Jump to content

Palīdziet sakomplektēt mazcenas datoru izkalidei


Sivēns
 Share

Recommended Posts

Esmu diezgan nezinošs datortehnikas lauciņā tādēļ jautāju jūsu viedokli .

Zinu, ka ļoti svarīgi ir izvēlēties pareizo mātesplati kura būtu pietiekami ātra un moderna lai varētu vēlāk uzlabot utt , bet man nav sajēgas ne no socketiem, chipsetiem ne no modeļiem. NENOKĀ!

 

Esmu salicis nelielu komplektiņu un gribētos dzirdēt jūsu viedokli vai viss štimmēs ? Budžets 350 Ls. Ne Vairāk . Tikai lūdzu neiesakiet m79 G750 jo atvainojiet, bet uzkatu to par sliktu piedāvājumu.

 

Ceru, ka kāds palīdzēs. Un vai vispār ir vērts ņemt 1066 Mhz ramus varbūt tomēr izdevīgāk un lētāk ņemt 800 Mhz ? Un vai man pietieks ar 500 w barošanas bloku ?

 

Mans mistiskais komplekts.

 

Mātesplate - Asus P5QL-E ( vai labāk ņemt Asus P5QL PRO, kura ir par pāris ls lētāka ? )

Procesors - INTEL E8400 CORE2D 3.0G 1333/6M TRAY

* Dzese - OCZ Vanquisher CPU Cooler

Ram Atmiņa - OCZ DDR2 PC2-8500 / 1066MHz /NVIDIA® SLI™-Ready Edition / Dual Channel

Barošanas Bloks - OCZ StealthXStream / 500W / Active PFC

Video Karte - SAPPHIRE HD 4850 PCIE 512M GDDR-3 2X DVI

Korpuss : COMPUCASE ATX, MIDITOWER, 2XUSB, BLA/SIL

 

Kopā : 343 Ls ( vai prece atbilst cenai ? )

 

HDD un DVD nevajag. Tie jau man ir.

Labots - Sivēns
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tev neder p2 kuru ieteici vecajai omītei? Un jau tik nezinošš tad kāpēc vispār taja topikā kaut ko ieteici?

Un šādi topiki kā tev ir pa 10 gab. dienā. Tiešām pašam prāta nav un, ja nav, tad tik grūti parunāt ar kādu speciālistu/meistaru?

Labots - gailis
Link to comment
Share on other sites

Tad priekškam ir domāts forums? Lai netraucētu meistarus. Meistaripar konsultācijām parasti kko vēlās pretīm .. Omei ir citas vajadzības, bet man citas.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt ome arī grib call of duty paspēlēt?

 

Forums, jā, ir domāts palidzībai u.t.t. Nu bet ne jau tik stulbiem jautājumiem, un pie tam šitādi topiki ir pa 10 gb dienā. Citas tēmas kā vien "Iesakiet" "Vai būs labs" te vispār vairs neredz. Tak ja liekas slikts, nepērc, vai padomā pats ar pauri vai HD4850 ir laba, vai slikta, ja ir samērā jauna un maksā labi un visi viņu iesaka, tāpat ar proci.

Labots - gailis
Link to comment
Share on other sites

Man vienkārši arī nav ko darīt tādēļ arī piedalos diskusijās ( tāpēc man tik daudz arī postu pa divām dienām ) .

Tad lai oma pati sev pērk datoru ja grib izklaidēties :] Es ar neesmu bagāts, bet tādēļ neprasu lai man citi uzdāvina detaļas ...

Link to comment
Share on other sites

1. Es nerunāju par taviem postiem, bet gan šo nejēdzīgo topiku.

 

2. Neviens nespiež dāvināt.

 

3. Ja nav ko darīt, tad ņem grāmatu rokā un mācies par šīm lietām.

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu grāmatas nosaukumu kurā ir par jaunākajām komponentēm ...Tādas vienkārši nav jo tehnikas klāsts paplašinās katru dienu ...

Link to comment
Share on other sites

Un noslēgtība un nezināšana un slinkums arī dažam labam pieaug.

 

Tak ņem lasi tad internetā ziņas, tak ir 101 lapa kur par katru detaļu ir liels apraksts. Ej un kaut vai tais pašos draugos pie ziņām, paņem tehnikas ziņas un lasi. Varbūt pālīdzēs. Ā un ir tāda ekstra internet-veikalos, kā salīdzināt - preces.

Link to comment
Share on other sites

Internetā ir tāda lieta kā "čarti" (charts). Man patīk tie, kas atrodami Tomija lapā, bet ir arī daudzi citi. Tie (kopā ar cenu lapām) Tev palīdzēs izvēlēties CPU un VGA. Par MB var meklēt atsauksmes (review), lai arī es uzskatu, ka ja negrib taisīt baigo OC vai arī izpspiest pēdējo sulu, tad jebkura derēs (protams, uz kuras var uzspraust attiecīgo CPU, VGA un RAM). RAM izvēlies tādu, kas atbilst procesora FSB, un, protams, pēc maciņa biezuma. :) Iesaku Kingston - pārbaudīta kvalitāte. PSU ņem no kāda laba ražotāja (meklē forumā); ar 350W-400W pietiks, ja nedomā OC. Pārējās komponentes vari izvēlēties pēc krāsas, cenas un reliģiskās pārliecības. :)

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs :D Tad sanāk, ka var pat ņemt mobo par kādiem ~ 20 ls galvenais, ka viss der uz viņas virsū ... nebūs nekādā atšķirība starp G31 un P43 chipu ? Ja neklokošos ?

Link to comment
Share on other sites

Jo draugs paņēma to G750 un tagad nožēlo.

 

Var nopirkt par 21 Ls :

 

http://www.digiparks.lv/lv/products/datort...el/?prece=12504

 

bet viņai ir tikai DDR2 667

 

Šī par 27 Ls būtu ok ?

 

http://www.digiparks.lv/lv/products/datort...tel/?prece=7289

 

Gribās uz visa mazliet ietaupīt .. Taka ja nebšu nekāda atškirība atrdarbībā tad ņemšu le'tāko.

Link to comment
Share on other sites

Jo draugs paņēma to G750 un tagad nožēlo.

 

Drīkst zināt kā izpauŽas noŽēlošana? Liekas, ka kārtējo reizi muldi...

Link to comment
Share on other sites

Neko nemuldu. Viņam tajā datorā bija pavisam citas detaļas nekā vajadzēja būt . ( videokarte ) bija kkāds GF nevis ati kura bija video .. Kkāds noname baroklis .. Par tādu naudu varēja kko labāku salikt.

 

Wolf Max summa tika pieminēta jau pirmajā ierakstā. 350 ls, bet būtu ļoti labi ja būtu mazāk.

Labots - Sivēns
Link to comment
Share on other sites

Mātesplate - Asus P5QL-E ( vai labāk ņemt Asus P5QL PRO, kura ir par pāris ls lētāka ? )

Procesors - INTEL E8400 CORE2D 3.0G 1333/6M TRAY

* Dzese - OCZ Vanquisher CPU Cooler

Ram Atmiņa - OCZ DDR2 PC2-8500 / 1066MHz /NVIDIA® SLI™-Ready Edition / Dual Channel

Barošanas Bloks - OCZ StealthXStream / 500W / Active PFC

Video Karte - SAPPHIRE HD 4850 PCIE 512M GDDR-3 2X DVI

Korpuss : COMPUCASE ATX, MIDITOWER, 2XUSB, BLA/SIL

Dzesi atstāj box, Ram nomaini pret csx, pārējo var atstāt...

Labots - wolf
Link to comment
Share on other sites

Nu uz tādu sīkumu kā videne specenē jau varēja apskatīties, kad pirka.

Ja pis kapeiku, kāpēc jāņem kāda alternatīva cpu box coolerim? Un izklaidei ir domāta kā spēlēm?

Link to comment
Share on other sites

Wolf

 

tas procesors tiek pārdots bez BOX dzeses tādēļ blakus tiek rakstīts TRAY tā sanāk lētāk . Bez dzeses maksā 94 Ls pieliekiek klāt to dzesi par 10 Ls ( OCZ Vanquisher CPU ) kopā sanāk 104, bet pērkot ar BOX sanāk 109 Ls .. Un ikā šī OCZ dzese esot labāka par parasto.

Link to comment
Share on other sites

Autor, ja jau tev nav ko dariit, tad ej laukaa ar draugiem, iedzer limonaadi paelpo svaigu gaisu un pakokjetee ar meiteneem, tici man dziivi tev mainiisies un pc tev nebuus tik aktuaals.

 

Te tev buus mazcenas PC izklaidei:

 

MB: http://www.m79.lv/product/single/group/16/...TA2_LAN_6_CH_HD 30.42 .ls

CPU: http://www.m79.lv/product/single/group/11/...__AM2__65W__BOX 29.09 ls

RAM: http://www.m79.lv/product/single/group/24/...I_PC6400_DDR800 8.83x2= 17.66 ls

HDD http://www.m79.lv/product/single/group/13/...TA2_7200RPM_8MB 26.08 ls

VIDEO: http://www.m79.lv/product/single/group/14/...B_GDDR_3_2X_DVI 44.23 ls

PSU: http://www.m79.lv/product/single/group/77/...2_0__DUAL12V_SA 20.86 ls

CASE: http://www.m79.lv/product/single/group/18/...7_BLACK_USB_FAN 15.99 ls

 

Kopaa 184.33 ls Buus tev mazcenas izklaides pc un vareesi kaadu speeli uzspeeleet, aa un + veel win vista home premium veel reekjini 69.76 ls http://www.m79.lv/product/single/group/43/...r_jaunu_datoru_

Labots - fox656
Link to comment
Share on other sites

Tu bomzi pirms ver valjaa muti vispirms pajautaa ! Es ar to amd apstraadaaju video un foto, jo ar to pc es arii pelnu sev papildus iztiku. Un jaa taa kaa nebriinies ja mans kraans peec paaris nedeeljaam buus veel garaaks, jo buus vien jaaiegaadaajas corei7, jo tas man buus nepieciesams, laiks maksaa naudu. Taa kaa, ja kaut ko nevari atljauties, tad neizlej savu zulti un ej straadaat, saprati mle ?

Link to comment
Share on other sites

Tāatd visi kuri negrib tērēt naudu TIKAI datoram ir bomži ?

 

Ko tu cepies ? Pats sāki.

Tev laikam ir nepeiciešama speciālo dakteru palīdzība.

Labots - Sivēns
Link to comment
Share on other sites

Runa neiet par to kas un cik grib teereet, bet par to tavu muldeesanu, kas un kaa staipa kraanu. Skatos, ka tev logjiskaa domaasana arii pieklibo un nevari saprast jau pirmkaart pats sevis rakstiito un otrkaart citu rakstiito.

Link to comment
Share on other sites

Velns, tak neviens tev nekompletēs pc ar labām iekšām pa 350ls. G750 ir labākais variants, ja vien tu nezini kur preces var nopirkt bez pvn un uzcenojuma.

 

Jauki vēl dabūju vārniņu..

Labots - gailis
Link to comment
Share on other sites

Un tev pašam ir loģiskā domāšana, ka teici, ka lai labāk es eju ārā staigāt ar draugiem utt ? Ikā es to jau nedarītu ..

 

Taka viss .. Pietiek.

 

Gaili, tavs viedoklis mani galīgi neinteresē. Esmu pieteikami lasījis tavas atbildes lai saprastu, ka tās ir pilnīgi bezjēdzīgas.

Labots - Sivēns
Link to comment
Share on other sites

Citējot VIL: Kuš, dāmas! ©

 

Es vēl neko nesaku, bet dažs labs cits var arī sākt sankcijas pielietot.

 

Par MB - nu, īstenībā jau laikam nav tā, ka galvenais, lai viss der virsū. Ir jau arī visvisādas citas atšķirības arī starp citādi identiskām MB, kas ietekmē performanci. Taču, ja Tevi interesē mazcenas dators, tad gan ņem lētāko, kura atbalsta visu, ko Tu vēlies. ;) Ja tomēr interesē vairāk, tad vari pagooglēt. Iesaku googlēt formā "<pirmās MB nosaukums> vs <otrās MB nosaukums>". Gan jau atradīsi kaut kādus forumus, kur ļaudis apspriež tieši šīs divas MB, un tur varēsi dabūt kādu ideju. :)

Link to comment
Share on other sites

Siveen nevienaa firmaa, vismaz man zinaamaa un veel jo vairaak m79 par kosnultaaciju neviens tev neko neprasiis lai tu maksaa, taa kaa ej uz veikalu lai tev pa 350 ls sakomplektee pc peec labaakaas price vs performance attieciibas.

Link to comment
Share on other sites

Tak šitais petuhs pats nezin ko viņš grib. Pats rāda lētākās mātes-plates, bet kad viņam saliek datoru, viņš saka, ka pa vāju!

Link to comment
Share on other sites

Kapeiku pisējs :(

Nu ja nevari uzreiz atļauties visu labu, tad nopērc kautko lētu, lai tā vietā pēc laika varētu ielikt citu detaļu. Vispār man ir jautājums tev, kas tev skaitās izklaide? Spēlītes, forumu lasīšana, filmu skatīšanās? Ja tu pateiktu priekš kā tev īsti vajag, tad gan jau kāds pateiktu, ko tieši tev vajag.

Link to comment
Share on other sites

Neko es nepišu. Vienkārši dators nav mana galvenā prioritāte, nav pat prioritāšu 3niekā tādēļ priekškam man tērēt daudz naudas ja nepavadīšu pie viņa tik daudz laika ?

 

Dažreiz vakaros kad esmu mājās gribās kko uzspēlēt piemēram COD4, tagad man iet uz pašiem zemākajiem iestatījumiem, bet tā ir tikai čakarēšanās ne spēlēšana ..

 

HDTV filmas gribas šad tad apskatīties, bet uz tagadējā pc raustās =D

 

Gribēsies ganjau izprovēr arī jauno GTA 4 un NFS Undercover. Far Cry 2 ... Un vēl šo to ..

 

Taka var teikt, ka pārsvarā tik spēlētas spēlītes.

 

Saprotu, ka uz max iestat';ijumiem nesanāks šīs spēles par tādu cenu uzspēlēt, bet gribētos lai uz 1024 x 768 un visiem efektiem ietu daudzmaz pieklājīgi.

Link to comment
Share on other sites

Saprotu, ka uz max iestat';ijumiem nesanāks šīs spēles par tādu cenu uzspēlēt, bet gribētos lai uz 1024 x 768 un visiem efektiem ietu daudzmaz pieklājīgi.

 

Ar mātes-plati pa 20ls to neizdarīsi.

+vēlreiz G750.

Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir tavs ikdienas rituāls tad tas nenozīmē, ka citi dara tāpat. Nedzīvoju vairs pie mammas. Zeebalds tu laikam lasīt nemāki ? Es rakstīju, ka tā nav mana prioritāte tādēļ vairāk nemaz NETAISOS tērēt.

 

Varbūt šāds komplekts būtu labāks ?

 

Mātesplate : GA-M57SLI-S4 GIGA-BYTE

CPU : AMD ATHLON 64 X2 6000+ AM2 (125W) BOX

Ram : OCZ DDR2 PC2-6400 SLI-Ready Edition 4GB Dual Channel

Barošanas Bloks - OCZ StealthXStream / 500W / Active PFC

Video Karte - SAPPHIRE HD 4850 PCIE 512M GDDR-3 2X DVI

Korpuss : COMPUCASE ATX, MIDITOWER, 2XUSB, BLA/SIL

 

Kopā : 298 Ls

Link to comment
Share on other sites

Esmu diezgan nezinošs datortehnikas lauciņā tādēļ jautāju jūsu viedokli .

Zinu, ka ļoti svarīgi ir izvēlēties pareizo mātesplati kura būtu pietiekami ātra un moderna

 

pretrunīgs posts! mātene ir dēlis, kas visu uztur!

neaizmirsti, ka platei jābūt tik ātrai, ka no 0 līdz simtam aizrauj vismaz 4.3 sekundēs! (neskatoties uz mātenēm ar turbokompresoru)

 

bet ja godīgi komplekts normāls! nemāžojies un ņem ciet! vienīgi barokli iesaku bik jaudīgāku(vienkārši priekšdienām)

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...