Jump to content

Sumsung CGH-D820


Recommended Posts

Nu tā, joprojām nevaru izlemt kādu telefonu pirkt un kad jau biju izlēmis tomēr uz Sonyericsson w-serijas telefoniem, tad gadījās ieiet vienā veikalā un galarezultā tā- Sumsung SGH-D820

 

http://market.mabila.ua/catalog/mobile/samsung/d820/

 

 

Kāpēc šito nevajadzētu ņemt???

1.ir ka slider, eleganti, bet var rasties problēmas.

2.Kamera tikai 1.3 Mpix, varēbu būt labāka.

 

 

Kas vēl ??? telefons patīk jau ļoti, bet baidos iegrābties mēslā.

Link to comment
Share on other sites

Pāris gadus atpakaļ Samsungu nevarēja ņemt jo tas sastāvēja tikai no plastmasas(normāli raidītāji un uztvērēji tiek likti metāla ekranizējošās kārbiņās).Nez vai kas ir mainījies?

Link to comment
Share on other sites

Guest Marisr

Draugam bija Samsung un bija problemas. Sievas Samsung ari bija problemas. Man kaut ka nepatik Samsung, neuzticos viniem. Viss ir labs, kas nav Samsung.

Link to comment
Share on other sites

tāpēc jau arī taisīju topiku, ka negribās paņemt sūdu. Varbūt tomēr jāņem sonyericssons, tomēr pārbaudīta vērtība. Bet vizuāli tas samsungs izcils, iekšā jau arī ir, tomēr neuzticība tam samsungam.

Link to comment
Share on other sites

man pasham ir samsung d500 - pilniigi nekaadu probleemu (ne salaa leens paliek, ne triecieni/kritieni ko nodariijushi utt) draudzenei arii ir Samsungs (atvaazhams) - nekaadu probleemu nav bijis, tikai novecojis jau tapeec naakamais tiks njemt atkal Samsungs vai nu SE (abi labi un no abiem ir ko ziveeleeties) taa, ka nevar viennoziimiigi pateikt, ka visi Samsungi Sux by deafult.. taa tas toch nav.

 

Edit: SE ir kvalitatiivaaki un mazaak tiek nesti uz remontu kaa citi, un arii starp Samsungiem ir atrodami labi un kvalitatiivi modelji (vismas daargie modelji ir labi nostraadaati).

Link to comment
Share on other sites

Pāris gadus atpakaļ Samsungu nevarēja ņemt jo tas sastāvēja tikai no plastmasas(normāli raidītāji un uztvērēji tiek likti metāla ekranizējošās kārbiņās).Nez vai kas ir mainījies?

shiis plastmasas paarklaatas ar straavu vadoshu slaani un taapataam sadaliits atsevishkjaas ektaneetaas kameraas. Shinii zinjaa nekas nav mainiijies un diezvai mainiisies, jo no razhotaaja viedoklja tam ir daudz pozitiivaa un no remontnieku viedoklja arii, he he

Link to comment
Share on other sites

Nu jā,"tīkla kļūme" apmēram pēc gada un katrreiz kāposts par tīrīšanu.Nezinu nevienu kam samsungs ir nokalpojis tos trīs garantijas gadus.Un tās līmētās mikroshēmas.

Raimiic

man pasham ir samsung d500 - pilniigi nekaadu probleemu (ne salaa leens paliek, ne triecieni/kritieni ko nodariijushi utt) draudzenei arii ir Samsungs (atvaazhams) - nekaadu probleemu nav bijis, tikai novecojis jau tapeec naakamais tiks njemt atkal Samsungs vai nu SE (abi labi un no abiem ir ko ziveeleeties) taa, ka nevar viennoziimiigi pateikt, ka visi Samsungi Sux by deafult.. taa tas toch nav

Tev ir paveicies,paprasi servisniekiem,točna sux by default.

Link to comment
Share on other sites

Vot lasu šitos -točna sux by vai neby default- un nezinu joprojām ko tad galugalā izvēlēties, SE vai Sumsungu. SE pārbaudīta vērtība, nekas nav pret to, ja nu vienīgi akumulātors varētu būt spēcīgāks, bet par Sumsungiem nulle, neko nezinu, bet smuks gan!!!

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

lūk, es tieši pagājušo piektdien nopirku šo telefonu (D820), lūk, mani novērojumi:

 

1) - Nenormāli viegli smērējas displejs un visi vidējās rindas taustiņi. Pieliec pirkstu, un jau nospiedums gatavs, gluži tāds, ka policijai var dot.

 

2) - Baterijas darbības ilgums ir nožēlojams. Citādi to nevar aprakstīt. Man, 3 reizes pazvanot (1 min. saruna), aizsūtot 2 SMS, pieslēdzot GPRS, un uz 1 minūti atverot fotokameru, baterija izgāja 39 stundās.(pēc pirkuma tika pilnīgi uzlādēta).

 

3) - Kameras objektīvu nav iespējams noslaucīt. Jau pirmo bildi uzņemot pamanīju, ka visām fotogrāfijām ir tādi kā fona trokšņi- tumšzili-lilla-zaļganas svītriņas. Stikliņs tika pulēts 2 (!) stundas no vietas, rezultāts- drusciņ mazāk fona trokšņu.

 

4) - Komplektācijā nenāca atmiņas karte. Un MicroSD nemaz tik populāras nav ārpus Samsung vidus.

 

5) - nekad nelikšu telefonu ar pievienotām austiņām kabatā. apskati sānu pieslēgvietas aizsegu- tā mazā plastmasas skaidiņa nolūzīs viens un divi. Tas pats attiecas uz atmiņas kartes ligzdu, bet to jau vaļā neturēs.

 

6) - Nav iespējams atslēgt taustiņu pīkstienus. Tici man, ļoti kaitinoši. par laimi, var noklusināt līdz gandrīz nedzirdamam, bet tikai gandrīz. Izvēlnē itkā ir iespēja Taustiņu toņi, bet to nevar paņemt- smuki pelēka, tā teikt, skatam vien.

 

7) - fotoattēlu apstrādi nekādā gadījumā neveikt telefonā. Nelāgs niķis- ja ieliek attēlu rediģētājā bildi ar izmēru virs 640x480, tad tā tiks automātiski samazināta līdz 640x480... Vēl neesmu atradis apkārtceļu.

 

8) - Nav IrDA (infrasarkanais ports). Paldies Dievam, vismaz Bluetooth ir, bet derētu tomēr arī IrDA...

 

9) - Īsziņām nav Latviešu valodas izvēlnes. Pašam telefonam gan ir, bet SMS nav. pieejams tikai :

English, Deutsch, Russkij, Ukrainska. Garumzīmes gan tiek attēlotas normāli.

 

10) - Fotokamerai ir ievērojama aizture. Ja roka kustās ar manāmām svārstībām, būs izsmērējumi.

 

11) + Smuks gan pēc velna. Un slaidera mehānisms pagaidām neizrāda ne mazākās noguruma pazīmes. Es gan pašlaik esmu skeptisks.

 

12) + Baterijas vāciņš turās ļoti cieši. Man gan ir aizdomas, ka tas tā būs tikai apmēram gadu. Redzēsim.

 

13) + Komplektā nāk austiņas, datu kabelis, izvads uz TV, lādētājs un diezgan ērta programma telefona sinhronizācijai ar datoru.

 

14) + Displejs ir vienkārši lielisks, tikai neaizmirsti pieregulēt spilgtumu, man defaultais 5 bija par traku.

 

15) + Iebūvētie skaļrunīši arī ir lieliski (austiņas gan pašvakas). Mūzikas atskaņotājs izskatās jauki, bet iespēju ziņā apgraizīts.

 

16) + Pieklājīgs iebūvētās atmiņs daudzums. Fotogrāfijām/mp3 gan par maz.

 

17) - Izvēlnes grafiskais noformējums pašvaks. Iesaku pašam paskatīties, vai patiks, vai nē. It īpaši tas attiecas uz apakšizvēlnēm. Toties animācijas gaumīgas un labi izstrādātas.

 

18) + Dizaina un Imidža elements. Apkārtējiem acis platas un žoklis gar zemi neatkarīgi no vecuma.

 

19) - Švaks iebūvēto melodiju un ekrāntapešu klāsts. Lai gan, tiklīdz tiksi mājās, tā uzreiz var no datora pārsūtīt uz telefonu visu, ko vajag.

 

20) + Diezgan noderīga programmiņa Picsel Viewer, a to var apskatīt dažadus dokumentu tipus, ieskaitot MS Word, .txt un .pdf . Ja tikai atkož, ka pietuvināt var ar sānā esošo skaļuma taustiņu. Pamācībā tas bija smuki noslēpts.

 

21) -+ Pamācība. No telefona par 200+ latiem gribētos ko vairāk. Ļoti vienkārša, neliela un ar absolūtu kārtības trūkumu. Siemens firmai padevās labākas. Arī internetā atrodamā .pdf pamācība neko daudz neatšķiras, ja nu ar pareizrakstības kļūdām. Ja māki Angliski, lasi anglisko versiju. Aiztaupīsi sajukumu un vārdu kļūdas.

Link to comment
Share on other sites

Dažas piebildes/atbildes:

2) - tā ir gandrīz visiem samsungiem. 39h ir pat ļoti normāli. Secinājums - jālādē katru dienu.

3) tas varētu būt kameras/slaidera šleifes defekts. Jāskatās - kas tie par "fona trokšņiem" tādi ir.

5) tās plastmasas ļipiņas ir diezgan izturīgas. Kamēr jaunas. Plastmasai izkalstot gan jāuzmanās... bet tas ir vismaz 1/2 gads.....

6) IR iespējams atslēgt taustiņu toņus. Tikai.... jāaizvāc skaitā animācija ar spalvas kātu. Softa īpatnība - defaultā režīmā var aizvākt taustiņu toņus, bet ja uzliek animāciju ar stilīgo spalvas kātu - vairs nevar....

9) - jāskatās kādu softa versija ir telefonā. *#1234#. No galvas neatceros, bet kādā no tām var būt ka var SMS rakstīt latviskiem burtiem... :D

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Es gan padomātu, pirms ņemtu 63šo nokiju. Lai vai kā, runas kā būtu, ja būtu šeit nav vajadzīgas. es tikai iemetu savus pirmos iespaidus par telefonu, lai kāds cits nepieļauj, iespējams, kļūdu un arī to nenopērk.

P.S. Vispār jocīgi ar to spalvaskātu, jocīgi tas, ka nekur nebija informācija, piemēram, liet. pam., ka "šī funkcija var nebūt pieejama pie tādiem un tādiem apstākļiem..". Par kameru- tikko vēl papucēju- rezultāts jau labāks. izskatās, ka aizsargstikliņš vienkārši ir no izcili ķēpīga materiāla.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest anchubalds

Man Samsung D820 ir jau kādu pusgadu un visumā esmu apmierināta. Nopirku par 207Ls un MicroSD 1GB atmiņas karti nopirku par 35Ls. Tā, ka nevaru piekrist tam, ka kāds nevar atrast vai nevar atrast pietiekami lēti! Par bateriju... Jāatzīst, ka sākumā neturēja ilgi, bet tas bija tikai kādu pirmo nedēļu. No noķēpāta fotokameras stikliņa var pavisam viegli izvairīties to pagriežot uz iekšpusi!

Par tām ļipiņām, kas nosedz atmiņas kartes un austiņu vietas... Ok man ir ielūzusi, bet citādi nekas neliecina, ka taisās nolūzt!

Protams, vienmēr būs tie, kas teiks, ka izcils un tie, kas teiks, ka nav vērts pirkt, bet mani šis telefons apmierina pilnībā un katrā ziņa jau ir pārspējis gan Nokia, gan Siemens izturības ziņā! :)

Link to comment
Share on other sites

nekad neteretu 200ls par telefonu kam bacha tur 2dienas, praktiski neko nedarot, lai arii kaads tas buutu!

 

vot buutu man 200ls, bez domashanas panjemtu 63šo nokiju! http://www.220.lv/product13664LV.html

un buutu nopircis pilniigu meeslu par 200 Ls :)

ja vien nemaldos origjinaalos 6310i beidza razhot 2003. gadaa, a shis ir 100% ljevaks

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...