Jump to content

Winxp Latvian Keyboard Layout Hotkeys


BLooD
 Share

Recommended Posts

Man te tāds smieklīgs jautājums! Visi zinam ka uzliekot uz WinXP latvian keyboard layout var likt garumzīmes un mikstinājuma zīmes ar right alt! Bet es vēlētos šo hotkey nomainīt uz citu! Izskatīju key settingus,helpu pat microsoft.lv skatīju, bet neuzduros savas problēmas atrisinājumam! Vai kāds nebutu tik miļš un neiebarotu man ar karotīti!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Man liekas, ka tajā topikā minēti visi iespējamie risinājumi. Ja nu vienīgi - raksti pats. ;-)

 

P.S. Atbildot forumā, izmanto pogu t_reply.gif

Link to comment
Share on other sites

Tur ir pieminēts tikai Tildes birojs un iekļautie izskārtojumi nezinamu iemeslu deļ nedarbojas! Vai tiešām nav iespējas pašam uzstādīt velamo pogu?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kā izpaužas - nedarbojas? Varbūt neesi latviešu valodu uzlicis. Varbūt neesi pārslēdzis no defaultā uz piem. apostrofu?

Link to comment
Share on other sites

Latviešu valoda uzlikta! Vot tieši man intrese tā parslegšanās! A to apnicies ka pie kombinācijas ALT+S lai iegūtu š ekrāns uz mirkli nodziest!

post-59126-1156674143_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Augšā - tur, kur Default input language Latvian(QWERTY) - pārslēdz uz Latvian(~,)

Link to comment
Share on other sites

Daļēji atrisina problēmu! Worda, notepdaa u.t.l lietas var rakstīt ar "`" , bet šinī foruma ar to "`" neraksta. Tā kā pārsvara lietoju forumus man tas ir dezīgi!

Link to comment
Share on other sites

O, liels paldies palīdzēja! Vēlreiz paldies ka paauklējies ar manis!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...