Jump to content

ekstemaa gaisa dzese portativajam :)


THE BEST
 Share

Recommended Posts

Sobriid mans hp portativais stav araa uz balkona pie -22 gradiem :) megjinu sasniegt pec iespejas zemaku procesora temperaturu :) man istabaa stavot nekad nav bijis zemak par 51 gradu, skatisimies kas notiks

Link to comment
Share on other sites

kapeec ? :roll: tiko paskatijos vinjam 12 gradi :)

Labots - THE BEST
Link to comment
Share on other sites

Kada jega no tas zemas temperatura ja nekloko??? tiesham nesaprotu...tas i tapec lai varetu pateikt ka man procis staradaja ar 5 garadu temperaturu, cietais 0 gradu un uz mates vispr bija -10??? tak aizies k-kas no ta laptopa pie dieviem...

Link to comment
Share on other sites

vienkarshi apnika ka turot vinju klepii celji dega :) izliku aiz loga lai biki atdziest. bija doma clokot bet negribas kjerties klat, baik kaut ko nojaat.. ok tulit skreenu iemetiishu ;)

 

1172157298.jpg

Labots - THE BEST
Link to comment
Share on other sites

tev man liekas ta horos acs to pratinju sagrozijusi vai nenormali daudz lieka kaposta ienesusi, ka ta daries... :D

Link to comment
Share on other sites

partraucu pie shadam temperaturam :) hmm bet intereses pec kas slikts var notikt?

 

žēl ka man nav tās gofrētās trubas kuru var izstiept 3x garaku, nu tā ventilacijas sistēmām, butu varētu piemontēt pie stacionārā pc coolera un otru galu pa logu arā, tad mēģināt dzīt augšā manu 2,66gHz prociiti ;)

Labots - THE BEST
Link to comment
Share on other sites

Guest Overclck

HDD var nobeigries, iekšā radīsies kondensāts, jo portatīvajam iekšā viss ir maksimāli saspiests un ļoti silts.

Link to comment
Share on other sites

zini kas tas tads kondensats ir??? nu es ar neesu nekads spechuks..., bet nu to ka ja tads tev tur radisies var tavs lapits aiziet pie dieviem... piemeram: ''Seagate rates their 7200.10 series Barracuda drives for a minimum operating temperature of 0* C''

Link to comment
Share on other sites

njaa par kondensatu neiedomajos :) ja kaut kas butu nojucis/nojuks stiepshu uz garantiju ;)

Link to comment
Share on other sites

...tur nesezh muljkji! [ neskaitot elko vecrigas servisu :twisted: ]

Labots - proko
Link to comment
Share on other sites

Garantijas serviss nepieņem kondensāta upurus, jo tas ir atrunāts garantijas līgumā pie sadaļas "Ekspluatācijas noteikumi, darba temperatūras".

Labots - Arnis`85
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...