Jump to content

Pašdarināta W/C sistēma


 Share

Recommended Posts

Sveiki dārgie draugi, pastāstīšu stāstiņu.

Reiz iegādājos kompi - 3.0GHz Prescott, biju ļoti laimīgs par jamo. Taču dzenājot spēles enku drenku, cooleris palika neciešami skaļš. Laika gaitā tas mani noveda tik tālu, ka nolēmu uzmeistarot ūdens dzesi un iedvesmojoties no Varoņa sāku savu mazo projektu. Galvenais mērķis - klusums. Sākumā Uzmeistaroju ūdensgalvu procesoram, šai nolūkā izmantoju vecu celerona radiatoru un nedaudz to apzāģēju. (Starp citu uz bildēm var klikot)

 

m1.jpg m2.jpg m3.jpg

 

Tad piemetināju tam sieniņas un ieskrūvēju štucerus. Nedaudz pieslīpējot un piemetinot austiņas ar kurām nostiprināt pie mātes plates, izskatījās jau tīri ciešami. Vēl tik atlika pārbaudīt vai kautkur netek, šim nolūkam iegremdēju bloku ūdenī un palaidu no kompresora 2 bar spiedienu. Nekur neko nevelk un nekur nekas neburbuļo - tātad ir ok.

 

m4.jpg m5.jpg m6.jpg

 

Izdomājos dažādus varijantus kā piestiprināt bloku pie plates, beigu beigās nolēmu šim nolūkam izmantot oriģinālos plastmasas stiprinājumus. Taču lai tas nostrādātu, nācās pie stiprinājumu pamatnes pielīmēt divus plastmasas klucīšus, lai tas bloks neļurkātos. Kad tas izdarīts, tad piestiprināt waterbloku ar oriģinālajiem stiprinājumiem ir tikpat viegli kā sasist olu ar paločku virubaločku.

 

m8.jpg m9.jpg m10.jpg

 

Ko darīt tālāk... nodomāju un ķēros klāt waterblokam priekš barokļa, jo tas - maita, man arī tīri trobelīgs. Pēc kārtīgas barokļa anatomijas izpētes secināju, ka tranzistorus izlodēt būs grūti. Lai šo problēmu apietu nozāģēju attiecīga izmēra ļumīnija klucīti, saurbu tajā caurumus vajadzīgajās vietās, pielīmēju plāksni un nedaudz pieslīpēju. Nu jau izskatījās ciešamāk.

 

m11.jpg m12.jpg m13.jpg

 

Nākamais solis bija izveidot waterbloku arī priekš grafikas kartes (man GeForce FX 5700). To gatavoju pēc līdzīgas receptes. un iznāca šitā:

 

m14.jpg

 

Sāku domāt arko lai to visu nodzesē... Radiatori man itkā bija, bet nolēmu eksperimenta kārtā izmantot peltiera plāksnes un izveidot ko līdzīgu waterchillerim. Sākotnējā doma bija izveidot ko līdzīgu pirmajā shēmā redzamajam, taču ņemot vērā to, ka ūdenis karstumu uzņem pārsvarā ar ārējo tā slāni, tad nolēmu, ka to ūdeni vajadzētu kautkā tā kā sašķelt, lai labāk atdod siltumu, ka tas redzams shēmā numur 2. Sanāk ka peltiera plāksnes pumpē karstumu no ūdens uz dzesekli kas ar karstumtrubu palīdzību to novada uz alumīnija plāksnēm augstāk. Starp citu tas dzeseklis ir Arctic Cooling freezer un ventilatori tam ir tik klusi ka dzird tikai nelielu vēja plūsmu.

 

m14a.jpg m15.jpg m15a.jpg

 

To, ka karstumtrubas ierullē var manīt nākamajā bildē, kad peltiera karstajā pusē pieliku augšminēto dzesekli un aukstajā termometru. Šāda temperatūra aukstajā pusē bija jau pēc 3 minūtēm un rezultātā uzkāpa līdz -8 grādiem.

 

m15b.jpg

 

Vot šitā! Ņēmu un iegādājos orgstikla gabaliņus, lai varētu salīmēt kastīti chillerim, Nedaudz papūloties ar dihloretānu iznāca salīmēt samērā cienījama izskata škatulku. Tikai tas dihloretāns nelāgi ož un pēc pieredzes varu teikt, ka labāk to ostīt no attāluma, ja vien negribi uz pāris stundām zaudēt ožas sajūtu. :) Saliku tajā radiatorus un rezultātā izskatījās kautkā šitentā:

 

m16.jpg m16a.jpg m17.jpg

 

Vēl šādi tādi inžiniertehniskas dabas darbiņi un violā mums ir gatava kastīte. Saliekot visu kopā, acīm pavērās sekojošais.

 

m18.jpg m19.jpg m20.jpg

 

Sākās pārdomas par ūdens sūkņa problēmu. Tā kā dārgu nevēlējos pirkt tad aizčāpoju uz zooveikalu un iegādājos pa kaukur 8 latiem sūknīti - jaudīgāko kas tur bija, varbūt citur ir jaudīgāki un lētāki, bet manam virsū bija rakstīts - 450 l/h. Taču tā kā tas ir iegremdējamais sūknis, un gurķu burkā to bāzt nevēlējos, izlēmu atkal izveidot kastiņu no orgstikla, par panākumiem var spriest pēc sekojošām bildēm.

 

m21.jpg m22.jpg m23.jpg

 

Testi parādīja ka tomēr šim sūknim jauda ir par mazu, jo spēj uzspiest ūdeni tikai kādus 40 - 50 cm un pieliekot tam visus trīs waterblokus un vēl chilleri, slodze ir par lielu, bet galvenā problēma - 220v. Nolēmu nečakarēties, noziedoju naudiņu un iēgādājos jaudīgu, tieši šim nolūkam paredzētu sūkni. Modelis alphacool 1200 uz 12v un līdzi nāk transformators ar kura palīdzību izejas jaudu var uzstādīt 12v, 15v, 18v, 21v un 24v, uz 12v ūdeni uzspiež kaukur 1,8m uz 24v man izzbeidzās trubas garums un pielēju grīdu, katrā ziņā pāri 3m.

 

m24.jpg

 

Sāku to visu stutēt kopā, sāku ar barokli, kas man dižas problēmas nesagādāja, piestiprināju bloku pie barokļa radiatoriem ar superlīmes palīdzību - nedaudz stūrīšos un pa vidu termopasta. Beigu beigās izskatījās ok.

 

m25.jpg m26.jpg m27.jpg m28.jpg

 

 

Ar GPU jau bija nedaudz vieglāk:

 

m29.jpg m30.jpg

 

Pienāca maģiskais brīdis, pēc atgaisošanas slēdzu iekšā kompi un biosā lūrēju kas nu būs! Liela bija mana vilšanās kad redzēju, ka temperatūra tikai ceļas, acīmredzami 2x80w peltieri nespēj pārpumpēt pietiekamu siltuma daudzumu. Kad pēc kādas pusotras stundas temperatūra jau uzkāpa līdz 50 grādiem, nolēmu, ka bez radiatoriem neiztikt, jo ar oriģinālo boxēto dzesekli temperatūra idle bija 47. Pieliekot radiatorus un dzesējot tos ar 2x92mm ventilatoriem uz 5v situācija kardināli mainījās, temperatūra ūdenim nokritās līdz 23 grādi (istabā - 21 grāds) Un prcis rādija 35 grādus.

 

m31.jpg

 

Noņēmu chillerim peltierus un vēroju kas notiks, jo tagad chilleris pildīja tikai rezervuāra funkcijas. Temparatūra pacēlās par 3 grādiem. Tādad ko mēs no tā varam mācīties? To, ka teorētiski jau peltes dara brīnumus, jo redz -8 graadi jau nav joka lieta, bet tas jau ir tikai tad, kad peltei nekāds siltums nav jāpārnes, praksē manis izveidotā sistēma ūdens temperatūru var pazemināt tik pa apmēram 3 - 4 grādi. Taču es nesūdzos, arī tagad mani sistēma apmierina un temperatūras arī normālas. CPU idle - 37 un burn - 49, baroklis attiecīgi idle 42 un burn 53, bet tas normas robežās. Aizrāvos ar šo lietu un izdomāju ka jāuztaisa cpu waterbloks no vara, a kas zin, moz kādu grādu mazāk dabūšu :). izzāģēju no vara plāksnes 50x50 klucīti uz saurbu caurumus, nedaudz skrūvēšanas, nedaudz zāģēšanas, nedaudz slīpēšanas un rezultāts:

 

m34a.jpg m34b.jpg m34c.jpg

 

m35.jpg m36.jpg m37.jpg

 

Vēlāk nolēmu ka efektīvāk būs, ja aukstais ūdens sākumā dzesēs tieši kodola apvidu un tālāk izplatīsies spirālveidā, tāpēc izveidoju arī šādus paraugus sak' a mož kādam noder.

 

m37c.jpg m37a.jpg m37b.jpg

 

Galvas sāpes sagādāja stiprinājumu problēma, sākumā izdomāju ka jātaisa no ļumīnija, taču tas ir pārāk ilgi un nedauzd sarežģīti, bet tā kā viss ģeniālais ir vienkāršs, tad uzveidoju stiprinājumus no orgstikla, kam ir papildus fīča - var pievienot diodītes un veidot kautkādu gaismas moddingu vai nu ko citu.

 

m38.jpg m39.jpg m40.jpg

 

Kopā sanāca izveidot 4 tādus blokus, un vispārībā nav absolūtu problēmu izveidot vēl, sāku pat eksperimentēt ar waterbloku izveidi, kam caurspīdīga visrsma, tik pagaidām esmu nonācis tik tālu ka ir izfrēzēts viens paraugs, jo frēzēšana ilga un dārga, bet gan jau ar laiku...

 

m42.jpg m42a.jpg

 

Iepriekš minētie bloki piestiprināti pie mammas plāksnes izskatās sekojoši:

 

m43.jpg m44.jpg m45.jpg

 

Nevarēju nociesties un pāris stundu laikā uzmeistaroju bloku arī priekš NB

 

m46.jpg m47.jpg m48.jpg

 

Beigās uzliku vara bloku savai sistēmai un nekādas izmaiņas temperatūrai nemanīju, kas nozīmē tikai to, ka abi bloki savas funkcijas veic ļoti labi, vienkārši vajag vai nu vēl kādu radiatoru vai arī vairāk ventilatoru. Visā visumā varu teikt, ka tas bija ļoti interesans projekts un man jauns hobijs :) Ttally fanless computer - 0 db in progress...

 

m49.jpg m50.jpg

 

Atvainojos ka te tik daudz saspamoju, bet viss noteikumu robežās. Un atgādināšu, ka šo ziņu nevajadzētu citēt, jo citādi sanāks baigais murgs.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jetijs

    37

  • vimba_zlobnaja

    8

  • Bots

    6

  • impulse

    9

Guest someonesick

AArpraats! tev ir zelta rokas! cik tu ilgi ar to visu njeemies? laikam pasham aarpraatigs prieks. Jaa man ir iespeejas, bet nava laika, tik ljoti zeel! bet tevi es apsveicu... nezinu ko citu teikt- tu esi kaa Jeezus! hehehe shito jaaliek ieksh BUJ- kaa uztaisiit savu W/C sisteemu!

Link to comment
Share on other sites

Jetijs

Nu tā jau ir, sak - labs darbs kas padarīts, to visu var sataisīt kaukur 2 nedēļu laikā, taču vislielāko laiku paņēma pakas gaidīšana no ārzemēm :)

Link to comment
Share on other sites

Skaisti!

Jaasaka ka dažiem te tādas tehnoloģijas pieejamas ka mana nelielaa latviešu skudība iekvēlojās jo spoži....

Tā turpināt.

Link to comment
Share on other sites

Guest artis`

Moinzz, paldies par aprakstu!

Tiešām patīkami skatīties..

Domāju, ka tas tagad iespaidos daudzus ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Mr.A.I.

Zelta rokas kas zelta rokas! Man mute vaļā un ilgi tāda vēl būs skatoties šito!

Klau, kur varu galvām rāvi? Ar ko frēzēji?

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Moinzz, paldies par aprakstu!

Tiešām patīkami skatīties..

Domāju, ka tas tagad iespaidos daudzus ;)

Gribeetu briidinaat visus entuziastus! Ar baroshanas bloku jaabut ljoti uzmaniigam, ir jaazin kur Dzeses bloks driikst skaarties klaat un kur ne! taaka ja kjeraties klaat PSU tad paardomajiet vai jums nevajaga kaada paliidzibu!

Link to comment
Share on other sites

Jetijs

Frēzēja viens pazīstams onka Siguldā, bet noplēsa par to prieku 15 Ls, man rokas nolaidās kautko ar caurspīdīgu virsmu taisīt...

Link to comment
Share on other sites

skaisti!!! nav ko teikt.....

prieks redzet ka musu vidu ir talantigi un spejigi cilveki....

es te ar pakepajos ar W/C bet man ne tuvu tik smuki un labi nesanaca...

 

P.S vai nevelies kadu galvu pardot?

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

Jautajums Jetijam! kaa tagad ar klusumu? laikam ljoti kluss, tik kaa tie Radiaatora ventilaatori duuc? nava par skalju? varbuut izmanto ziemas prieksu un paeksperimentee ar to ka iznes radiatoru aiz loga, vai liidziigi? ja jau tas pumpis ir tik jaudiigs kaa saki. un veel jautaajums kaada ir taa pumpja cena. ja negribi klaastiit visiem vari uzmest uz PM, ja protams gribi atklaat to.

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC

o tas ir kaut kas k oes jau sen gaidiiju ;) nostraadaaats peeeerfect!! uh tagad tik pasham kkas jaameiko... bet kaa tu tasiji to CPU waterbolck ? kip tu raxtiji neudaudz urbshanas slipeshanas un gatavs, a kaa tu tur neko nemetinaaji ? UN kaa tu izurbi to spiraali ? kaadi speciaali riiki ? freeze ?

Link to comment
Share on other sites

Jetijs

Būtībā ir doma vēlāk ielikt interneta veikalā ūdensgalvas, cena, protams, zemāka par firmas produktiem, bet nu nezinu kā būs ar pieprasījumu...

Link to comment
Share on other sites

Jetijs
Jautajums Jetijam! kaa tagad ar klusumu? laikam ljoti kluss, tik kaa tie Radiaatora ventilaatori duuc? nava par skalju? varbuut izmanto ziemas prieksu un paeksperimentee ar to ka iznes radiatoru aiz loga, vai liidziigi? ja jau tas pumpis ir tik jaudiigs kaa saki. un veel jautaajums kaada ir taa pumpja cena. ja negribi klaastiit visiem vari uzmest uz PM, ja protams gribi atklaat to.

 

Nu man tie 2x92mm ventilatori griežas uz 5v, dzird tik nelielu vēja plūsmu, nu un vēl pumpis atkarībā no voltiem nedaudz dūc, bet to var ātri labot. Interesants atklājums - temperatūra gandrīz nemaz nav atkarīga no ūdens plūsmas ātruma... Par cenām negribu runāt, man galvenais ir skaistums un klusums :)

Link to comment
Share on other sites

Būtībā ir doma vēlāk ielikt interneta veikalā ūdensgalvas, cena, protams, zemāka par firmas produktiem, bet nu nezinu kā būs ar pieprasījumu...

 

nu es labprat panemtu CPU, GPU un NB dzesejosas galvas!! :wink:

bet vis ir atkarigs no cenas!! :roll:

nu nosauc aptuveno skaitli par 1!!!

Link to comment
Share on other sites

impulse

Tev tiešām ir zelta rokas, kaut ko tādu pirmo reizi redzu, saktījos kad esi aizrāzvies ar CPU BLoku taisīšanu - cik par tādu prasi? Bet priekš socA - ja gribi vēl taisīt tad uzmeistaro socA, jo tev ir zelta rokas!

 

Tiešām prieks, būs ar jāķeras klāt, bet kur tu dabūji varu? Un ar ko tu viņu tā nopulēji?

SuperB! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jetijs
Būtībā ir doma vēlāk ielikt interneta veikalā ūdensgalvas, cena, protams, zemāka par firmas produktiem, bet nu nezinu kā būs ar pieprasījumu...

 

nu es labprat panemtu CPU, GPU un NB dzesejosas galvas!! :wink:

bet vis ir atkarigs no cenas!! :roll:

nu nosauc aptuveno skaitli par 1!!!

 

Nu CPU galva Al varētu būt uz 12Ls, Vara - 14, jo dārgāks un grūtāk apstrādājams metāls. NB - 10 nu kautkā tā. Domāju ka cenas varētu būt labas, ņemot vērā, ka lētākais bloks iekš EET ir par šādu cenu

Link to comment
Share on other sites

Jetijs
Tev tiešām ir zelta rokas, kaut ko tādu pirmo reizi redzu, saktījos kad esi aizrāzvies ar CPU BLoku taisīšanu - cik par tādu prasi? Bet priekš socA - ja gribi vēl taisīt tad uzmeistaro socA, jo tev ir zelta rokas!

 

Tiešām prieks, būs ar jāķeras klāt, bet kur tu dabūji varu? Un ar ko tu viņu tā nopulēji?

SuperB! :wink:

 

Par to socA nav problēmas, vajag tik caurumiņu izmēru un attālumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mr.A.I.

A tu negribi iekš boot žurnāla konkursa par moodingu piedalīties? Teica, ka arī WC ir moodings, ja paša taisīts.

Link to comment
Share on other sites

krishxxx

Es pazemiigi noliecu galvu tavaa priekshaa.... tas ir ko veerts, shitaadu WC ir veerts uz overclocker lapaam suutiit- max smuks wc :D

 

P.S. Nevari pateikt, kur varu raavi??? Mn ar takaa vajag.....

Link to comment
Share on other sites

impulse
A tu negribi iekš boot žurnāla konkursa par moodingu piedalīties? Teica' date=' ka arī WC ir moodings, ja paša taisīts.[/quote']

Piekrītu, un iesaku! Mana balss, būs tava! :wink:

 

Nu un par tiem izmēriem es rītdien, šodien slinkums taisīt kasti vaļā un pētīt, bet tomēr! Kur tu dabūji varu?

 

PS. CPU izmēri ir 4.95x4.95 un uz mātes plates caurumiņu izmērus pateikšu rīt!

Link to comment
Share on other sites

Jetijs
A tu negribi iekš boot žurnāla konkursa par moodingu piedalīties? Teica' date=' ka arī WC ir moodings, ja paša taisīts.[/quote']

 

Kāpēc ne, ar lielāko prieku, tik man vēl šis tas padomā, lai būtu smukāk un tam nepieciešams laiks, cik ilgi būs tas konkurss? :?

Link to comment
Share on other sites

A tu negribi iekš boot žurnāla konkursa par moodingu piedalīties? Teica' date=' ka arī WC ir moodings, ja paša taisīts.[/quote']

 

Kāpēc ne, ar lielāko prieku, tik man vēl šis tas padomā, lai būtu smukāk un tam nepieciešams laiks, cik ilgi būs tas konkurss? :?

 

konkurs bus lidz gada beigam!!

katru menesi paris bil;des tiks ievietotas BOOT.LV zurnala!!!

Link to comment
Share on other sites

Jetijs

Vara gabalu paņēmu Alfa metālā, bet viņiem tik tādi gabali kā 33x38x16 un tāds maksā ja pareizi atceros tad pie 40 latiem, mazākus viņi nepārdod :(

Link to comment
Share on other sites

impulse
Vara gabalu paņēmu Alfa metālā' date=' bet viņiem tik tādi gabali kā 33x38x16 un tāds maksā ja pareizi atceros tad pie 40 latiem, mazākus viņi nepārdod :([/quote']

Ak dievs, tad kad pats taisīšu tad ņemšu no Al, jo kā jau tu rakstīji tad temperatūra vispār neizmainījās, bet pasaki, ar ko tu tos blokus tā nopulēji!

Link to comment
Share on other sites

Jetijs
o tas ir kaut kas k oes jau sen gaidiiju ;) nostraadaaats peeeerfect!! uh tagad tik pasham kkas jaameiko... bet kaa tu tasiji to CPU waterbolck ? kip tu raxtiji neudaudz urbshanas slipeshanas un gatavs' date=' a kaa tu tur neko nemetinaaji ? UN kaa tu izurbi to spiraali ? kaadi speciaali riiki ? freeze ?[/quote']

 

aaaaa.jpg

 

Urbu tipa tā, tās tumšākās pelēkās vietas ir pipši ar kuriem aizskrūvēti caurumi, domāju ka vajadzētu būt skaidram...

Link to comment
Share on other sites

Jetijs

Ak dievs' date=' tad kad pats taisīšu tad ņemšu no Al, jo kā jau tu rakstīji tad temperatūra vispār neizmainījās, bet pasaki, ar ko tu tos blokus tā nopulēji![/quote']

Varam ir divas reizes lielāka siltumietilpība nekā alumīnijam, vēl lielāka siltumietilpība ir tikai sudrabam, bet tikai par 10% vairāk, taču viss atkarīgs no radiatoriem un ventilatoriem. Domāju ka vara un alumīnija atšķirības var manīt tikai pie daudz lielākām temperatūrām... īpaši pulēt necentos, noslīpēju ar slīpmašīnu un pēctam uzliku jau samērā sadilušu un tāpēc mīkstāku lentu, un rezultātā kandrīz spoguls :)

Link to comment
Share on other sites

impulse
[aaaaa.jpg

 

Urbu tipa tā' date=' tās tumšākās pelēkās vietas ir pipši ar kuriem aizskrūvēti caurumi, domāju ka vajadzētu būt skaidram...[/quote']

Šitādu metodi arī biju ievērojis, pati vienkāršākā! :wink:

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Es gribu tikt līdz tavai darbnīcai!! Tik daudz ko gribētos nopulēt :)

Supppper!. Ja kas, man arī vajag NB galvu. Stājos tā teikt rindā :!:

Link to comment
Share on other sites

Jetijs

Vēl sazāģēju vecu P1 radiatoru mazos 10x10mm gabaliņos lai būtu ko uz mosfetiem līmēt un atmiņai heatsprederis ari nenāktu par ļaunu.

 

m32.jpg m33.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jetijs
Es gribu tikt līdz tavai darbnīcai!! Tik daudz ko gribētos nopulēt :)

Supppper!. Ja kas' date=' man arī vajag NB galvu. Stājos tā teikt rindā :!:[/quote']

 

Man prieks par jūsu atsaucību un labiem vārdiem, katrā ziņā kad ielikšu interneta veikalā, tad paziņošu :)

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Es arī šodien zāgēju vienu radiātoru priekš mosfetiem. Baigi ilgi nopi**s. Tagad smuki arī melni stāv uz galda ;)

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Es gribu tikt līdz tavai darbnīcai!! Tik daudz ko gribētos nopulēt :)

Supppper!. Ja kas' date=' man arī vajag NB galvu. Stājos tā teikt rindā :!:[/quote']

 

Man prieks par jūsu atsaucību un labiem vārdiem, katrā ziņā kad ielikšu interneta veikalā, tad paziņošu :)

 

Nah tev i-neta veikals vajadzīgs. Ieliec parakstā linku ka tu taisi Ū/Dz un miers. +cenas un šīs pašas bildes.

Link to comment
Share on other sites

impulse
Es arī šodien zāgēju vienu radiātoru priekš mosfetiem. Baigi ilgi nopi**s. Tagad smuki arī melni stāv uz galda ;)

:p Es jau sen sazāģēju prieksh MCP Dienvidu Tilta čipa, savādāk maita karst, un skaņa gļuko! :cry:

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Es arī šodien zāgēju vienu radiātoru priekš mosfetiem. Baigi ilgi nopi**s. Tagad smuki arī melni stāv uz galda ;)

:p Es jau sen sazāģēju prieksh MCP Dienvidu Tilta čipa' date=' savādāk maita karst, un skaņa gļuko! :cry:[/quote']

 

Bija arī man tāda doma, bet tad NB paliktu vispār bez coolinga. Tas būtu trakāk nekā ar veco radiātoru.

Link to comment
Share on other sites

impulse
Bija arī man tāda doma' date=' bet tad NB paliktu vispār bez coolinga. Tas būtu trakāk nekā ar veco radiātoru.[/quote']

Tagad kad nomainīšu NB kūleri tad veco NB kūleri uzlikšu uz SB! :wink:

Bet vispār laikam ar ķeršos pie Al CPU bloku taisīšanas, tikai vajadzēs uz kautkādiem P1 un P2 izmēģināt kā viss darbojas :!: :o

Link to comment
Share on other sites

artissco

cepuri nost, tik daudz darba ieguldiits... es ar shodien saaku zaagjeet vienu radiatoru =] redzees kaa buus

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...