Jump to content

audio PASTIPRINĀTĀJI - selfmeidīgie!!!


Varonis
 Share

Recommended Posts

helo! - izrādās ir tāds meistars

 

(ezis666 - tepat forumā šis ir:)

 

bildes - http://foto.inbox.lv/ezis-666/elektronika

 

- kas vienā mierā uztaisa pastiprinātājus - tipa labus, ar visu vajadzīgo kvalitatīvumu, protams bez entajiem grozītājiem un korpusa, bet tājau ir jerunda... - bij jau dizrdēts agrāk - ka zinātāji sev taisa, bet likās ka tas ir čakars izumrudnijs... - bet ka var dabūt lēti un labi - tas tak ir brīnišķīgi!!!

 

jautājumi zinātājiem - kā īsti ir - kur tas suns aprakts - kapēc attaisnotos pirkt brendneimīgo pastūzi par 3x dārgāku cenu nekā selfmeidīgo???

 

kas vainas var būt selfmeidīgajam?

 

mans domāt - jāņem ciet:) ja var:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ezis666

    14

  • avdv

    7

  • klf

    7

AndzX8-842

Ultracitāts

Ja nojuugsies pret garantiju nemainiis.

A kaadas vainas? taadas pashas kaa 3x daargaakajam, tas pats pastuuzis vien ir....vainas taas pashas...

Link to comment
Share on other sites

Redz, man sencis kādreiz tādus meikoja, bet nu protams, ja varēja toreiz, tad var arī tagad, tikai uz neko pasakainu neceri.

Link to comment
Share on other sites

Redz, man sencis kādreiz tādus meikoja, bet nu protams, ja varēja toreiz, tad var arī tagad, tikai uz neko pasakainu neceri.

 

uz ko pasakainu var cerēt:) - skaidrs, ka ekvalkaizera kasti pašam uzlodēt jau ir sarežģītāk, un hren arī vajadzīgs:) - skaļuma poga ir, ko vēl gribēt:)))

Link to comment
Share on other sites

Guest mamikelis
Ja nojuugsies pret garantiju nemainiis.

A kaadas vainas? taadas pashas kaa 3x daargaakajam, tas pats pastuuzis vien ir....vainas taas pashas...

 

Daljeeji taisniiba. Pastuuzhi taa no nekaa nemeedz nojuugties. Gandriiz vienmeer salaizh izejas uz iiso un tranzistorus izsit. Retaaki gadiijumi ir kad pastuuzis pats paarkarst vai ruupniicas defekts. Pie tam konkreeti detalju cenas nezinu bet zinu to ka man leetaak buuu 20reizes labot pashlodeeto nekaa vienreiz vest brendneimiigo uz garantijas remontu. Njemot veeraa to ka abi pliist vinliidz daudz(brendotie pat biezhaak jo vinjus lasa kopaa izsalcis taivaanieshu beerns par 20sant./h), reekjini pats kas ir izdeviigaak.

P.S.un pat ne 3x leetaak. ezis666 4x100W RMS pastuuzha cenu nosauca 70Ls. 4x100W brendotais maksaa oi oi oi cik...

Link to comment
Share on other sites

skuju:)

 

bet kapēc vajg 4 kanālus? - kotur slēdz klāt? - tadjau dzīvoklis lupatās...:) - tā krata:) Pink Floydus var tā uzmočīt....

Link to comment
Share on other sites

Mans sencis arii sensenos laikos pats veidoja. Tagad klausos muuziku uz viena taada un rrr tumbaam. Da neko, man patiik. Bet shitam agregaatam ir skaidrs, ka nekaada braakja tur nav, a bet jaunu njemot.. ej nu sazin, kas var gadiities. Ja veidotaajs sakariigs un ljauj mantu kaadu laiku iechekot, probleemaam nevajadzeetu rasties :).

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
Ja nojuugsies pret garantiju nemainiis.

A kaadas vainas? taadas pashas kaa 3x daargaakajam, tas pats pastuuzis vien ir....vainas taas pashas...

 

Daljeeji taisniiba. Pastuuzhi taa no nekaa nemeedz nojuugties. Gandriiz vienmeer salaizh izejas uz iiso un tranzistorus izsit. Retaaki gadiijumi ir kad pastuuzis pats paarkarst vai ruupniicas defekts. Pie tam konkreeti detalju cenas nezinu bet zinu to ka man leetaak buuu 20reizes labot pashlodeeto nekaa vienreiz vest brendneimiigo uz garantijas remontu. Njemot veeraa to ka abi pliist vinliidz daudz(brendotie pat biezhaak jo vinjus lasa kopaa izsalcis taivaanieshu beerns par 20sant./h), reekjini pats kas ir izdeviigaak.

P.S.un pat ne 3x leetaak. ezis666 4x100W RMS pastuuzha cenu nosauca 70Ls. 4x100W brendotais maksaa oi oi oi cik...

Shitais jau atbilst patiesiibai.

 

P.S. pats gribu nopirkt nelielu sisteemu, vajag ko datikam piekaart, citaadi man tumbeles nok uraam skan viena, bet par laimi veel speej padot straavu otrai(tipap astiprinataajs...). Ja kaads var ieteikt kaut ko, tad plz dariet taa. Jauda nav svarigaa, galvenais, lai labi skan un ir surround(kas tas skaitaas 4 vai 5 tumbeles no uraam vien subwooferispastuuzis). Galvenais skanjas kvalitate, nevajag jaudiigu, maajs lietoshani, aaraa jaanos to4 neizmantos icon_surprised.gif).

 

Vai RRR kaut ko manaam prasiibaas vispaar razho icon_confused.gif

Link to comment
Share on other sites

pa 70 taa bija kaut cik smukaa kastee. tagad pareekinaaju ~ 50 ls, tikai pliks pastuuzis un vina saliksana ja paareejais ir juusu-20ls, ja>10gb-15ls

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
pa 70 taa bija kaut cik smukaa kastee. tagad pareekinaaju ~ 50 ls' date=' tikai pliks pastuuzis un vina saliksana ja paareejais ir juusu-20ls, ja>10gb-15ls[/quote']

Da nu, kas tu joko... pa tādu naudu jau pašam lētāk sanāks nekā tev dodot.. Kas tu centies aplauīt vai? Es saviem draugiem bez maksas taisītu, ja resursi būtu.

Link to comment
Share on other sites

Guest mamikelis
pa 70 taa bija kaut cik smukaa kastee. tagad pareekinaaju ~ 50 ls' date=' tikai pliks pastuuzis un vina saliksana ja paareejais ir juusu-20ls, ja>10gb-15ls[/quote']

Da nu, kas tu joko... pa tādu naudu jau pašam lētāk sanāks nekā tev dodot.. Kas tu centies aplauīt vai? Es saviem draugiem bez maksas taisītu, ja resursi būtu.

Vot tagad es saakshu lamaaties. Kas tu veeljoprojaam komunismaa dziivo, bljin? Kopsh kura laika es/tu/kaads cits ir pasludinaams par ezis666 draugiem? Kopsh taa briizha kad pie vinja var pastuuzi dabuut? Ja taa tad esmu ar mieru kljuut par tavu draugu, tikai uzdaavini man savu datoru...

Es esmu paarliecinaats kapitaalists un uzskatu ka par darbu ir arii jaasanjem alga. Ja maaki kustinaat pakalju un domaat, nekur nepazudiisi,ja nee - slikti jo ekskavatoristam buus mazaak darba... Pie tam pelnja vinjam sanaak ~5-10Ls par pastuuzi jo detaljas vinjsh peerk. Un pat ja arii detaljas ir uzkraajumaa no PSRS, pilniigi normaali ir noveerteet vinjas tik cik maksaa tagad...

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

Par lētu naudu var "Latgalītē" labu labos Pioneer, Sony u.t.t. dabūt.

 

Belž tā, ka maz neliekas.

Protams tie, kuriem bail, ka nav garantijas vai ir dauz naudas, lai skrien uz veikalu un pērk labu labos.

Link to comment
Share on other sites

Par lētu naudu var "Latgalītē" labu labos Pioneer' date=' Sony u.t.t. dabūt.

 

Belž tā, ka maz neliekas.

Protams tie, kuriem bail, ka nav garantijas vai ir dauz naudas, lai skrien uz veikalu un pērk labu labos.[/quote']

 

Vai arī cilvēkiem, kam nepatīk pirkt zagtu mantu!

Link to comment
Share on other sites

Tu nezini kas ir

Belž tā' date=' ka maz neliekas.

[/quote']

Es vareetu tevi iesleegt uz 1h savaa pagrabaa un palaist 4x200W muzonu paklausiit.Telpa 3.5x2.5m.tad Tu vairs neteiktu taadus vaardus par seerijveida consumer klases pastuužiem

Link to comment
Share on other sites

Tu nezini kas ir

Belž tā' date=' ka maz neliekas.

[/quote']

Es vareetu tevi iesleegt uz 1h savaa pagrabaa un palaist 4x200W muzonu paklausiit.Telpa 3.5x2.5m.tad Tu vairs neteiktu taadus vaardus par seerijveida consumer klases pastuužiem

lol :D

vispaar jautaajums kas taviem pastuuziem ir par grozaamajiem verkjiem :D tb tie laikam bija pochi vai pocis. nu skaljuma reguleetaajs gan jau ka ir. bet pie bassu ? u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kertais909

Ja ir zināšanas, tad nav ko domāt - jātaisa lēti un labi pastiprinātāji, kuriem detaļas var salasīt savā pagrabā un vel sameklēt var "Latgalītē", tā jau viss baigi labi, tikai vienīgias ka ar to laiku nesanāk draugos būt...

Man pat pašam smukas jaudas pastūzi nav laiku uzmahot, kur nu vēl ja man kāds cits prasa, un ja prasa tad cik maksā detaļas, nevis cik tu vēl prasīsi par darbu un detaļām.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

pastuuzis, pastuuzis....

viena mikrosheema, paaris kondensatoru un 2x50W gatavs :D

bet kaa tad ar barosjanas blokiem, a????

lai pastiprinaataaja skanja buutu baudaama ir jaabuut kvalitatiivai barosjanai!!

vot taa...

Link to comment
Share on other sites

barošana.... - nu ganjau ka ira laba? - cik laba? - jajau nesavādāk - īpaši melomāni var barokli iznest atsevišķā korpusā ārpusē.... lai nedod fonu?

Link to comment
Share on other sites

hmm

varbūt ir kāda bilde ?

un kaadi regulatori??

volume

bass

treible

ir?

un galvenais korpusa bildi gribu redzēt

Link to comment
Share on other sites

Substrate
barošana.... - nu ganjau ka ira laba? - cik laba? - jajau nesavādāk - īpaši melomāni var barokli iznest atsevišķā korpusā ārpusē.... lai nedod fonu?

Barošanā laikam izmanto metinātāja barības bloku icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Šitā lietinja mani arii intereseetu, labpraat redzeetu kaadu skriinšotu. tos 4X100W laikam domā kaa RMS vatus? Un vai ir iespeeja uztaisiit pieckanālu, tjipa 4as stuura tumbas un viens kanāls uz sabu, ja var cik tāds prieks maksātu?

Link to comment
Share on other sites

skuju:)

 

bet kapēc vajg 4 kanālus? - kotur slēdz klāt? - tadjau dzīvoklis lupatās...icon_smile.gif - tā krata:) Pink Floydus var tā uzmočīt....

Mans kolēģis ir melomāns' date=' viņam rokgrupu diski ir vairāk nekā saprašanas, tjipa vēl brauc Māris Gailis ciemos mainīties ar muzonu, karo4e nopirka viņš kenvudu pilnu ar visām fīčām, cena jau nepajokam, tad viņam Rīgā viens kekss uzlodēja lampinieku pastūzi un tagad visi kenvudi, sony utt. pīpē aiz uztraukuma [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img] ja vaig, varu uzzināt telefonu, tjipa baigais monstrs esot tas meistars, būvējot raidītājus uttt, bet neesot dārgi icon_smile.gif, katrā ziņā reku kolēģis saka, nafig visus biezos pastūžus, ja gribi klausīties LABĀ kvalitātē, tad meklē, lai uzcep lampinieku icon_smile.gif ja interesē sūti meilu, iedošu telefonu

Link to comment
Share on other sites

Es augstaak lasiiju un shkjita, ka kaads neapmierinaats ar cenaam! Varu pateikt to, ka katrs var taisiit un piedaavaat jebko, ja neapmierina cenas, nav jaapeerk. Var meegjinaat taisiit pats vai iet un pirkt gatavu risinaajumu. Komunisms ir beidzies. Un ja kaads teoreetiski zin kaa tur uztaissiit to un shito, liidz praktiskam rezultaatam veel ir daudz jaastraadaa: jaaiepeerk daljas, jaataisa plates, baroshana. Jaaiegulda nauda un laiks. Par to visu arii kaadam ir jaasamaksaa. Par pashtaisiitajiem varu pateikt tikai to cenas un jaudas-kvalitaates attieciiba vinjiem lielaakotoies ir ljoti laba. Probleemas parasti uztaisa pats lietotaajs, salaizjot izejas uz iiso. Bet taisot tur visaadas droshiibas atsleegsjhanaas sisteemas pasaakums sanaak daudz sarezgjiitaaks un daargaaks.

Link to comment
Share on other sites

Njaaa man arii gribeetos taas bildes redzeet icon_smile.gif

 

Un taa intereseetu 6kanaalu pastuuzis. tip 5kanaali tumbaam un 6ais subam icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vispaar jautaajums kas taviem pastuuziem ir par grozaamajiem verkjiem :D tb tie laikam bija pochi vai pocis. nu skaljuma reguleetaajs gan jau ka ir. bet pie bassu ? u.t.t.

Jaudas pastuuzis zini ko noziimee? kaste ar ieejām' date=' izejaam un pārslodzes indikatoru un barošanas pogu.labaakaa gadījumā ir vēl skaļuma regulators. Pārējais viss attiecas uz priekšpastūzi-signāla ieejas dalīšana, filtrēšana un pacelšana līdz nominālam(0.735 V)

Posted: Sun Oct 31, 2004 11:57 am Apstiprināt ziņojumu:

pastuuzis, pastuuzis....

viena mikrosheema, paaris kondensatoru un 2x50W gatavs :D

bet kaa tad ar barosjanas blokiem, a????

lai pastiprinaataaja skanja buutu baudaama ir jaabuut kvalitatiivai barosjanai!!

vot taa...

Kura ir tā mikroshēma kura dod 2x50W

Cik es zinu no 35W nāk 1 korpuss/1 kanāls, citādi nevar siltumu novadīt.

barošanai pārtīts LATR 2.1kW

ezis666 būtu tiešām ļoti interesanti' date=' ja tu varētu kāda sava garadarba bildi iemest forumā.[/quote']

vēlāk iemetīšu

Posted: Fri Nov 05' date=' 2004 2:55 am Apstiprināt ziņojumu:

Šitā lietinja mani arii intereseetu, labpraat redzeetu kaadu skriinšotu. tos 4X100W laikam domā kaa RMS vatus? Un vai ir iespeeja uztaisiit pieckanālu, tjipa 4as stuura tumbas un viens kanāls uz sabu, ja var cik tāds prieks maksātu?[/quote']

Kanāli tikai pāra skaits, man plate izstrādāta uz 2ch un sadalīt nevar.

otrkārt labāk ir panemt nevis 4mazos_sūdus+bass, bet 4xS90.

un galvenais korpusa bildi gribu redzēt

Aizmirsti.Korpusus es netaisu, riebjas man taadi darbi

Link to comment
Share on other sites

Nu par taam stuura tumbaam biju domaajis ko njipraaku par S90 icon_wink.gif

Tad gan buutu doma par seshkanaalu, pastuuzi, chetras tomeer pa maz.

Nu korpusu arii buutu kas uztaisa, teiksim ar alumiiniju apshuuts vareetu taa tiiri neko izskatiities. Cik tad ~ vilktu 6ch kastiite?

Link to comment
Share on other sites

Izskataas iespaidiigi. Ar taadu baroshanu basiem vajadzeetu buut labiem.

Link to comment
Share on other sites

johō! - moins:) - tasnugan ir gruntīgs tinums:) - kaukāda indukcijas spole? - barošanai?

 

njā - būs vien jāsadūšojas un jāņem ciet:) - izskats arī tam verķim labulabais:)

Link to comment
Share on other sites

wow

tieshaam izskataas ka cilveeks lietu zin.

btw

kaa ar garantiju ?

nedomaaju par taadu ka pats salaiz izejas uz iiso un izsit.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz

Nu jā, skatos, cīnas par katru watu iet vaļā! icon_smile.gif Nez, man mājās par 80% apmierina jauda, ko dod 35w uz kanālu pastūzis un 2 S-90. Skaņa gan nē, bet nākas pierast...

 

IMHO lampu pastiprinātājam ir jēga, ja ir augstas klases CD atskaņotājs (kāds marantzs pa >300Ls) ar savu skaņu un attiecīgas tumbas. Domāju, ka pretējā gadījumā efekts būs niecīgs.

Link to comment
Share on other sites

johō! - moins:) - tasnugan ir gruntīgs tinums:) - kaukāda indukcijas spole? - barošanai?

 

njā - būs vien jāsadūšojas un jāņem ciet:) - izskats arī tam verķim labulabais:)

Barošanas transformators.

Nu jā' date=' skatos, cīnas par katru watu iet vaļā! Nez, man mājās par 80% apmierina jauda, ko dod 35w uz kanālu pastūzis un 2 S-90. Skaņa gan nē, bet nākas pierast...

 

IMHO lampu pastiprinātājam ir jēga, ja ir augstas klases CD atskaņotājs (kāds marantzs pa >300Ls) ar savu skaņu un attiecīgas tumbas. Domāju, ka pretējā gadījumā efekts būs niecīgs.[/quote']

Pirmkaart vajag ausis lai to sadzirdeetu.~10% cilveekiem taadas ir.Un tādas ir tagad, nenozīmē, ka būs pēc vēl 10 gadiem.

Otrkārt-signāla avots un telpa.

Link to comment
Share on other sites

Man ir dziļi pofig vai 300W vai 400W, praktiski atšķirība nav jūtama

Link to comment
Share on other sites

nu vareni:)))) - taada manta:) - bet kaa tur bij artiem lampiniekiem - vai tieshi taa kvalitaate bij labaak, vajarii kaa te dazhi zinataaji teica - ka lampas rada taadus specifiskus nieciigus kropljojumus, kas izklausaas baigi labi???

 

bet ka tranzistoru pastuuzis pastiprina tieshi taa kaa ir, un viss.???

 

2 Jazz - kas tevi neapmierina skanjas zinjaa? - saki ka taam 90nieceeem shvakas augshas un vidi?

 

2 ezis - tie 100w uz kanaalu ir taapeec ka tos vieglaak uztaisiit - tipa mazaakas jaudas pastuuzim buutu siikaakas detaljas un lielaaka pinkjereeshanaas?:))) - ja 100W - tas noziimee ka piebljauj 2 90nieces ar viena kanaala jaudu? - ti - kopaaa ierubiit var 4as?

---kaukad ned nog beigaas buss jaaiedodas ciemos, apskatiit kaa skan:) - baisi kaarojas taadu pstuuzi iepirkt:)

Link to comment
Share on other sites

mazākas jaudas pastuuzim taas pašas detaļas un cena tāda pati.Detaļu izmēri tie paši, atšķiras tikai izejas pakāpe un barošanas spriegumi.100W ir ilgstošā nominālā jauda, īslaicīgi (15-25 min)var dabuut pie labas dzesēšanas 250-300W

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest wvfans

---kaukad ned nog beigaas buss jaaiedodas ciemos' date=' apskatiit kaa skan:) - baisi kaarojas taadu pstuuzi iepirkt:)[/quote']Labāk to nedari ausis nokritīs !!! :D (labvēlīgais privātmājas kaimiņš) Kad ezis666 strādā savā pagrabā es nevaru pagulēt !!! (nopietni)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...