Jump to content

TV-out uz DVI


SkeletonFE
 Share

Recommended Posts

Kā lai pieslēdzu TV pie videokartes caur DVI izeju (parastais štekeris ar koaksiālo kabeli)? Videokarte ir GeForce 2 MX400. Pie setingiem it kā ir iespēja, ka output signal ir uz TV, bet man vins kaut kapēc ir pelēks. Vai vajag vēl kaut ko konfigurēt?

Link to comment
Share on other sites

tvtool progu novelc,

tas stekeris kas tev naak papildus aaraa ir vainu kaoksaalais vainu s-video(ticamaak)

Link to comment
Share on other sites

es jau biju izlasījis šo postu, bet nebija, ko raxtīt, tagad liekas, ka ir - pareizi kad bija vecās kartes, tad bija tikai vga izeja, bet tagad ja ir dvi, tad noteikti ir vai nu koaksiālā vai S video. Pirmīt domāju, ka cilvēks gribēja uzzināt, kuri kontakti pie DVI ir derīgi, lai izveidotu TV saprotamu signālu.

Link to comment
Share on other sites

Tad Tu domaa S-Video (apaljsh ar carumu viduu), nevis DVI (taisnstuuriits ar mezjoniigi daudz maziem cauruminjiem)?

 

Man domaat, ka Tev vajag piesleegt TV, un tad arii viss aktivizeesies. Vinjsh jau detektee, vai tur ir kaut kas galaa, va nav. Nu, anyhow - vispirms piesleedz TV un tad skaties. Mosh pat nekas nav atseviskji jaakonfiguree - taapat visu raada? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Saprotu ka nav skaidrs kaa katrs stekeru standarts izskataas.....

Pa kreisi kaoksaalais stekeris,

pa labi S-VIDEO

s_video.jpg

 

pa kreisi VGA-,

Pa vidu S-VIDEO

pa labi DVI

 

h554.jpg

 

*scart

2wayscart.jpg

Link to comment
Share on other sites

SkeletonFE

Laikam tiešam nebija skaidrs, kas ir DVI (biju iedomajies, ka tas ir tas stekeris, pie kura sledz koaksialo kabeli, jo videokartes specifikacija kaut kapec bija teikt, ka tai ir S-Video un DVI izejas). Es domāju to stekeri, ar koaksialo kabeli. Man telvozors ir pieslegts, meginaju mainit visadus uzstadijumus, liekot Aply, televizors noraustas, bet bildi dabut tā arī neizdevās!

Link to comment
Share on other sites

Guest zombpj

Taatad -

1. Vispirms Nvidia settingos ir jaauzliek pie nView Display Settings -> nView Display Mode uz Clone

2. Izveelies pareizu Primary / Secondary Display veidu (domaaju ka primary gribi tomeer savu monitoru ;) )

3. un tad spied APPLY ;)

 

Cerams ka paliidzeeju - good luck ;)

Link to comment
Share on other sites

ja liec clone rezhijumu (un jebkuru citu) skaties lai nav izstjirtspeeja pa lielu tavam tv :)

. neghribu sastāstit bet manam laikam 800*600 bij

Link to comment
Share on other sites

SkeletonFE

Baigais joks!!!

Kad vadu no kompja esmu piespraudis pie televizora VIDEO IN, nevaru uzlikt CLONE un TV pie Output Devices ir neaktivs.

Joka pec pameginaju piespraust pie televizora VIDEO OUT. Un man atlava oieslegt televizoru!!! Un kad pasrbraudu vadu atpakal VIDEO IN, pat paradijas bilde!

Bet kas tas pa joku, ka varu palaist televizoru tikai tad ja vads iesprausts televizora izeja?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...