Jump to content

TV 3 (Viasat) vs Baltcom/IZZI - Karš ir beidzies...


Dexs
 Share

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • erny

    6

  • Pirkss

    18

  • Dexs

    15

  • (...)

    8

Top Posters In This Topic

Pionieris

Lai arī neesmu Baltcom klients, tomēr atbalstu viņus. Un ja Izzi atslēgs TV3 - pilnīgi poh.

Cerams, ka visi kabeļnieki izturēs, un patie''sām nepiekāpsies Via*ta priekšā, un tad jau reitingi paši piespiedīs Via*tu padomāt. Vispār hujeju no šitās visatļautības un pāspārliecinātībās - kā mums pietrūkst kāda cita kvalitatīva sat operatora.

Un kā tur sākumā bija - vai tad Tv3 neiedeva visas Latvijas apraides tiesības, un tagad šamējei ņem un par to pieprasa maksu, tad jau varēja dot kādam citam, vai vispār izsniegt tiak iar nosacījumu, ka tautai par free.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau visi kabeļnieki neizturēs. Daudzi negribēs zaudēt savus klientus dēļ TV3 atslēgšanas.

Un ja arī TV3 iedeva apraidi pa visu Latviju, tad tas nenozīmē, ka tas ir jādod bez maksas kabeļniekiem. Tā teikt, mans kanāls - ko gribu, to daru. Ar parasto antenu visu taču var redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Ha ha haaaa :) VIAS šrots lai iet Pupās :) Medu ņemu no bitēm kādu vien gribu, tādējādi man pajāt :D un domājams tāpat arī šeit citiem daudzajiem :)

Link to comment
Share on other sites

malachi Baltcoms!!! cerams ka pacietiiba pietix

un kad uzvarees buus precedenc braukt \/|a$axam augumaa kakova piiii naudau kasee par bezmaxas kanaaliem

vai kakogo ... bezmaxas kanaalu sanjemshanas peec jaaabonee visa paka

 

p.s.

slavas dziesmas biteem pagriezham klusaak!!!

Link to comment
Share on other sites

Kā lai dzīvo tie, kam vispār TV nav?

 

Vispār nekādu problēmu...

 

Jau kādus 6 gadus bez televizora un ok.

 

Pilnībā pietiek ar DVD nomu. Un ar internetu.

Labots - Viktos
Link to comment
Share on other sites

malachi Baltcoms!!! cerams ka pacietiiba pietix

un kad uzvarees buus precedenc braukt \/|a$axam augumaa kakova piiii naudau kasee par bezmaxas kanaaliem

vai kakogo ... bezmaxas kanaalu sanjemshanas peec jaaabonee visa paka

 

p.s.

slavas dziesmas biteem pagriezham klusaak!!!

Pievienojos par tām slavas dziesmām.

 

Es jau ne reizi vien izteicos ka prasīt +1.60 par to, ka rēķinu neapmaksā automātiski caur banku, ir patērētāju tiesību klajš pārkāpums, žēl ka neviens no Viasata klientiem nav griezies PTAC ar iesniegumu.

 

Mani personīgi tas neskar, jo LV kanālus dabonu caur āra antenu un labā kvalitātē.

Link to comment
Share on other sites

Viasat ar savu zvaniishanu uz visiem numuriem un piedaavaashanu savu sat tv jau sen piegriezies. Zjeel ka tas nav pieliidzinaams spamam. Jau kaadas 3x vinjus ir naacies piecas maajas taalaak pa****

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

Kopš pārsvarā skatos Krievijas kanālus, manas nervu šūnas caurmērā tiek saudzētas, un pat garastāvoklis vidēji labāks, kā kad skatoties Latvijas kanālus. Vēmiens nāk no tiem trulajiem šoviem, kā ari (pēdējā laikā) bezzobainajiem ziņu, analītiskajiem raidījumiem, kurus kaut cik cienīju - "Nekā personīga", "Bez tabu", nerunājot jau par ziņām, kur tik daudz negatīvisma, kā nekur citur pasaulē. (par reklāmām vispār komentāri lieki). Āmen TV3.

Link to comment
Share on other sites

Par negatīvismu LV kanālos piekrītu. Ziņās ar mazohistisku baudu tiek izgaršots "ssssssūuuuudddddiiiigiii.... ahhhhhh ... un būuuuuusssss veeeeeeeeeellllll ssssssūuuuuuddddiiiiigaaaaakkkk.... ummmmm...."

Bargās kundzes fanu klubs...

Link to comment
Share on other sites

tauta,kas par desām?man viss notiek.pašreiz ir otrdiena,12:16min,Bauska,baltkom kabelis,tv3 joprojām RĀDA.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

tv3 jau lattelekomam laikam ir arī kāsis naudu par saviem ,,mēsliem,,

tāpēc apollo itv šo no piedāvājuma izmeta,besī,tikai tāpēc ka viņiem liekas ka citi pelna uz viņu rēķina man jāmaina dislokācija no pc pie virszemes tv.

saprastu ja prasītu naudu tādā gadījumā ja tv3 visiem būtu maksas kanāls.

Link to comment
Share on other sites

TV3 apgalvo ka vini nekam neko nav aizliegushi :Dhttp://www.tv3.lv/TV

 

Šorīt SIA Baltkom TV ir atslēdzis saviem abonentiem kanāla TV3 retranslāciju. SIA TV3 Latvia izsaka nožēlu par šādu SIA Baltkom TV soli un uzsver, ka atbildību par šādu rīcību savu abonentu priekšā ir jāuzņemas tikai un vienīgi SIA Baltkom TV.

 

SIA TV3 Latvia nekad nav aizliedzis retranslēt kanālu TV3 un nav atslēdzis signāla padevi SIA Baltkom TV,

aicinot situāciju risināt abu uzņēmumu savstarpēju biznesa sarunu ceļā.

 

Atbildam uz skatītāju jautājumiem:

 

Kāpēc Baltkom nerāda TV3?

Baltkom patvaļīgi atslēdza TV3 programmu, lai gan TV3 nekad nav aizliegusi to retranslēt. Jūs varat izvērtēt sava kabeloperatora attieksmi pret sevi kā klientu, kurš katru mēnesi viņiem maksā abonēšanas maksu par pilnu televīzijas kanālu paketes (tai skaitā arī TV3) piegādi. Pretenzijas varat izteikt kabeļoperatoram Baltkom.

 

Vai TV3 prasa samaksu no skatītāja?

Tā nav taisnība, TV3 neprasa samaksu no skatītāja. Šobrīd TV3 prasa noslēgt retranslācijas līgumu, lai sakārtotu juridiskās attiecības, jo to prasa Latvijas likumdošana.

 

Kādas šobrīd ir iespējas skatīties kanālu TV3?

Šobrīd jums ir 2 iespējas:

1) skatīties TV3 ar istabas antenu (tādā veidā TV3 ir pieejams visā Latvijā);

2) mainīt savu kabeļoperatoru, vai izvēlēties satelīttelevīziju vai interneta televīziju.

 

Kas notiks tālāk?

TV3 no savas puses joprojām aicina Baltkom radušos situāciju risināt biznesa sarunu ceļā nevis uz skatītāju rēķina. Atgādinām, ka TV3 nav aizliedzis un arī šobrīd neaizliedz raidīt kanālu TV3 Baltkom abonentiem.

 

Sekojiet līdzi aktuālākajai informācijai www.tv3.lv/TV

Link to comment
Share on other sites

KillerBiz

Mje, abi divi baigie kingi sajutušies. Baltcom domā, ka TV3 bez viņiem būs grūti reklāmu nopārdot tādos apjomos kā līdz šim, TV3 domā, ka klienti pāries uz Viasat (ja šobrīd tiešais mārketings iekš MGT grupas negulēs naktis, tad viņiem pat var izdoties, draudot - ūūū, ja Baltkoms, tad jūs mūs drīz neredzēsiet, bet šeku reku visasat!).

 

Es domāju, ka uzvarēs draudzība vai TV3, jo principā šodienas tirgū ilgi tēlot bērnus atļauties nevar.

Link to comment
Share on other sites

Jā noteikti, Rīgas guļamrajonu iemītnieki apkarinās savas daudzstāvenes ar šķīvjiem, tas būtu skats!

Tas nekad nenotiks. Dabūs vienoties. Viasats iedos Baltcomam savus TV3, TV6 TV3+, pretim saņemot uz sateļa TV24, LZK un LMK.

Link to comment
Share on other sites

LMK zināmai publikas daļai ir vajadzīgs...

Par TV24 nezinu - Narvesenos visu laiku griež. Vispār LZK un TV24 var redzēt no neta viņu mājaslapās.

Link to comment
Share on other sites

Jā noteikti, Rīgas guļamrajonu iemītnieki apkarinās savas daudzstāvenes ar šķīvjiem, tas būtu skats!

Tas nekad nenotiks. Dabūs vienoties. Viasats iedos Baltcomam savus TV3, TV6 TV3+, pretim saņemot uz sateļa TV24, LZK un LMK.

 

 

Nu šis varētu būt patiesais iemesls šai situācijai tikt pie kanālu apmaiņas.Jo tas tak bērnam saprotams, ka mazāka apraide - mazāka reklāma.Un ne jau dēļ TV3 kāds kaut kur pēkšņi ņems Viasatu ar visu viņu miskastaino tjuneri.

Link to comment
Share on other sites

KillerBiz

+ erny, 0,5 + Mārcis B, jo par Rīgas daudzstāvenēm taisnība.

Skatīsim. Man nav ne kabeļa, ne Viasata, tādā daudzumā, kā man nepieciešams tv, es dabūju no sīkas istabas antenas.

Link to comment
Share on other sites

Ēģiptē, Kairā daudzstāvenes ir nosētas ar šķīvjiem jo pie viņiem laikam kabeļTV neeksistē ka suga.

Skats pabaiss... šķīvji uz katras lodžijas/balkona. Ēka izskatās vienkārši pretīgi...

Link to comment
Share on other sites

Ēģiptē, Kairā daudzstāvenes ir nosētas ar šķīvjiem jo pie viņiem laikam kabeļTV neeksistē ka suga.

Skats pabaiss... šķīvji uz katras lodžijas/balkona. Ēka izskatās vienkārši pretīgi...

offtopics tur arī mājas nav dabūvētas un gružkastes uz ielām ;)

bet vai tad uz daudzstāvenēm var karināt šķīvjus ?

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Nekur tālu nav jābrauc - šogad palūrēju Polijā situāciju pilsētās - un pat Varšavā - uz vienas daudzstāvu mājas 10 un pat vairākas bļodas... :D

Link to comment
Share on other sites

vai drīkst likt šķivjus ir atkarīgs no katras pašvaldības,piemēram laikam kandavā ir aizliegts likt antenas,lai nebojātu pilsētas skatu.es pats dzīvoju daudzstāvenē,pašam bļoda,nekādu problēmu līdz šim nav bijis(tiesa,manā mājai tikai 3 bļodas ieskaitot manu)

p.s.patreiz 15.35,tv3 joprojām RĀDA.

Link to comment
Share on other sites

Tak ko jūs brauciet virsū TV3, štepseli tak izrāva Baltkoms. TV3 darbojas un raida savu programu. Baltkomam vienkārši galvā sakāpis. Laikam jau pārliecināti, ka dabūs vislatvijas digitālo apraidi, a tajā tak tā nahaļavu TV3 rādīt nevarēs. Tad nu šie spiež TV3. Loģiski būtu, ka neko ārā neslēgtu un rādītu TV3 uznebēdu. Ja TV3 kautkas nepatīk, lai sūdz tiesā Baltkomu. Vismaz es saprotu, ka lietas darās tā, nevis atslēdz programu pilnīgi bezkāda iemesla.

Link to comment
Share on other sites

serioussam909
Kā lai dzīvo tie, kam vispār TV nav?

Par dzīvi nesūdzos - manis pēc var likvidēt visu analogo/digitālo/kabeļu/SAT TV/Radio Latvijā - es to pat nepamanītu...

Par TV3 - es par velti to netaisos skatīties, kur nu vēl naudu maksāt...

Link to comment
Share on other sites

Esmu bijis Baltcom klients. Tieshi laikaa kad vinji ieviesa savu digitalo paketi. Serviss arpratiigi slikts, kantoris neatsauciigs. Man deelj vinju ieviestajaam karteem, kuras vinji ieviesa, lai pa laikam izsleegtu kaadu kanalu un prasitu vel papildus maksu - tika atsutita karte kas uzkaaraas otrajaa meenesii. Vareju par pilnu samaksu skatities 4 latvijas kanalus. Pec 3-4 reizes kad biju noplosijies vinju majaslapas forumaa ar temu PTA, tad veel peec divaam nedeeljaam ieradaas divi meistari un karti nomainija. Tas par Baltcom.

 

TV3 - skatos vienmer izlec ar savu neesamiibu tur vai shiten. Vinjiem tas ir bizness un shkjiet pirksteljus meetaat kungiem patiik. Morale vienkārši - neizveleshos kabeljtiklu kas nerada visas programmas attieciibaa pret kabeljtiiklu kas raada visas programmas. Neaizmirsiisim, ka shajaa speelee ir arii buutiski sevi pieteicis lattelekoms :). Kad uznaak nostaljgjija peec Discovery raidijumiem kuri nemeeraa atkaartojos, taa samaksaaju apollo 1,8ls, piesprauzhu tv pie laptopa ar ekstended desktop un paskatos. Nekadas pieslegshanas maksas utml.

 

Tiem kas te aplika tv1 un tv7. Lai kaa es kadreiz nenjirgajos par opjiem, kas katru vakaru drudzjaini skatijaas panoramu - tad tagad varu atziit, ka panorama ir patreiz visobjektivakais un pilnigakais zinju avots, taapat arii dombura shovs ir visspeeciigakais par politikas teemu (mans subjektiivs viedoklis).

 

TV7 ir fantastiski paceelies. Radot dazhadas izglitojoshas programmas, programmas jaunieshiem, sports un arii skatoties analogo signalu Riigaa vinjiem kvalitaate ir pati labaakaa. Manaa skatijumaa tv7 ir viens no labakajiem Latvijas kanaliem no saturiskaa viedoklja un turpina augt.

 

lnt un tv3 taisa balaganu un veeljoprojaam kaash aitinjas ar sms balsojumiem utml. Reitingu uzturot ar dzeltenaa tipa raidijumiem (bez tabu, degpunkts, utml), +/- normalaam filmaam un serialiem utml.

 

p.s. Ja arii izveletos pieslegt kabeljteleviziju NEKAD neizveletos piedavajumu kursh nerada kadu no popularakajiem un aktualakajiem Latvijas kanaliem!

Link to comment
Share on other sites

nu bet šīsdienas doktora Hausa sērija baltcom lietotājiem tiek nozagta :/

Link to comment
Share on other sites

Šausmas...

Kā vispār var tādu seriālu kā Hausu čakarēt un skatīties ar kādu debīlu latviešu ierunājumu? :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...