Jump to content

Iso un bin faili


faq
 Share

Recommended Posts

Iso un bin failus novelkot raada kljuudu tipo unrecov error vai ko tamliidziigu <b>tikai</b> virtuaalos images, ir kaadam kaada doma vai ir kaad ar to saskaaries aizdomas ka tas ir tiikls

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
Iso un bin failus novelkot raada kljuudu tipo unrecov error vai ko tamliidziigu <b>tikai</b> virtuaalos images' date=' ir kaadam kaada doma vai ir kaad ar to saskaaries aizdomas ka tas ir tiikls[/quote']

 

saliec sakuma kaut cik komatus, citadi nevar saprast ko tu gribi pateikt!]

2. tu ka tos failus gribi valaa dabuut? tad nem un lieto Daemon tools vai ari ja grbi to image iecept diskaa (CD), tad nero vai ko citu...

Link to comment
Share on other sites

1st ar kaadu progu tu ver tos image valjaa?(neegjini WinISO vai Daemon tools)

2nd tev visaam image raada to erroru vai dazhaam?

3rd taa var buut kjuuda pie vilkshanas(download)

Link to comment
Share on other sites

ok es atvainojos par komatiem :) par to kaa atraut valjaa images varat man nestastiit. Mani interesee kaadeelj kad es, nu ok mans klients novelk iso failinju, topashu ko es no riita biju novilcis. Konkreeti syberia 2. Man viss aizgaaja, respektiivi noinstaleeju speeliiti u.t.t., klientam probza taada ir - vinjam no 20 virtual imageem 20 izmet kljuudu, tipo nevis daemos vai kas vainiigs, bet pats vid. Ar arhiiviem un exutablem viss ok. Hohma taada ka citaa tiiklaa vinjam itkaa viss iet <bolds>to teica hmm datorspechuki</bolds> bet rau anaa neiet, vinja kaste barojas no viena un taa pasha svicha kas ir manam servakam, un no kura es arii paarvilku syberia, to pashu iso novilku pie klienta un izmeta kljuudas pazinjomumu, 800 vai kaads. Ar msi viss ir ok. ja kaadam ir liidziiga probleema bijusi vareetu pastastiit , klientam, vinja "datorspechuki" teica ka provaiders vainiigs . Peec 1h chakareeshanaas man shkiet k ir novilkta kautkaada proga kas denaijo vid. (paranoja ne :)? ) Nu ceru ka skaidri izteicos, feini buutu ja kaadu deriigu pateiktu, a to mana alus doza riit ir atkariiga no shiis probleemas, par citiem arii neaizmirstu

Link to comment
Share on other sites

Velc veelreiz :( Reizeem gadaas, ka kljuudas downloada procesaa. Vai arii - ja Tev jau ir tas, ko vajag, ieburno un iedod taksh CD! Vai arii es varbuut kauko tomeer nesapratu, no Tavas probleemas?

Link to comment
Share on other sites

No kā sastāv CD ieraksts:

1)A standard 74 min CD is made by 333,000 sectors.

2) Each sector is 2352 bytes big, and contains 2048 bytes of PC (MODE1)Data, 2336 bytes of PSX/VCD (MODE2) Data or 2352 bytes of AUDIO.

3) The difference between secor size and data content are the Headers info and the Error Correction Codes, that are big for Data (high precision required), small for VCD (standard for video) and none for audio.

4)If you extract data in RAW format (standard for creating images) you always extract 2352 bytes per sector, not 2048/2336/2352 bytes depending on data type (basically, you extract the whole sector).

 

This fact has two main consequences:

 

a) You can record data at very high speed (40x) without losing information, but if you try to do the same with PSX or Audio you get unredable CD (for PSX) od audio CD with lots of clicks because there are not error correction codes (and error are more likely to occur if you record at high speed.

 

b) On a 74 min CD you can fit very large RAW images,up to 333,000 x 2352 = 783,216,000 bytes (747 Mb). This should be the upper limit for a RAW image created from a 74 min CD. Remember that if you store standard data (backup files), you can burn only 333,000 x 2048 = 681,984,000 bytes (the well known 650 MB limit).

 

Please note that an image size is ALWAYS a multple of 2352 bytes (you extract SECTORS), if extracted in RAW mode.

 

A typical PC CD-ROM .CUE looks like this:

 

FILE "image-name.BIN" BINARY 

TRACK 01 MODE1/2352 

INDEX 01 00:00:00 

 

 

Avots: http://forums.afterdawn.com/thread_view.cfm/15788

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...