Jump to content

Bitinieki kas ir tas Haļõvīna piedāvājums ?


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

Atnācā bites sevisa 1501 īsziņa ka "Sen gaiditi jaunumi un Helovina ipasais piedavajums ...blablāblā" bet maksāt 30 saņus negribu

kas tur ir tai lapā par tādu superīgu piedahvahjumu ? ir kāds skatījies ?

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

:D:D:D es to džeku bildē esmu redzējis :D čalis Pumpuru videnē ir mācijies :D tas ta :D

Offtopics

Jautājums kur var normāli ietusēt haloweenos, ir kādam kādi plāni?

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Hmm... nepatīk man īsti tie amīšu pasākumi. Nez, tā tāda bērnudārza līmeņa māžošanās vienmēr bijusi vai tika tagad par godu bezvīzu režīmam.

 

Ja tā padomā, tad pārsvarā hellovīnu rīko visādi kluba Depo veidīgie. Uzstājas smgās grupas, konkursi kaķu ēšanā (ar karoti), tematiskais kokteilis "asiņainā mērija" un ķiploku grauzdiņi nez kāpēc saucas "frankenšteina pirkstiņi". Man gan tie garšo vairāk kā Ābrama, Idas vai Jaša elpas...

 

Nez vai 4. jūliju un thanks givingu arī svētīsim???

Link to comment
Share on other sites

Nu nez kā ar tiem frankinšteina pirkstiņiem, bet nu vienreiz gadā drīkst paārdīties, neskaitot Jāņus protams

Link to comment
Share on other sites

Ai danu jeņķu svētkus, es iedzeru tāpat, jo tikai alkaši meklē iemeslu ierausanai, īsti vīri met tad, kad grib to darīt. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Riktīgs latvietis ir tāds, kas svin pagāniskos ziemas un vasaras saulgriežus nevis kaut kādu Jēzuliņa piedzimšanu.

Link to comment
Share on other sites

kliks

tieši tā - naxer mums svešus svētkus

mums i Jāņi un Ziemassvētki

 

ņirga brīžam rauj - visi tādi patrioti tādi patrioti ....

 

A pac ta ko? Kas ir Ziemassvētki? Toč, ņirgu rauj....

Link to comment
Share on other sites

darklight

WildGun

Z-svētki ir ziemas saulgrieži, tā ka ar kristietību tur sakara nekāda. Takš to nevajag...

Link to comment
Share on other sites

A kur to var redzēt, sajust, iečekot? Iekš to, ka spīdumi un dāvanas (??) tiek pirkti vairāk? Vai pēc tā, ka vatikāns uzrunu izplata?

 

Par Meteņiem un tādām lietām jau nav vērts runāt. Tur jau tikai daži āksti ķēmojas....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...