Jump to content

Ar kādu programmu veikt hardware/software inventarizāciju?


VIL
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Softs: Assent Navigator

 

Alloy Software is a provider of comprehensive software solutions for Help Desk, Asset Management, Software Audit, and accurate Inventory Tracking.

Our products will help IT managers maintain their IT infrastructure in an easy and cost effective fashion by:

Performing automated inventory of hardware configurations and installed software products

Verifying software licensing compliance

Facilitating problem resolution for hardware or software failures

Maintaining a comprehensive knowledge management base

Preparing for software transitions including operating system migrations and application upgrades

Assessing opportunities for cost savings

 

 

 

 

Mājaslapa: http://www.alloy-software.com

Iesūtīja: Net

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Jautaajums prasts.. ko tauta izmanto datoru un programmatuuras uzskaitei?

Assent Navigator itkaa ir ok.. tachu vinsh ir maksas produkts :)

Varbuut ir kaadas bezmaksas alternatiivas.

Faktiski mani intresee lai var iegraamatot ka konkreetais dators.. inventerezaacijas nr. xxxx iepirkts xxxx-xx-xx datumaa No Y kantora.

pavadziimes nr. xxxxx

Buutu labi ja iegraamatojas cena.. lai veelaak, kad jaanoraksta, lai nav jaarokas pa pavadziimeem.

Tapatas jaabuut iespeejais kautkaa iegraamatot ka datoram mainiita tiiklakarte aarpus garantijas. Vai ka pielikts klaat rams..

Attieciigi kaadi softi ir uzstaadiiti uz konkreetaa PC.

Nu ideaalajaa gadijumaa softs vel paraadiitu kaadiem softiem cik ir kopaa licenzes.

Es pat iisti nezinu kaadas veel funkcijas ir nepiecieshamas.. kautkaa agraak ar shote nebiju nodarbojies :O)

faktiski ganjau ka visu var uztaisiit pats izmantojot Excel un bik VB..

A janu jau ir kautkas gatavs :O))

 

aam veel ganjau ka noderer va var iegraamatot ka no PC A uz PC B ir paarcelts piemeeram HDD :O)

 

Amm inventerizeejami ir ~20-25PC :)

tas taa.. jo cik skatos ir kautkaadi softi kur ir teikts ka softs uz 10 PC ir pa briivu :) A ja vairaak tad dafai maksai :)

Es nez.. es jau leenaam sliecos uz to, ka jaataisa vien pasham viss excelii :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

http://software.newsforge.com/article.pl?s...8/179206&tid=91

 

Es nez.. teoreetiski ir skaidrs ko shie skripti dara.. prakstee tas ior liels PIII..

WINventory solijas buut jeedziigs.. Kaaatad.. helpa nekaada.. docu nav kaa shkjiras..

Nekas nestraadaa un iebraukt kaa tam buutu jaastraadaa, man nesanaaca.

paareejie bija ~ tikpat "saprotami"

Bet..

Katraa zinjaa taa ir laba baaze uz kuras pashiem kaut ko pamaaciities

Link to comment
Share on other sites

Mans darīja vienkāršāk... Sākumā arī meklēju inventarizācijas softus, atradu daudz maz normālus (kad atradīšu nosaukumu, iepostēšu), bet maksas... Beigās nospļāvos, izdarīju vienkāršāko un, manuprāt, labāko variantu - izveidoju pats!!! :wink: Iex Access (var arī iekš Excel, vai kur cilvāx vēlas un ko māk) tas man prasīja <30 min... Tas, man domāt, ir ātrāk, kā sameklēt netā bezmaksas softu + vēl pārbaudīt, vai atbilst vēlmēm...

Pie tam, pats var izveidot, kādu gribi, jebkurā laikā vari uzlabot DB, pielikt klāt sev vajdzīgos pričendāļus utt... + man bij svarīgi arī uzskaitīt, kuram userim (datus ņem, piemēram, no izveidotas, jau esošas Personāla uzskaites sistēmas) ir iedots konkrēts PC, kādi softi (licencēšanas veids, pirkšanas datums, pavadzīme Nr.) ir virsū, kad pats kompis ir pirkts utt... 8) tad var arī sākt ar perifērijām, kas piesietas pie PC (tb, jau pie usera, so - vieglāk redzēt, kurš jūzeris ko būs sa4akarējis), vari arī pie reizes uzskaitīt usera izsaukumus uz konkrēto PC (lai varētu redzēt, cik users biezi ko sa4akarē, jebšu šim ir nepieciešama totāla PC lietošanas 4aiņikiem apmācība utt... :lol: ) un pats vari pielikt pēc tam vai uzreiz klāt, kad tam vēzim ir vēderā, kas pēc tam likts klāt!

Vobšem, uztaisīt sev vēlamo softu, DB ir daudz ērtāk, ātrāk un labāk, nekā izmantot jau gatavu softu, kurā vai nu pietrūkst kaut kā, vai arī ir pārāk daudz iespējas, kuras nafig vajdzīgas...

 

tas tā, manas domas... 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
MartinsBe

vēl ir baigi vienkārša kas tikai parāda parametrus. saucas bmx.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

es agraak izmantoju aida32, pat latviski bija :) kas mani ljoti iepriecinaaja!

 

Tagad ir Everest un joprojaam ir latviski :)

Link to comment
Share on other sites

Cool-Tech

tas taa vareetu buut! bet cik man liekas(parezizi saku) everest ir tagad maksas proga.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 months later...

Mans darīja vienkāršāk... Sākumā arī meklēju inventarizācijas softus, atradu daudz maz normālus (kad atradīšu nosaukumu, iepostēšu), bet maksas... Beigās nospļāvos, izdarīju vienkāršāko un, manuprāt, labāko variantu - izveidoju pats!!! :wink: Iex Access (var arī iekš Excel, vai kur cilvāx vēlas un ko māk) tas man prasīja <30 min... Tas, man domāt, ir ātrāk, kā sameklēt netā bezmaksas softu + vēl pārbaudīt, vai atbilst vēlmēm...

Pie tam, pats var izveidot, kādu gribi, jebkurā laikā vari uzlabot DB, pielikt klāt sev vajdzīgos pričendāļus utt... + man bij svarīgi arī uzskaitīt, kuram userim (datus ņem, piemēram, no izveidotas, jau esošas Personāla uzskaites sistēmas) ir iedots konkrēts PC, kādi softi (licencēšanas veids, pirkšanas datums, pavadzīme Nr.) ir virsū, kad pats kompis ir pirkts utt... 8) tad var arī sākt ar perifērijām, kas piesietas pie PC (tb, jau pie usera, so - vieglāk redzēt, kurš jūzeris ko būs sa4akarējis), vari arī pie reizes uzskaitīt usera izsaukumus uz konkrēto PC (lai varētu redzēt, cik users biezi ko sa4akarē, jebšu šim ir nepieciešama totāla PC lietošanas 4aiņikiem apmācība utt... :lol: ) un pats vari pielikt pēc tam vai uzreiz klāt, kad tam vēzim ir vēderā, kas pēc tam likts klāt!

Vobšem, uztaisīt sev vēlamo softu, DB ir daudz ērtāk, ātrāk un labāk, nekā izmantot jau gatavu softu, kurā vai nu pietrūkst kaut kā, vai arī ir pārāk daudz iespējas, kuras nafig vajdzīgas...

tas tā, manas domas... 8)

padalies!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...