Jump to content

Citi ISP.


Guest
 Share

Recommended Posts

Šajā sadaļā var apspriest visos tos ISP kuriem nav uztaisīta atsevišķa sadaļa.

 

 

Pirms bliežam šeit atsauksmes par kādu ISP, apskatamies vai šim ISP gadijumā nav uztaisīta sava sadaļa!!

Link to comment
Share on other sites

Sveiki dzivoju Agneskalna nu tuvak pie kalnciema ielas

Man te pirms neilga laika tika iemests zb piedavajumu klasts bezmaksas pieslegshana labi atrumi utt a shodien tika iemests Neonet pazinojums par 1gb optisko kabeli zinu ka 1 gb nekad nebus Bet mosh jus kads variet pastastit par kadu no shiem provaideriem kuru labak izveleties

Link to comment
Share on other sites

a tam otram droshvien 1gb uz visu rajonu ;)

Tuvu patiesiibai. :) Man imantaa ir max 120KB/s no vinju kabeljinterneta.

Labi var peec pinga un peeksnjaam bremzeem redzeet, kad siikie atnaak no skolas, kad lielie atnaak no darba un kad ljauzhi saliek filmas uz nakti kachaaties. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kas te cilvēkiem ir zināms par kantori SIA Tekalats.

 

Šodien saņēmu vēstuli:

 

Pateicamies Jums par veiksmīgo sadarbību ar SIA "Telegrupa".



Vēlamies Jūs informēt, kā sākot ar šā gada februāra mēneša daļa no SIA "Telegrupa" piederošajiem tīkliem centra rajonā pariet SIA "Tekalats" valdījumā. Visas SIA "Telegrupa" saistības un pienākumus pret Jums, kompānijas nodot un pieņem atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem, visas līgumsaistības pāriet SIA "Tekalats" kometencē.



Jums sniegto pakalpojuma parametri un cenas rādītāji netiks mainīti un saglabāsies iepriekš līgumā norunātā apjomā. Lūdzam sazināties ar SIA "Tekalats" pārstāvjiem par jaunu līgumu noformēšanu. Līdz līguma pārslēgšanas brīdim maksājumus lūdzu veikt zemāk norādītā SIA "Tekalats" kontā. Visu nepieciešamo informāciju var saņemt:

te seko Tekalats kordinātes:

telefons nav minēts tikai weblapa ... http://www.tk.lv



Sakarā ar tīklu pārņemšanu SIA "Tekalats" apņemas viss īsākajā laikā veikt telekomunikācijas tīkla modernizāciju pieslēguma kvalitātes paaugstināšanai!



Ar Cieņu,

Tekalats ISP

 

Atsūtītā vēstule satur tekstā esošas kļudas ...

 

Web lapa ir extrēmi izsmeļoša un liek vietām smieties un vietām raudāt, jo kā skatās SIA Telegrupa manu kraju ir pārdevuse Tekalatam ...

Loģiski rodas liela vēlme ievākt maximālu informāciju par šo ISP.

Cenas? Kvalitāte? Pieejamās ārzemes. Pašu lietotāju atsauksmes utl.

 

Kā redzu forumos te šis ISP ir piesaukts bet nekas konkrēti ... http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=...hlight=tekalats

Link to comment
Share on other sites

Tā beidzot atradu vel kādu ISP manā rajonā saucās ''extranet'' (kaut kāds kreisais kantoris), itkā sola 1mbit/s ārzemes un 2mbit/s pa latviju (ar tagadējo teliu nevar salīdzināt - 128kbit/s).Varbūt kāds ir dzirdējis par šo kompāniju, vai arī ir tās klients, tad lūdzu padalieties ar iespaidiem par šo kantori.

 

 

ceru ka iepoustoju pareizajā vietā, a to šinī sadaļā neko nevar saprast!

Link to comment
Share on other sites

Nu tā ~ noskaidrojām kas ir SIA Tekalats.

Ļoti ātri un atsaucīgi pirmajās dienās noslēdzām līgumu un jāsaka kā par pārsteigumu esmu pat apmierināts, ne jau katrs dabon 4mbit zagranu baudīt + iet stabili , žēl ka tas ir arī .LV max bet tas tik traki neuztrauc.

Rezultātā pārgājis no Telegrupas 512KB ( de fakto 0,5mbit , sparp citu to man uzreiz piedāvāja :D ) pa 26Ls uz Tekalata 4098kbps pa 29Ls, laneta pieslēgums iet stabili pašaik nav ko sūdzēties, par ārzemēm un trafiku jau brīdināja ka heavy trafika gadienā limitējot ... līgumā minēts ka ārzemes nav garantētas tākā ja neaizraujas traki nav. Pēc 1-2 mēnešiem redzēs vai tiešām šī bija pareizā izvēle ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest rinis

interesee interneta piesleegums Pļavniekos. Kaadas atsauksmes par ultranet.lv?? Vai labaak izveeleeties balticom.lv[/u]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest zero

Vai kāds ir kaut ko dzirdējis jeb lieto NITE pakalpojumus?

Runa ir par pieslēgšanos Kr.Barona un Pērnavas ielu stūrī.

 

Saņēmu no viņiem sekojošu skaidrojumu:

Latvija Arzem

10Ls - 1Mb 128Kb

15Ls - 2Mb 256Kb

20Ls - 3Mb 512Kb

30Ls - 5Mb 1Mb

 

Real IP - 1Ls

Fikseta - 0Ls

Proxy - 0Ls

 

Piemeram jus gribat 2Mb un real IP, tas bus 16Ls menesi.

 

Pieslegums - 20Ls

 

Lai pieslegtos vajag jusu adresse un telefons.

 

Roman

95*****

72*****

info@nite.lv

Link to comment
Share on other sites

mja...

Uzvani www.ipasaule.lv

shiem blakus ir piesleegumi.

Pats esmu uz Briiviibas un Pernavas.

IP dod 4Mbit, reaalaa IP. aarzemes 256KBit. Arzemes pa tiehso bez proxy.

Nekaatu citu ierobezhojumu itkaa nava.

Link to comment
Share on other sites

Guest |air|
Ir kādam kāda info par tādu provaideru kā DZA Internet?

 

Dza internets = SIA "Mihals", pagājušo mēnesi SIA "Mihals" uzņēmuma nosaukumu pārreģistrēja uz SIA "CityNet".

Esmu pie viņiem pieslēdzies pusotru mēnesi Hidrometeoroliģijas centra rajonā jeb, tautas valodā runājot, maskačkā. "Kedā" viss bija tikai pirmo nedēļu, tad sākās problēmas. Galvenokārt, brīvdienās pazūd internets, bet serviss strādā tikai darbadienās no pl. 10:00 - 19:00. Secinājumi skaidri, ja sestdienā pazūd, līdz 1dienai vari i' necerēt savā browserī ko ieraudzīt...

Ak, jā pieslēguma paketes tiem ir 2: pa 11.80 (lv - 5 Mbit, ārpasaule - 1 Mbit), otraa bija ~20.00 Ls, bet ātrumus, diemžēl, neatceros.

 

Visticamākais iemesls, kāpēc internets nokaras, ir trafika noslodze, jo ir baigās aizdomas, ka nav salikuši īsti ātruma ierobežojumus.

To secinu kaut vai no tā, ka bieži gadās tā, ka velku (un diezgan stabili) es

ar ātrumu ~5000 KBps (baitos, ne bitos). Nē nu varbūt, ka neesmu kaut ko izpratis līdz galam torrentus, tāpēc palabojiet, ja kļūdos, bet nu vienalga - 5 Mega Baiti (ne biti!!!) sekundē man liekas nereāls cipars priekš mana pieslēguma, kas liek arii secināt, ka šādi ātrumi noteikti arīi ir citiem cilvjiem, kuri pieslēgušies pie DZA ala SIA "Mihals" ala SIA "CityNet" 1 GB optiskās maģistrāles.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Es lietoju OIC, max download aatrums ~8-7 kb/s :)

Leenis ir, saucamais radiolinks, uz jumta uzmeta man anteni!

Meenesii 1-2 dienas neiet parasti!

Link to comment
Share on other sites

Meenesii 1-2 dienas neiet parasti!

 

Tas noziimee ka nets iet tikai 2vas vienas meenesii vai ka nets neiet 2vas dienas meenesii ? :O))))

Link to comment
Share on other sites

Guest NetMan

Man interesē pieslēgumi Vecrīgā. Tākā Lattelekoms nevar(negrib) man ievilkt DSL, tad nākas meklēt alternatīvas. Atradu vienu firmu, kura ir samērā lēta:

http://www.atteko.lv/. Kāds kaut ko zina par šo firmu?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
sore par offtopiku

 

 

Kaads mosh zina vai Ropažos ir vai nav kaads ineta provaiders?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
darklight

man Kjengaragaa ir SVnets. Nu ir redzeeti labaaki provaideri, bet krietni daudz sliktaaki arii! Un veel prikols: man aarzemes biezji iet krietni aatraak kaa Latvija.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
SS15th.div.legionary

Kaadas ir atsauksmes par www.com4tel.lv ?

Link to comment
Share on other sites

Nu ātrumi un cenas jau ir tīri labas:

Mežciems utt:

2048/512 Ls9.50

reālā IP adrese

Bet nu šitas gan vairs nav labi:

Centrs:

384/128 Ls9.50

1536/512 Ls22.50

Nez kāpēc Centrs tā apdalīts, laikam grūtāk ierīkot to tīklu.

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

Bet nu šitas gan vairs nav labi:

Centrs:

384/128 Ls9.50

1536/512 Ls22.50

Nez kāpēc Centrs tā apdalīts, laikam grūtāk ierīkot to tīklu.

 

Nu es tagad par 256/64 maksaaju Teliai 9.95...taapeec apsveru iespeeju paariet....bet man galvenais lai buutu satbils....

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

Tieshaam nevienam nav pieredzes ar www.com4tel.lv man vienkaarshi peedeejaa laikaa Teliai nets vispaar nestabils uzraut kaadu speeli internetaa vispaar nereali ik pa laikam pingi leekaa te 20 te 920 vineiigi vakaros kaut cik maz normaali.......zvaniiju shiem shie pateica ka tas saistiits ar magjistraales noslogojumu un ka neko dariit nevarot un arii tuvaakajaa laikaa trubu palielinaat neplaanojot :evil: ... riktiiga sharashkina kantora graabj tikai klaat klientus....a par magjistraales caurlaidiibas palielinaashanu nedomaa.....taadeelj nopietni pasveru iespeeju paariet uz pie iepriekshmineetaa provaidera....bet ka nesanaak ka muukot no vilka ieskrein riiklee laacim......man galvenais lai nets buutu stabils.....un serviss normaals....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Praktiskais

Zinataji, padalieties!:)

Vai kads zin kads sobrid ir ISP SIA "I-net".

Kads ir realais atrums (LV/arzemes)?

Kads ir ehnisku problemu risinasanas atrums (darbadienas/brivdeinas)?

Vai biezi tikls iziet no ierindas?

Vai vini dod realas IP un piesaista MAC-adresem?

Ka ir ar atvertajiem portiem?

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dnet-kā viņiem ar internetu-iet kautcik normāli?Kāds ātrums-solītais vai mazāks,stabils?

Link to comment
Share on other sites

Guest engine

Varbūt kāds ir saskāries ar SIA "Ilva", http://ilva.lv/lv/index.php?page=25

Kas labs/slikts par šiem sakāms, stabilitāte u.tml.?

 

Bāzējas Dobelē, bet piedāvā i-netu arī Jelgavā, konkrēti man vairāk interesē viņu piedāvātais radiolinks privātmājām

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
SS15th.div.legionary

Nu taa arii man toreiz neviens nevareeja neko ieteikt par www.com4tel.lv .... protams atteicos no teliamtc un uzkaapu uz veelviena graabeklja :evil: izraadaas tas com4tel ir TELIAMULTICOM meitas uznjeemums nezinu kaa citur, bet centraa vinji izmanto to pashu telias trubu...atnaaca aatri ievilka ... liigumaa atrums 384/128 .... protams pingi veel nestabilaaki kaa teliamtc....bet galvenais ka vakaros internets pazuud vispaar vai labaakaajaa gadiijumaa svaarstaas no 60 - 100 kbit/s (liigumaa liidz 384/128)...saprotu ka liigumaa rakstiitais ir liidz, bet nu ne jau taads pieljauju ka varetu svaarstiities no 300 - 384... zvaniiju kadu meenesi atpakalj shiem teicu ....shie jaa zinot, ka taa ir censhoties noveerst ... divu nedeelju laikaa viss buushot OK ... protams meenesis pagaajis ...nekaadu izmainju (kaarteejaa miglas puushana)..... izdariet secinaajumus pashi......diemzheel man citi provaideri nav pieejami...... :x

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

da nav man parastaas tel. liinijas .... da mdsl nav arii nekaads leetais......

Link to comment
Share on other sites

Guest engine

padalieties ar atsauksmēm, citu info par TRIATEL (kā interneta nodrošinātāju)

vai kāds kko zina, kad šie sāks piedāvāt internetu ar fiksētu mēnešmaksu. Viņu mājaslapā vienīgā info ir forumā, ka tas notiks novembrī; šeit pagājušogadu spiegs arī teica: http://boot.lv/forums/viewtopic.php?t=7959...hlight=triatel;

Juris Kaža arī savā blogā minējis tādu faktu?

 

pie tam, šonedēļ avīzēs un tv parādījās vēl neidentificējama reklāma - Jānis, Anna, Jāzeps u.c. satiksies tīklā

Link to comment
Share on other sites

Par Triatel būs atsevišķa sadaļa.. ir ienākusi infa, ka jamie būs provaiders kas aptver visu LV, nodrošinot +/- 1Mbit pieslēgumu... ~20Ls mēnesī... respektīvi kur ir CDMA zona... būs arī tas jaunais tīkls...

 

Apraksts: Pavisam driiz TRIATEL saaks piedaavaat CDMA standartu EV-DO. EV-DO i-netu var ieguut - piesleedzot datoram speciaalu EV-DO modemu, kas naakotnee jau tiks iebuuveets telefona aparaatos. EV-DO ir i-nets, kura galvenais moto ir shaads - mees varam tur, kur citi nevar! Atrums ir iepriecinosh - aptuveni 1 Mbit/s. Cena leeshama ap 20 Ls meenesii.

 

drīz būs atsevišķs topiks...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kādas ir atsauksmes par DT komunikācijām www.dtc.lv (Rīgas centrā)? Ja kāds zin citu normālu provaideri, kas piedāvā internetu Stabu ielā 6, tad lūdzu pasakiet...

Link to comment
Share on other sites

Guest BoRdo

Man pagaidām ir 4net internets. Maxāju 15Ls par~ 4Mbit LV un 512kbit ārzemēm. Kad pieslēdzos ārzemes gāja tikai caur proxi kautgan solīts bija vismaz 56Kbit garantētais. Pēc 2 mēnešiem es no ārzemēm bez proxy varēju vilkt līdz 100KB/s tagad šamie akal kauko sakruķījuši un max ātrums man 9KB/s bet sliktākais ka Geimos uz ārzemēm man delays 3 sec parādijies. Vienvārdsakot es palieku neapmierināts ar 4Net. Un ir doma pāriet uz MPE...

MPE piedāvā itkā skaistus ciparus ārzemēm un latvijai bet es vēlētos uzzināt kāda MPE lietotāja viedokli. Kā ir ar geimingu vai nav paketloss un delays ja geimo ārzemēs etc...

EDIT: par MPE atradu sadaļu BUJ thx anyway

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest NetMan

Seit ir Provaideri pa visu Latviju. Ir daudz provaideru, kuri darbojas tikai vinas ielas ietvaros. Varbuut, kaut kas noder.

 

 

>>> Provaideri <<<

Link to comment
Share on other sites

vajag kkaadu info par OIC netu... kaada stabilitaate, uz kaada principa darobas, tas ir, vai lan vai antena... vinju lapelee galiigi nekaa nav

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Praktiskais

Vai kads ir lietas kursa par interneta pieslegumu Balozos, vai vispar tads ir pieejams, kada kvalitate un atrums, izmaksas?

Paldies!

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Guest DragSteR

Labdien, kāds zin kādu sakarīgu i-netu Jaunmārupē te ir viens i-nets 15Ls/Men un 120kb/s Download nav smiekliigi ne?:D

Link to comment
Share on other sites

A kas ta Lattelecoms vai ta tur nav pieejams? Kadreiz bija Latnets uz udens torna ka tagad nezinu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...