Jump to content

XBOX 3 red lights


caksnoriss
 Share

Recommended Posts

Varbut kads var palidzet ar padomu. Manam xbox piemetas pazistama kaite - 3 sarkanas lampinjas jeb 3 red lights of death. Esmu skatijies visadas pamacibas, video tutorialus, bet mana xkaste nestrada. Saliku gan dzesgumiju virsu, notiriju CPU un GPU, uzklaju jaunu termopastu un radiatorus pieskruveju klat ar m5 skruvem. sledzu xkasti ieksha, bet tas pats.. 3 lapinjas... Lasiju, ka palidz overheat citreiz, izdariju ari taa lidz iedegas divas lampinjas, bet pec tam atkal nekaa... :( HELP!

Link to comment
Share on other sites

Nu diezgan gudrs jau tu neesi, ka ar pārkarsēšanu mēģini izglābt savu spēļmantiņu.

Kas par versiju ir tavs Xbox?

Link to comment
Share on other sites

Ar pārkaršanu var viņu reizēm atdzīvināt, bet nu tas būtu pēdējais ko ieteiktu mēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Autor, tādu lietu kā garantiju nepazīsti ? Bet, ja jau esi jaucis ārā un tur ķimerējies, tad uz garantiju tev nav ko vairs cerēt.

Labots - fox656
Link to comment
Share on other sites

Stiep pie tiem, kas chipo tie noteikti gudraaki par tevi ! Ka jau iepriekshaa postaa rakstiija, pats knagjus iebaazi garantijai - chau, ja vien nebija chau, ja atchipoji

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Fotomeistars

Njā, čipotāji gudri? Kaut kādi tīņi un vasjas, kas iemācījušies flašot - baigā māksla. Ja kāds tur uzņemas labot RROD, tad liek kaut kādus stulbus XECUTER kitus? Es, visticamāk, ar fēnu pārsildītu mikrenes, kaut ko štukotu, bet ne jau tītu dvieļos un karsētu. Ja kādam ir tāds nosprādzis, labprāt aizņemtos atdzīvināšanas eksperimentiem.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Hahahahahahaha... Mums un SONY pārstāvniecībai Latvijā katru dienu zvana, lūdzoties adresīti, kur var remontēt PS3 - lāzers atteicis. Nekas, tuvākais serviss vienā vietā Skandināvijā un tas remontiņš nu tā virs simtiņa velk. Es jums saku, tas mēsls jūdzas nost. Pie tam, nav atkodējams. XB360 nāvi vismaz var pārdzīvot vai mēģināt saremontēt. 

 

SONY Playstation inženieri nah. Sprāga PS2, tagad laiks PS3. Es saprastu, ja tas mēsls būtu atlaužams vai vismaz pārāks par XB360 un lētāks. Skuju, vienā vietā to BluRay.

 

Es savam XB360 tādu dzesi uztaisītu, ka turies... Lai tik pamēģina izmest kādu sarkanu lampeli.  :twisted:

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

Nekas nav muzhigs... man ps3 kaste no pirmas pardoshanas dienas eiropa,vel nekadi gljuki nav noveroti,par lazeru varu teikt tikai to ka vajag iemacities diskus pareizi panjemt+sekot lidzi vinju stavoklim(vai nav noputejushi,vai nospekjoti(itsevishkji,ja kadam esi iedevis))

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Mūžīgs ir cilvēku stulbums un Čingishans!  :rtfm:

 

Protams, ka vienam aparāts var strādāt ilgāk nekā otram. Bet nevajag te PS3 celt debesīs, nu nav viņš neko pārāks par XB360. Tikai uz papīra, bet reāli - ņifiga. Vot, sprāga nost pirmie PS3, SONY inženieri izdomāja jaunu fišku - divgalvains draivs - viena priekš CD un DVD, otra - priekš BluRay, ar domu paildzināt mūžu. Sapišas draiva vadība - nestrādā ne viens ne otrs. XB360 vismaz to draivu var arī nomainīt, bet PS3 (kā jau SONY), atvērsi - mirsi! Pirkt katru spēli pa teju 50ls? Naudu nav kur likt?

 

Pirkt PS3 kaut kur ārpus LV ir neprāts! Kā jau teicu, tuvākais autorizētais PS serviss ir Skandināvijā. Ja pērk PS3, garantija ir obligāta! I to vari neraizēties (cik nu) par to aparātu tikai garantijas laiku, pēc tam - ja nosprāgs, jāpērk jauns.

 

Nu pastāstiet, ar ko tas PS3 ir labāks? Tāpat kā savulaik PS2 vs XBOX. Kas ir ar to PlayStation sērgu?!

Link to comment
Share on other sites

PS3 atzīst un slavē tikai tādi kuriem pašiem tāds ir (lai sevi mierinātu ka ķipa nav nopirkts sūds par lielu naudu) un tādi kas dzīvojuši mucā un pa spundi baroti...

Link to comment
Share on other sites

Laikam neko neesi dzirdejis par ps store,ari var pirkt speles leeeetak,no 5eiro,demo pa velti var lejupladet.

nav ko strideties,abam kastem ir sava auditorija,abam kastem ari gadas brakji,protams par kuram to ipashnieki

negrib neko dzirdet... par xboxi ir tik pat daudz shausmu stastu,ka par ps.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

OK, par jauno paaudzi pagaidām nerunājot, parādi man tos šausmu stāstus par vecajiem XBOXiem, pretī liekot PS2 ar tiem sprāgstošajiem lāzeriem. Nu?

Link to comment
Share on other sites

es tieshi par jauno paaudzi runaju par 360 un ps3,par spragstoshiem lazeriem vispar pirmo reizi dzirdu(tipa ja pareizi saprotu vini explode?)

par 360 lasiju,ka mates plates plaisajot,un ka razhoshana,no 100 vienibam kvalitates kontrole patsmit ir ar tehniskam problemam utt,ja nemaldos linki

bija vilkipedia pieejami,un protams shis temas nosaukums 3red lights(ring of death)

 

Man metajas beninjos ps2(pirma versija),kuram tika mainits lazers,bet tas tika darits tapec ka vinjs fizizski vairs nelasija diskus(biezak neladeja,ka ladeja),bet nu kalpojis vinsh bija gadiem.

Nekas nav muzhigs....bet tagat vinsh ir lietoshanas kartiba

Link to comment
Share on other sites

Reika pēdējāmm ps3 modeļiem ir viens liels trūkums- neatbalsta principā vecās ps2 spēles, ja xbox360 bija problēmas ar cpu dzesēšanu pirmo sērīju , jau vairāk kā gadu novērst, xbox 360, ja nemēģina to čipot un pats taisīt, garantijas laikā vienkārši maina.

Link to comment
Share on other sites

Man ir 60GB versija,ta njem preti visu.shad tad granturismo4,WRC,uc ps2 plates uzgriezhu,protams jaunakas ps3 versijas laikam tikai softiski atbalsta ps1 un ps2(tipa jalade no tikla).

Link to comment
Share on other sites

SONY inženieri izdomāja jaunu fišku - divgalvains draivs - viena priekš CD un DVD, otra - priekš BluRay, ar domu paildzināt mūžu.

 

Nu pastāstiet, ar ko tas PS3 ir labāks? Tāpat kā savulaik PS2 vs XBOX. Kas ir ar to PlayStation sērgu?!

Tā nav jauna fiška. Vēl deviņdesmitajos Pioneer LD pleijeriem bija 2 lāzeri - viens priekš CD un viens priekš LD.

DVD ēras sākumā bija dual-pickup lāzeri priekš CD un DVD atsevišķi.

 

PS3 sākumā bija priekšrocība - proti iebūvēts BD draivs. PS3 bija lētākais BD pleijeris, pie tam normāli softiski apgreidojams lai HDMI 1.3a atbalstītu.

Patreiz ir lētāki BD pleijeri kā PS3.

Kā konsole - hvz, neesmu konsolists. Nu PSiem tradicionāli ir kaudze ar japāņu spēlēm, kurām ir savi fani. Xkastēm tādu nav.

Un kopš nosprāga HD-DVD, Microsofts tā arī nav izkasījies 360jam Xboxim ārējo BD draivu uzražot.

Lielu darbu jau nevajadzētu - firmware updeic un viss.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

MārcisB - es neapgalvoju, ka SONY to ieviesa pasaulē, bet gan savās konsolēs!

 

OK, abi sprāgst. Bet! Salīdzini to aparātu cenas un cik vēl tajos jāiegulda. Es labāk pērku lētu sprāgoņu un bezmaksas spēlēju, kamēr nosprāgst, nevis nopērku dārgu sprāgoņu un metu 50ls mēnesī par spēlēm laukā.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mzfckr

var kads man pateikt ka xbox live ta spelu pirksana notiek? tu noperc piem. gta IV un vins tiek saglabats uz xboxa hdd? cik tur maksa speles ka skate 2 , gta IV utt. ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...