Jump to content

Glābiet mani no "DZĪVĀ ŪDENS" tenkām ... glābiet ....


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

Resnais Maita, vot ieinteresēja tā ūdens struktūras maiņa, gribētu dzirdēt, kā tad tas izpaužas, cik es sapratu tad tu runā par ķīmiskās konformācijas maiņu, nu tad lūk gribētu dzirdēt kaut ko vairāk par to...

Link to comment
Share on other sites

Vecais, ko tu cepies?

Nopērc britas ūdens filtru un viss kārtībā, domāju ka atšķirību sievišķis nesajutīs un tavs maks arī labāk jutīsies.

Link to comment
Share on other sites

oho tieši tā labāk sudraba alus kausu, nekā kaut kādu mistisku ūdens filtru pa 300Ls

Link to comment
Share on other sites

Ja iedotu man paraugus no tā ūdens, kas ir pirms apstrādes un pēc apstrādes, tad es varētu ar spektometru apstrādāt. Cik es sapratu, tad tā iekārta itkā izmaina ūdens enerģiju. Ja tā, tad vajadzētu atšķirties tiem ūdeņiem pēc kopējās elektronu strāvas. Vismaz kautkādai atšķirībai būtu jābūt.

Link to comment
Share on other sites

Ja grib daudzmaz tīru/nesmirdīgu ūdeni - jāliek mehāniskais filtrs, kas atdzelžo/mīkstina. Ja ir hlors piemaisīts vaig ogles filtru arī. Tie filtri nav alus pudeles izmēros, bet gan vismaz 1,5 m augstumā, diametrs vismaz 30 cm.

Ir takš papilno firmeles,kas apkalpo privāto sektoru - ūdens boss kaut vai tai pašā k-rautā arī mētājas tās bundžas.

Link to comment
Share on other sites

Nu te pērles panesas. Ūdenim izrādās ir enerģija, pie tam dažāda var būt. Un elektronu strāvu (atšķirībā no protonu strāvas laikam:))) mēra ar spektrometru. Vo vellos! Būs man ar jāsameklē garāžā mans digitālais vakuumtorsionu pipelizators...

Link to comment
Share on other sites

Nu te pērles panesas. Ūdenim izrādās ir enerģija, pie tam dažāda var būt. Un elektronu strāvu (atšķirībā no protonu strāvas laikam:))) mēra ar spektrometru. Vo vellos! Būs man ar jāsameklē garāžā mans digitālais vakuumtorsionu pipelizators...

Ūdenin pašam par sevi eneģijas nav. Bet tā kā saka, ka itkā atdzīvina ūdeni, tad var pastīties, ko spektometrs rāda. Vari vilkt ārā ko gribi no savas garāžas :) Es nekur nevilkšu. Ja man darbā ir iespēja strādāt ar spektometru, kāpēc to man neizmantot, ja es pats taisu priekš viņa analīzes? Gadījās pārteikties par tiem elektroniem. Piedo, kam negadās, ja miegs nāk :)

Labots - Vikings
Link to comment
Share on other sites

Sudrabs labi tīrās ar Colgate, Blendamed - īsis sakot ar jebkuru zobu pastu, ir pārbaudīts praksē. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Skurstenis

Var jau visu kausu netaisīt no sudraba, bet tikai apsudrabot. Uz virsmas būs sudrabs, un efekts saglabāsies.

Link to comment
Share on other sites

karoč man juvelieris teica ka paturot 925 proves sudraba kausā "uz nakti" puslitru tas kļūs "tīrs ūdens"

zin gribas tam ticēt .... - te neiet runa par dzīvu ūdeni bet par to ka sudrabs attīra mantu gan ....

 

Rādās, ka Tu neesi īpaši eee....

 

Nu, jums ar otro pusīti ir kaut kas kopīgs, kas principā ir apsveicami.

 

Par Ag - jams ir izcili indīgs. Ne par velti visāda zaraza tur nosprāgst ļoti ātri un veiksmīgi. Paldies kamtur, ka jams sūdīgi šķīst ūdenī. Dienišķai lietošanai neiesaku.

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Jāaaaa..... Katram savs sotaks kaut kur ir jānotērē......

 

Citāts : Nu, jums ar otro pusīti ir kaut kas kopīgs, kas principā ir apsveicami.

Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

Atslēgvārdi kā atšķirt šarlatānus ir meklējami ātri pārlasot to tekstus, ja tur figurē vārdiņš "enerģija" vai "sakārtot" un ir atsauksmes no pseido-zinātniekiem, tad skaidrs ap ko lieta grozās

 

Kaut vai par to filtru lasam:

Uzņēmums „Naturkraft” kā šādu tehnoloģiju piemēru ir izstrādājis EWO ierīces, kas apstrādā ūdeni, atjaunojot tā sastāvu (uzlādējot ar enerģiju)
Bingo
Link to comment
Share on other sites

serioussam909

Izskatās pēc šī te āksta "zinātnes".

(uzlādējot ar enerģiju)
- hmm, a kāpēc nav minēta klāt kvantu fizika - tā tak ir bezmaz vai obligāta sastāvdaļa katrai kārtīgai pseidozinātnei... :D
Link to comment
Share on other sites

Par Ag - jams ir izcili indīgs. Ne par velti visāda zaraza tur nosprāgst ļoti ātri un veiksmīgi. Paldies kamtur, ka jams sūdīgi šķīst ūdenī. Dienišķai lietošanai neiesaku.

 

Nez, kur tu ķēri, ka Ag ir "izcili indīgs", nav jau Hg. Wikipēdija raksta tā: "Silver ions and silver compounds show a toxic effect on some bacteria, viruses, algae and fungi, typical for heavy metals like lead or mercury, but without the high toxicity to humans that is normally associated with these other metals." Ja tā ņem, tad indīgi ir praktiski visi ķīmiskie elementi un to savienojumi, atšķiras tikai letālās devas apjomi.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

NC, ir aitas, ir cirpēji un man pašam galīgi nav žēl, ka ir idioti, kuri uz to uzķeras.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jetijs peec tam vareetu uztaisiit eksperimentu vai ar sudrabu un dziivo uudeni cpu labaak dzeseejas :D

Link to comment
Share on other sites

bet ja ūdens nostāv tur diennakti ot tad gan var just ka i garša tam ūdenim cita i pats tasūdenis tāds "jocīgs"

ja tu tur alu turēsi diennakti, tad viņš arī mainīs garšu un kļūs tāds "jocīgs" :D

Link to comment
Share on other sites

kurs normāls cilvēks alu diennakti kausā turēs ?

lab ja 10 min nostāvēs tai kausā - un tad jau "aizture liela"

Tiesa gan :) Es vakar 30 min laikā izdzēru 2 litrus, skatījos filmu un ēdu kalmārus, pat nepamanīju, ka beizās :D

Link to comment
Share on other sites

Eduardsoo

"Dzīvais ūdens" nav mīts, bet ar 200 vai 300 latiem gan tam nav nekāda sakara. Dzīvais ūdens ir enerģētiski labs, pozitīvs un gaišs ūdens un dzīvs ūdens skaitās tāds ūdens, kuru mēs ar savām pozitīvajām domām nosvētām. :)

Resp. jānošķir 2 lietas - šarlotānisms par 300 latiem un patiesa vērtība, kuru par naudu iegūt nav iespējams. ;)

Šeit var palasīt vairāk: http://www.e-mistika.lv/?kat=arh&txt=746

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

:D pa tiem rīsiem labs. atcerējos pa to sudrabu ka kara laikā visi ofiņi tik esot lietojiši sudraba traukus un neviena zaraza šos neseot ņemusi pat mēris. par tiem filtriem ir dzirdēts arī agrāk kad tipa esot tas ogles filtrs istrādāts pēc nanotehnoloģijas, kur tā filtra caurums ir tik liels cik ūdens molekula un tā rezult'tā tiek atīrīts pa 99,99%, un plus vēl bonusā izfiltrētais udens tiek apstrādāts ar ultravileto gaismu. man liekas cena ar viņam bij kādi 600 eiriki. :) vienreiz pa vienu krievalodigo kanālu saktījos ka kaut kādi bilogi taisīja expermentus ar ūdeni, ņema dažādus ūdeņus no dažādām vietām tai skitā arī nolādēto un svēto ūdeni. sasaldēja un skatījās kā izskatās kristāli, tīram ūdenim bij skaisti simetriska pārsliņa, bet noledētam kaut kaut kāda pļocka vien sanāca.
Link to comment
Share on other sites

Pērc tik nost, tas ir galiigi leeti es vinjam neticu tikai cenas deelj, neteelo muļķi pats zini, ka par kvalitatiivu uudeni jaamaksaa virs 1K.

 

Paskaties, cik maksaa Culligan pie ''Hidrostandarta''

Link to comment
Share on other sites

mjā, nu ar to ūdeni ir tūtē.

es nopērku eviāni, mangali, A .. vai da whatever kādu, un kāmēr nesu mājā tikmēr visi garāmgājēji to ir sabojājuši ar savām negatīvajām domām.. nu par krīzi piemēram

 

īstenībā ir vēl trakāk, visi veikalā vazājās tam ūdenim garām, nē ir vēl patiesībā sliktāk, krāvēji to ūdeni, Jau pašā sākumā!, veikalā stiepjot, nolād par tā svaru - mugura akal, lupatās. - piiii*

 

bez tā molekulkārtotāja tu cilvēks pie tāda riktīgi laba ūdens nemaz pilsētā nevari tikt, vot kā..

 

un kāds ir tas ūdens, kas mašīnā vāļājas aiz beņķa uz grīdas, brīžiem saklausās, LR-1, brīžam SWH ta akal kādu rock no verbatima.. un ik pa brīdim laba vēlējumus citiem satiksmes dalībniekiem..

 

oi aizrunājos, īstenībā līdz jaunam produktam!

portatīvs! mobīls! pa tiešo uz pudeles uzskrūvējams molekulu sakārtotājs, ar ērtu un sportiska stila ekoloģiska materiāla iemuti!, hell yea beibii.. ;)

 

a par kausu, NC

virpa! - kā tev tāds variants! njehehe

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
NormaalsCilveeks

Nu ko gads ir apkārt ...

lai ko tauta teiktu

bet sudraba kausu bābietis ir lietojis vislaik un 8 kilo nost ka nemetas

jāsaka gan ka tas ūdens kurs dienu ir nostāvējis nexera nav patīkams un izteikti "sit metālu"

un paģirās no rīta izdzerot momentā uz poda jāiet - tākā manta dara savu darbu ...

 

bet atkal bet ...

ja kādreiz viss bija smuks ...

P1080334.JPG

tad tagad lai kā tīra ir palicis šāds

P1190138.JPG

brūni pleķains - kas zīmīgi ne tajā vietā kur ūdens stāv, bet no ārpuses

 

varbūt kāds zin ar ko to sudraba aplikumu novākt ?

Link to comment
Share on other sites

parasti iesaka zobupastu, ūdeni pēc kartupeļu vārīšanas vai arī juvilieru veikalā nopērkamu lupatiņu :mda:

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

MIGs

ir mēģināti pašmāju līdzekļi - soda zobupasta etc etc etc

 

betšai gadienā kad ūdens stāv vislaik tie pleķi "uz kausa ārpuses" atgriežas da praktiski 2 nedēļu laikā

Link to comment
Share on other sites

Neredzu kausa provi , bet visticamākais ka prove ir ne augstāka par 875 , tas nozīmē , ka vara procents sakausējumā ir gana augsts . Ir vairāki veidi kā sudraba procentu virskārtā palielināt , bet tie ir samērā komplicēti un ķīmiski nepatīkami .Es laikam ieteiktu aizstaigāt zem Gaisa tilta (Brīvības iela , VEF pusē . Tu kādreiz bija HG sadzīves ķīmijas kantoris . Un jamiem ir tāds produkts kā HG, silver plating polish,, . Idejiski strādā kā ķīmiskā sudrabošana , bet bez nekādām draņķa skabēm , bāzēts uz sāļiem un metālu ķīmisko aktivitati . Padārgs gan bija tas mazais ķobis (ap desmit lati), bet Tavam kausam pietiks lai apsudrabotu ash patsmit reizes. Sākumā , iespējams , ka pleķi līdīs ārā tāpat , bet - jo vairāk liksi virsū , jo sudrabojuma kārta būs biezāka un efekts noturīgāks .

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Peleecis

to proves sertifikātu nezinu kur bābietis nogrūdis bet "vajadzetu visam būt labam"

no kā vispār tie pleķi parādas ?

Link to comment
Share on other sites

Tieši par sudraba pulieri nezinu, bet par HG ķīmiju var teikt labus vārdus, jo izmantoju viņu ražojumus plīts virsmai un krāsnij - labāks nav redzēts.

Link to comment
Share on other sites

prove ir uzsista uz paša kausa , foto to pat redz , bet nevar salasīt - zem tā uzraksta KALVIS . Bet rodas gaisa ietekmē - metāla iekšēja oksidēšanās . Gais jau ar naf pilnīgi viendabīgs O2 .Tur ir gan mitrums ,kā katalizators , gan visādi paskābi izgarjumi no mēbelēm , drānām , dajebkā .

Patiesībā būtu sezona , es ieteiktu pašu ekoloģiskāko pleķu novākšanas veidu - kausa ielikšanu samīcītas dzērvenēs . Bet po ļubomu , kodināšana nesīs īslaicīgākus rezultātus , nekā fiziska - tīra metāla uzklāšana , jo tiešī šī tīrā sudraba kārta vislabāk aizsargās iekšējo sakausējumu (ne tik augstas raudzes ) no oksidācijas

 

Ar šo HG brīnumu esmu pat kapara izstrādājumus novedis līdz paskatam ,ka izskatās darināti no sudraba - lēts nav , bet laps

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

superKrona

bez nekādām draņķa skabēm , bāzēts uz sāļiem un metālu ķīmisko aktivitati

Man labāk patiktu, ja teiktu bāzēts uz draņķa sāļiem un metālu ķīmisko aktivitati, nevis skabēm.

 

Par to ūdeni. Vai ir vispār kāds pētījis, ko cilvēka organisms dara ar to ūdens molekulu čupu, kas visupirms ir ar pareizām domām sakārtota, bet pēc tam ar ēdienu paliekām, miljons baktērijām un kuņģa skābi atšķaidīta. Pašreiz vien šķiet, ka "zinātnieki" priecājas tik par leduspuķēm uz loga un stāsta BS.

Link to comment
Share on other sites

Nu nez- sudraba hlorīds plus nātrija hlorīds , nez vai būtu nosaucami par draņķiem :). Bet skābes ... nu jā skābes , ja tās labi izskalo ir vēl mazkaitīgākas , taču - kuŗš ir bijis klāt , kad Kalvis gatavoja šo kausu , kurš var garantēt ka atlējumam nav iekšēji , mikroskopiski tukšumi , no kuriem ārā to skābi būs pulka grūti dabūt? Nekas jau briesmīgs tas nav - kolās vai par skābinātāju tiek lietota fosforskābe , kurā pat stiks šķist. Taču , ja runa iet par superduper veselību veicinošu brīnumu ....

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Sen zināju, ka hlora joni baigi garšīgie, pat augi no viņiem neiet bojā. Bet par skābēm gan zinu, ka cilvēka organismam bezjēgā liela čupa nepieciešama, lai funkcionētu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...