Jump to content

Uzbāzīgais radio


arla
 Share

Recommended Posts

Lieta sekojoša , man auto ir jau rūpnīcā iebūvēts mūzikas centrs kas atskaņo radio un CD, brīdī kad es pārslēdzos no CD uz radio sāk skanēt TOPRadio kaut iepriekš man skanēja pavisam cita radio stacija, jāpiebilst ka šī stacija(TOPRadio) man nav ieprogrammēta pie favorītiem. Agrāk domāju ka tas man tikai tāds gļuks bet nesen paziņa teica ka viņam arī notiek līdzīgi. Vai kāds var šo lietu izskaidrot un vai gadījumā tā nav sava veida "spamošana " radio viļņos

Labots - arla
Link to comment
Share on other sites

Un kā tad Tavuprāt tas rāčiņs "spamo"? Tak paņem tās muzikas kastes instrukciju un izlasi, tad jau noteikti atradīsi, kas par "kruto fīču" iebūvēta tai lūznī. Neviens normāls cilvēks jau nevar izsekot visiem navarotiem, ko ražotāji izdomā.

Link to comment
Share on other sites

Un kā tad Tavuprāt tas rāčiņs "spamo"? Tak paņem tās muzikas kastes instrukciju un izlasi, tad jau noteikti atradīsi, kas par "kruto fīču" iebūvēta tai lūznī. Neviens normāls cilvēks jau nevar izsekot visiem navarotiem, ko ražotāji izdomā.

"spamo'' tādā nozīmē ka pats sevi iestāda kā noklusēto staciju kas ieslēdzas pirmā, pie tam es jau pieminēju ka tāda pati šaize ir arī manam paziņam, ar pavisam citas markas auto

P.S. instrukciju esmu izstudējis no A-Z tur nekas tāds nav aprakstīts,

Link to comment
Share on other sites

Didzi:

Tāda bija realitāte. :(

 

Es atrisināju čerez Ž, bet atrisināju. Pa cik (ne ar uztveršanu) radio uzstādījumi bija "sačakarēti", tad uztaisīju "hard resset" un visu saliku no jauna. Un TOPradio "problēma" atrisinājās.

Link to comment
Share on other sites

Tas TopRadio gadiijumaa, kaadus tur avarijas un celju info signaalus neizmanto, lai to panaaktu? Ieksh R-Eiropas ir parasti noveerots, kad pa avarijaam&korkiem zinjo, tad automatiski paarsleedzas.

 

IMO to TopRadio par shaadu abuse vaidzeetu vareet uzvilkt tam frekvenchu daliitaaj kantorim. Laigan droshvien pie mums caurums likumos un nav atrunaats kaadu info var grust shada veidaa uz radiouztverejiem.

Link to comment
Share on other sites

Es vēl brīnījos, ka manam lētajam kasetniekam tieši tas pats - Topradio pēc kasetes izņemšanas :-D

Link to comment
Share on other sites

Elvis_preslijs

Tā ir ''Tps''(vai ka viņu tur sauca) fiška kas ziņo par dažādiem negadījumiem , kas bijis Vācija tas zinās ;) Tur pat izslēgts radio sāk skanēt :D

Labots - Elvis_preslijs
Link to comment
Share on other sites

Tas TopRadio gadiijumaa, kaadus tur avarijas un celju info signaalus neizmanto, lai to panaaktu? Ieksh R-Eiropas ir parasti noveerots, kad pa avarijaam&korkiem zinjo, tad automatiski paarsleedzas.

 

IMO to TopRadio par shaadu abuse vaidzeetu vareet uzvilkt tam frekvenchu daliitaaj kantorim. Laigan droshvien pie mums caurums likumos un nav atrunaats kaadu info var grust shada veidaa uz radiouztverejiem.

man jau arī bija tāda klusa aizdoma ka viņi izmanto kaut ko tādu, bet nu neesmu tajā lietā spečuks

 

Tā ir ''Tps''(vai ka viņu tur sauca) fiška kas ziņo par dažādiem negadījumiem , kas bijis Vācija tas zinās ;) Tur pat izslēgts radio sāk skanēt :D

nu viena lieta ir ziņot par negadījumiem, bet nafig man piespiedu kārtā jāklausās viņu radio

Labots - arla
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...