Jump to content

USB/SPDIF converters


andreart
 Share

Recommended Posts

Savus sarkasmus un zemtekstus labāk paturi pie sevis, jo zemteksts arī ir teksts! Ibo man tie zemteksti un sarkasmi dikti atgādina foruma noteikumos 10.tajā punktā minēto fleimu.

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

Luke! Savukārt man daudz kas arī notavas spriešanas ārpus datoru lietām atgādina 19. punktu. Teiksim tā: nav tālu no tofikstartera. Lai arī reizēm ir kāda interesanta un lietderīga frāze parādījusies.

 

JJP ir unikāls. Viņš darbojas kā katalizators audio cepieniem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar tevi  var tikai tiešā tekstā runāt? Bez sarkasmiem un zemtekstiem? Skaidrs!

 

Jdat, ar mani arī, ja gribi ko teikt, tad lūdzu bez saviem sarkasmiem , zemtekstiem un diagnozēm. Atzīstos- es tos nesaprotu, bēdīgi, bet fakts.

Link to comment
Share on other sites

Jdat, man NEKAD nav interesējis ko Tu domā par manu spriešanas spēju! Tā kā tas Tavs iepriekšējais koments man ne tikai atgādina, bet uzskatu, ka tas kā reiz ir otra cilvēka cieņas aizskaršana (uz kuru punktu tas attiecas, man vienalga).

Link to comment
Share on other sites

Nu tad varbūt Tevi interesēs ko moderatori uzskata par cieņas aizskaršanu! Visu labu!

Link to comment
Share on other sites

Bet es te tik sēžu un klausos kā Opeth izpilda "Harvest" Sv. Alberta koncerthallē... 

 

M2Tech Young skanēja labi, bet cena nebija pārāk jauka.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt ar ko šis ir labāks/savādāks par citiem? Viena tante arī var daudz ko pateikt... Tas nav pārmetums normundam, bet gan jautājums Luke. Noraksturo saviem vārdiem.

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu teicis, ka tas ir labāks par citiem. Es arī nezinu, kas ir "citi". vienkārši pirksti niezēja kaut ko paņemt..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Normundss saka, ka šis esot laps

 

Ar ko tavos vārdos šis ir laps? Izņemot pirkšanu pirkšanas pēc, ir arī citi, teiksim tehniskie vau audio-related iemesli lai šo paņemtu? Un... Taviem vārdiem.

Link to comment
Share on other sites

Kad es to dabūšu, salikšu, paklausīšos, tad, ja vēlies, pateikšu vai manām ausīm tas bija laps.

Link to comment
Share on other sites

Esi jau iemārketējis lokālos regulatorus? IV pakāpi un barošanas ķēdes? Ciparu ieejas pakāpi?

 

Es reiz arī gribēju šo DACu ņemt, bet tad sapratu, ka tam ir potenciāls kļūt par mūžīgo stroiku.

 

Nākamo DAC buildu taisīšu vidrīzāk uz šīs vai šīs (jā, CAP zems SNR, bet man patīk kā PCM63 projekti skan) plates.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

sesks varētu sanākt trekns, ņemot vērā, ka manā seskaudzētavā no 3 DACiem man izdevies salikt tikai vienu līdz šim..

Link to comment
Share on other sites

Kā stāsta DAC'u būvētāji, tad ES9018 čips esot ārkārtīgi jutīgs pret barošanu un ESS datašītā esot daudzko safleitējuši.

 

Man Normunda DAC's patika, bet es nezinu, vai esmu gatavs tur ielikt tās pūles, lai viņu dabūtu klausāmu. Un ES9018 ir baigi viegli dabūt neklausāmu.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Starpcitu, JJP norādītie M2Tech hiFace Evo un Evo DAC ar I2S pa CAT5 kabeli ir labs piemērs nepareizam elektronikas daļu konstruktīvajam sadalījumam. Pirmkārt jau I2S interfeiss ir paredzēts aparatūras iekšējai lietošanai. Protams, var jau to piemērot ārējai, bet tad jitter tāpat pieaug un tas vairs gandrīz ne ar ko nav labāks par koaksiālo S/PDIF, un pilnīgi noteikti nav labāks par AES vai optisko S/PDIF. Tieši tādēļ jau tie pēdējie tam ir radīti! Bet ieguvums no tā ir - ražotājs var pārdot divas kastītes, divus barošanas blokus, čupiņu štekeru un vēl vadu par pāris simtiem komplektā... ;)
 

 

 

jā, CAP zems SNR, bet man patīk kā PCM63 projekti skan

Ja cilvēks apzinās ko viņš dara un neborē citiem neobjektīvu uzskatu par pareizo, tad taču lai viņš dara ko grib! :)

 

 

 

ESS datašītā esot daudzko safleitējuši

Nav, nav daudz ko... ir gandrīz visu. Pirmkārt jau 32-bit, jo tur ir maza problēma - tādu DACu vēl nekad nav bijis, nav un iespējams nekad arī nebūs. Pat 24-bit DACa nav, jo visu parametri beidzas pie max 22-bit. Un krutākā analogā elektronika beidzas pie apmēram 23-bit. Neieteiktu arī kādam lolot lielas cerības, ka kaut kas daudz krutāks vēl būs, jo jau šībrīža elektroniku ierobežo molekulu un atomu siltumkustības troksnis. Bet cilvēka dzirdei tas nav arī vajadzīgs, jo tā beidzas max pie 20-bit.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe
Pats lietoju [..blablabla..], kuru pieslēdzu  pie interfeisa pa I2S ar Audioquest VODKA ( feins nosaukums) kabeli:

 

Device Type: Ethernet Cable

Price: Vodka $339/1.5m, Diamond $1,195/1.5m

Tev ir tiešām nopietnas problēmas, lai pirktu tīkla drāti ietītu zeķē par 340 dolāriem... Ļauj minēt - caur šo tīkla kabeli pārsūtot audio, skaņa ir dabiskāka, un akustiskā skatuve labāk definēta?

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Autora jautājums atrisināts, iekārta nopirkta, topiks kārtējo reizi aizbraucis kaut kur velnsviņzinkur ar dažkārtēju salamāšanos. Jēga šeit beigusies. Ja dikti niez nagi turpināt "produktīvo" diskusiju, cepiet jaunu topiku. Vārnas nedošu, atkal kāds apvainosies.

Pēc autora lūguma atslēgts.

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Ehm, ja es pareizi izlasīju, tad tas ir arī "and Digital Preamp"! (Sorry, uz mirkli piemirsu, ka Tev taču aktīvi izmantojas analogais skaņas avots..)

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

Šis izskatās atzīstami, škrobe tikai, ka aprakstā marketozoīdi sarakstījuši kaudzi tuftas, tipa "35-bit 844kHz" un "Audio USB" :D

Vēl, pieļauju, lai man sagribētos tādu pirkt, pirms tam arī būtu jānobildē kādas Kargina dēla kāzas :D

Link to comment
Share on other sites

Tas NAD darbojas pēc principa, ka PCM plūsma tiek pārrēķināta uz DSD līdzīgu plūsmu, ar ko tad arī notiek visas izvirtības.

Link to comment
Share on other sites

secinājums

 

IMG_0002.jpg

 

1. vai nu mana parējā audio sistēma nespēj atskaņot atšķirību, ko dod jau dārgais DAC NAD M51

2. vai nu manas ausis ir par vāju, lai saklausītu nianses

3. vai arī ievūvētais DAC yamahaa rx2020 (kautkāds Burr-Brown DAC) ir labs.

 

izskatās ka mans ceļš uzlabot skaņu no MAC-mini FLAC failiem ir apstājies.

 

izmēģināts 

gan USB pieslēgšana uz DAC NAD M51 un pa taisno uz Stereo pastiprintatāju

gan SPIDF uz DAC NAD M51 pa taisno uz Stereo pastiprintatāju

gan dažādi pleyeri VLC , http://audirvana.com/, utt. 

Labots - andreart
Link to comment
Share on other sites

Secinājums, ka kinozāles vajadzībām domāts 9.2 kanālu (140W per channel (8 ohms, 20 Hz-20 kHz, 0.06% THD, 2ch driven)) pastiprinātājs nespēj skanējumā parādīt atšķirību starp iebūvēto DAC'u un to, kas maksā teju tūkstots latus nav īpaši pārsteidzošs.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

RudeWolf, viņš jau mēģināja arī ar normālu Stereo pastirpinātāju...

 

Par to NAD M51.. Tur samelots iespējams nekas nav, bet vienkārši ir mārketinga bullšits uz max. Viņi tur saka, ka 35-bit ir DSP apstrāde, kas iespējams tā arī ir. Tikai apstrādāt jau vari kaut vai 64-bit, bet no tā vienkārši nav absolūti nekādas jēgas, jo aparāta SNR ir 125 dB, kas atbilst 21-bit. Un 844 kHz esot PWM modulācija... Smiekli nāk! Tas parāda cik patiesībā tas risinājums ir "inferior", salīdzinot ar zināmo PCM1792A, kam delta-sigma modulators strādā ar 6144 kHz. Jā, jā 6,144 MHz! Citiem vārdiem - lohatrons...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...