Jump to content

Cik skaļa ir videkarte


Zooll
 Share

Recommended Posts

Kā jau daudzi geimeri gaidu kad parādīsies jaunā karte HD 4870X2 , bet baidos par tās radīto troksni, jo pārējās datora detaļas man darbosies ļoti klusi ;) varbūt tomēr NVIDIA GF 9800 GX2 ir klusāka?

Link to comment
Share on other sites

neko klusu vari necereet :mrgreen:

vienigais variants ir skatiities ko spes piedavaat cooleru razotaji un shajaa zinaa buus krietni vien labaaka situacija 4870X2.

Link to comment
Share on other sites

neko klusu vari necereet :mrgreen:

vienigais variants ir skatiities ko spes piedavaat cooleru razotaji un shajaa zinaa buus krietni vien labaaka situacija 4870X2.

 

 

 

Nu es ar uz to HD4870X2 vairāk āci metu!! :D man vecā bija 6600 GT ar papildus kūleri ;) kad uz to uzliku spēli uz aukstām grafikā tāds putekļu sūcējs bija, ka maz nelikās :D

Link to comment
Share on other sites

4870 nav skalja (pie slodzes juutami klusaaka par single slot 8800GT kas man kaadu meenesi bija).

 

Bet 4870x2 vajadzees stipri lielaaku dzeseeshanu - rezultaataa domaajams arii buus stipri skaljaaka.

 

P.S.

Kaaa raada prakse 2x4870 ir liidzveetiigi 4870x2, tiesa sanaaks biku daargaak.

 

P.S.S.

Piermie apskati kliist pa tiiklu - neesiet slinki.

Labots - Wiper
Link to comment
Share on other sites

Man ir 8800GT un bija single slot dzese saakumaa paarkarsa - kaaraas pie slodzes testa temp 90 un vairaak bija, tad piereguleeju venta apgriezienus ar softu un secinaaju ka jaamaina dzese palika skalja

 

Tad iepirku dzesi Zalman VF1000 un veel klat pieliku uz PCI slota 12 cm ventu lai paliidz dzeseet

, resultaata dabuuju loti zemas temperatuuras pat pie taa ka Zalman vents uz min apgriezieniem un 12 cm arii tuvu min un klusums ideaals - Idle temp 40-43' max load 65-67'.

 

Protams ka nonjemot defaulto dzesi zuud garantija bet tas po interesants pasaakums bija dzeses mainja ;)

 

Man gan jau taa 4870 buutu taapat skalja jo man PC tagad ir loti kluss knapi ventus var dzirdeet ;)

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Nu redzi nu gribu sasniegt to pašu klusumu kompī ko Tu tikai jānopērk papildus dzese kartei būs :) , lai orģinālā netaisa trobeli thnx. ;)

 

Tu maz sajēdz atšķirību starp HD4870 un HD4870X2 ?

 

 

Tici man saprotu gan !!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Jāliek ūdensdzese - priekš HD4870X2 galvas jau ir :mrgreen: Būs zema temperatūra un klusums :wink: Kad man nepietiks ar 8800GTX, tad būs jāsāk domāt. Bet pagaidām, ja neskaita crysis, kuru arī nespēlēju, upgreids uz jaudīgāku karti nemaz nav vajadzīgs.

Man 8800GTX ūdensdzesē idle ~40 grādi, pie load - ap 55. Jaunajam monstram varētu būt līdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...