Jump to content

Maiņas auto personīgā auto servisa laikā!


Guest EnS
 Share

Recommended Posts

Nu šodien ar mammu devāmies uz centra pusi, kad mašīnu taranēja kāds akls smāgā auto šoferis, kas centās mainīt joslu uz to, kurā mēs braucām!

 

Jautājums konkrēts: ir BALTA kasko straķene(apdrošināšana), rīt mašīnas bojājumi tiks novērtēti, un tad mašīna mēnesi būs "Lauva Auto" servisā, kur prognozē servisu uz 1 mēnesi (tur vienmēr viss notiek lēēēni, ir jau izbaudīts), tikai atšķirībā no iepriekšējās avārijas šoreiz tā ir vasara, un mašīna ģimenei ir ļooti vajadzīga, tādēļ man māte palūdz painteresēties, kādas iespējas mums nomāt, vai ņemt servisa "maiņas" auto? Apdrošināšana to apmaksātu???

 

P.S. Avārijā nēesam vainīgi, kravas auto vadjila atzina savu vainu....

 

Bildes:

 

1213108918.JPG

1213108983.JPG

1213109023.JPG

Link to comment
Share on other sites

Tas ir atkarīgs no apdrošināšans nosacījumiem.

 

Ja apdrošinājies kā privātpersona, tad 95%, ka maiņas auto neviens neapmaksās.

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Nu bet ja avārijā ir vainīgais maybē tā vainīgā apdrošināšana apmaksās, ja nemaldos mentu iedotajā saskaņotajā paziņojumā bija norādīts, ka viņa mašīna ir uz 'firmas un straķene ar laikam BALTA!

 

Nu mums straķene, kā privātpersonai protams, bet tā tak ir KASKO, vaitad viņiem to nevajadzētu apmaksāt???

Labots - EnS
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vari braukāt ar iznomātu mašīnu un pēc tam mēģināt attiesāt to naudu no vainīgā. Es tikai nesaprotu - nafigam pastāv advokātu prakses, ja visus juridiskos jautājumus cilvēki risina forumā? Jūs tiešām uzticaties forumiešu viedoklim šajos svarīgajos jautājumos?

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Paldies ADEXam, mamma jau tā gribēja sūdzēt šamējo tiesā par morālo, jo nokavēja ļooti svarīgu biznesa darījumu, un laikam jau tiks darīts tā, kā teici!

Link to comment
Share on other sites

100debija

jāā, tiešām tur būs mēnesi ko ņemties servisa večiem.........

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Edgars86 - es jau teicu, ka tur viss tizli notiek, bet ja godīgi tajā bildē izskatās citādāk, nekā dzīvē, dzīvē ir tā, ka durvis vaļā neveras, logi ar, pakaļējais spārns ir sapists(tizli tas, ka viņš nav, kā spārns, bet kopā ar tiltu iet), vēl arī tās buktes, švīkas - dzīvē izskatās daudz hujovāk

 

A vis tizlāk, un pretīgāk bija skatīties uz to šoferi, kuram par visu POHUJ, viņš pat runāja ar humoru: nu kuram tas negadās hahaha utt., es pat viņam parādiju vēl sākimā ar pirkstu pieliekot pie deniņiem un pagrozot, ka viņš 4u4 debīls ir!

Labots - EnS
Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

nopietni, tur tas iet, kā viens vesels, pritkšējais ir atsevišķi, bet pakaļējais ir veselā gabalā ar šasiju, nu OK, nevis tiltu, bet šasiju! :D

Link to comment
Share on other sites

usins_pacina

Atmaksa tikai remontu mashinai, un to šajā gadijumā dara apdrošinātājs. Mašīnu servisam būtu pēc teorijas jāpiedāvā un ar pazeminātu samaksu, ja viņi tik ilgi tures to mašīnu. Protams varbūtība ir, ka ne visai labu mašīnu piedāvās. Nu ja kas, domā par vidi un lieto sabiedrisko transportu, mēnesi izdzīvosi :)

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Necel breeku, dziivee ir daudz svariigaakas lietas par parastiem blekjiem. Auto servisaa pavadiis kaadu nedeelju, gan jau to nedeelju padziivosi ar sabiedrisko. Auto nomu uz KASKO tev izsist nespiid.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, vajag tai vadītājai rūpīgāk vērot ceļu un turpmāk tomēr vajag censties paredzēt 3 soļus uz priekšu, tomēr auto arī taure ir.

Otrkārt, kasko polisē ieraksts, ka remonta laikā tiek apmaksāta līdzīga auto īre maksā ļoti dārgi, vismaz +25% no polises cenas.

Treškārt, padomā, uzzini, kas šobrīd ir ar Lauvas auto - mēneša laikā to auto neviens nesalabos. Nespīd.

Ceturtkārt, kad domā par vainīgā sūdzēšanu tiesā, ej atpūties. Vienkārši nespīd.

 

Ieteikums ir tikai viens. Mēģināt risināt jautājumu un sekot līdzi remonta gaitai citā atbilstošā servisā, kas attiecas uz auto, tad labāks "auto" par šo, maksās 10Ls dienā, 250Ls mēnesī nav tik daudz, tomēr ir svarīgas biznesa tikšanās.

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Lielie āži, klausaties: Jauki, kāda taure, ka viņš nesās, un ienesās..??? No sākuma jau tikai blakus brauca....

 

Un tie, kas par vidi te brēc: man uz laukiem vasarā katru dienu jābrauc 150km, turklāt suns jāvadā uz trnniņiem(suņu skolu), atšķirībā no dadziem(ne visiem) no jums es nesēžu visu laiku mājās,nesūcu aliņu un nesēžu pie PC, jo saprotu, ka dators ir tikai izklaide, un brīvā laika nosisšanas veids....(es to neattiecinu uz visiem..) un vēl kas: es visiem iesaku brīvdienas pavadīt ārpus Rīgas, svaigā gaisā, un neblenzt monitorā, kaut vai uzcepiet šašlikus, un pasūciet aliņu pi grila, nevis datora. Pie šī visa jāmin, tikai cepiet uzmanīgi, nenodedziniet mežu, un nebrauciet pēc tam dzērumā, bet izmantojiet "sabiedrisko"! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris
Es tikai nesaprotu - nafigam pastāv advokātu prakses, ja visus juridiskos jautājumus cilvēki risina forumā? Jūs tiešām uzticaties forumiešu viedoklim šajos svarīgajos jautājumos?
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...