Jump to content

Apple Device Application File (.ipa)


Rakafee
 Share

Recommended Posts

Vai ir kādam izdevies LMT aparātā iebāst šitos (.ipa) uzlaustos? Nelaužot pašu aparātu!

 

help!

tev droši vien izmet erroru, jo ***.ida naf original!!! :) Es tiku ar to galaa, vajag telefonu un pc viena wi-fi tiiklaa, tad taada proga winscp, parole alpina, jaizveid bij kaut kur tuksh folderis un jaanomaina shur tur prioritaates un aidaa, iet visi novilktie geimi :))

Link to comment
Share on other sites

Nabaga iPhonisti. Man jūs žēl :(

Link to comment
Share on other sites

Nabaga iPhonisti. Man jūs žēl :(

Ne jau iphonisti, jebkuram advanceetam softam vajag smadzenes kustinaat, gan mobile Win, symbian vai Iphone lai nelietotu tikai piedāvātos softus! Pats esu nokia piekritejs, bet sanaca pa letam naudam tikt pie taada :p

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir advancētais Windows Mobile 6. Man tur neko nevajag lauzt, lai varētu ko telefonā ielikt. WM6 platformai ir tik daudz programmas radītas, kad mans telefons ar visu ko ir pārbāzts!

Link to comment
Share on other sites

+1

+1??! Tas taču skaidri bija redzams, ka ir galīgi nevajadzīgs komentārs a.k.a. spams! (es domāju Zoom komentāru)

Labots - bedre
Link to comment
Share on other sites

tev droši vien izmet erroru, jo ***.ida naf original!!! :) Es tiku ar to galaa, vajag telefonu un pc viena wi-fi tiiklaa, tad taada proga winscp, parole alpina, jaizveid bij kaut kur tuksh folderis un jaanomaina shur tur prioritaates un aidaa, iet visi novilktie geimi :))

iemaacies rakstiit sakariigi un pareizi... Latviesu valodaa nav taada vaarda "naf, geimi"

Mlee, skaties kur ir bold'aa teksti tas ir nepareizi. Un otrkaart ja tu raksti kaa vajag darriit tad liidz galam uzraksti sakariigi... Idio*s... Paldies par uzmantiibu.

 

Nu man ir advancētais Windows Mobile 6. Man tur neko nevajag lauzt, lai varētu ko telefonā ielikt. WM6 platformai ir tik daudz programmas radītas, kad mans telefons ar visu ko ir pārbāzts!

Zoom hmmm, laikam visas applikaacijas ir bezmaksas, ka neko nevajag lauzt... Kaut kaa neesu redzeejis prieksh WinMobile ka sakariigas applikaacijas buutu bez maksas...

Taapeec shis citaats ir bezjeedziigs... iPhone arii ir advanceets. Un ja driikst zinaat ar ko WinMobile buutu advanceetaaks par iPhone? Kas ir taads deelj kaa vajadzeetu pirkt kaadu no Winmobile telefoniem?

 

P.S. Otrkaart ja neproti zagt, tad nezodz. Ceru ka shaadi jautaajumi nebuus forumaa...

Link to comment
Share on other sites

jā , te vadība aizstāv savus i-phon un vārnas liek :) nu nafig telefons par to piķi - kuram pat GPS nav sakarīgs ? par foto un pārējo nerunāju.....tīrs stila krāms.

Link to comment
Share on other sites

Man gan liekas, ka appstorē i-phonam ir krietni daudz vairāk dažādu programmu nekā symbiānim. Sākot ar visādiem e-pasta klientiem beidzot ar navigācijas softiem un tādiem niekiem, kā līmeņrāži, mērlentes utt. Neviens neko tur necenzorē. Nesaprotu, kāpēc Tokra tik šausmīgi par to uztraucas, ka katrā topikā par iphonu kaut kas negatīvs jāieraksta(jāiespamo). Sen jau zināms tavs viedoklis par šo devaisu, pietiek reiz!

Link to comment
Share on other sites

Tiešām nesaprotu, kur ir problēma? Neviens neprot paskaidrot, vai neviens neko tādu nedara?

Link to comment
Share on other sites

Pateikšu godīgi. Es uz WM turu tik 2 "atlauztas programmas". Tās ir - TomTom6 un Resco paka. Par TomTom es nebļāvu, jo atradu visu pa 20min. Resco es atlauzu tā kā visas Windows programmas. Un visas pārējās man ir freeware, bet palasot iPhone laušanas problēmas man mati saceļas stāvus :D

Link to comment
Share on other sites

Tokra, vai izlasīji arī kādu googles linku no tā, kuru pasniedzi studijā. Tur ir dažas "ļoti" noderīgas aplikācijas, kuras Apple ir izmetis no appstore, piemēram: Apple also exercised its omnipotence by removing the I Am Rich app. It costs $999.99 and shows just a glowing red ruby.

Ak sliktie Apple, kā gan tauta var bez tā izdzīvot, ai, ai!

Tam, kurš rakstīja, kā iphona uzlaušana ir murgs, tad tā var teikt tikai tāds, kurš to pats nav darījis. Īstenībā pāris klikšķi. Manuprāt, simbiāņa programmu parakstīšana ir nesalīdzināmi lielāks vājprāts.

Neesmu nekāds šausmīgais šī te aparāta fans, bet nesaprotu, kāpēc daži tepat forumā ar putām uz lūpām ņemas nolikt ierīci 207 LVL vērtībā. Visu laiku esmu lietojis nokia un joprojām nežēlīgi pietrūkst kreisās pogas- "iespējas", bet jāpamēģina arī kaut kas pilnīgi savādāks un tikai tad var spriest un klaigāt, kas ir labs un kas nē.

Link to comment
Share on other sites

Lai vareetu izmantot zaljotaas aplikaacijas ir nepiecieshams iemest MobileInstallation failu ieksh direktorijas. Un veelams iedot permisijas uz 0777. Restarteejam telefonu un viss...

MobileInstalation (modificets) fails ljauj palaist applikaaciju bez: SC_Info, kas satur ieksh applikacijas datus ka esi pircis

Vards uzvards, iPhone serial number utt.

Sazaljotai aplikaacijai tiek nonjemts: SC_Info un iTunesMetadata.plist un paarveidots kods pie taas komandas...

Ar to atshkjiras sazaljota no originalas. Paareejaa zinja anekaada atshkjiriiba nav.\

Tagad runaashu par email klientiem... Prieksh iPhone ir vairaaki pasta klienti, gan applikaacijas. Kaadu veelies?

Tikai viss ir atkariigs no tevis, kads labaak tev patiik to lieto.... Bet man pietiek ar standarta Mail.app ko Apple piedaavaa, taapeec neizmantoju citu. Wide Mail, mBoxMail ir labs utt.... Ceru ka apgaismoju.

Ieksh iPhone var installet arii divos veidos caur iTunes.Otrs vienkaarshi novelkot saita sazaljoto telefonaa un uzinstaleet, bez iTunes, taadu iespeeju ljauj AppShare un Installious... Tapec atshkjiriiba nekaada nav no WM. Jauku lietoshanu.

Link to comment
Share on other sites

Visai žēlīgs skats, ka cilvēki plūcās par to "kurš telefons labāks".

Tas ir no sērijas: "mans tētis stiprāks par tavējo!".

 

NOŽĒLOJAMI! Iesaku atrast kādu sakarīgāku veidu, kur nosist brīvo laiku...

Link to comment
Share on other sites

Lai vareetu izmantot zaljotaas aplikaacijas ir nepiecieshams iemest MobileInstallation failu ieksh direktorijas. Un veelams iedot permisijas uz 0777. Restarteejam telefonu un viss...

MobileInstalation (modificets) fails ljauj palaist applikaaciju bez: SC_Info, kas satur ieksh applikacijas datus ka esi pircis

Vards uzvards, iPhone serial number utt.

Sazaljotai aplikaacijai tiek nonjemts: SC_Info un iTunesMetadata.plist un paarveidots kods pie taas komandas...

Ar to atshkjiras sazaljota no originalas. Paareejaa zinja anekaada atshkjiriiba nav.\

Tagad runaashu par email klientiem... Prieksh iPhone ir vairaaki pasta klienti, gan applikaacijas. Kaadu veelies?

Tikai viss ir atkariigs no tevis, kads labaak tev patiik to lieto.... Bet man pietiek ar standarta Mail.app ko Apple piedaavaa, taapeec neizmantoju citu. Wide Mail, mBoxMail ir labs utt.... Ceru ka apgaismoju.

Ieksh iPhone var installet arii divos veidos caur iTunes.Otrs vienkaarshi novelkot saita sazaljoto telefonaa un uzinstaleet, bez iTunes, taadu iespeeju ljauj AppShare un Installious... Tapec atshkjiriiba nekaada nav no WM. Jauku lietoshanu.

 

Paldies par šito!

Un sor. par manām aprobežotām zināšanām iekosto ābolu lietās, taču jau pašā sākumā uztaisu lažu! Tātad, tas mans agregāts ir 3g un softs 2.1 (Pēdējais) Meiģināju sakonektēt caur WINSCP, bez rezūltāta - atmeta atpakaļ "network error Conection timed out" it kā visus root un paroles ievadīju pareizi arī IP pārbaudīju! (ENG forumos lasīju, ka nēesmu vienīgais)Tagad atradu tādu "DiskAid" viss bumbās!, taču neko daudz tur man neļauj darīt, arī mapju permisijas neļauj manīt!

 

P.S. Īsti negribas tos Jailbreikus un utt..

Link to comment
Share on other sites

MobileInstallation dazhiem nostraadaa uz 644 permiisiju, bet ja peec restarta ljau instaleet zaaljotaas aplikaacijas tad ir ok.

Link to comment
Share on other sites

dīvaini, par pc programmu,filmu vai sazin ko zagšanu un krakošanu, dzēš visas tēmas un dod vārnas, bet redz par mobīlo krakošanu var runāt cik grib! :)

Link to comment
Share on other sites

To: Lameriz

Esmu uzsaacis diskusiju ar Administraciju/Moderiem par shaadu teemu turpmaako sleegshanu un 20% warnu izniegshanu uzreiz... Jo esmu pret softu zagshanu un publisku apspriedi ieksh boot.lv foruma...

Ceru ka koleegji atbalstiis manu priekshlikumu.

Link to comment
Share on other sites

dīvaini, par pc programmu,filmu vai sazin ko zagšanu un krakošanu, dzēš visas tēmas un dod vārnas, bet redz par mobīlo krakošanu var runāt cik grib! :)

Un tie, kuri mēģina te pārdot čipotus PS2 komplektā ar spēļu backupiem no neta, vispār būtu jānosit. Sen to jau esmu teicis.

Sony cieš jūsu dēļ.

Katram, kas pārdod datoru pieprasam uzrādīt Win licenzi.

Kaut kā neatceros, ka par filmu zagšanas tēmām kāds būtu pa bieti dabūjis... TokRa pat torrentu linkus lika un nekas. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja runa ir par failu sistēmas atvēršanu vai Symbian tālruņu "uzlaušanu" (lai nav vajadzības parakstīt softus, kas prasa padziļinātu pieeju sistēmai), tas nebūtu nekas nosodāms, jo nav saistīts ar pirātismu.

1:1 ar iphone jailbreak. Tiek atļauta 3 personu veidotu programmu uzinstalēšna. Līdz ar to var aizmirst par kaut kādiem apple ierobežojumiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Normals murdzinjsh! :D Pats ari emigreju no WinMO uz iPhone. Nesudzos. Ir lietas kas pietrukst bet tomer daudzas lietas to atsver. Un programas uzlikt uz iPhone ir vieglak neka uz winMO. Zinu ko runaju - ar Asus P535 nostaigaju 1,5 gadu. Un kopuma man patika un ceru ka WinMo attistisies ta lai atkal man uznak velme vinju pamegjinat.

Runajot par Apple cenzuru - ir tada lieta un tiesham kaitina. It sevishkji ja nobano tik lieliskas aplikacijas ka TomTom un Opera Mini (abas jau ir izstradatas bet mums laikam vinjas neredzet).

 

Un ja pa temu tad temas aizsacejam varu pateikt - vajadzes tev taisit Jailbreak jo savadak nevar pieslegties ar WinSCP(pec Jailbreak no Cydia vajag novilkt OpenSSH un tad vajadzetu iet).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...