Jump to content

Kur palika GB?????


Krishius
 Share

Recommended Posts

Probleema taada: Iecapturoju video failu nekompreseetaa formaataa, kursh aiznjmeema ap 30GB uz manas 34GB partiicijas. Kad biju saspiedis video mazaaku, nekompreseeto failu izdzeesu un kaa jau parasti, man teica, ka fails ir too big for recycle bin utt. Nu es nospiedu Yes un it kaa izdzeesaas tas fails, tachu visur, kur skatos, raada, ka partiicijaa veel tie 32 GB (nu man veel tur paaris speeles uz taas partiicijas bija 2GB) aiznjemti. Norefreshojos vairaakas reizes, noresetarteeju kompi, bet bez rezultaata - partiicijaa iekshaa reaali ir biku virs 2GB, bet HDD propertijos uzraadaas, ka aiznjemti 32GB. Kas par lietu? Tas lielais fails buus man beediigo bloku uzkjeezijis??? Event viewerii neko taadu neuzraada. Saaku jau nervozeet... Vai tas taa normaali un kaa to var labot?

Link to comment
Share on other sites

Guest Girc

1.palaid skandisku cauri, ja tev ir vecaaka winda, tad iespeejams vinsh fixees erroru kura veesta par nepareizas cietaa diska satura informaacijas atrashanos bla bla failaa ( nu aptuveni taada dziesma )

2.Uzliec show all files un ieziimee visu cietajaa diskaa esosho un paluuri cik tas aiznjem, moshk tomeer gulj kautkur vinsh, lai gan ar pirmo variantu buutu jaapietiek.

Link to comment
Share on other sites

palaid scandisku

Uz c: peles llabaa poha properatiji - tools - check now

Ieliec kjeksi pie fix files system errors un reboot savu kasti.

Pie restarta vinsh nochekos failu sisteemu un ja vaina buus tur, izlabos

 

Tev tak ir NTFS....

vaaine...?

aanujaa

fatam tak bija kautkaadi tur limiti faila izmeeram...

30gb failu uz fat nemaz nevar uzgeneret :O)

Link to comment
Share on other sites

Es tagad ieliku scandiskaa kjeksi tikai pie fix file system errors un tad norestrarteeju - noskeneeja man vinsh ar 3 testinjiem, ielaadeejaaas Windowsaa, bet jeegas nekaadas - joprojaam uzraadaas, ka partiicijaa ir 32 GB aiznjemti... Formateet arii nemaz nevar, jo izmet zinju, ka uz D: diska atrodas k-kaadi tur Win faili un tos nedriixtot aiztikt utt...

Link to comment
Share on other sites

palaid scandisku

Uz c: peles llabaa poha properatiji - tools - check now

Ieliec kjeksi pie fix files system errors un reboot savu kasti.

Pie restarta vinsh nochekos failu sisteemu un ja vaina buus tur' date=' izlabos

 

Tev tak ir NTFS....

vaaine...?

aanujaa

fatam tak bija kautkaadi tur limiti faila izmeeram...

30gb failu uz fat nemaz nevar uzgeneret :O)[/quote']

Jaa, man NTFS un WinXP SP2, bet lieta taada, ka es palaidu to scandisku, bet vinsh man tiek liidz 4. no 5 testiem pie 99% un nekustaas nekur taaalaak vairaakas minuutes, bet HDD it lampinja it kaa dega - es vienkaarshi nospiedu reset... Tas normaali, ka scandiska 4. testa beigaas (99%) vinsh njem un, es nezinu vai var shitaa teikt un vai buus pareizi, iefriizo?

 

Vajag lai iziet 100%

Iespejams ka pashaas beigas vinsh korigjee atrastaas kljuudas.

Ja lampinja mirgo tad ir skaidrs ka vinsh straadaa. Restarteet nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Nu taa - noskeneeju ar scandisk ar visiem kjekshiem uz 100% (bija kaadas 15 min), bet kad ielaadeejaas windows 1)3x peec kaartas izmeta erroru, ka k-kas nav kaartiibaa ar NVIDIA graphics driver un tad apskatiijos HDD propertijos un tur joprojaam viss pa vecam - briivi tik 2GB (respektiivi, aiznjemti 32GB).

Link to comment
Share on other sites

skaties folderu properatijos folderu izmeerus...

atrodi kur ir tas lielais folderis...

Mosh kautkaa taa...

Jau apskatiijos - uz partiicijas reaali glabaajaas 3 folderi, kuri kopaa aiznjem 3 GB (nevis 2, kaa teicu ieprieksh). Shiten nav tas suns aprakc...

Link to comment
Share on other sites

hmz

mjaaaa

nu man nekas taads iisteniiba vairs nenaak praataa...

Tu to failu tiktieshaam nodzeesi ? :O)

Mosh kad vinsh tev teica ka misenee nelien, ko dariit, tu pateici - a nu nafig davai nedzesham ? :O))

Instaleet norton utiljus domaaju ka nav dishas jeegas...

neenu

kautgan taakaa nekas cits praataa nenaak var paprovet ar nortoniifo Disk dakteri pabraukaaties pa to disku...

Link to comment
Share on other sites

Es tagad ieliku scandiskaa kjeksi tikai pie fix file system errors un tad norestrarteeju - noskeneeja man vinsh ar 3 testinjiem' date=' ielaadeejaaas Windowsaa, bet jeegas nekaadas - joprojaam uzraadaas, ka partiicijaa ir 32 GB aiznjemti... Formateet arii nemaz nevar, jo izmet zinju, ka uz D: diska atrodas k-kaadi tur Win faili un tos nedriixtot aiztikt utt...[/quote']

formatee dosiski

btw man a shitaa bija, kopsh taa laika ar shift+del uzmanos dzeest. Beigu beigaas vieta paraadiijaas pati no sevis...

Link to comment
Share on other sites

Taaa - tikko man ienaaca praataa caur Disk Defragmenteru analizeet partiiciju un tur uzraadiijaas, ka k-kaadaa mistiksaa folerii RECYCLER atrodas tas fails, kursh aiznjem tos 30 GB. Ja vien es vareetu tikt tai maitai klaat. Kaads zina, kaa to izdariit?

Link to comment
Share on other sites

just a wild guess, bet gadienaa nav uzlikts kaut kaads disk unerase utilis ... teiksim tas pats norton utilities ar savu fenomenaalo protected recycle bin ! ... bez tam ... panjem izej disku ar kaut kaadu softu kas PATIESHAAM izdzeesh nevis "izdzeesh" ... teiksim cleen sweep vai kaut ko tml

Link to comment
Share on other sites

FUUUU - izdzeesu... Paliidzeeja revolucionaarais:P norton unerase wizard - tas meesls bija saglabaajis to milzeni pie norton protected files - izdzeesu vinju no taas listes un skat' uz partiicijas akal visi vecie labie 30GB briivi:D Eee - ienaaca praata, ka shito vareetu pie BUJ iebaazt:

Ko dariit, ja izdzeeshot failu no HDD, vieta, ko tas aiznjeema neatbriivojas?

1) Noskenee HDD (attieciigo partiiciju) ar ScanDisk (ieliekot abus kjekshus ScanDisk propertijos)

2) Paarbaudi, vai fails nav iegruusts pie Norton Protected Files (Ja teu ir NAV2004), ja ir, tad ieej Unerase Wizard un izdzees to no listes.

3) Nezinu vairaak varijantus:P

Link to comment
Share on other sites

Probleema taada: Iecapturoju video failu nekompreseetaa formaataa' date=' kursh aiznjmeema ap 30GB uz manas 34GB partiicijas. Kad biju saspiedis video mazaaku, nekompreseeto failu izdzeesu un kaa jau parasti, man teica, ka fails ir too big for recycle bin utt. Nu es nospiedu Yes un it kaa izdzeesaas tas fails, tachu visur, kur skatos, raada, ka partiicijaa veel tie 32 GB (nu man veel tur paaris speeles uz taas partiicijas bija 2GB) aiznjemti. Norefreshojos vairaakas reizes, noresetarteeju kompi, bet bez rezultaata - partiicijaa iekshaa reaali ir biku virs 2GB, bet HDD propertijos uzraadaas, ka aiznjemti 32GB. Kas par lietu? Tas lielais fails buus man beediigo bloku uzkjeezijis??? Event viewerii neko taadu neuzraada. Saaku jau nervozeet... Vai tas taa normaali un kaa to var labot?[/quote']

 

tev nāv uzlikt kaut kāds Norton Protected Recycle Bin?

Link to comment
Share on other sites

FUUUU - izdzeesu... Paliidzeeja revolucionaarais:P norton unerase wizard - tas meesls bija saglabaajis to milzeni pie norton protected files - izdzeesu vinju no taas listes un skat' uz partiicijas akal visi vecie labie 30GB briivi:D Eee - ienaaca praata' date=' ka shito vareetu pie BUJ iebaazt:

Ko dariit, ja izdzeeshot failu no HDD, vieta, ko tas aiznjeema neatbriivojas?

1) Noskenee HDD (attieciigo partiiciju) ar ScanDisk (ieliekot abus kjekshus ScanDisk propertijos)

2) Paarbaudi, vai fails nav iegruusts pie Norton Protected Files (Ja teu ir NAV2004), ja ir, tad ieej Unerase Wizard un izdzees to no listes.

3) Nezinu vairaak varijantus:P[/quote']

 

Pievienoju BUJ, bet, manuprāt, problēma aktuāla tikai tiem, kas aktīvi instalē visādus ne visai vajadzīgus 3rd party utiļus, piemēram, nortonus [ne AW un FW]. Problēmas šādā gadījumā pat nav, vienkārši tiek konstatēta negaidīta šo utiļu darbība.

Link to comment
Share on other sites

nortoniskaa miskastes aizsardziiba katik nelikaa skopaa ar antivirusu...

 

Taisniiba taa miskaste likaas kopaa ar NAV. Par cik visa taa stelle nepatika, pargaaju uz Mc Afee (baigi nemanaami, nebremzeejot taisa full system scan).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2) Paarbaudi' date=' vai fails nav iegruusts pie Norton Protected Files (Ja teu ir NAV2004), ja ir, tad ieej Unerase Wizard un izdzees to no listes.[/quote']

Ko tik sarežģīti? Jau kuro reizi priekš lāmēm boot.lv rakstu - labā poga uz miskasti -> Empty Norton Protected Files.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...