Jump to content

Kaadu video!!!


briediz
 Share

Recommended Posts

Sveiki gribeju uzzinaat kaada ir optimaalaa video prieksh!!

-E6300

-P5B-VM

-Ram 1gb, bet piespraudiishu kaut ko klaat!!!

Ko juus speciaalisti ieteiktu, lai buutu peec iespeejas max izmantots resurss :), un lai nav taa ta nopeerku trako karti bet pats kompis nespeej izmantot visu jaudu!!!

...gribeetu uzzinaat kaadu juus liktu optimaalo?!?

Link to comment
Share on other sites

baroklis laikam bij kaut kaads 400W,

Ls no 50 - 100, bet labaak jau leetak, jo cik saprotu tagad var pa 50 dabuut kas bij pirms gada pa 100 :)

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi lētāk, vari kaut vai HD3850 ņemt ar 512mb. Būs samērā lēti un karte arī nav no sūdīgākajām... ja naudiņa nedaudz vairāk ļauj, tad jau var aī kādu 4850 paskatīt. ja nu nvidia vairāk pie sirds, tad var arī 9800GT... priekš pēdējām būs jāmaina baroklis, ramu arī droši vajag vismaz līdz 2gb pacelt.

Labots - xn1s
Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Briesmigi rieb tesksti "ja esi fans x kompānijai, tad...". Trula spriedelēšana.

 

4670 būs karte pašā laikā un nebūs jāpārmaksā. Par atlikušo naudu varēsi nopirkt operatīvo atmiņu un klaviatūru/peli nomainīt.

Link to comment
Share on other sites

+1 par HD4670! Būs labāks variants pat HD3850 un 9500GT!

Tagad domāju jau mainīt savu HD3850 uz HD4670!

Link to comment
Share on other sites

OK, skatiishos :)

Varbuut pie reiz kaut ko par RAM?! kaadi labaaki kas jaaskataas izveeloties?!

 

Un ko noraada joslas platuma biti!! shitai 125 citaam 250, liidziigaa cenaa!!! man kaa nespecam liekaas ka 250 ir 2x labaak pas 125 :)??

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
+1 par HD4670! Būs labāks variants pat HD3850 un 9500GT!

Tagad domāju jau mainīt savu HD3850 uz HD4670!

Kurš bija tas revolūcijas gads, kad HD4670 pēkšņi palika ātrāka par HD3850? Un nejauc 9500GT, tā ir stipri citas cenu grupas karte. nVidia 9600GSO/GT ir konkurents iepriekšminētajām kartēm.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Jā, šis kodols paredz 4xAA bez jaudas zuduma, taču tā nav nekāda cerība, ja vienkārši tā karte ir lēnāka par HD3850 pat ar AA8 AF16. Un lietotas HD3850/HD3870 par sviestmaizēm mētājas apkārt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kārtējais tizlais topiks !!! Es saprastu ja Tu iegādātos karti pa 300 ls tad varētu raustīties kādu īsti ņemt, bet ja pērc parasta mājas lietotāja kartiņu, kura maksā pāris desmiti ls nesaprotu par ko raustīties... viņas visas vairāk vai mazāk ir vienādas :D un katrai kartei ir savi + un - !!!! paskaties iepriekšējos topikos tur ir jau 100 reizes aprunāts!!!!

 

P.S. vienīgi www.tomshardware.com vari neskatīties, jo tur attēlotais neatbilst patiesībai pārāk daudz cilvēki jau sūdzējušies. nepasen lasīju ka toms esot kā pērkama ielene :D

Labots - Zooll
Link to comment
Share on other sites

kaada starpiba cik maksaa, visiem tachu gribaas dabuut peec iespeejas lielaaku cenas/kvalitaates attieciibu :)

Link to comment
Share on other sites

kaada starpiba cik maksaa, visiem tachu gribaas dabuut peec iespeejas lielaaku cenas/kvalitaates attieciibu :)

 

 

 

Cenas/kvalitātes attiecību??? Tu gribi teikt kad ražotāji ražo arī nekvalitatīvas kartiņas? :?:

Link to comment
Share on other sites

Riddick123

Zool,kas tu stulbs esi? katrs tak grib izdariit labaako pirkumu.A ko tad pa tiem 300ls var izveeleeties? hd4870x2 vao 280gtx.ta nu baigaa izveelee.Jaa tur jau nu noteikti var nobliezt garaam.... :D LOL

Nem hd4830 pa 84ls,neko labaaku nedabuusi. :)

p.s. vispaar topica autori pirms postoshanas vareetu paskatiities, vai jau taadi topiki nav.

Labots - Riddick123
Link to comment
Share on other sites

Zool,kas tu stulbs esi? katrs tak grib izdariit labaako pirkumu.A ko tad pa tiem 300ls var izveeleeties? hd4870x2 vao 280gtx.ta nu baigaa izveelee.Jaa tur jau nu noteikti var nobliezt garaam.... :D LOL

Nem hd4830 pa 84ls,neko labaaku nedabuusi. :)

p.s. vispaar topica autori pirms postoshanas vareetu paskatiities, vai jau taadi topiki nav.

 

 

Tu pac nēesi stulbs???? es jau teicu lai viņš paskatās iepriekšējos topikus un palasa.... ja tu gribi teikt ka pa 300 ls var nopirkt tikai 2 veidu kartes tad man ar tevi nav ko vairs apspriest... ieej mātē goglē un pameklē arī bišķiņ citos veikalos nevis skaties kas atrodas kāda vietējā datorsalona augšējos plauktos :D

Link to comment
Share on other sites

Tu pac nēesi stulbs???? es jau teicu lai viņš paskatās iepriekšējos topikus un palasa.... ja tu gribi teikt ka pa 300 ls var nopirkt tikai 2 veidu kartes tad man ar tevi nav ko vairs apspriest... ieej mātē goglē un pameklē arī bišķiņ citos veikalos nevis skaties kas atrodas kāda vietējā datorsalona augšējos plauktos :D

Runa ir par price/performance, nevis par to cik karšu veidi ir nopērkami pa 300Ls..

Link to comment
Share on other sites

Riddick123

+1 wolf

es nevaru iedomaaties kaadam idiotam jaabuut,lai,piemeeram, tagad pirktu tajaa cenu kategorijaa kaadu citu vga, nevis 280gtx vai hd4870x2.

Link to comment
Share on other sites

HD4830 ir labs variants, bet viņam ar 400W noname barokli var nepietikt. Tad papildus nāk kādi 40Ls izdevumi par sakarīga barokļa iegādi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...