersis.

2 varianti - attiecīgi CLK un SLK.

SLK vienīg mazāk vietas, jo kabris tomēr.

Nu katrā gadienā cik dzirdēts, CLK nav pats izturības etalons, gan jau ka SLK līdzīgi.

Vispār tā summa tāda nekāda - nekas diži jaunāks nesanāk, bet vecākus pērkot ir iespēja dabūt "lielisku" naudas investēšanas projektu.. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu nez - es paarvietojos jau kopsh pavasara ar CLK 230 (2000.gada) - nuu.. kaa gjimenes auto galiigi neder, jo vietas pamaz - vismaz aiz manis tochna pie mana 190cm auguma, bet ceeliens elegants gan no 0 gan gaitaa, komforts ar (aada,klima daliitaa,cd cheindzhers, dibena apsilde, automaats, parkingsensori priekshaa pakaljaa, el.logi+benkji ar atminju), pateerinsh - shoseja 8, pilseeta 12 (tas pie nosaciijuma, ja nebrauc kaa baaba, kaa arii nespiezh griidaa pie katra krusta:D) :)

 

P.S - aizmirsu piebilst pie komforta, ka ir arii kruiizs, kaa arii ir smuki ksenoniņi utt. vienigii seenjot ar taadu braukt - aizmirsti, guljoshie menti jaaparvar ljooti leeni un praatiigi, bet mashiina jauka un laba - zheel buus peec meenesha paarseesties no vinjas tomeer, jaadod meitietim:D

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Tas vecais 2000. gada CLK nepēckā neizskatās. Tie CLK kas ar noapaļoto pakaļu izskatās pieņemami. Un spēcīgāki ar, 230 tak tikai 197BHP. Man gan ar savu 2m augumu tādos grūti ierāpties.

Link to comment
Share on other sites

Vispār tā summa tāda nekāda - nekas diži jaunāks nesanāk, bet vecākus pērkot ir iespēja dabūt "lielisku" naudas investēšanas projektu.. :)

Nu nez, lūzt i veci i jauni. Vecie biežāk, jaunā retāk, bet dārgāk.

Link to comment
Share on other sites

Mersis paliek mersis, gan kasko mani izputinās, gan serviss, ja viņam kaut kas notiks.

Zulus cik tev Kasko sanāk maksāt? un cik esi pa servisiem atstājis naudu?

Es arī neesmu no tiem īsākajiem - 1.90m, bet ja es apsēstos tad drošivien aizmugurē sēdošam kājas nebūtu kur likt.

Link to comment
Share on other sites

Kaska man sanaak 500 LVL gadā - a pa servisiem - 'pagaidām neko (eļļas maiņa, kalotkas - standarta apkopes), aaa... viens ksenona bloks aizrijaas - to nnomainīju (60LVL), teh apskati izgaaju bez neviena vieninieka pat:)

 

KasparZ - nuuu - nesaki viss - man atkal nepatiik ar taam apaljajaam pakaljaam+ savam uzmetu 17 collu diskus uz zemajiem profiiem - skats laabs - tikai cieta,gan maita un ritoshajai noteikti tas nepatiik, bet braucu praatiigi:)

 

Vieniigais miinuss, kas vinjai ir - zema peec velna - nu baaigi:D

 

peec 3 ned. paarseediishos 530BMW atpakalj - taa jau bik cita sajuuta buus:)

 

Rekur var iechekot arii manu mersiiti - nav ne vainas peec skata,kaa te dazhi izsakaas...

 

 

EDIT: Prime - bet nu lietots auto ir lietots - var da jebkaads patraapiities - var gadu, 2us braukt bez beedu un var saakt gruust iekshaa jau no pasha saakuma:)

post-64877-1225981190_thumb.jpg

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...