Jump to content

Fujitsu-siemens Portatiivie Datori


Guest janiskr
 Share

Recommended Posts

te aprakstiitaa lagoshanas prllbeema ir FSC Amilo 1437G un Mx34xX ar x ir cipars ar X ir kaut kaadi beigaas sakabinaati burti, piemeeram, G

 

kaadu laiku atpakalj 24. janvaarii prieciigs iegaadaajos mineetaa uznjeemuma gandriiz paarneesaajamo datoru - Fujitsu-Siemens Amilo M3438G. cena un ieklautaas "fiichas" mani apbuura, tajaa laikaa Pentium 770 (P4m 2.13GHz) procesors 2x 100GB sata cietie, nVidia GE go 6800 17" ekraans 1440x900 piksekjiem un 16ms ar labiem skata lenjkjiem, disains arii nebija peljams. mana eiforija beidzaas ar datora nelielu palietoshanu, kas beidzaas ar taa paarinstaleeshanu. biju dzirdeejis visaadus pastaastus, ko tik servisaa nesaliek, dorshss paliek nedorshss paarinstlaeeju, rezultaata ieguvu kaut cik normaali straadaajoshu portabli. pirms reisntala pat mp3 nevareeja normaali paklausiities.

 

diemzheel jau 30. janvaarii dators nonaaca garantijas remontaa - mianija LCD matricu, jo peleekaa kraasa raustiijaas, itkaa tas buutu CRT uz 60Hz.

 

rezultaats, dators servisaa nostaaveeja nedeelju un 4 dienas (garantijas remontu vinji veicot 2 nedeelju laikaa) tad man pazvaniija tehnikjis un pajautaa, kas tad vainas, veelreiz pastaastiiju probleemu, kaa reuzltaataa matricu tomeer nomainiija.

 

sanjeemis atpakalj datoru nopriecaajos, ka nu jau izskataas ka buutu 75Hz CRT (peleekaa kraasa veelaizvien raustaas)

 

tad bija saspringts briidis maaciibaas (tomeer, peedeejais kurss) kad viss paargaaja sadomaaju kaadas nebuut filmas paskatiities, kaa rezultaataa radaas staasts - skatos filmu un peec kaada laika taa noraustaas - es pikts - maitas nevar normaali filmu sataisit ar raustiishanos ieliek, un taa skatoties visas filmas peec kaartas. tas jau kljuva aizdomiigi. saaku mekleet forumus un atradu vienu nenormaali garu saraksti fujitsu-siemens forumaa par pieziimjdatoriem:

SERIOUS PERFORMANCE PROBLEM Mx43x - Lagging Issue - DONT BUY

 

izlasiijis to nodomaaju, cik labi ka man taadas probleemas nav un saaku skatiities kaarteejo filmu, kaa rezultaata, atkal noraustaas - patinu atpakalj - viss kaartiibaa, tajaa briidii sapratu, ka nee, labi nebuus, buus man arii gljuks.

 

izmantojot tos visus riikus, kas tur tika mineeti - konstateeju - tieshaam, man ir tas bags. Zvanu uz paliidziibas dienestu un staastu savu saapi, ka samaksaaju bargu naudu a man iesmeereejushi suudu kas raustaas - sanjemu pretii atbildi, ka tur juus draiverus neesat sainstaleejushi, peec paskaidorjuma, ka visi ir no maajaslapas jaunaakie un ka grafiskajai kartei biosu apgriedoju, ka portatiiva bioss ir uzlikta jaunaakaa versija, paliidziibas dienests saaka staastiit, ka: citeeju "izmantotaa tehnologjija ir tik aatra, un progresiiva, ka taa sadod tik daudz datus datoram ko dariit, ka tas saak raustiities" es gandriiz nokritu. protams, stastiitaajam iebildu, un aizraadiiju, ka staastiit taadas pasakas klientam ir ne tikai nepiedodami, bet arii nepieklaajiigi, peec kaa saaka dziedaat citu dziesmu - ka nekaa taada neesot un ka es to visu esmu izdomaajis. kaa rezultaataa atkal iedevu portatiivo datoru garantijas remontaa, lai tad vinji atrod probleemu - rezultaataa, peec 2 nedeelju gaidiishanas - nekaadu zinju, peeec paaris nikniem zvaniem kaut kas saaka kusteeties, bet atkal -ziniet tehnikjis paarbaudiija visu - un neko neatrada, noraadiiju uz probleemu tieshi un kaa to atrast, peec veel 2 nedeeljaam man bija apnicis, ka dators, kuru pirku jau meenesi staav pie vinjiem - rezultaata vinji atzinaas - jaa jums ir taa probleema. jautaaju ko dariit taalaak, kaapeec nelabojat - atbilde vienkarashia - razhotaajs nezin kaa labot. sazinieties ar Fujitsu-Siemens paarstaavnieciibu latvijaa

 

pazvanu cilveekiem no FSC lidostaa (lidostas teritorijaa) tie saka, ir ok, raksti veestuli ar probleemas aprakstu, atbildeesim.

 

rakstu veestuli, izsuutu pa pastu ierakstiitu suutiijumu, peec paaris dienaam saazvanu FSC un dabuuju apstirpinaajumu, ka veestule ir sanjemta, shamie suutiis to uz somiju, jo tur esot galvenaaks birojs par vinjiem, kaut kaads tur somu OY peec nedeeljas buus atbilde.

 

peed nedeeljas - ziniet - somi neatbildeeja, atbilde peec 2 nedeeljaam

 

un uzmieniet kas notika peec 2 nedeeljaam - NEKAA.

 

nozheeloju ka biju tik stulbs un negaaju izreiz, kaa tas Latvijas likumdoshanaa noteiktajaa kaartiibaa kaa pieteikt preci ar defektu lai atguutu naudu.

 

rakstu pieteikumu metaleksam, kas man paardeva to suudu. shie sazinaas ar FSC biroju lidostaa un dabuu atbildi, kas iisumaa skan taa: this feature paredzeeta, lai nodroshinaatu formu, ekraana izshkjrtspeeju, batarejas ekonomiskaaku pateereeshanu utt, utt. es nokrotu lasot atbildi, protams, metaleks noraidiija manu luugumu atmaksaat naudu par defektiivo preci.

 

gala beigaas izraadaas, ka fujitsu-siemens lidostaa, nemaz nav regjistreeta kaa juridiska persona latvijaa. un pie mums tirgo modeljus, kurus citur iisti liceeki nepeerk.

 

taatad luugums jums - varbuut kaadas idejas, kaa risinaat shaadu probleemu!

 

esmu jau griezies PTAC un lietas saak leenaam notikt.

 

otrs luugums - nevienam neiesakiet varbuut pat meegjiniet atrunat cilveekus no FSC prechu iegaadaashanaas, jo taas nav kvalitatiivas, taas nav paaraudiitas pirms paardoshanas, tajaas ir defekti, krusus neviens nekad nerisinaas.

 

veelot veiksmi,

Jaanis Kruuminjsh

 

p.s. nekad nekad nepeerciet fujitsu siemens portatiivos, jo manas seerijas portaatiivie datori no FSC nav vieniigie kam ir shii probleema. shii probleema ir arii AMD platfomaam no FSC. visiem kam ir VIA raid adapteris.

 

p.p.s ja kaadam gribaas palasiities kaa FSC ruupeejas par saviem klientiem, http://support.fujitsu-siemens.de/forum/vi...pic.php?t=13089

 

links uz foruma saraksti par sho probleemu

 

un oficiaalais FSC paarstaavis forumaa pa 2 gadiem ir uzrakstiijis 8 postus (vieniigais paarstaavis)

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

Neveiksmīgs pirkums. Daudziem paziņām ir fsc portatīvie, iet un nesūdzās.

Link to comment
Share on other sites

pats esmu darbojies ar Fujitsu Siemens portatiivajiem un darbaa man ir Fujitsu Siemens Scenic seerijas galda dators.... iet uz goda.. nekaadu probleemu.... iespeejams, ka defektiiva partija gadiijaas... bet nu...taapeec nevajag jau uzreiz nolikt visus modeljus...

Link to comment
Share on other sites

Eh... Man jau bija topic's par šiem, piedodiet, atvainojiet - mēsliem.

 

Manai draudzenei ar viens brīnums no Amilo sērijas. Kopumā nav ne vainas. Tikai regulāri ekrāns paliek balts. Spilgti balts. Restarts... Viss ok. Uz kādu laiku. Un tā visu laiku.

 

Visi modeļi noteikti nav sū... Bet ļooooti daudzi Amilo ir gan. Godīgi sakot, sliktāku portatīvo redzējis neesmu.

Link to comment
Share on other sites

Ja kādam tas FSC strādā, tad ir paveicies, arī man, bet daudziem maniem kolēģiem šitais brīnums ir "sagandējis" dzīvi, šobrīd viens remontā stāv jau 2 !! mēnešus.

Link to comment
Share on other sites

Tik ilgi cik tas portatiivais ir remontaa, par tik ilgu laiku palielinaas garantija.

 

Shis vairaak attiecas uz lietotaaju dispecers. Protams, ja ir taadas intereses.

Un veel - Patērētāju tiesību aizsardzības likums

35.pants. Atbildība par preces vai pakalpojuma trūkumu nenovēršanu termiņā

Ja ražotājs, pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs 30 dienu laikā no dienas, kad patērētājs pieteicis prasījumu par preces vai pakalpojuma trūkumiem, vai attiecīgi pilnvarotu uzraudzības un kontroles iestāžu noteiktajā termiņā nav novērsis preces vai pakalpojuma trūkumu, viņa pienākums ir atlīdzināt visus zaudējumus, kas patērētājam radušies sakarā ar kavējumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest prikols

Sveiki!

 

Cik daudz naudas Jūsu prāt varētu prasīt par šadu aparātu:

FS Amilo A1650

Turion 64 ML 32 1,8 GHz

1024 Mb RAM

80 Gb HDD

 

Lietots - maksimums 6 mēnešus. Protams vel visas garantijas utt.

Link to comment
Share on other sites

Nav jau nekāds jaunums, ka tie Fujitsu Siemens ir diezgan nelietojami. Visi jau nē, jo tad jau tādus vispār neražotu, ja visi būtu lēni. Bet daudzi. Nācās darboties ar 2.0 Gh Pentium 512 Mb un 1 Gb Ram. Nu nevarēja just tos Ghz un Mb, jo viss bija ļoti lēni. Un ar 512 Mb Ram bija vēl problēma ar CdR/RW, atslēdzu, citādi vispār bija grūti darboties ar viņu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Login

Tie kas saka ka fujitsu siemens nav ne vainas - tie neko nesajeedz, jo nezin ka tas ir stradat pie kvalitativa portativa datora. Lieta ir taada ka tos datorus saliek no leetaam detaljaam un tirgo pa leetu naudu. Tjipo uj uj uj kaadi parametri un par taadu naudu??!

Man chomam ir FSC, kuram touchpads ir kaut kaada parodija. Totaalaakaa parodija. Ja nevar uztaisit normaalu touchpadu - kapec vispaar tur vinju vajadzeeja likt? Iebuuveetie spiikeri nu tik jau kvalitatiivu skanju izdod, nu tik jau kvalitatiivu... :mad:

2.x GHz procesors... Vareetu pieliidzinaat cita choma IBM 1.2 (laikam) GHz procesora aatrdarbiibai (tips tas pats.

Un ja tu gudriniek tagad blausi - a man tochpadu nevajag... man ir USB pele... iebuuveetaas tumbinjas arii man nevajag - man ir normaalas aareejaas tumbinjas... - Tad padomaa nafig vispaar taads portatiivais. Tad njemam portatiivo, sleedzam klaat USB klavishu, peli, tumbinjas, CRT monitoru un lietojam un priecaajamies...

 

Nu ir tie FSC laptopi suudi kas salikti no leetiem meesliem.

 

P.S. Veel gan pa garantiju nav bijis jaanes, bet es jau juutu kaa taa diena tuvojas ar lieliem soljiem...

Link to comment
Share on other sites

Guest prikols

Nepiekritu tev! Es ar savu A1650G esmu pilniba apmierinats. Vienkarsi apstakli tadi, ka steidzami japardod.

Link to comment
Share on other sites

"Tie kas saka ka fujitsu siemens nav ne vainas - tie neko nesajeedz, jo nezin ka tas ir stradat pie kvalitativa portativa datora"

 

ak ta tu visu sajēdzot, nenormāls sajēdzējs esi!

Lietoju Amilo 1650G (MSempron 2.0, 512 Ram, 60 HDD) un esmu pilnīgi apmierināts. pie tam ar portatīvajiem uzskatu, ka esmu strādājis pietiekoši daudz. arī ar IBM, piemēram, vēl iepriekšējā darbā ThinkPads ar, ja nemaldos, 1.7 mobilo Pentium 512 ram utt, faktiski nejūtu diži lielu atšķirību ātrdarbībā, vai skaņas kvalitātē.

 

jā, zinu pāris cilvēkus, kam bijušas problēmas ar fujitsu, bet zinu vēl vairāk, kas nav īpaši apmierināti ar savu HP.

Link to comment
Share on other sites

Pati firma ie pelniisjusi lielu FUJ. Ja shaadas zinjas par lagoshanu paraadaas pat vinju forumaa... kapeec vinji to netaziist un nedera visu kas ir vinju speekos... ? Ja jau atsauc automashiinas no neveiksmiigaam un braakjainaam partijaam, kapeec nevar atsaukt un samainiit paaris kilogramus smagus laptopus?

Link to comment
Share on other sites

Guest janiskr

taapeec ka vinji ir kretiini, taapeec es aicinu boikoteet vinju produkciju, jo arii turpmaak vinji var izriiktoies ar kaadu jaunaaku modeli un tad cieteeji vien buusiet, kas ir ljoti nepatiikami. peec tam chakareeties ar paardeveeju un PTAC.

 

kaads nezin instituuciju eiropaa kura nodarbojas ar shitaadu kjeemu mediishanu? es vineaa briidii mekleeju un neko jeedziigu neatradu :(

 

Nepiekritu tev! Es ar savu A1650G esmu pilniba apmierinats. Vienkarsi apstakli tadi, ka steidzami japardod.

 

emm jaa es arii ja kas paardodu savu portaatiivo, ja nu kaads ir ieintereseets iegaadaaties. nu kaads no tiem kas saka ka FSC ir RULZ :twisted:

 

1000Ls un portablis juusu.

 

paardodu steidzami - vajag naudu cita portablja iegaadei.

 

starp citu aizmirsu piebilst, ka VISI portatiivie kuri saakas ar Mx43x (x aizstaat ar iespeejamu modelja numur ir defektiivi

 

bija arii defektiivi ar AMD procesoriem, to sarakstu ievietoshu veelaak

 

intereseeja taada lieta, ka

 

te ir riiks ar kuru var chekot cik aatri atbild cietais disks, tur nav nekaadu viirusus via citaadu suudu, luudzu ieposteejiem maksimaalo laiku, vienkaarhsi taapat, buushu pateiciigs.

 

man MAX ir bijis ~1500 ms

 

man domaat ka normaali ir ap 30 - 50

regulaari uzlec liidz 100 pat 500 ms

proga lasa failu no HDD atminjaa, laiks ko izmet ir cik vajadzeeja atbildei ka faila headeris ri sasniegts un saaks lasiit.

 

ja laiks ir 0 noziimee ka fails jau ir atminjaa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Lietoju minēto piezīmjudatoru jau 3 mēnešus un esmu totāli apmierināts. Vienīgie mīnusi priekš manis - nav BT, nav MMC karšu lasītāja, pasmags. Savādāk nekādus bagus nesastapu. Paveicās?..

 

Ideja -- pamēģini WinXP Home edition. =) Nebiju tik kruts (drīzāk - biju slinks) un atstāju visu, kā nu tas bija, kad nopirku šo nezvēru. Varbūt tādēļ viss bumbās?

 

Vēl viena ideja -- cik sapratu, vainīgs ir RAID kontrolieris. Tev ir divi cietie, man ir viens. Mož izņem vienu? =D

Link to comment
Share on other sites

Vislabākie ir lētie Fujitsu-Siemens laptopu korpusi: noliekam zem laptopa pildspalvu, nedaudz uzspiežam, un visi stūri vienalga sniedzas līdz galdam...Kā jūtas mātesplate ?!

 

Pašam ir Fujitsu-Siemens galda dators(Nujau gadus vairak, kā 4 gadus, viens no pirmajiem P4, SDRAM utt....), teikšu, kā ir - tik stabilu un labi strādājošu sistēmu vēl jāpameklē.

 

Sev es diezinvai pirktu šāda brenda Laptopu. Nu kad cilvēki sapratīs, ka lēts un labs ir divi nesavietojami jēdzieni !!!

 

Un uz supuer lielajiem GHZ utt parasti skatās tie kas maz ko saprot par to, kas ir labs un kas nav labs....

Link to comment
Share on other sites

Es arī biju dzirdējis visādus nostāstus par FSC portatīvajiem datoriem, tāpēc pirku ar piesardzību savu FSC Amilo 1437G, bet ņēmu tāpēc ka bija ļoti laba price/performance attiecība. Ir mazliet defekts/efekts monitoram (mazliet gaišāka apakšējā LCD mala), ko FSC serviss neatzīst par defektu, bet esmu jau sadzīvojis. Pārējā ziņā vienkārši ideāls aparāts un nesūdzos (lieotoju jau vairāk nekā pusgadu). Neko sliktu nevaru teikt par FSC portatīvajiem - strādā uz goda.

Link to comment
Share on other sites

katrā ziņā sev skaidrā prātā FSC nepirktu, jo ir nācies ar dažiem pastrādāt, iespaidi nav tie labākie, sākot ar to kā viņi sataisīti, un beidzot ar performanci. Paziņas kas iegādājušies šos datorus arī nav starā.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Viss ir atkariigs no cenu kategorijas, kuraa to aparaatu peerk...

Pirms gadiem 4iem manam teevam lietoshanaa nodeva FSC S-Series Lifebooku (kaut kaads 6xxx bija). Aparaats tieshaam labs, viegls un ljoti normaala veiktspeeja, visus 3gadus + 1gadu jau citaa iipashumaa iet bez beedas, servisu nav praktiski redzeejis vispaar, tikai pashaa saakumaa nomainiija tastatuuru - citu gribeejaas, un peec kaadiem gadiem 2 - 2,5 nomainiija bateriju, necik daudz vairs nevilka. :roll:

 

Bet par FSC S-Series Lifebookiem varu teikti tikai to labaako - vieni no vieglaakajiem aparaatiem ar relatiivi labu viektspeeju un arii iebuuveeto diskdzini! Parasti tiem vieglaakajiem notebookiem prochi ir mazaaki un optiskais diskdzinis ir injemts. Bet S-Series aparaatiem akuraati ir tas viss (arii CPU jaudiigaaki), taa deelj ziedojot dazhus gramus, respektiivi kopaa kaadi ~2 kg (nu IBM X-series ~1,6 kg gruuti jau paarspeet). :wink:

 

Tas bija tajos laikos, peedeejaa laikaa neesmu iisti daudz dzirdeejis par tiem aparaatiem, lai gan viens choms panjeema vienu leeto Amilo kaa backup kompi + veel sievai, ko inetaa paseedeet (modelis kaut kaads Celka bija laikam, vai arii Turions, pie tam ar platekraanu!!!), joprojaam lieto laimiigi, nekaadas suudziibas. :-)

 

Varbuut tagad FSC gaajis uz leju krietni, bet negribas nu ticeet.. :(

Link to comment
Share on other sites

Sniedziņš

mm, biju dabūjis šito riebekli lietošanā, ekrāns, ēēm, vienkārši balts, nu, ar citiem portatīvajiem tā nebija, ka tik tāl izgaismots, ka neko nevar redzēt :/, mainīt kontrastus un apgaismojumu jēga nebij mainīt. mm, un vispār samērā nepatika, lagoja.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...