Jump to content

Problēma ar jauno HD 4850 video karti


Takeoff
 Share

Recommended Posts

Šodien tiku pie šādas video kartes.

http://www.m79.lv/product/single/group/14/...2MB_GDDR_3_HDMI

 

Tad nu sākšu. Kā tika darīts.

1. Tika attinstalēti vecās video kartes driveri. Un izslēdzu PC. Veco video karti izravēju laukā un noliku plauktā.

2. Nomainīju barošanas bloku, izņēmu FSP 400W, vietā ieliku Chientec 560W

3. Ieliku video karti un pieslēdzu arī papildus barošanu. Visu pārbaudu vai ir kārtībā.

4. Slēdzu iekšā it kā viss normāli, bildi rāda kā parasti. Ieninstalēju oriģinālos video kartes driverus. Prasa restartēt datoru. Tā arī daru.

5. Tad nu sākās. Pēc restarta uzreiz melna bilde, pat nav mazā pīkstiena kuram vajadzētu būt. Izslēdzu datoru.

6. Slēdzu iekšā tas pats, monitors nereaģē, pat nekādas reakcijas.

7. Izņemu jauno karti laukā, un ielieku to veco, viss iet windows lādējas kā vajag.

8. Mainu atkal atpakaļ bet nekā tas pats, melns ekrāns.

9. Lieku veco karti atpakaļ, tieku vaļā no ATI driveriem, un instalēju vecos driverus iekšā.

 

Nezinu kas kartei pa vainu būs jānes uz garantiju. Vai ir kādi citi ieteikumi? Varbūt es esmu ko nepareizi izdarījis.

 

Datora konfigurācija šāda

OS WinXp SP3

CPU E6550

MB Gigabyte GA 965P-S3

RAM 2 GB

PSU Chienftec 560W

 

Ceru uz jūsu palīdzību.

Labots - Takeoff
Link to comment
Share on other sites

Rīt pamēģināšu. Jo tagad negribas ņemties ir jau vēls.

Labots - Takeoff
Link to comment
Share on other sites

Nja es novilku no mājas lapas draiverus, jo disku es nez kāpec nevēra vaļa.

Bet prikols tāds ka aizmirsu noinstalēt vecos draiverus un nesakāras nekas :D

Link to comment
Share on other sites

Man bija līdzīga problēma ar GA EP45 DS3R un HD4850. Pieinstalējot ATI draiverus pēc restarta uzmeta melnu ekrānu un nokārās. Bet tas gan notika windows lādēšanās laikā. Bez draiveriem viss gāja. Visu atrisināja jaunākais bios mātesplatei, tā kā varbūt pārliecinies vai tev ir svaigākais bios. Un novelc jaunākos ATI driverus.

Link to comment
Share on other sites

Bios ir pats jaunākais, pirms pāris mēnešiem taisiju update.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais, ko vēl var mēģināt - izņemt un ielikt bateriju.

Vai karti citā datorā.

Ieteikumi par draiveriem ir blēņas (kamēr nerāda neko).

Link to comment
Share on other sites

Man liekas ka baterija nepalīdzēs, jo veco karti liekot iekšā bildi rāda kā vajag, bet kā ieliek jauno viss ieslēdzas bet melns ekrāns. Ja nekas nesanāks tad pirmdien nesīšu uz garantiju. Pie cita kompja nav nekādi iespējams, nav Salaspilī paziņu pie kā notestēt.

Link to comment
Share on other sites

Kipa tu vispar nevari ieslēgt?

Ventilātors griežas vai nav vispar kādas dzīvibas pazīmes?

Labots - Quality1
Link to comment
Share on other sites

Visi ventilatori un cietie diski griežas, uz video kartes ventilators arī griežas, bet nekas nenotiek. Pēc pogas nospiešanas nekādu bildi nerāda un pīkstiena nav, bet viņam jābūt.

Link to comment
Share on other sites

Nu tā. Vakar pārinstalēju sistēmu, jo bija uzmetušies gļuki pie startupa. Šodien uztaisiju update Biosam, lai gan tā ir beta versija. Ieliku jauno video karti bet nekā, vienreiz windows ielādējās bet visu laiku melns ekrāns. Nu nekas rīt to karti nesīšu uz garantiju lai skatās kas pa vainu.

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz padumjš jautājums: Vai tu izņēmi ārā RAM'u un ieliki citā slotā?

 

Personīgi pēc savas pieredzes.:

Datorā stāvēja G- force kartīte, iegādājos jaunu- Hd 4870. Visu izdarīju tieši tāpat kā tu. Un rezultāts arī bija tieši tāds pat. Karti arī aiznesu pie drauga pārbaudīt. Karte gāja. Nezin kapēc ienāca prātā doma izņemt ārā ramu un pārmainīt slotus. Dators aizgāja (domāts kā: sāka darboties, nevis aizgāja aizsaulē). Pēc tam šāds pat joks ar jaunu videokarti gadījās kaimiņam. Arī izņēmām ramu un viss notikās.

Link to comment
Share on other sites

Ņēmu gan ārā Ramu, gan mainiju slotus, gan pa vienam čipam liku. Vienreiz windows ielādējās, bet bildes nebija nekādas.

 

Video karti nodevu lai pārbauda, tad redzēs kas pa vainu, galarezultātu uzrakstīšu forumā.

Labots - Takeoff
Link to comment
Share on other sites

gaidisim galarezultatu!

Labots - robcixx
Link to comment
Share on other sites

Šodien pazvanīju uz m79 veikalu. Izrādās ka karte tiešām ir gļukaina, viņiem uz ekrāna esot kautkādi artefakti rādijušies un sistēma restartējoties. Vietā dos jaunu. Bišku jāpaciešas jau varbūt nākamnedēļ dabūšu.

Labots - Takeoff
Link to comment
Share on other sites

nju nekas, glukainas kartes var trapities...

bet vaitad nav taa, ka katra sarazota videokarte tiek rupnica notesteta?? ja ir ta, tad kapec tik salidzinosi daudz braku nonak veikalu plauktos???..

Link to comment
Share on other sites

It kā jau vajadzētu testēt. Bet tā īsti nezinu vai viņi katru karti testē, varbūt vienu no partijas notestē. Uz video kartes ir rakstīts tested.

 

 

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Jau vairāku gadus iepērkos zolīdā kantorī... Ieved no Krievijas... konteineros... Tāds brāķis...

Link to comment
Share on other sites

Es jau arī pirku normālā kantorī. Bet nu kam negadās.

 

Nu tad beidzot pirmdien jau dabūšu jaunu video karti :-D Viss ātri un operatīvi nedēļas laikā. :good:

Labots - Takeoff
Link to comment
Share on other sites

Takeoff,

 

Driikst jautaat, kapeec izveeleejies tieshi sho karti,

nevis OC edishn, jebshu CGAX-4852DDO ?

Link to comment
Share on other sites

Es viņiem prasīju tieši OC versiju bet uz doto momentu tām kartēm nebija HDMI

Tagad jau skatos ka ir pat 1 GB versijas HD4850

 

Man ar to karti pilnīgi pietiks būšu apmierināts.

Labots - Takeoff
Link to comment
Share on other sites

Jociigi...

pirms 8 dienaam tu tiki pie CGAX-4852IDP

bet tajaa pashaa laikaa arii OC CGAX-4852DDO variantam bija un veeljoprojaam ir HDMI...

Kaads Tev kautko buus baigi piestaastijis...

---

Bet viss ok, paceelaas teema deelj taa, ka pats sev to OC variantu esmu noskatijis/pasuutijis.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot vakar tiku pie tās video kartes, tika iedota jauna. Karte darbojas. Super! Uzliku pašus pēdējos driverus, uzlaboju NET Framework. Uzreiz cita lieta. Man viņa strādā pie mazākām frekvencēm bet līdz ar to nekarst, max cik vakar skatijos par 55 grādiem nebija. Idle režīmā pie 43 grādiem turas. Ventilators defaultā ir 50%. Bet spēlējot spēles jau var dzirdet ventilatora apgriezienu pieaugumu. Paldies tiem kas centās palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

es sezot interneta un klausoties muziku uzlieku 20% apgriezienus, bet kad speleju kaut ko tad 70 %, ja 100% tad baigi gaudo ventilators :D

Link to comment
Share on other sites

Pie shaa pasha topika,

---

Upgreidojos uz HD 4850 Club3d OC,

Probleema..

Peec 3(!)kaartiigas draiveru instalaacijas, tika panaakta atbilstoshas izskjirspeejas uzstaadiishana manam monitoram (Hp w2207 1680x1050).

Bet, windows videe, spiezhot jebkuru no monitora funkcijas pogaam ( menu,+,-,select), raada nevis atbilstoshu menjuu, bet gan "OSD Lockout"

---

Kaads var padaliities ar info, kas tas pa OSD?

Paareejais viss itkaa ok, v-karte straadaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest martin9

runaajot par sho karti,cik ir max temperatuura kodolam? man ir uz 80 graadiem neko nedarot peec GPU-Z 0.2.8, tas maz ir reaali?

Link to comment
Share on other sites

Manam HD4850, neko nedarot- 42.5 c, info peec Gpu-Z 0.2.8

-

-

Jautaajums vienu postu augstaak ir joprojaam speekaa!

Labots - 370
Link to comment
Share on other sites

Guest martin9

paaraak liela atskiriiba lai tur buutu taa, varbuut tev taas kartes razhotaajs kautko gluchii jo kautkaa neticas ka uz gigabyte var buut taada atskiriiba par 40 graadiem , varbuut kaadam veel ir gigabyte karte, tas vareetu pakomenteet!

ok, labojums, izskataas ka es pats kautko esmu sajaucis tur lasot no programmas , jo citiem nav 80 graadi neko nedarot, vai arii gigabyts vainiigs :)

Labots - martin9
Link to comment
Share on other sites

Riddick123

Martin9 var gan taa buut,jo vinam vienkārši nav stock cooleris,bet tev visticamaak ir.taapeec jau vien uzreiz nepeerku vga,kad iznaak,jo biezhi vien cooleri ir suudiigi un vga normaali uzkarst.man pasham arii ar diez gan lielu overclokingu ir 48 idle,bet slodzee nepaarsniedz 65 graadus.

a tev korpusaa ir arii citi cooleri?man veel ir tie divi un veel tagad nopirku jauunu cooleru prieks cpu.shis puush auksto gaisu uz vga ari,un taa man nokritaas 3 graadi. :)

p.s. a Martin9 kaads tev cooleris,stock?

Labots - Riddick123
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...