Jump to content

Pasaka par zveeriem


Guest NetMan
 Share

Recommended Posts

Laacis bija sjausmiigs, milziigaam kjepaam, netiiriigs dziivnieks.

Bet labestiigaaka par vinju mezjaa neviena nebija. Bet zveeri redzeeja tikai vinja izskatu, par ko laacis sjausmiigi dusmojaas,

kjeera vinjus un spaardiija ar kaajaam. Par to zveeri vinju

nemiileeja. Kaut arii vinjs bija ljoti labsirdiigs un jautrs. Vinjam

patika jokot. Sjo joku delj zveeri vinju neieredzeeja un sita. Jaa,

gruuti buut labestiigam un jautram.

Vilks arii bija sjausmiigs un netiiriigs. Un veel vinjs bija ljauns un netiiriigs. Bet zveeri vinju neieniida un nesita. Tapeec, ka vilks nomira veel mazinjs buudams.

Zakjis arii bija ljauns un cietsirdiigs. Un netiiriigs. Un bailiigs. Nelietiibas zakjis gan nevienam netaisiija. Tapeec, ka baidiijaas. Vienalga vinju regulaari sita. Tapeec, ka ljaunums nedriikst palikt nesodiits.

Un dzenis bija ljauns un cietsirdiigs. Zveerus vinjs nesita tapeec, ka vinjam nebija roku. Vinjs visas dusmas izgaaza uz kokiem. Vinju nesita - nevareja aizsniegt. Vinju nobeidza nogaazies koks. Runaaja, ka taa esot bijusi atriebiiba.

Peec sjii gadiijuma veselu meenesi zveeri baidiijaas cjuraat uz kokiem. Vinji cjuraaja uz zakja. Zakjis saauksteejaas un nomira. Visiem bija skaidrs, ka vainiigs dzenis. Bet vinju neaiztika, par cik nevareeja izvilkt no koka apaksjas. Jaa, ljaunums reizeem paliek nesodiits.

Kurmis bija mazinjs un akls. Vinjs nebija ljauns. Vinjs vienkarsji labi dariija savu darbu. Vinjs bija tas, kurjs raka zem taa koka, kurjs veelaak nosita dzeni. Par to neviens neuzzinaaja un tapeec vinju arii nepiekaava. Kurmi vispaar sita reti, biezjaak baidiija. Bet vinju nobiedeet bija gruuti, jo vinjs bija akls un neredzeeja, ka vinju baida. Kad neizdevaas kurmi nobiedeet zveeri dusmojaas un sita laaci. Tapeec, ka bija niknums. Vienreiz arii laacis gribeeja nobiedeet kurmi, bet kurmis nenobijaas, jo laacis bija vinju nositis. Netisjaam. Vienkaarsji laacis bija ljoti neveikls. Zveeri par to vinju ljoti pamatiigi piekaava. Neskatoties uz to, ka laacis atzinaas, ka bija tikai jokojis. Slikti, kad tavus jokus nesaprot. Lapsa bija ljoti viltiiga. Vinja jebkuru vareeja apmuljkjot. Kad vinjai tas izdevaas, vinju nesita. Bet reizeem vinjai neveicaas un tad vinju sita. Sita visi mezja iemiitnieki. Sjaados gadiijumos vinja nevareeja nevienu apmaaniit. Gruuti maaniities, kad tevi sit. Vienreiz vinju sita liidz naavei. Meliem iisas kaajas.

Kuilis bija liels, speeciigs un briesmiigs. No vinja baidiijaas.

Tapeec vinju sita tikai baraa, kad bija visi kopaa pret vinju vienu.

Vai arii vienkaarsji meta vinjam ar akmenjiem. Kuilim tas ljoti

nepatika. Tapeec vinjs vienu nakti nosleepa visus akmenjus mezjaa.

Par to vinju mezjoniigi piekaava. Vairaak kuilis akmenjus nesleepa.

Patiesiibaa teica - neneesaa akmeni azotee.

Aazis bij ne labs, ne ljauns. Vinjs vienkaarsji bija aazis. Vinjs bleeja. Un vinjam baidiijaas sist. Bet ar savu bleesjanu vinjs visiem apnika. Tapeec vinju nosita. Jo savaadaak vinjs buutu nodziivojis liidz sirmam vecumam. Varbuut. Kad aazis nomira, laacis stipri raudaaja. Tapeec, ka klusiibaa miileeja aazi. Miilestiiba ir akla. Kaa kurmis.

Eziitis bija mazs un ass. Vinjs durstiijaas. Vinjs nebija ljauns, taada bija vinja daba. Tapeec vinjam sita pa veederu. Eziitim tas nepatika un vinjs noskuva savas adatinjs. Pec tam vinju sita taapat kaa citus. Gruuti buut taadam, kaa visi..

Sesks bij gandriiz kaa zakjis. Tikai sjausmiigi smirdeeja. Vinjam bija slikta smaka. Vinju sita tikai celofaana maisaa. Tad smaka bija nedaudz mazaaka. Vienreiz seskam bija dzimumdiena. Vinjs saaicinaaja visus zveerus, jo bija skops un gribeeja ljoti daudz daavanas. Zveeri vijam uzdaavinaaja jaunu celofaana maisu un sjausmiigi piekaava. Laikam vinjam tajaa maisaa nebija gaisa un vinjs tur nosmaka. Taa arii vinju apglabaaja. Ar visu maisu. Ljoti dziljaa mezjaa. Tapeec, ka beigts sesks smirdeeja veel vairaak.

 

Latviešu tautas pasaka

Link to comment
Share on other sites

Latviešu tautas pasaka

Pašu Latviešu mūsdienās sacerēta :!:

Bija lasīta, bet vienalga pasmaidīju pāris reizes :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Laacis bija sjausmiigs' date=' milziigaam kjepaam, netiiriigs dziivnieks.

Bet labestiigaaka par vinju mezjaa neviena nebija. Bet zveeri redzeeja tikai vinja izskatu, par ko laacis sjausmiigi dusmojaas,

kjeera vinjus un spaardiija ar kaajaam. Par to zveeri vinju

nemiileeja. Kaut arii vinjs bija ljoti labsirdiigs un jautrs. Vinjam

patika jokot. Sjo joku delj zveeri vinju neieredzeeja un sita. Jaa,

gruuti buut labestiigam un jautram.

Vilks arii bija sjausmiigs un netiiriigs. Un veel vinjs bija ljauns un netiiriigs. Bet zveeri vinju neieniida un nesita. Tapeec, ka vilks nomira veel mazinjs buudams.

Zakjis arii bija ljauns un cietsirdiigs. Un netiiriigs. Un bailiigs. Nelietiibas zakjis gan nevienam netaisiija. Tapeec, ka baidiijaas. Vienalga vinju regulaari sita. Tapeec, ka ljaunums nedriikst palikt nesodiits.

Un dzenis bija ljauns un cietsirdiigs. Zveerus vinjs nesita tapeec, ka vinjam nebija roku. Vinjs visas dusmas izgaaza uz kokiem. Vinju nesita - nevareja aizsniegt. Vinju nobeidza nogaazies koks. Runaaja, ka taa esot bijusi atriebiiba.

Peec sjii gadiijuma veselu meenesi zveeri baidiijaas cjuraat uz kokiem. Vinji cjuraaja uz zakja. Zakjis saauksteejaas un nomira. Visiem bija skaidrs, ka vainiigs dzenis. Bet vinju neaiztika, par cik nevareeja izvilkt no koka apaksjas. Jaa, ljaunums reizeem paliek nesodiits.

Kurmis bija mazinjs un akls. Vinjs nebija ljauns. Vinjs vienkarsji labi dariija savu darbu. Vinjs bija tas, kurjs raka zem taa koka, kurjs veelaak nosita dzeni. Par to neviens neuzzinaaja un tapeec vinju arii nepiekaava. Kurmi vispaar sita reti, biezjaak baidiija. Bet vinju nobiedeet bija gruuti, jo vinjs bija akls un neredzeeja, ka vinju baida. Kad neizdevaas kurmi nobiedeet zveeri dusmojaas un sita laaci. Tapeec, ka bija niknums. Vienreiz arii laacis gribeeja nobiedeet kurmi, bet kurmis nenobijaas, jo laacis bija vinju nositis. Netisjaam. Vienkaarsji laacis bija ljoti neveikls. Zveeri par to vinju ljoti pamatiigi piekaava. Neskatoties uz to, ka laacis atzinaas, ka bija tikai jokojis. Slikti, kad tavus jokus nesaprot. Lapsa bija ljoti viltiiga. Vinja jebkuru vareeja apmuljkjot. Kad vinjai tas izdevaas, vinju nesita. Bet reizeem vinjai neveicaas un tad vinju sita. Sita visi mezja iemiitnieki. Sjaados gadiijumos vinja nevareeja nevienu apmaaniit. Gruuti maaniities, kad tevi sit. Vienreiz vinju sita liidz naavei. Meliem iisas kaajas.

Kuilis bija liels, speeciigs un briesmiigs. No vinja baidiijaas.

Tapeec vinju sita tikai baraa, kad bija visi kopaa pret vinju vienu.

Vai arii vienkaarsji meta vinjam ar akmenjiem. Kuilim tas ljoti

nepatika. Tapeec vinjs vienu nakti nosleepa visus akmenjus mezjaa.

Par to vinju mezjoniigi piekaava. Vairaak kuilis akmenjus nesleepa.

Patiesiibaa teica - neneesaa akmeni azotee.

Aazis bij ne labs, ne ljauns. Vinjs vienkaarsji bija aazis. Vinjs bleeja. Un vinjam baidiijaas sist. Bet ar savu bleesjanu vinjs visiem apnika. Tapeec vinju nosita. Jo savaadaak vinjs buutu nodziivojis liidz sirmam vecumam. Varbuut. Kad aazis nomira, laacis stipri raudaaja. Tapeec, ka klusiibaa miileeja aazi. Miilestiiba ir akla. Kaa kurmis.

Eziitis bija mazs un ass. Vinjs durstiijaas. Vinjs nebija ljauns, taada bija vinja daba. Tapeec vinjam sita pa veederu. Eziitim tas nepatika un vinjs noskuva savas adatinjs. Pec tam vinju sita taapat kaa citus. Gruuti buut taadam, kaa visi..

Sesks bij gandriiz kaa zakjis. Tikai sjausmiigi smirdeeja. Vinjam bija slikta smaka. Vinju sita tikai celofaana maisaa. Tad smaka bija nedaudz mazaaka. Vienreiz seskam bija dzimumdiena. Vinjs saaicinaaja visus zveerus, jo bija skops un gribeeja ljoti daudz daavanas. Zveeri vijam uzdaavinaaja jaunu celofaana maisu un sjausmiigi piekaava. Laikam vinjam tajaa maisaa nebija gaisa un vinjs tur nosmaka. Taa arii vinju apglabaaja. Ar visu maisu. Ljoti dziljaa mezjaa. Tapeec, ka beigts sesks smirdeeja veel vairaak.

 

[i']Latviešu tautas pasaka[/i]

 

Taa arii vinju apglabaaja. Ar visu maisu. Ljoti dziljaa mezjaa. Tapeec, ka beigts sesks smirdeeja veel vairaak. Atnaaca ljoti dziljaa mezja zveeri un visus ljoti stipri piekaava. Vinjiem nepatika beigtaa seska smaka. Ar kaiminjiem jaadziivo mieraa un saticiibaa. Kaamis arii bija ljoti skops. Un bagaats. Ja vinjs ar savu bagaatiibu daliitos, varbuut vinju nesistu tik stipri. BET vinjs bija ljoti skops. Par to vinju briesmiigi sita. Un sjaa kaa taa vinjam naacaas daliities. Un vinjs sjausmiigi raudaaja. Bagaatie arii raud. Lauva bija zveeru karalis. Vinjs valdiija mezjaa. Karaljus sist nav briiv. Taads ir likums. Bet zveeri likumus sen bija aizmirsusji. Zveeri sita lauvu. Ne par ko. Vienkaarsi taa sjajaa mezjaa bija pienjemts.

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: sen nebiju TĀ rēcis!!!

 

Nu riktīgi, kā tas ko nemitīgi rāda pa teļļuku... viens vienīgs "MORDABOJS" !!!

 

Klau, pēc šitā varētu uzrakstīt baigā Holivudas kases gabala scenāriju... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

nu laps i, tad turpinam kopeet no moralpain =)

 

[00:10] <Rutkis> Kostik uzlaizham vienu friistailu

[00:11] <Rutkis> Kostik man taa saciit / gribas tev vienā vietā bakstiit / ar spermu slejaa slaciit

[00:11] <Rutkis> jo tu esi no tiem, kas ir miikstais / kam nestaav liikais / bet es - es esmu tas iistais

[00:16] <Kostik> Rutkis, yo / es tevi ieniistu / ar prieku tev mutee iemiiztu / dveeselee tev iestāstitu / un ausii piepirstu / lai paarpliist bungaadinjas / un nozhuust priekshaadinja 

[00:20] <Humcha> juus ar vienu kaaju jau staavat blakus ozolam 

[00:20] <Kostik> Rutkis, yo - gaidu tavu uzbraucienu naakamo / klausiit tavu balsi kakaino / gribu lai noliec tu sevi / un ar suudiem maniem iezied sev seju

[00:21] <Rutkis> es biju uzpiipeet / taa saciit ar ciigu patuseet / jo nav ko te ar tevi kolbosiit / laiku tik vienā vietā iestumdiit

[00:21] <Rutkis> yo chek it out

[00:22] <Rutkis> jau kuro reizi noveelu tev / pajautaat pasham sev / kaapeec taads invalīds es / vai pelniijis dziivot uz pasaules

[00:22] <Rutkis> yo

[00:22] * Rutkis ritmiski krataas

[00:23] <Kostik> yo, nieciiba tu smirdi / nav ko ilgi ar tevi tirdiit / nozheelojamais taarps tu esi / savu imidzhu nekad tu nepacelsi / no dubljiem, kur pac ieliidi / apeed suudu, nelieti

[00:23] <Kostik> yoou 

[00:24] <Humcha> man liekas, ka jums laiks sevi izdraazt / No sava krāna izbaazeni izbaazt / varbuut pakomuniceet ar muteri / varbuut vienā vietā atrast jaunu skuteli

[00:24] <Rutkis> Humcha tu labaak staavi malaa / kaa mazinjsh loceklis kas saraavies salaa / jo nav tavaa varaa / gaazt mani no hiphopa tronja

[00:26] <Humcha> Rutkis, tu hip hopa mocekli / Baaz maatei aanii savu locekli / Tava mute taa smird / Ka rodas iluuzija, ka caur muti pird

[00:26] <Kostik> runaa ar manii staavot kaajaas / jo kaa stāsta aplamības resnas kaijas / taa arii tavs suuds smird kaa tava run' / un nesakjemmeetas domas no tava kausa gluun

[00:26] <Rutkis> nevaru saprast kaa tevi nosaukt / Kostik vai Faggot / viens gan man pilniigi saprotams / mans daikts ir tavaa mutee iesuucams

[00:27] <Kostik> kaa iesuucams taa arii izspljaujams / un nav ilgi runaajams / tavs nozheelojami zems statuss / kaa liidz nabai paarpleesc aanuss

[00:27] <Humcha> kaut kaa juus abi braucat auzaas / juusu dzejas atskanjas gauzhaas / panjemiet, onaneejiet uz Raini / Vai vismaz izpisiet kaiminju Daini

[00:28] <Kostik> Humcha palaizi meeli ozolam / ja taa ir cieta, ka pirmiit runaajam / no meeles tavas nekas nepaliks / un vinja cepuriite tev vienā vietā iesprausta tiks

[00:28] <Rutkis> Humcha jaa atskanjas tev sapas / bet tu man smadzenes nejāj / jo tavi teksti iet seeklii / kaa mans daikts tavas maamuljas kleepii 

[00:29] <Dzhelsis> heh seezhu, blenzhu monii olas kasot, stulbi smaidu, vaidu un rauju duuree juusu tekstus lasot 

[00:31] <Humcha> Manas olas tavaa mutee maajo / Tavam degunam iecietiigi manu spermu kraajot / Tu buusi mans vergs uz muuzhu / Es iekaroju tavu stāsticauruma sluuzhu

[00:32] <Kostik> nezinu kaa jums / tie teksti naak kaa dabas suutiijums / bet briivajaa no manis tie tik briivi nenaaktu / kaa no dibenss gaazes shnjaaktu / jo no alus galva dungo / kaa piedzeerusha Rutka peedeejais tango

[00:33] <Rutkis> Kostik es redzu kaa puulies / izaicinaat manas anaalaas sluuzhas / lai taas atbriivo savu speeku uz tavas kaarnaas guuzhas / bet nesanaaks tev provoceet mani / manai dibensi arii bez tevis ir labi

[00:33] <Humcha> Rutkis laikam apsiicis / Visu dzejnieku no sevis jau izdiicis / Tev vieta virtuvee pie katla staaveet / vai savas zekjes elpaa savaa zhaaveet

[00:33] <Kostik> dereetu shos tekstu liktu pie lietas / lai visi censonji buutu likti pie vietas / pie godiigas atbildes / kursh te ir nafik krutaakais

[00:34] <Dzhelsis> Kostik, zini, dungo un tango iisti neriimeejas / taapat kaa zhirafes ar mushaam parkos nemiileejas / tavi teksti sako, pat iisti latviski runaat nemaaki / man skumji redzeet kaa puulies.. bet nu turpini, ja reiz iesaaki 

[00:34] * Kostik raud 

[00:34] <Rutkis> Humcha no manis dzejnieka nekaada / bet toties mana krāna aada / tavu netiiro muti aarda / mana sperma ir uz katra tava vaarda 

[00:34] <Kostik> Dzhelsi - tev vienmeer padevies nonicinaat manu dzejdara talantu

[00:34] <Kostik> pirmo un peedeejo reizi

[00:35] <Dzhelsis> nu jau tev aizgaaja greizi

[00:35] <Humcha> brizhiem nepareizi

[00:35] <Humcha> bet ne uzreizi

[00:35] <Kostik> es nespeeju pat atbildeet / dzejaa, kaa Dzhelsi dubljus atmazgaat / no manas sejas, un / lai ko vinjsh arii stāsta aplamības un / pirzh, lai mana uzvara no poda man vienā vietā iegluun 

[00:37] <Rutkis> mochii tikai taa, neapstaajies un chomus ruchii un mochii un sliktos dushii mushii jaa yo tik mochii

[00:37] <Rutkis> kaa piepele no bikseem torchii

[00:37] * Rutkis transformeejos ozolaa

[00:37] <Humcha> "jaa suudi saak jau riiklee kraaties" - mans loceklis saak jau tavam aanim celjaa staaties

[00:38] <Rutkis> "mans loceklis saak jau tavam aanim celjaa staaties" - diemzheel tavs daikts prot tikai karaaties

[00:38] <Rutkis> taa saciit ljengans apkaart vazaaties

[00:38] <Humcha> "diemzheel tavs daikts prot tikai karaaties" - mans daikts tev tieshi taisnaa zarnaa ies!

[00:39] <Rutkis> "mans daikts tev tieshi taisnaa zarnaa ies" - nee veciit mans aanuss nebuus zilo riests

[00:39] <Humcha> "nee veciit mans aanuss nebuus zilo riests" - tavs aanis pederastu miests!

[00:39] <Dzhelsis> ai da sviests

[00:40] <Kostik> tavs aanus nebuus zilo riests / bet sperma no zarnaam tavaa mutee kraasies

[00:40] <Humcha> paldies

[00:40] <Rutkis> tu labaak pietupies

[00:40] <Humcha> "riests" un "kraasies" tjipa riimeejas?;)

[00:41] <Dzhelsis> Humcha nenoniecini slaavu

[00:41] <Humcha> "Humcha nenoniecini slaavu", da taadus slaavus tumshaas trepees vienā vietā raavu

[00:41] <Humcha> kaa es te staavu!

[00:48] <Dzhelsis> jaa, atziisti, ka friistailam esi par vaaju / pis tevi cirks un akrobaats paar kaaju / pielabo staaju un kjer biitu ik riitu / treneejies, eed zobu pastu un kriitu

[00:49] <Humcha> man liekas, ka tu, Ozol, neproti mochiit, bet maksimums - drochiit

[00:49] <Rutkis> Dzhelsis ne nu es miikstais / nedz arii friistails nav iistais / vienkaarshi tu esi miikstais / kas netver tekstu - tik riistaas

[00:50] <Dzhelsis> Rutkis tu atkaartojies, tu par to jau Kostik gruziiji pirms briizha / var redzeet - liidz 10 cm penim tev pietruukst vismaz pusotra spriizha

[00:50] <Rutkis> hehe

[00:50] <Rutkis> labs bljadj

[00:51] <Humcha> tu te neziepee Dzhelsim stāstiu / labaak uzeed manu suudu pa virsu / tai spermai, kas vakardien jau sejaa / no manas valstiibas nolaidaas lejaa

[00:52] <Dzhelsis> nesauc par valstiibu aborta atliekas / tu sevi atkal jau paarveertee. pasham taa neliekas?

[00:53] <Humcha> Ja kaut kur sheit jaameklee kljuuda / tad tad, kad tava faatera loceklis kazai vienā vietā spruuda, tu juuda!

[00:53] <Dzhelsis> ne suuda!

[00:54] <Rutkis> ak shim zhiidi nepatiik / tad varu tev pasaciit / ka riktiigs juuda es esmu man pohuj - man uzkratiit / vai tev tas patiik vai nepatiik

[00:55] <Humcha> Nerunaaju es par zhiidiem / kas tevi pish vienā vietā ar locekljiem liikiem / Juuda ir charakters no biibeles / Visiem apustuljiem kas suukaaja pipeles

[00:55] <Dzhelsis> un taga piedziedaajums "hip hops no em pee, ou jee, viss tavaa varaa, naac baraa un kopaa onanee, ou jee" (vaidzeetu lai to dzied stiibelis)

[00:56] <Rutkis> Humcha tu uzvedies apmeeram taa / it kaa tu kaut reizi buutu luukojies graamataa / bet visiem, kam tu nesuukaa / vienalga kuram no vinjiem pajautaa / vinji zinaas teikt, ka graamatas / tev staav tikai atejaa

[00:56] <Humcha> "ateja" ir tikai kaarteejaa kljuuda, kas hip-hop slavai tev priekshaa staaveeja

[00:57] <Dzhelsis> nesauksim sexer par graamataam, viiri / teiksim taa - lasiit jams prot tikai lielus virsrakstus tiiri

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...