Jump to content

WEB: searchbot atpaziishana


japets
 Share

Recommended Posts

ja neesmu visu paarpratis :)http://www.google.com/remove.html

esi gan visu paarpratis.

1. google nav vieniigais saitu indekseetaajs.

2. ne visi indekseetaaji njem veeraa robots.txt.

3. man tik tiehsaam nevajag, lai kaut kaadi f-ing boti iepeerkas interneta veikalaa (tobish, lai nepiepilda savu iepirkuma grozu ar visaam preceem :)

Link to comment
Share on other sites

3. man tik tiehsaam nevajag' date=' lai kaut kaadi f-ing boti iepeerkas interneta veikalaa (tobish, lai nepiepilda savu iepirkuma grozu ar visaam preceem :)[/quote']

 

Uraksti "ieraksti laukā vērtību četri tūkstoši seši simti deviņdesmit". Robots diez vai uzrakstīs.

Link to comment
Share on other sites

Iisti nesapratu, ja Tu domaaji, ka userim pie preces pievienoshanas grozam bez spieshanas uz linka veel kaut kas buutu jaadara, tad piedod man, bet Tev nav ne mazaakaas nojausmas par lietotaajam draudziiga interfeisa izstraadi, nemaz nerunaajot, ka klients uz shaadu risinaajumu neparakstiitos ne tik... :)

 

3. man tik tiehsaam nevajag' date=' lai kaut kaadi f-ing boti iepeerkas interneta veikalaa (tobish, lai nepiepilda savu iepirkuma grozu ar visaam preceem :)[/quote']

 

Uraksti "ieraksti laukā vērtību četri tūkstoši seši simti deviņdesmit". Robots diez vai uzrakstīs.

Link to comment
Share on other sites

Iisti nesapratu' date=' ja Tu domaaji, ka userim pie preces pievienoshanas grozam bez spieshanas uz linka veel kaut kas buutu jaadara, tad piedod man, bet Tev nav ne mazaakaas nojausmas par lietotaajam draudziiga interfeisa izstraadi, nemaz nerunaajot, ka klients uz shaadu risinaajumu neparakstiitos ne tik... :)

 

3. man tik tiehsaam nevajag' date=' lai kaut kaadi f-ing boti iepeerkas interneta veikalaa (tobish, lai nepiepilda savu iepirkuma grozu ar visaam preceem :)[/quote']

 

Uraksti "ieraksti laukā vērtību četri tūkstoši seši simti deviņdesmit". Robots diez vai uzrakstīs.

 

Jā, šī ir lietotājam veicama papildus darbība. Es neesmu iedziļinājies šī topika diskusijā, bet acīs man iekrita jautājums, kā Tu interneta bodē atšķirsi robotus no cilvēkiem. Es mēģināju sniegt atbildi - ar saprātīgu rīcību. Protams, ne mirkli es neesmu domājis par lietotāja saskarnes draudzīgumu. Šī bija tīri teorētiska atbilde.

 

P.S. Ja Tavu dzelzi reiz sāks bruteforcēt, varbūt tomēr atminēsies mau proekšlikumu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...