Jump to content

LCD ar DVB-T Tuneri


Saw
 Share

Recommended Posts

Labdien ,

Esmu sadomajis nopirkt LCD TV tapec painterisejos par visu shito bushanu un skatos ka ir TV ar DVB-T un bez.

Kadu labak pirkt ??? Ar DVB-T vinsh maksa dargak tapec negribas maksat lieku naudu . Un otrs jautajums ja es noperku ar tuneri un to digitalo tv ko tagad raida no Rigas tv torna nonem no testa un liek par vinu maksat ko tad darit ???

Link to comment
Share on other sites

Tā kā diemžēl pastāv problēma, ka ne visi TV ar DVB-T uztvērējiem vispār rāda Hannu DTV, tad nav cita varianta, kā vien iet uz veikalu un prasīt pārdevējiem, lai viņi ieslēdz attiecīgajā TV kādu no Hannu DTV kanāliem.

Nu ja haļava izbeigsies, tad neko, būs vien pa 60 Ls jāpērk uztvērējs ar Conax (7.0 versija) dekoderu (piem., VT-3200 CNX) un no Baltcom jāabonē dekodera karte, protams, ja vien pašā TV jau nav iebūvēts Conax dekoders, bet tā kā tie dekoderi mēdz būt dažādi, tad iebūvētais var arī nederēt.

Link to comment
Share on other sites

Ja teļuka uztvērējam ir CI slots, tad iebāžot atbilsotšu kodēšanas sistēmai adapteru un karti, varēs uztvert kodētas programmas (arī Conax).

Link to comment
Share on other sites

tā nu, veikalā paskatīsies dtv! vakar arī man tā gribējās.

pabiju rd elektoniks, panasonic, sony un lattelekom veikalos dzirnavu ielā. nevienā(!!!) no tiem, nebija iespējamas ieslēgt dtv funkciju. panasonicam vispār neesot dtv uztvērējs, tā teica pārdevējs. pārējos veikalos, lai gan stāvēja philips tv ar uzrakstiem, ka iebēvēts dtv, pārdevēji teica, ka visi tv pievienoti pie viena kabeļa un neesot iespēju izmēģināt ar atsevišķu antenu. (tv veikalā nav iespējas atvienot kabeli un pievienot prastu istabas antenu???!!!!) sony veikalā pateica, ka varētu pieslēgt, taču antenas nav. lattelekom veikalā pēc pailgas skaidrošanās ar visnotaļ centīgu meiteni, man tomēr iedeva tv pulti, lai varu pats ieslēgt dtv funkiju uz philips tv, kam tāda lieta uz purna uzrakstīta, taču uz iedotās pults nebija pogas dtv funkcijas ieslēgšanai, kā arī nekur menu tāda funkcija netradās. laikam meitenēm iedota viena universālā pults, uz kuras dtv pogas vienkārši nav. jautāju meitenei, vai tā ir konkrētā tv modeļa pults, bet atbilde sekoja pārāk daudznozīmīga, lai kautko konkrētu saprastu. .

vēl viena kopēja iezīme visiem minētajiem veikaliem, ka pārdevēji pat nezin, ka notiek ciparu tv testa raidījumi, kas savukārt prasīja zināmu laiku, lai viņiem ieskaidrotu ko es vēlos. tas, protams, bija gaidāms, protams, es kārtējo reizi paliku muļķa lomā, jo man tā arī neizdevās nevienam iebāzt purnā, ka tas par ko es runāju ir reāli, ka patiešām pārraida dtv. bet, ko tālāk? kādreiz taču, tomēr pašam gribētos redzēt, kā tas izskatās.

vēl atcerējos, philips veikalā tērbatas iela pagājušonedēļ man pateica, ka antenas nav un vispār, philips teļļukos iebūvētie dtv uztvērēji neķer latvijas testa dtv. pateikt pateica, bet paši nemaz nav pārbaudījuši. tur vispār daudz ko pateica. un, jo vairāk teica, jo agresīvākā tonī. kad aizrādīju, ka nav nekāda pamata satraukties runājot par lietām (konkrēti, kompja pievienošanu pie konkrēta tv modeļa), ko philps mājaslapā var salasīties, tad drusku tā kā atslāba. kautkāds sviests!

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Majas ir LG plazminieks vinjam ir iebuvets DTV uztverejs, sakuma gaaja tie kanali, bet teikshu godigi kvalitate ir pat sliktaka neka analogam, bet nu laikam jau ir aizgriezta ciet ta DTV padarishanu, visiem kanaliem rada pekshnji poor signal :D

Link to comment
Share on other sites

ARmij a tu pamēģini izraut kabeļ TV antenu lauka un pielikt iztabas antenu :)

Link to comment
Share on other sites

Man ir Livas Tv kabeļtelevīzija, kas raida gan analogo gan ciparu signālu kabelī, varu skatīties abus. Pamēģināju iespraust antenas vietā drāti un uztvert DTV, sagrābstīja tos entos testa kanālus, bet skaņa bija, bildes vietā rādija ka kodēts signāls. Teļuks Pioneer PDP-507XD. Tā ka DTV uztvērējs pilda savas funkcijas.

Link to comment
Share on other sites

Tad labak nopirkt TV bez un pectam ja kas bopirkt ustereju ??? Un sanaks apmeram tada pati cena .

Jā, tas būtu pareizākais lēmums. Vienīgi nāksies operēt ar divām pultīm, jo DTV uztvērējam būs sava pults. :wink:

 

Jā, būtu interesanti zināt uz kādiem TV modeļiem un TV kartēm patlaban tā Hannu DTV ir redzama pilnā apmērā, ieskaitot attēlu. Tā kā, ja kādam ir izdevies piedabūt savu TV ar DVB-T uztvērēju vai Ciparu TV karti rādīt tos kanālus, ielieciet info par attiecīgo aparātu.

Link to comment
Share on other sites

DVB-T tak ir standarts, ja teļukā ir DVB-T uztvērējs, tad jārāda jebkuru pa gaisu raidāmo programmu, vai ta ne?

Link to comment
Share on other sites

ir viena problēma dvb-t uztvērējiem (MPEG2)

mūsējie (valsts) plāno visu taisīt uzreiz mpeg4, kas uzreiz nozīmē ka nav lielas jēgas pārmaksat lielu naudu tikai par digitālo uztrvērēju, tiesa lielāā daļa jauno medeļu n\ak jau standartā ar dvb-t...

 

daduz svarīģak lai ir iesp\eja ievietot paplašināsānas kartiņu, kas var būt vai nu dekoderis mpeg2 vai mpeg4 formātām

 

strp citu tepat boot.lv rakstā par digitālo tv ar tas garām ejot ir minēts

 

izmantojot šobrīd uzstādītos raidītājus ir vienkārši veikt pāreju uz pašu modernāko DVB-H apraidi mobilajām uztveršanas ierīcēm

 

kaut ko pats esmu sajaucis, bet fakts ka mūsējie grib raidīt mpeg4 formātā paliek

 

par dvb-h var palsasīties šeit

Labots - Mr..JMT
Link to comment
Share on other sites

Sandis_ur

tā nu, veikalā paskatīsies dtv! vakar arī man tā gribējās.

pabiju rd elektoniks, panasonic, sony un lattelekom veikalos dzirnavu ielā. nevienā(!!!) no tiem, nebija iespējamas ieslēgt dtv funkciju. panasonicam vispār neesot dtv uztvērējs, tā teica pārdevējs. pārējos veikalos, lai gan stāvēja philips tv ar uzrakstiem, ka iebēvēts dtv, pārdevēji teica, ka visi tv pievienoti pie viena kabeļa un neesot iespēju izmēģināt ar atsevišķu antenu. (tv veikalā nav iespējas atvienot kabeli un pievienot prastu istabas antenu???!!!!) sony veikalā pateica, ka varētu pieslēgt, taču antenas nav. lattelekom veikalā pēc pailgas skaidrošanās ar visnotaļ centīgu meiteni, man tomēr iedeva tv pulti, lai varu pats ieslēgt dtv funkiju uz philips tv, kam tāda lieta uz purna uzrakstīta, taču uz iedotās pults nebija pogas dtv funkcijas ieslēgšanai, kā arī nekur menu tāda funkcija netradās. laikam meitenēm iedota viena universālā pults, uz kuras dtv pogas vienkārši nav. jautāju meitenei, vai tā ir konkrētā tv modeļa pults, bet atbilde sekoja pārāk daudznozīmīga, lai kautko konkrētu saprastu. .

vēl viena kopēja iezīme visiem minētajiem veikaliem, ka pārdevēji pat nezin, ka notiek ciparu tv testa raidījumi, kas savukārt prasīja zināmu laiku, lai viņiem ieskaidrotu ko es vēlos. tas, protams, bija gaidāms, protams, es kārtējo reizi paliku muļķa lomā, jo man tā arī neizdevās nevienam iebāzt purnā, ka tas par ko es runāju ir reāli, ka patiešām pārraida dtv. bet, ko tālāk? kādreiz taču, tomēr pašam gribētos redzēt, kā tas izskatās.

vēl atcerējos, philips veikalā tērbatas iela pagājušonedēļ man pateica, ka antenas nav un vispār, philips teļļukos iebūvētie dtv uztvērēji neķer latvijas testa dtv. pateikt pateica, bet paši nemaz nav pārbaudījuši. tur vispār daudz ko pateica. un, jo vairāk teica, jo agresīvākā tonī. kad aizrādīju, ka nav nekāda pamata satraukties runājot par lietām (konkrēti, kompja pievienošanu pie konkrēta tv modeļa), ko philps mājaslapā var salasīties, tad drusku tā kā atslāba. kautkāds sviests!

 

Ar to pašu es saskāros meklējot TV ar DTV, neviens īsti neko nemācēja apstāstī, lielākā daļa vispār par to pirmo reizi dzirdēja un laikam domāja, ka no citas planētas esmu ieradies.

Galu galā nopirku TV ieks Verners Discount Electic, tur vismaz zēni sparot par ko iet runa, bija gan bikuci problēmas bet par garnatiju visu 2 dienu laikā salaboja, tagad viss čikiniekā un na haļavu Skatos 23 satelīta programmas, vienīgais mīnus kad virsuu rādās neliels uzraksts No CI MODULE, ebt to var apciest.

Paņēmu es LTG 32LC56 modeli, cena bija ap 370 ls.

Link to comment
Share on other sites

Guest oskars1

Iepirku msi razhojuma usb digivox A/D dvb-t uztvereju, pievienoju portablim , un aiziet , visus kanalus raaada, Tiesa , jaizmanto ir kada antena, manaa gadiijumaa tika izmantota (par cik atrodos shobrid simniicaa,Riigaa) eekaa ieinsteletaa tv antena, kvalitate lieliska! Tika notesteets arii jelgavaa , arii raada izmantojot privatmaajas tv antenu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Instigater

Taatad Hannu un Baltkom nav nekaa saistiiti? Baltkom savu DVB-T tagad uz Conax sisteemas laizj, tjipa, dod skatiities par briivu, bet jaaiiree tjuuneris un jaapeerk Conax

Link to comment
Share on other sites

šodien iepirku parastu istabas antenu.

uz mana Sony kdl-32S2000 perfekti rāda 20 kanālus

kvalitātes ziņā šķiet, ka ir pat labāk par Baltkom analogo kabeli un digiTV

Link to comment
Share on other sites

... tik pagaidām, kamēr nekodē. Ja jau pērkat, tad paskatieties vai noskatītajam modelim ir caurums priekš CAM moduļa . Vēlāk , ja gribēsit skatīt kodētos , būs kur ielikt dekodēšanas saimniecību . Nu, jā , ja par tiem kodētajiem prasīs krietnu naudu, klientu būs maz....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...