Jump to content

IBook G4 lādēšanas problēmas


Gatervecis
 Share

Recommended Posts

Problēma tāda... macs ir gana vecs un gana daudz piedzīvojis, gan visādus ceļojumus, gan brutālu apiešanos un nu sāk parādīties defekti. Iespraužot lādētāju šad tad nenotiek uzlāde - sarkanā gaismiņa deg, bet kompis strādā no baterijas... laika gaitā secināju, ka kaut kur nav īsti kontakta, jo šad tad pagrozot lādētāju tajā DC ligzdā, uz brīdi iedegas zaļā gaisma (iekontaktē) un tad sarkanā un uzlāde notiek.

 

Šodien pienāca tā diena, kad uzlāde vairs nenotiek nemaz... visādi izmakarējoties kontaktu tā ari nedabūju.... Vai kādam ir idejas, kur un kāds kontakts zūd.... un vai es varu salaist vadus pa taisno uz DC ligzdas kontaktiem, tā lai lādētājs ir visu laiku piesaistīts (ari tāds variants mani apmierina)

 

Nav iespējas paprovēt citu lādētāju, jo nav ne jausmas, kam vēl Ogrē tāds ir

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka štekerī vadiņš ir pārlūzis.

 

Vai nu pats ņem rokās lādētāju, jauc ārā un pārlodē, vai arī - sater.eunet.lv darbnīcā tev par lētām naudiņām salodēs.

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

Štekerī vaina bija, bet vadā vainu nevarēju atrast... tur uz mazās platītes bija "šokolāde" (brūnā šaize, kā tecējušām baterijām vai kaut kas tāds) pieļauju ka no mitruma vai kaut kā tāda, kontaktu tā ari nedabūju un pasūtīju no ebay jaunu (lietotu) vadu ar štekeri, bet oriģinālo. Tas man maksāja ap 7Ls (pastnieks atnesa uz mājām) tā ka sanāca lētāk kā tērēt laiku, braukt uz rīgu un tā, bet katrā ziņā paldies par konsultāciju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...