Jump to content

Dienas snapshot


Guest fux0r
 Share

Recommended Posts

Varbūt neierasta tēma šim forumam, bet brīžos, kad nav ko darīt, varētu būt interesanti iemest šeit aci..

 

Tēmas ideja ir taada, ka šeit liekam bildes, kuras esam veidojuši pashi. Būtu vēlams arī ierakstīt fotoaparāta modeli ar kādu ir veidotas bildes.

 

Mēģinam nespamot, bet ielikt kādu bildi, lai citi varētu papriecāties.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    86

  • vimba_zlobnaja

    64

  • nbinc

    78

  • Destructo

    106

Top Posters In This Topic

Posted Images

Atmaskoji - neesmu biologs.

 

varbūt šis rakurss Tev palīdz atminēt? Tā ir kautkādaturpodiņpuķe.

54288.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
Skaistas bildes, it īpaši tas santīms  8)

oj, a es i nepamaniiju, ka tas ir santiims.

 

Kunz: starp citu, smukas bildes, tikai ne tas bruuklenes. paaraak "miiksts" fokuss IMHO...

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Lai buutu kaut kas par kompju teemu, savaadaak te visi paaraak leciigi palikushi, kad kaut ko citu meegjna apspriest!

 

Daytona videokartes radiatora peecpuse.

normal_IMG_1393.jpg

Link to comment
Share on other sites

kiril, tās brūklenes bildētas ar manuālo fokusu - pēc 118 kPix LCD nepateiksi, ir fokuss vai nav (ehh, ak, šie digiziepji!). Man atkal fux0r kaķēns iepatikās - sīkie baigā sajūsmā. fux0r, padalīsies ar pilnizmēra bildi?

Link to comment
Share on other sites

:!: Viens liels mīnuss visai šitai padarīšanai, vajadzētu lai katrs pieraksta DigiCama nosaukumu/modeli 8)

Link to comment
Share on other sites

Panem HexEdit un paskaties ko faila saakumaa raksta , visas bildes ir autentiskas , protams ja ar rocinaam kaads neizdzees shos datus :D Katraa bildes failaa var pat cameras seriaalo namberi atrast un vesela chupa ar datiem , kadi iestaadijumi tajaa briidii bijushi camerai :D

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

Man ir Canon Power Shot G5... nopirku lietotu apmēram pirms gada un tas ir mans pirmais fotoaparāts... pat ziepjutrauks nav bijis, tapēc ari bilžu kvalitāte vēl krietni klibo

Link to comment
Share on other sites

Štrunts par kameru. Manuprāt, interesanti būtu zināt, kāda ir fotogrāfa pieredze [gados] un kā viņš vērtē savas iemaņas [abstrahējoties no konkrētās bildes].

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

Savu info norādiju - skat augstāk.. un ja ieiet albumā paskatīt, tad tur tas EXIF ir un var iečolēt ari apertūru un slēdzi, kā ari datumu, ka dbildēts

Link to comment
Share on other sites

Jociigi ka shai redzamaa bildee info ir pazudis  :D

 

Ja nemaldos tad PhotoShop'a Save for web shos datus izvaac no faila - izmeera samazinaashanai :roll:

Link to comment
Share on other sites

insert - limited edition

Smuks saulriets pilsētā

 

122946.jpg

 

Alus vakars ar ziepjūdeni :D

 

122945.jpg

 

Izbrauciens ar jahtu 1#

 

122947.jpg

 

Izbrauciens ar jahtu 2#

 

122948.jpg

 

Nūtrija

 

122949.jpg

 

Fochuks: CANON PowerShot A300

Link to comment
Share on other sites

Nav jau stils atkārtoties vaiŗākos topikos, bet kādam tas tārpelis ir jānograuž...

113803.jpg

Link to comment
Share on other sites

Instigater

he hee, man taada Nuutrija vienu nedeelju buurii nodziivoja, riktiigs loopinjsh, vienmeer centaas mani sakost.

Link to comment
Share on other sites

insert - limited edition

Diemzheel nepareizi noreagjeeju un nepaarsleedzu fochuku uz macro rezhiimu, panjeema seetu ljoti labi... nu bet domu var saprast

 

122952.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sliedes uz Latvijau no Igaunijas pilseetinas Kilingi-Nõmme

sliede_m.jpg

Canon PowerShot A310

©(p)DeadmaroZ-TLOTL

Link to comment
Share on other sites

insert - limited edition
he hee, man taada Nuutrija vienu nedeelju buurii nodziivoja, riktiigs loopinjsh, vienmeer centaas mani sakost.

 

Taa nuutrija mira tikai taapeec, ka iekoda man kaajaa :lol: vismaz smuka fotosesija vinjai sanaaca, un par briivu... ja ir interese varu iemest veel paaris bildes ar to nuutriju

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

Nu ja - atminos, ka nepārāk sen bija tas topiks par visādu zirnekļu, kukaiņu u.c. radību bildēm... toreiz neatradu, tagad izraku ar vienu zirnekļaino... Ilgi čakarējos... un tā pat nesanāca normāli nobildēt...

 

122953.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...