Jump to content

Pamaciba ka ieladet "maksas" speles vai programas (nesakarigs)


ketrin
 Share

Recommended Posts

Ilaadeejiet jebkuru bezmaksas speeli no app store caur datoru ieejiet->program file->itunes-atrodiet tur jusu ieladeto programmu un atveriet vinu ar winrar. ieksha ir failins ar nosaukumu arte-> nemam to failu un kopejam ieksa mums vajadzigaja programa vai spele un aizvietojam un veram ciet .ipa failu un klikojam 2 reizes pa vinju un itunes vinju piedavas uzstadit. =)))

Link to comment
Share on other sites

Ilaadeejiet jebkuru bezmaksas speeli no app store caur datoru ieejiet->program file->itunes-atrodiet tur jusu ieladeto programmu un atveriet vinu ar winrar. ieksha ir failins ar nosaukumu arte-> nemam to failu un kopejam ieksa mums vajadzigaja programa vai spele un aizvietojam veram ciet .ipa failu un klikojam 2 reizes pa vinju un itunes vinju piedavas uzstadit.

Kas tas par murgu?Neviena bezmaksas applikaacija nav rar formata. Nah veel kaut kas jaararo valjaa? Un kas tas par arte failu? Ne vella nevar saprast

Link to comment
Share on other sites

Iedod linku uz resursu kur ņēmi info, jo neko nevar saprast no tava tulkojuma.

ko tur nesaprast. nem .ipa. failu ver Valja ar win rar. open with winrar. un tur ieksa bus fails ar nosaukumu arte, dzes vinju ara un iekope vinja vieta citu arte failu no bezmaksas programas. un viss linka nav jo ideja pasai galva ienaca.

Link to comment
Share on other sites

Ketrin arte fails kas tas par arte failu? Ko tu murgo?

Ja runa ir par iTunesArtwork failu kas ir ieksh applikaacijas, tad iTunesArtwork fails ir tapati ikona kas uzradas ieksh iTunes kad pievieno. Ka applikaacijai ir sava ikona. Bez rtwork faila applikaacijai nebus ikona...

Link to comment
Share on other sites

Tādā gadījumā taisi step-by-step pamācību ar attēliem, ieliec komatus nepieciešamajās vietās.

Link to comment
Share on other sites

aplikacijas ir .ipa formata kas labi veras vala ar winrar. tik nem maini arte failu un sinhronize=))

Link to comment
Share on other sites

Mana iphona jau 60 dazadas aplikacijas 500$ vertiba=))))

 

Hmm... nu šajā mirklī tu dabūsi kādu ķērcošu putnu savā kontā... :fool:

Link to comment
Share on other sites

ketrin, tu tās 60 aplikācijas arī izmanto, vai sper un liec virsū tikai sporta pēc?

Link to comment
Share on other sites

Ketrin arte fails kas tas par arte failu? Ko tu murgo?

Ja runa ir par iTunesArtwork failu kas ir ieksh applikaacijas, tad iTunesArtwork fails ir tapati ikona kas uzradas ieksh iTunes kad pievieno. Ka applikaacijai ir sava ikona. Bez rtwork faila applikaacijai nebus ikona...

 

ja tiesi tas fails ir jamaina un viss itunes pec vinja nosaka kas kas par failu man visaz aplikacijas u datora ir ar vienadu ikonu iPint bet nosaukumi dazadi.

 

 

sory sezu masina un rakstu no iphone. tapec par kludam sory. da i lv nav Mana dzimta valoda=((

Link to comment
Share on other sites

Mlee shis autors mani aizkustinaaja stulbumaa ar ARTE failu. Kas tas ir par failu? Kads iPhone guru mani var apgaismot, kas tas ir ARTE...

 

ja tiesi tas fails ir jamaina un viss itunes pec vinja nosaka kas kas par failu man visaz aplikacijas u datora ir ar vienadu ikonu iPint bet nosaukumi dazadi.

Autor tu ir idi*ts. No koments...

Apgaismoshu tevi, tam failam nav nekadas sakara ar applikaacijas turpmako darbibu... Jo tas iTunesArtwork satur tikai iconu applikaacijai... Kopsh kura laika ikona padara applikaaciju legaalu???

 

Parvietoju teemu uz kurioziem...

Link to comment
Share on other sites

Mlee shis autors mani aizkustinaaja stulbumaa ar ARTE failu. Kas tas ir par failu? Kads iPhone guru mani var apgaismot, kas tas ir ARTE...

 

 

Autor tu ir idi*ts. No koments...

Apgaismoshu tevi, tam failam nav nekadas sakara ar applikaacijas turpmako darbibu... Jo tas iTunesArtwork satur tikai iconu applikaacijai... Kopsh kura laika ikona padara applikaaciju legaalu???

 

Parvietoju teemu uz kurioziem...

nu pirms kadu saukt par idiotu vajag izmeginat un parbaudit. kad busi parliecinats ka tas nedarbojas vari sauk par mani kaa gribi. p.s ja tas fails atbild par ikonas aplikaciju, bet tu zini ka itunes parbauda aplikaciju?? nezini jo neesi taja iedzilinajies. ir daudzs citas iespejas ka lietot par velti visu ko piedava app store, pievienojot mobilmedia faila 775 tiesibas caur su root, bet tas ir daudz grutak un ilgak. tapec ja neesi lietas kursa. sedi un kluse.

 

ketrin, tu tās 60 aplikācijas arī izmanto, vai sper un liec virsū tikai sporta pēc?

sporta pec=)

 

labi vakara salikshu ar bildem kas un ka jadara. p.s blin bez instrukcijas jau 2 failus parkopet nemak=))

Link to comment
Share on other sites

Kas tur ko baudiit? :mrgreen: Atklaashu noslepumu par iTunesArtwork failu... Atver kaadu bilzhu izveides programmu un uztaisi jebkaadu bildi izmeros 512x512px. Kad bilde gatava, saglabaa iTunesArtwork.png formaataa... Kad tas izdariits, nodzees png extension galaa. Ja extension nav hidden tad nodzesot png jabut vienkarshi iTunesArtwork. Basta sheit bus tava ikona...

Mud*ks ne cilveeks...

 

Gaidu instrukciju vakaraa... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Par to nelegalu iphone softu kopeshanu butu vel jatiek skaidriiba, teiksim cik saprotu sat shares apsrieshana shaja foruma ir atljauta tadelj, ka oficali vinjas nav pieejamas Latvijaa, tad lidzigi butu jabut ari ar Iphone softiem. Gan sat Tv gan iphone shofti ir autortiesibu objekti, ipashi jau aktuali ir bezmaksas programu iegushana Latvijaa. Kaut gan tas ir jau plashi un gari apspriests. Vai shaja gadijuma precedents stradaa?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...