Jump to content

Neuztver SAT TV


xp
 Share

Recommended Posts

Nopirku es šķīvi un uztvērēju.

uzliku viņu uz bēniņiem, bet neko neuztver.

Jautājums:

Vai caur šīferi vispēr velk?

Un cik augstu būtu vēlams šķīvi uzstādīt?

Link to comment
Share on other sites

esmu gandriiz 100% paarliecinaats ka nevelk! man pat koks trauceeja kas 20 m taalaak priekshaa bija ... :D

Link to comment
Share on other sites

Njā, negribās kautkā viņu uz jumta likt. baigais besis

Bet vai jūs nevarētu pateikt kā būtu pareizi jāregulē SAT antena.

Redz, uz jumta man TV nebūs pieejams, un regulēšana var būt pagrūta

Link to comment
Share on other sites

Normaliem Sat Vechiem ir sateliitu detektors cigaresu pacinas lielumaa , bet tavaa gadiijumaa janes TV uz jumta :D

Link to comment
Share on other sites

Es tur pats knapi varu tikt augšā, kur nu vēl TV. Man jumts ir "A" veida.

Bet vai tad nevar apmēram uzgriest uz dienvidiem. Šķīvja leņķis arī apmēram ir zināms.

Link to comment
Share on other sites

mr.flayer

ja tu iedomaajies, ka caur shiferi kautko uztversi, tad labaak nemaz nemeegini neko reguleet pats!!!!

 

Caur shiferi!!!! HA HA :lol::D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Kā tad to es varu zināt, nekad ar tādām lietām neesmu saskāries.

Bet vēlos iemācīties. Tāpēc labāk pabesījos, bet pēc tam es zināšu.

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils

nopeerc m/ antenu. novelcies lejaa un ar pulti apmet 360graadus.

 

un par to shiiferi - nekas, man arii kaadreiz likaas, ka GPS straadaa arii cauri plaanam alumiinijam un pat betona sienaam. :/

btw, kad es tikshu pie ruljjiem (GPS projektaa), mosh sabiidiishu, ka var..

hmm, iisteniibaa vareetu pat parastam gps resiiverim uzmonteet antenu, kas speej noteikt, no kuras puses naak konkreets signaals.... un vajadzeetu pietikt.

(ai, aizpljaapaajos. nevermind.. veca fizikja murgi)

Link to comment
Share on other sites

Šķīvja leņķis arī apmēram ir zināms.

 

Nu kaads apmeeram , tur vinu ir padcmit gabalu :!:

Link to comment
Share on other sites

Kompass rokaa un uz prieksu , bet ir liels liels bet ,ja ar aparatuuru var noreguleet uz jaudiigaako signaalu , tad sorry meklee mazu teluku uz kura redzeesi bildi reaalaa laikaa , jo +- 0,5 graadi signaala stiprums atshkirsies :?

Link to comment
Share on other sites

Un vel ir jautājums

Man no tā satelīta līdz TV ir ~15m. Vai kabeļa garums būtiski neko neietekmēs?

Ja tiešām nevar bez teļļuka, tad vajadzēs kautko izgudrot :)

Link to comment
Share on other sites

Nevajag, es jau izdomāju.

TV uztiepšu uz bēniņiem, pats būšu uz jumta.

Var pat izņemt šīfera gabalu, lai blenztu

TV un reg'lētu.

Link to comment
Share on other sites

Sho postu noteikti vajag pielikt pie kurioziem, jo kursh ir redzeejis ar shiiferi apsegtu skjiivi :)

 

Prieksh sateliitteleviizijas kabelja garumam nav noziimes, ja nevelk to cauri visam ciemam... . , galvenais, lai vinjsh ir vesels.

Un veel, kad kaut ko buusi atradis, nostiprini stingri anteni, jo savaadi veejainaa laikaa, tas var aizgriesties vai vispaar aizlidot.

Ja gribi uzzinaat kaadi pavadonji ir atrodami muusu regjionaa, apmeklee: www.telesputnik.ru , ljoti laba krievu lapa ar visiem pavadonjiem un frekvenceem, kaadas var uztvert u.t.t.

Un ja Tu panjeemi to leeto viasat briinumu, tad tev vajadziigs Sirius pavadonis...

Link to comment
Share on other sites

Uh ja tev ir ar triis galvaam, tad tevi apsveicu, jo ziemassveetkos vareesi iepriecinaat radus ar daudz kanaaliem, jo pats noteikti tik ilgi ciiniisies... .

Ja taa ir, tad videejo liec uz Hotbird un tad uz malaam, viens Sirius, otrs Astra . Hotbirdu ja atradiisi, tad buus labi, vinjam arii ir stiprs signaals, taa ka iipashi lielu gruutiibu nevajadzeetu buut atrast, paskaties kaut vai vizuaali, uz kuru pusi citiem ir pagriesti skjiivji, ja nav tev kompass.

Link to comment
Share on other sites

Guest Agents 009

Nedaudz virs zemes neveelies uzstaadiit? Ja vien šķēršļi dienvidu virzienā netraucē, tad var zemāk likt.

Link to comment
Share on other sites

Lieta tāda, ka man uz dienvidu pusi ir dārzs ar kokiem un visapkārt mājas.

Biju jau izmēģinājis pie loga pielikt, signāla nebija

Link to comment
Share on other sites

Vēl ir jautājums par kabeļiem.

It kā lasīju, ka SAT TV ir vajadzīgs koaksiālais kab. RG-6, bet vai nevar likt RG-59

Link to comment
Share on other sites

gan jau iztiksi... .

 

PRotams, jo labaaks kabelis jo labaak, bet maajas vajadziibaam praktiski vienalga, galvenais, lai vesels... .

Link to comment
Share on other sites

Beidzot uzliku, visu dienu nočakarējos.

Uztver veselu kaudzi ar kanāliem, visādus sūdus.

Bet tas, ko solīja tajā reklāmas lapelē nav - Siriusā vajadzēja uztvert TV-5 Latvija, bet es tik uztveru kautkādus divus sūdus.

 

Un vēl, ja pie tjūnera pievieno parasto antenu, tad neko nevar uztvert, kur varētu būt problēma?

Link to comment
Share on other sites

Un kā Tev liekas ko tad SAT tuneris no parastās antenas varētu uztvert???

 

TV5 siriusā ir, pie tam nekodēts.

Tātad:

1. Pārliecinies vai šķīvis vispābā noregulēts uz siriusu - ja ir tad kanālu sarakstā jābūt visiem TV1000, TV3, u.c., tie gan ir kodēti.

2. pieregulē šķīvi/galviņu visos iespējamos virzienos uz maksimālo signāla līmeni - tunerim jābūt režīmam kurā rāda signāla stiprumu un kvalitāti %, vot pēc tā arī jāregulē

Link to comment
Share on other sites

njā, pašas galviņas es neregulēju :(

Un visādi es pašu šķīvi griezu, tikuntā signāla līmenis nebija 100%

Link to comment
Share on other sites

100% uz parastā šķīvja Tu NEDABŪSI, reizēm pat 50% ir daudz. Normāli skaitās 65-80% robežās.

 

Dari kā jau iepriekš teica, ieslēdz kādu no HotBird kanāliem (to Tu māki izdarīt??), un pieslēdz tikai vidējo galviņu pa tiešo pie tūnera vai arī no DiSEqC (tā mazā kastīte pie kuras tiek pievienoti kabeļi, kas nāk no galviņām un tālāk aiziet viens vads uz tūneri) noņem Siriusa vadu un Astras vadu, atrodi signālu un nostiprini šķīvi, pēc tam slēdz klāt pārējās galviņas un meklē attiecīgi Sirius un Astra.

 

Īstenībā labi, ka pats mocies uzstellēt šito pasākumu, pēc tam būs vieglāk un nebūs jāsauc pēc palīdzības.

Link to comment
Share on other sites

OK!

Rītā pamēģināšu velreiz.

Bet vēl jautājums.

Ja es saslēdzu tikai vidējo galvu, un noskaņoju uz Hotbrid, tad pieslēdzu malējās un meklēju Sirius un astru, Bet vai tās galvas arī ir jāgroza?

Link to comment
Share on other sites

ja tev ir noreguleets skjiivis un Hotbird galva pa viidu, tad tad pieliec naakosho galvu taapat kaa ir Hotbirdam un biidi pa labi, pa kreisi pa to dzelzi, kameer traapiisi uz naakoshaa pavadonja, galvenais artii pats netuseejies priekshaa skjiivim, jo tad automaatiski neko neuztversi... .

Veel bija jaaieliek kaut kaadi iestaadiijumi uztveereejaa, ja ir ir vairaak par vienu galvinju, ir uztveereejaa jaanokonfiguree DiSEqC parametri, bet kaa to izdariit es nemaaceeshu paskaidrot diemzheel... . :(

Link to comment
Share on other sites

Labi, ak pateici par to DISEqC1.0 index

Jo uztvērējā ir tāda opcija, kur var pamainīt, atkarībā cik galvas

 

---------------------

If you have DISEqC1.2 box, you can choose one to for or two by selecting port number between one to four. Otherwise, choose Disable

Link to comment
Share on other sites

un tur ir opcijas 1/4; 2/4; 3/4; 4/4

Tad, ja es gribu, lai strādātu 3 galvas, tad man jāņem ir 3/4?

Link to comment
Share on other sites

tas man skjiet ka ir pavadonim... .

piemeerasm Sirius 5 graados straadaa ar 3/4

Cits atkal savaadaak... . .

Tur jau it kaa bija angliski rakstiits - If you have DISEqC1.2 box, you can choose one to for or two by selecting port number between one to four. Otherwise, choose Disable

Ja tev ir DISEqC , tad vari izveeleeties portu daudzumu. ....

Kaut kur skjiet esi aizshljuucis par taalu :)

Link to comment
Share on other sites

Sirius 5 graados straadaa ar 3/4

-----------

Kur es varu uzzināt, ar kādiem portiem darbojas hotbrid vai astra?

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi uzzinaat kaadi pavadonji ir atrodami muusu regjionaa, apmeklee: www.telesputnik.ru , ljoti laba krievu lapa ar visiem pavadonjiem un frekvenceem, kaadas var uztvert u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

Ok, man nav sat tv. vienīgais iemesls, lai to paņemtu, ir Discovery. Vai ir iespējams skatīties krievu Discovery pa velti? Ja ir, kas man jāņem?

Link to comment
Share on other sites

Viss ok!

Pusdienu nočakarējos, un dabūju daudzmaz visu pie dzīvības.

Bez jūsu ieteikumiem, es vēl šobrīd nebūtu ticis galā.

Paldies :)

 

Bet vēl viens jautājums: Ja es gribu SAT dabūt uz 2 TV, tad man jāpērk otrs tjuneris vai var arī savādāk?

Link to comment
Share on other sites

TUr ir vairaaki varianti, atkariibaa no veelmeem...

ja uz cita televizora gribi skatiities to pashu, tad nee.

Ja gribi ko citu, tad vajag mainiit arii galvinjas, vajag ar divaam izejaam galvas. Var jau arii arii ar spliteru, bet tad viens no uztveereejiem buus galvenais, taatad, ja skatiisies uz viena piem. kanaalu, kursh ir horizontaalajaa polarizaacijaa, tadd uz otra uztveereeja vareesi tikai uztvert tikmeer horizontaalaas polarizaacijas kanaalus.

Vispaar, par to vajadzeeja jau domaat pirms pirki sat uztveereeju... .

Bet vari peeksperimenteet, kaut kaadus secinaajumus jau pats atradiisi - uztveereejam vajadzeetu buut arii parastaa TV izeja... .

Link to comment
Share on other sites

Guest romex

Ja būtu aizgājis uz kādu vekalu kur tev visus šos jautājumu pārdevēji pastāstītu - nebūtu japrasa kas un kā!

Link to comment
Share on other sites

Jā, jā.

Cik es esmu bijis specializētos veikalos, tad pārdevēji gadas vieni loxi, kas neko nejēdz.

Ja es eju uz veikalu, tad liekus jautajumus necenšos uzdod, jo zinu ka bezcers.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...