Jump to content

Rasēšana


Sivēns
 Share

Recommended Posts

Tātad nepeiciešams uztaisīt vienu rasējumu ( mēbelei ). Padzirdēju, ka uz Autocad varot visu diezgan viegli un smuki sataisīt. Daudz nedomādams novilku Autocad 2008 Architecture. Atveru, bet nav ne mazākās sajēgas, kā lai tiek pie tās rasēšanas.

 

Varbūt kāds varētu palīdzēt? :)

 

Vai varbūt ieteikt kādu ctu programmu rasēšanai ?

Labots - Sivēns
Link to comment
Share on other sites

Ja nezini kā ar programmas palīdzību rasēt, labāk rasē ar roku būs ātrāk un arī sanāk kvalitatīvi.

Link to comment
Share on other sites

pamēģini kkur pameklēt progu DeltaCad

diezgan primitīva bet pilda savas funkcijas

Link to comment
Share on other sites

Noteikti ar visu rakstlaukumu vajag. Man mājas datorā stāv jau sagatotas lapu templates priekš AutoCad, lapu izmeri A2,A3,A4

 

P.S. A1 arī vajadzētu būt, bet neesmu parliecināts vai tāda man ir jo pats tiku izmatojis tikai trīs variantus.

Labots - Takeoff
Link to comment
Share on other sites

Cik tad liels tas rasējums tas ir 1:1, vari jau samazināt 1:10 un tad jau lapu mazāku vajag, padalīties jau varu atsūti savu meilu pa PM, bet tikai vakarā varēšu nosūtīt jo tagad esmu darbā.

Labots - Takeoff
Link to comment
Share on other sites

Būs jau 1 : 10. Vienkārši objekts ir 400 ( dziļums ) x 2000 ( augstums ) x 3000 ( platums ). Un vajag dafiga skatos ar iznestiem savienojumiem ....

Link to comment
Share on other sites

Tad jau uz vienas lapas būs par švaku, katrs skats ir jārasē uz atsevišķas lapas tā smukāk izskatās vismaz manā skolā tā bija. Veidi jau arī ir dažādi aksonometrija, taisnleņķa projekcija, sējumi, griezumi.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

IMHO ja AutoCAD ir par sarežģitu, bet ar roku tomēr rasēt māk, tad kaut vai mspaint.exe.

Link to comment
Share on other sites

Ar paint ir svaki, nekas tur labs nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

Man vajag obligāti ar programmu vēlams ar to autocad jo pēctam tas rasējums būs jāsūta uz otru latvijas galu .. Pēctam atpakaļ un pēctam vēlreiz uz turieni .. Caur pastu tas būtu murgs ...

 

P.s Varbūt kāds kuram ir ūber iemaņas varētu izpalīdzēt ar rasējuma izgatavošanu ? ( atlīdzība garantēta ) :)

Darbs nav sarežģīts. Liels kantains lamināta skapis ..

Link to comment
Share on other sites

Labprāt panemtu, bet man tagad nav brīvdienu, pa vakariem negribas jo mājās esmu vēlu ap 23:00 tuvākā brīvā diena sanāk svētdiena.

Link to comment
Share on other sites

Mnu man to rasējumu vajadzētu uz kkādu 2dienu. Taka ja kāds vēlās pa brīvdienām pastrādāt ... :)

 

Interesentiem varu nosūtīt darba skici lai + / - nojaustu apjomu.

Link to comment
Share on other sites

Atsūti paskatīšos, noteikti pāris stundu darbs vien ir.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...