Jump to content

InfraSarkanais Zveerinsh


voodevil
 Share

Recommended Posts

Takaa nesen te topaa visi tasiija ''ir remote controle'' sadomaaju ka vajadzeetu uzmeikot man arii tadu aparaatinu.

detalas tika iegaadaatas ieksh argus.lv

Sheema

1140928494.gif

tad peec sheemas visu salodeeju viss straadaaja ar 1 reizi ;)

veelaak domaaju ka baigi nesuki taa detalu kaudziite izskataas noleemu ka vajag bik skaistaaku padariit

tika panemts leetais laaciitis ''I Love u'' maajaas meetaajaas

mazaas shkerriites un ar kirugisku preciziitaati tika uzskeersts laaciitis

peec tam ievietoju vnjam iekshaa visas detalinas un paskatiijos vai straadaa

par briinumu arii straadaaja un tad es maacijos shuut neatradu nevienu gaishu diegu bija tikai melns bet tas nekas to neredz.

luuk arii bildiites

Salodeets viss kopaa

1140927873.jpg

Laacis

1140927877.jpg

1140927882.jpg

1140927887.jpg

1140927954.jpg

Izmatots tiek tikai un vieniigi winampam un straadaa ideaali pat vaur laaca kazocinu :D

p.s Winampa plugins ko izmantoju http://winamp.com/plugins/details.php?id=138743

& puults ko izmantoju no sony DCR-HC39E (vienkārši ideaala puults maza un ar visam vajadzigajaam podzinjaam ;)

1140929809.jpg

Link to comment
Share on other sites

pirms pusgada ari paspelejos ar sito.. centra pultisony izmantoju.. centrs bija jaapsedz ar kaadu maiku ;)

zheel ka pults nebij mana un nacaas atdot... bet vieta citu mazinu formigu feinu nesmu atradis vel sodien

Link to comment
Share on other sites

oh, tieshaam laba ideja! zhetons

ja taa padomaa, tad pasleepjot datora gadgetus kautkaadaas puukainaas mantinjaas, nerodas iespaids ka maajaas esi ofisaa un sievietes mazaak bljaustaas

Link to comment
Share on other sites

Ļoti laba manta!

Kāpēc mocies ar winamp pluginu bet neliec Girder? varēsi vadīt visu.

Lācīts jau interesannts un mīksts... .

Apsveicu ar veiksmīgu modu :) (man nesanāca :( ).

Ko tu ar to remote kontroli vai kontrolēt?

tikai un vieniigi winampam

Link to comment
Share on other sites

Var arī uztaisīt IR raidītāju, lai ar PC var kontrolēt visas mājā esošās iekārtas. Tad gan būs krutāk. Pašlaik man uz galda stāv līdzīgs devaiss tikai uz USB, kam tiek izmantots mikrokontrolieris. Lietoju Girder progu un ciemiņiem maitāju nervus, ka nejauši izslēdzas monitors, atveras kāda por** bilde vai pele iet tur kur nevajag :)

Link to comment
Share on other sites

to NC

telpaa veel ir Muuzikas centrs un TV (abi panasonic) un nekas ''needas'' kopaa.

to nemesis

kaa jau teicu nav vajadziibas peec Girder man tik winampau vajag kontroleet.

Link to comment
Share on other sites

oij, nu šitasi ir labs:) - ideja iemontēt verķus/ nomaskēt visādos zvēros ir laba. vienīgi vēl tie melnie vadi tam zvēram:) - bet jauki, notēmē ar pulti pret lāci, un pārslēdz mūziku, labs prikols....

Link to comment
Share on other sites

jaa tas vads taac nesmuks ir bet bija vieniigais piejamais veelaak vareetu iepirkt caurspiidiigo tik jaatrod kur taadus 3 dziislu vareetu nopirkt ganjau lagalite.gov.lv nepievils ;)

Link to comment
Share on other sites

oij, nu šitasi ir labs:) - ideja iemontēt verķus/ nomaskēt visādos zvēros ir laba. vienīgi vēl tie melnie vadi tam zvēram:) - bet jauki, notēmē ar pulti pret lāci, un pārslēdz mūziku, labs prikols....

Ja tas uztvērējs neatrodas citā objektā (piem. lācī), tad pulti nemaz nevajag tēmēt uz to, vienas istabas ietvaros viss normāli darbojas pat ja pulti tēmē pilnīgi uz otru pusi.

Link to comment
Share on other sites

jaa 1 miinus ir biku uztvershanas speeja ir pazudusi deel ''laaca kazocina''

uz otru pusi teemeejot nevelk bet ja ir uz laaca pusi tad viss ir ok

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

man ar shitais verkjis ir uzlodeets.

nekaados laaciishos vinju neliku iekshaa, jo vinjsh ir uzreiz klaat pie COM porta piniem, un nav taalaak pa datoru kaa 2cm :) un tieshu redzamiibu ar nevajag.

 

Saakumaa viss bija labi, saliku girderu, winamps reguleejaas godam. Tachu tagad kad spiezh uz pults, tad taas adreses, kuras suutaas no pults (031E,032A,0336... utt...) vislaik mainaas, spiezhot vienu taustinju, tad viena, spiezhot naakamreiz to pashu, - cita, tad akal cita... :(

 

Kaads nezin kas vareetu buut par vainu ?

Link to comment
Share on other sites

man ar shitais verkjis ir uzlodeets.

nekaados laaciishos vinju neliku iekshaa, jo vinjsh ir uzreiz klaat pie COM porta piniem, un nav taalaak pa datoru kaa 2cm :) un tieshu redzamiibu ar nevajag.

 

Saakumaa viss bija labi, saliku girderu, winamps reguleejaas godam. Tachu tagad kad spiezh uz pults, tad taas adreses, kuras suutaas no pults (031E,032A,0336... utt...) vislaik mainaas, spiezhot vienu taustinju, tad viena, spiezhot naakamreiz to pashu, - cita, tad akal cita... :(  

 

Kaads nezin kas vareetu buut par vainu ?

Tev iespējams ir tāda problēma, ka uztvērējs signālu saņem, bet nepareizi nolasa kodu, jo signāls ir par švaku vai arī ir kropļots.

Vēl vari pamēģināt girdera pluginam opcijās defaulto vērtību 7 (nosaukumu no glavas neatceros) uzlikt uz 8, tas domāts, lai palielinātu uztveršanas spēju. Šo problēmu esmu pamanījis jauna gājuma mātesplatēm.

 

 

euu.. a shito verkji va rizmantot kaa savienojumu ar telefonu??? nee vienkārši negribas mekleet caur guugli citu sheemu...

Sūtot no telefona datus pa IR, šitais verķis uztver, bet lai tos apstrādātu vajag softu un raidītāju pretējā virzienā (uz telefonu). Konkrētais IR uztvērējs strādā uz 36KHz frekvences. Nezinu vai telefona IR frekvence ir tāda pati. Bet katrā ziņā tev šī shēma nederēs. Iespējams, ka pašu uztvērēja elementu tajā var izmantot.

Link to comment
Share on other sites

euu.. a shito verkji va rizmantot kaa savienojumu ar telefonu??? nee vienkārši negribas mekleet caur guugli citu sheemu...

Nē, nevar, mobilie izmanto divvirzienu IrDA protokolu. Vajadzīgo shēmu var atrast diezgan elementāri pēc atslēgas vārda TFDS4500.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
......Vēl vari pamēģināt girdera pluginam opcijās defaulto vērtību 7 (nosaukumu no glavas neatceros)

 

Priority level :wink:

 

Paldies, viss iet :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest arnizz22

debiils jautaajums...

bet vai no parasta TV izopereets uztveereejs straadaatu?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Teorētiski - jā.

Praktiski - Tu viņu diez vai pieslēgsi. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest arnizz22

nuu...

es biju domaajis ka salodee vinju...

un pierubii pie PC...

aa un der jebkura irDA pults?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Televizorā IR Remote Control ir realizēta aptuveni pēc šādas shēmas:

IR fotodiode > Pastiprinātājs > Procesors.

Plika fotodiode nepavilks, vajadzēs arī pastiprinātāju. Ja domā, ka mācēsi to visu pareizi izravaēt no TV un pareizi pieslēgt pie PC - mēģini.

Link to comment
Share on other sites

Janis S

Šitas gan labais :)

maybe kādreiz būs jāpameiģina :)

 

P.S. Cik šitas viss izmaksā ?

Link to comment
Share on other sites

tads praktisks jautajums, cik tas detalas izmaksa?

tnx

Link to comment
Share on other sites

varbut kads var iemes usb --> irda shemu.... :?

nevaru atrast...

 

:roll:

Link to comment
Share on other sites

Janis S
...........

detalas tika iegaadaatas ieksh argus.lv

..........

 

Hmmm, argusā to IR detector neatradu :(

Link to comment
Share on other sites

Janis S

Paldies, nezināju kad IR detecotr saucas: PHOTO MOD. 30kHz VERTICAL :(

 

A tam uztaisītam uztvērējam der jebkāda tālvadības pūlts ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...