Jump to content

Kaa lai tiek tiem failiem klaat.. zaljaa kraasaa burti...


Guest sE
 Share

Recommended Posts

Nu sveiki.. nedaudz taads pajociigs jautaajums.. bet nu cik es esmu kraameejies ar PC.. un to manu praat neemu dariijis maz.. tad nav man taa gadiijies...

 

Klientam sainsteleeju PC Win XP SP2.. viss ir OK.. Uztaisam lietotaaju kursh ir arii PC admins.. Nu tad peec kaada laika man jautaa tas klienets.. kapeec dazi faili/folderi ir zaljaa kraasaa ( tb. faila nosaukums ir zaljaa kraasaa ) da jebkaadi .. *.avi *.mp3 *.doc u.t.t Nu tad es aibraucu un toch.. skatos ir zalji.. Uztaisu citu lietotaaju.. netiek tiem failiem/folderiem klaat acsses denaid .. Es skatos vai nav sliktas kaut kas pie security .. viss ir normaali.. Ar to useru ar kuru vienmeer tika stradaats ar to PC.. ar to var tikt klaat tiem failiem/folderiem. Nu es pisleedzu pie sava PC to HDD.. Un nekaadi... Uztaisiiju uz sava PC taadu pashu lietotaaju/pasw ka uz taa PC.. bet nekaada labuma.. Esmu izvandiijis visus security optionus.. bet moz ir kaut kas taads ko es nezinu .. ? :( Vareetu jau taisiit format .. un likt visu no jauna.. bet dokumenti.. Un ja tos dokumentus.. kjip uztaisa jaunu doki un iekopee to saturu no taa vecaa doka.. tad tas jaunais arii paliek zaljsh .. Kaut kaads sviests.. :(

 

Moz kaads ir saskaaries ar taadu beedu.. maate google daudz ko staatiija.. bet nekas nepaliidzeeja...

 

 

paldies jau ieprieskh...

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

mjaa...

izskataas, ka tas dzjeks vareetu buut paranoikjis......

uzprasi vinjam, ar ko vinjsj failus nosjifreeja?

nav laika lasiit, bet ja zini ru, tad:

http://www.rvip.ru/cgi-bin/itnews.cgi?a=sn&id=11866

http://www.kinnet.ru/cterra/494/27233.html

http://intz.imm.uran.ru/int_z470/izone470/...pub/izone20.htm

ja en, meklee pac googlee.....

ehh, ko par koni neizdariisi...

http://www.softpedia.com/get/Security/Lock...lder-Lock.shtml

Link to comment
Share on other sites

Muhahahaha! :D Shitais ir laps! :D :D :D

 

OK, pavisam vienkaarsha - tie faili ir kripteeti (aizshifreeti). WinXP to piedaavaa. Un atshifreet valjaa tos var TIKAI tas pats juuzeris, kas aizshifreejis (OK... var sataisiit arii citaadaak, bet taa jau ir baigaa kjeepa). Piedevaam - mainot juuzera paroli, paargjenereejas shifreeshanas atsleega, un senaak aizshifreetos failus vairs neviens shajaa pasaulee neatveers. :(

 

Kaa to nonjemt - nu, ieziimee tos failus, panjem ar labo pogu Properties, sadaljaa General nospied Advanced un nonjem kjeksi no "Encrypt contents to secure data". Voila!

Link to comment
Share on other sites

Muhahahaha! :D Shitais ir laps! :D :D :D

 

OK, pavisam vienkaarsha - tie faili ir kripteeti (aizshifreeti). WinXP to piedaavaa. Un atshifreet valjaa tos var TIKAI tas pats juuzeris, kas aizshifreejis (OK... var sataisiit arii citaadaak, bet taa jau ir baigaa kjeepa). Piedevaam - mainot juuzera paroli, paargjenereejas shifreeshanas atsleega, un senaak aizshifreetos failus vairs neviens shajaa pasaulee neatveers. :(

 

Kaa to nonjemt - nu, ieziimee tos failus, panjem ar labo pogu Properties, sadaljaa General nospied Advanced un nonjem kjeksi no "Encrypt contents to secure data". Voila!

 

 

Okz.. paldies.. :) Ir ok..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest Re-S

bēda man ar encrypted failiem līdzīga!!!! Viss jau ir baigi jauki ja tam Useram vēl ir tas pats sertifikāts saglabājies, bet JAUTAAJUMS - ko darīt ja vecais users jau izdeleitots bet faili kas palikuši kā encrypted ar viņa setifikātu jo projām stāv..izdzēst nedrīkst jo ļoti svarīgi!

IR risinājus - izveidot Encryption Recovery Agent, kam ir pieeja visiem failiem..uzgoogle-ojot visur saka ka defaultam adminam jau tādas tiesības ir, bet KO DARĪT JA NEVIENA RECOVERY AGENTA NAV..UN KĀ LAI TO PIEVIENO!

Link to comment
Share on other sites

Raudi rūgtas asaras, jo bez kvantu superdatoriem Tev tos failus neatšifrēt... :(

 

Recovery aģentu arī var izveidot tikai tikmēr, kamēr ir vēl pieejamas jūzera kriptēšanas atslēgas. Un tas ir tad, ja jūzeris vēl ir un viņa parole nav mainīta (mainot paroli atslēgas tiek pārģenerētas uz randomu).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...