Jump to content

Proxy serveri! [vajag]


asaps
 Share

Recommended Posts

Vispār šis ir jautājums googlei, bet arī viņa tev neko jēdzīgu nepateiks,jo tu pats nezini kādu proxy tev vajag...

 

Latvijas vai ārzemju?

Maksas vai bezmaksas?

Anonīmo vai parasto?

Socks...

Link to comment
Share on other sites

squid ir labs un stabils proxy' date=' ja māk sakonfigurēt[/quote']

shajaa gadijumaa uzlauzt....

Link to comment
Share on other sites

Guest viesiz
Es lietoju šito -

---

Kapē nefuričit???

Tapēc ,ka viņa lokālajā ir taēc laikam arī tikai strādā ;)

Link to comment
Share on other sites

Es lietoju šito -

---

Šitādi prokši galīgi nerullē, jo pēc porta var uzreiz pateikt, ka tu lieto proksi; ja lietojat proksi, tad tikai tādu, kurš strādā uz 80! porta.

Link to comment
Share on other sites

Īpašnieks par to, ka es proxi lietoju visrdīzāk nezina, jo es nezinu kas viņš ir.

To proxy lietoju diezgan reti - tad, kad man vajag darbadienā pirms 18.00 tikt starptautiskajā netā(man pDSL). Ja es bastotu skolu un man vairāk vajadzētu starptautisko, būtu sameklējis k-ko labāku...

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs

Ar ko HTTP proxy atskiras no socks proxy?

 

Ja neiet nets,tad man nepalidz neviens proxy. Kads proxy vajadzigs,lai net ietu ari tad, ja mans provaiders r atjudzies? (Tad vajag socks proxy?,mos smagi maldos.)

 

Ko dod SSL atbalsts?

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
Es lietoju šito -

---

Šitādi prokši galīgi nerullē' date=' jo pēc porta var uzreiz pateikt, ka tu lieto proksi; ja lietojat proksi, tad tikai tādu, kurš strādā uz 80! porta.[/quote']

 

I kas tad i ka var patereikt, ka tu lieto proksi? prieks neanonima proxsa,arzemju pieslegsanai pDSL gadijumaa,loti normals risinajums.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard
Kads proxy vajadzigs' date='lai net ietu ari tad, ja mans provaiders r atjudzies? (Tad vajag socks proxy?,mos smagi maldos.)

[/quote']

oj oj oj......

incanti, ko tu saproti ar vaardu - provaiders???????

Link to comment
Share on other sites

Guest viesiz
Kads proxy vajadzigs' date='lai net ietu ari tad, ja mans provaiders r atjudzies? (Tad vajag socks proxy?,mos smagi maldos.)

[/quote']

Ja tev nestrādā internets tad diez vai kāds proxy līdzēs.

 

Zināšanai :)

proxy server:

 

Serveris, kas atrodas starp klienta lietojumprogrammu (piemēram, tīmekļa pārlūkprogrammu) un īsto serveri. Starpniekserveris pārķer visus īstajam serverim adresētos pieprasījumus un pārbauda, vai nevar tos izpildīt pats. Ja starpniekserveris nevar kādu no pieprasījumiem izpildīt, tad tas šo pieprasījumu pārsūta īstajam serverim

 

proxy gateway:

Vārteja, kas nodod globālā tīmekļa pārlūkprogrammas pieprasījumu vienotā resursu vietrāža ārējam serverim un nosūta atpakaļ iegūto informāciju. Starpniekvārteja pilda klientam uzticama aģenta funkcijas, kas klienta uzdevumā īsteno piekļuvi tīklam Internet. Starpniekvārteja parasti ir saistīta ar ugunsmūri un tās galvenais uzdevums ir izveidot barjeru, kas aizsargā klientu no nesankcionētas piekļuves.

Link to comment
Share on other sites

Īpašnieks par to' date=' ka es proxi lietoju visrdīzāk nezina, jo es nezinu kas viņš ir.

To proxy lietoju diezgan reti - tad, kad man vajag darbadienā pirms 18.00 tikt starptautiskajā netā(man pDSL). Ja es bastotu skolu un man vairāk vajadzētu starptautisko, būtu sameklējis k-ko labāku...[/quote']

Jocīgi, ka tu kā sadaļas moderators reklamē svešus (lasīt - zagtus) prokšus. Vai tad skolā vairs nemāca, ka zagt nav labi?

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
Īpašnieks par to' date=' ka es proxi lietoju visrdīzāk nezina, jo es nezinu kas viņš ir.

To proxy lietoju diezgan reti - tad, kad man vajag darbadienā pirms 18.00 tikt starptautiskajā netā(man pDSL). Ja es bastotu skolu un man vairāk vajadzētu starptautisko, būtu sameklējis k-ko labāku...[/quote']

Jocīgi, ka tu kā sadaļas moderators reklamē svešus (lasīt - zagtus) prokšus. Vai tad skolā vairs nemāca, ka zagt nav labi?

 

Muti,acis ciet! Nelasi morali,citadi dazus labus bushveidigos pamodinasi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
Nevajag Tev' date=' asaps, proxy servaku! Pagaidi līdz plkst. 18.00 un būs Tev ārzemju trafiks!!![/quote']

 

baidz spamot,ja nevari pateikt neko, tad nesaki.

Ja man vajag, tad vajag!!! Nevaru gaidit lidz 18.00

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...