Jump to content

IPasaule


Guest
 Share


Recommended Posts

Piedāvā internetu:

Pieslēgums: LV - 4Mbit, ārzemes 256Kbit

IP: reālā

Proxy: nav

URL: www.ipasaule.lv

 

 

Kad iet runa par kādu ISP, ņemiet vērā to, ka dažādos rajonos vienam ISP var būt atšķirīga pakalpojuma kvalitāte un dažādi tarifu plāni.

Kvalitāte un cenas par internetu var atšķirties, jo tehniskie risinājumi kā tiek nodrošinās interneta pieslēgums dažādos rajonos vai pilsētas ir dažādi.

Tāpēc kad jūs kritizējat kādu ISP, lūdzu, norādiet kur jūs atrodaties.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest zero

Centrs ir ļoti plašs jēdziens. IPasaule piedāvā internetu, piem., Brīvības ielā, bet Kr.Barona ielā čiks... Tā ka dzīvot tuvu centram ir forši, bet attiecībā uz šadiem pakalpojumiem, izvēle aprobežojas ar visiem zināmo Promedia utt., kā arī LTK un Telia...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest acid|burn

kaadu gadu lietoju sho provaideri ieksh Ilgjuciema Lidonju 23.. vinjiem uz preteejaas maajas t.i Baltaa iela (kaut kaads peedeejais nr.) ir 8niece antena uz centru.. biju ljoti apmierinaats..

izskjiiros no vinjiem tikai tapeec, ka vinjiem 1 gadu "it kaa nebija gaajis" accountinga servs t.i. vienu dienu sanjemu zvanu no Armiina ar tekstu: "Sveiki, Girt, zinat Jums par ieprieksheejo meenesi ir reekjins 230 Ls!!"

t.i. bija man piesleegums ar aarzemju trafika uzskati.. reaali nebiju nekad maksaajis par vinju un te peekshnji vienu dienu shamie atmozhas..:)

Pateicu.. nekaa... taapat zinu, ka Juus par to neemaksaajat Telekomam un ... atteicos samaksaajis kompromisa naudinju 20 Ls..:D

Link to comment
Share on other sites

acid|burn

kas pa muljkiibaam...!!!! Ir tachu liigums!!!

IP liigumaa viss ir smalki aprakstiits.. kaads tarifa plaans un par ko tiek maksaats...

Mosh Armins sajauca tel. nr :O)))

Link to comment
Share on other sites

es lietoju(pagaatnes forma) kjekavaa ipasaules netu. Labs, saakotneeji aatrs, serviss arii apmierinoshsh, tagad cik esmu dzirdeejis pakalpojumu maksa arii apmierinosha!! atteicos jo tik uzlikti kaukaadi ierobezhotaaji, vismaz man bija ierobežots liidz 100kb/s...

Link to comment
Share on other sites

nuuu

1Mbit arii ir 128kilobaiti sec.

Ierobezhots nekas nav... viss kaa liigumaa.

 

kaads vispar lasa zem kaa parasktaas?

:)))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Marekso

Nu man patreiz ir Ipasaule pa 12.95 vai pa cik nu zinu 12.xx!! Nu taa.. teikshu ka ir...

 

Es dabonu par to ko maxaaju un ne kbps vairak..!! :? :? :( Ne nu ta viss ir stabili bet prieksh tas summas ko es maxaju liekas ka vajadzeetu bikinj vairaak!

 

Domaju pariet uz jaunu netu!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...