Jump to content

Sysadmini ieskataties


Guest
 Share

Recommended Posts

nu lieta tāda. Es kā savu nākotnes karejeru esmu noskatījis sistēmas administratora darbu. kompi rubīju jau no 3 gadiem un tāpēc dārzenis neesu.

man ir jautājums - kas tieši ir jāiemācās lai kļūtu par sisadminu? kādas pragas jāapgūst kas jāzin par softiem. Hardware es orientējos labi...

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r

Nu tev ideja - "gribu buut sysadmins". Taa pat es vareetu peekshnji pateikt, ka veelos buus santehnikjis... un kas man buutu tad jaadara?

 

Sysadmins ir paaraak plasha sfeera. Izveelies, piemeeram, konkreetas OS un saac taas dziljaak apguut. Es pats saaku ar to, ka saaku maajaas njemties ar Linux, bet jau tagad admineeju vairaakus Linux serverus.

Link to comment
Share on other sites

Galvenais, kas ir labi jāzina, ir network uzbūve.

Fiziskā un loģiskā.

Tas ir pamatu pamats.

Operētājsistēmas nāk un iet, bet tīkls paliek. Un viss balstās uz tīklu.

TCP/IP ir standarts.

Mācies to uzbūvi, principus, tīkla utīļus.

Link to comment
Share on other sites

nu lieta tāda. Es kā savu nākotnes karejeru esmu noskatījis sistēmas administratora darbu. kompi rubīju jau no 3 gadiem un tāpēc dārzenis neesu.  

man ir jautājums - kas tieši ir jāiemācās lai kļūtu par sisadminu? kādas pragas jāapgūst kas jāzin par softiem. Hardware es orientējos labi...

 

Kā izpaužās kompja rubīšana no 3 gadiem? Cik tad tev tagad gadu, ja tev pat vēl nav priekštata par to, ko vajadzētu zināt sysadminam?

Link to comment
Share on other sites

Guest zl0-

Nu kas ir Nexodus, acis grauzh taisniiba? nu tad tu nekljuusi par sisadminu. Psec taadi jautaajumi, padomaa pirms jautaa, a ja jau tu taa jautaa tad toch nesanaaks nekas praatiigs

Link to comment
Share on other sites

hmm... paldies tiem kas mani neapd****. Kaa konkreetas OS es gribeetu mineet Windu un Linux (shito es tagad apguustu un maacos). To ka sysadminam ir jaalabo kompji ja kaukas aizgaajis greizi to es zinu. To ka jaamaak riikoties ar Network Administreeshanas progaam arii zinu. tagad uzzinaaju to ka jaapguust arii tiikla uzbuuve. taalaak. es zinu ka uz windas ir administrative tools. Man ir jautaajums - vai tie arii ir jaaapguust?

Link to comment
Share on other sites

Guest zl0-

da apdibensam tevi, tikai tu suns buudams izdzeesi muusu komentus!

Link to comment
Share on other sites

neliela lazha, uz pohmelja ne to ierakstiiju, bet nu doma taada, ka mees apdibensam tevi par shito jautaajumu!

ja gribi admins neuzdod jautaajumus meklee pac atbildi blum.gif

Link to comment
Share on other sites

neliela lazha, uz pohmelja ne to ierakstiiju, bet nu doma taada, ka mees apdibensam tevi par shito jautaajumu!

ja gribi admins neuzdod jautaajumus meklee pac atbildi :p

 

Alko ruljoz :O))))))

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...