Jump to content

Vai derēs videokarte ar AGP 8X slotā ar 2X AGP slotu-grafiki


Sifozais
 Share

Recommended Posts

Guest Kamikadze

Loģisks secinājums: Ja vari fiziski to karti taja slota iespraust, tad ari viņa ies. Vai tad ne tā?

Link to comment
Share on other sites

bet tur jau arii volti atshkjiraas tiem slotiem, vai tad nee ???

man liekaas, ka var sanaakt auzas, ja skataas tikai uz to ka var iespraust - sadegs veel karte ...

 

ja kas labojiet ...

Link to comment
Share on other sites

Loģisks secinājums: Ja vari fiziski to karti taja slota iespraust, tad ari viņa ies. Vai tad ne tā?

 

Nu prinipaa tev taisniiba, bet kad peerk karti lietotaajs, kas nezin to gropiishu noziimi, vinsh var nopirkt neiisto karti, kas neder tajaa slotaa, ja pirkta no rokas, kur vinju gruudiisi? Atkal lieks chakars.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikadze

:!: LABOJU. Ja karti var fiziski iespraust slota, taatad viņai ir voltāžas autodetekts :!:

 

Bet ja nopērk un nevar iespraust, tad sory :( , laigan kautkad neta biju uzgājis infu, par to kā pārtaisīt jaunās kartes uz veco voltāžu, tu esot kautkādi tranzistori papildus jāpielodē. Bet nu es šaubos par tādas darbības lietderīgumu :?

 

Tāpēc pir ko pērc paskaties kāds slots ir tavai māmiņai.

Link to comment
Share on other sites

johndeadly

paarssvaraa jau daudzas jaunaas kartes iet arii uz 2x vienkaarshi netiks izmantota visa kartes jauda, kaada tad jeega labaaku karti likt platee kas neizmanto visus taas labumus? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

taatad Palit GeForce 6800LE 8x AGP vareetu mochiit iekshaa Chaintech 9EJL1 maatesplatee, kas supportee tikai 2x un 4x AGP? voltaazhu atshkjiriibas automaatiski tiek saksanjotas vai kaa?

Link to comment
Share on other sites

Kad es tikko dabuuju 5700LE man nebija ne jausmas ka kautkas vareetu nedarboties - pa voltiem pa AGP atbilstiibu utt, Es tikai iespraudu pc un priecaajos ka vispaar straadaa. :roll:

Link to comment
Share on other sites

taatad Palit GeForce 6800LE 8x AGP vareetu mochiit iekshaa Chaintech 9EJL1 maatesplatee' date=' kas supportee tikai 2x un 4x AGP? voltaazhu atshkjiriibas automaatiski tiek saksanjotas vai kaa?[/quote']ja ir AGP 4x tad jaa, taatad varees... :idea:
Link to comment
Share on other sites

Guest GIGGS

nu tak paskaties, kas raxtits M/B manualii.. Man piemeram nevareja likt ieksa videni uz 2x AGP! Katra zinja neiesaku mginat ta - ja var iespraust, tad iet :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Jancux

man maatene ir ar agp 4x un videokarte ar 8x dators jau ir kaadu gadu apmeeram un nekas nav nosvilis :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

nu beidzat cilveekiem galvu xchakareet.. nu negrib neviens no laba praata manuaali skatiities.. neviens negrib.. visi grib lai pasaka priekshaa..! tikai taadi kuri nezin kam pajautaat mekeles pashi.. vai arii taadi kas jau pajautaajushi un jamo jau pa veco labo tacinju aizsuutijushi blaa blaa blaa

 

reizi par visaam reizeem:

 

:!: AGP 8X videokarti var ielikt 4X AGP slotaa...

 

un nekas tur nenodegs.. tas ko staasta vergi datorbodees ir.... [ :roll: ]

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Kurs vispar izdomaja ka AGP 4x slota nedrixt likt AGP 8x karti????? Protams driixt!!! pats taa daru!!!

 

Esmu licis AGP 4x slota gan GF2, gan GF4, gan FX5200, gan 6600 Agp 8x .....un nekas nedeg.....

 

BET ja liek matene kurai ir AGP 2x karti kurai ir Agp 8x, TAD gan japarliecinas par VOLTĀŽU : 3.3V vai 1.5V

AGP 4x un 8x izmanto 1.5V

Link to comment
Share on other sites

Man draugam ir 5700LE! vinja ir uz AGP 8X, bet maates plate atbalsta tikkai 4X/2X! Vinjam taa karte gjuko uz 4x, taapeec staav visu laiku uz 2x! nekaadas probleemas, vieniigi karte nedaudz vairaak karst, un mazaak OC vareeja uzlikt! Taapeec par to 6800 var mieriigi likt ieksaa, un ieiej biosaa un uzliec cik AGP tev tur vajag!

Link to comment
Share on other sites

A kapēc es AGP karti nevaru iespraust AGP8 slotā! Karte laikam kautkāda AGP2 vai 4(sk attelos).

246024.jpg

Bet mana Geforce2 gāja uz datora kuram bija šitā karte! :evil:

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Njaa... Beernudaarzs gan ir, lai gan dazhas domas pareizas...

Taatad par AGP (AGP: Wikipedia):

 

AGP 1x, using a 32-bit channel operating at 66 MHz resulting in a maximum data rate of 266 megabytes per second (MB/s), doubled from the 133 MB/s transfer rate of PCI bus 33 MHz / 32-bit; 3.3 V signaling.

AGP 2x, using a 32-bit channel operating at 66 MHz double pumped to an effective 133 MHz resulting in a maximum data rate of 533 MB/s; signaling voltages the same as AGP 1x;

AGP 4x, using a 32-bit channel operating at 66 MHz quad pumped to an effective 266 MHz resulting in a maximum data rate of 1066 MB/s (1 GB/s); 1.5 V signaling;

AGP 8x, using a 32-bit channel operating at 66 MHz, strobing eight times per clock, delivering an effective 533 MHz resulting in a maximum data rate of 2133 MB/s (2 GB/s); 0.8 V signaling.

 

Un nu par savietojamiibu!

 

AGP cards are backwards and forwards compatible within limits. 1.5 V cards will not go into 3.3 V slots and vice versa!

 

It kaa nesaderiigaam karteem nevajadzeetu liist iekshaa, bet no shii te ir jaasecina, ka:

1) Ja uz MB AGP ports ir 1x vai 2x vai 1x/2x ONLY tad ir jaabuut iipashi uzmaniigam, jo AGP 8x kartes tiehsaam nederees..

2) Ja uz MB AGP ports iekljauj sevii arii 4x, taatad NOTEIKTI atbalsta 1,5V - liidz ar to VISAS 4x kartes un LIELAAKO DALJU 8x kartes, jo taas ir speejiigas darboties arii zem 1,5V sprieguma!

 

Tas taa, iisumaa... :roll:

 

Joks7, aizej uz manis noraadiito web lapu un apskaties pie compatibility bildi - tava karte ir paredzeeta TIKAI 3,3V portam (uz to noraada konektoru paartraukuma atrashanaas vieta), liidz ar to liidiis TIKAI taadaa AGP, kas atbalsta arii 3,3V, aka AGP 2x!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest Smilga

man ir matesplate DFI pm12-tl, iespraudu karti sapphire r9600xt agp slotaa, bet man rada tikai melnu ekranu, it ka vajadzetu deret, bet neko nelade WTF!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

tava matenee ir Integrets 32Mb Savage8 2D/3D graphics controller and video accelerator tatad ieej Biosa un uzliec ka primarais ir AGP slots nevis integretais!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Smilga

man jau tagad stav virsu gf4mx440, nezinu ka par vainu, kaa tur ar to voltazhu?

 

uz taas kartes ir divi output varianti dvi un vga, man ir tikai vga kabelis, varbut pamegjinat iespraust citu kabeli dvi portaa!!!!!?????????

Link to comment
Share on other sites

Guest fagots

uzmet jaunāko bios versiju. man atkal ir maatene abit ax8, kura atsakās pieņemt tieši club 3d x600, bet jaunāks bios vēl nav iznācis.

Link to comment
Share on other sites

r9600XT compatible with AGP 4X (1.5V), 8X (0.8v) or Universal AGP 3.0 bus configuration (4X/8X)

Smilga tagad deretu noskaidrot kada voltaza ir tavai matenei !!?!!

Link to comment
Share on other sites

Guest AArpraac

Man pašam tagad 8x karte strādā 2x4x mātenē. Viss ir bumbās. Mātene prosta neizmanto, kā teica, visus labumus, tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

Guest Smilga

uz kaadu spriegumu man vajag, ja man matene atbalsta 2x 4x a karte 8x???????????

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Psc... Tu neredzeeji postu, ka karte atbalsta AGP 4X? Jeb arii palaidi garaam, ka pac uzrakstiiji par savu maateni, ka taa atbalsta AGP 4X??? :shock: Ja tava karte atbalsta AGP4x, tad buus speejiiga darboties 1,5V un DEREES tavaa maatesplatee...

 

Btw, juus visi te nodomaajat ar galvu, vai kaa??? Paaris postu augstaak es jau siiki un smalki nociteeju Wikipeediu, veel iedevu linku, ja nav skaidrs... Bet nee, tik un taa - Vai videne ar AGP 4X liidiis manas maatenes AGP 4X slotaa vai nee??? :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest Smilga

man tagad karte straadaa uz 4x (GF4-MX440)-pec everest datiem, tas nozime, ka spriegumam vajadzetu but 1,5V, bet kad iesprauzhu r9600xt, kam vajadzetu ari iet uz 1,5V tad nekaa, rada melnu ekranu, bet ventilators uz videnes griezhas.

varbut, kad es iznjemu araa veco videokarti, tad spriegums atlec uz 3,3V. vai taa varetu but????? jo man matene atbalsta gan 1x,2x,4x(AGP 2.0), vai ari r9600xt defaults ir 0,8V un vinjsh negrib slegties uzreiz uz 1,5V nav sprieguma autodetecta.

paradiet ludzu komandas, ka man jaizdara, lai es varetu noskaidrot un nomainiit spriegumu matenee.

p.s

Tehnoman-Vispirms iemacies lasiit kartigi, tada jautajuma vai videne ar agp 4x liidiis manas maatenes agp4x slotaa vai nee nebija no manas puses. Tev kkas tur gljuknula, laikam biji parak parkarsis, ka tik kaadu notiesaat, esi tomer iecietigaaks pret citiem, ne jau visi shajaa jomaa ir taadi speci.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu OK, varbuut ieprieksheejaa postaa es bij bik paaraak uzbraucosh, sorry par to... :oops:

 

Bet tik un taa - to, ka tev vajag dabuut 1,5V vareeja atrast shajaa pashaa topikaa... :roll:

 

1) Tev vajag to spriegumu, kurus atbalsta abi dzelzhi - gan maatene, gan VGA. Respektiivi, gan maatenei, gan VGA ir jaatbalsta viens no AGP 1X/2X/4X/8X... Tu apgalvo, ka maatene atbalsta 4X. OK. Ja var ticeet robcixxxam, tad arii VGA atbalsta 4X. Arii OK.

2) Par paarlekshanu atpakalj - nia, nekas tur nelec. Spriegums tiek padots pie iesleegshanaas, peec V-kartes "auto-sensinga", respektiivi kad tiek nodetekteeta VGA.

3) Ja tev neraadi pilniigi neko, pat ne BIOSa saakuma "bla-bla-bla", tad iesaku nopietni paarliecinaaties vai tava v-karte tiehsaam atbalsta AGP 4X, vai arii jamajai nav defekta (vispirms ieliec kaadaa citaa AGP 8X platee, peec tam - citaa AGP 4X. Taa tu noskaidrosi abus jautaajumus...)

 

Shii buutu taa sheema, peec kuras es vadiitos, ja man buutu liidziiga probleema... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Smilga

saaku shaubiities vai manejais sapphire r9600xt pienjem 4x, netaa nevaru atrast infu, visu raxtits ka vinja atbalsta tikai agp 8x, bet paldies par visu, naksies tagad vinju nopardot :cry: jamekle cita kas der uz agp 4x, varbut kadam vajag, pa 40ls atdoshu(varbut pat pa 35ls) , vai ari manu pret kko lidzigi jaudigu, tagad vel bus jamaljaas uz priekshu ar mx440 meeslu

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu pasties, mok pameegjini ielikt kaadaa citaa kompii - tomeer pashaa ATI maajaslapaa rakstiits, ka uztur arii AGP 4X... urlis :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Zinu, ka vecss topiks, nu, bet tomēr noderīgs. Tāpēc arī man radās vienas jautājums. Vai videokarte, kura ir paredzēta x8 slotam ieliekot x4 slotā nebūs lēnāka?

Link to comment
Share on other sites

Raksta sākumā minētais links uz ATI FAQ vairs nedarbojas ...

 

Interesentiem - piedāvaju citu apkopojumu (krievu val.)

Link:

www.ixbt.com/video2/agp-standard.shtml

 

"Совместимость стандартов AGP —

установка современных видеокарт на старые системные платы"

 

P.S. Uzraku šo ixbt rakstu (datums: 09/08/2003 ),

lasot RU forumu diskusijas, strīds bija - vai eksistē m/b,

kas atbalsta pilnīgi _VISAS_ AGP kartes...

 

Janis

Labots - janis66
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest sandriz

sveiki ,

izlasiiju visu teikto par to ka agp8x karti vr dabuut straadaat ar karti kurai ir agp 4x tomeer , kad beigaas tur vienam cilveekam karte negaaja saaku nedaudz shubiities tapeec veeleetos pajautaas vai

 

shii video karte : radeon 9250 (R9250 256mb 128-bit Vga+dvi-i+tv Rohs( no xnet.lv))

siikaaks apraksts :

* INSTRUKCIJA VALSTS VALODĀ - NĒ

* OPERĒTĀJSISTĒMA - Windows 2000

* SPECIFIKĀCIJAS - <

* ATMIŅAS KARTE (IEKĻAUTA) - 256 MB

* CHIPSET - ATI RADEON 9250

* ATMIŅAS VEIDS - DDR

* ATMIŅAS JOSLAS PLATUMS - 128

* KOPNE - AGP 8X

* RAMDAC (Hz) - 400 MHz

* ATJAUNOŠANĀS FREKVENCE (max res) - 85 Hz

* TAKTS FREKVENCE (Dzinējs) KHz - 240 MHz

* MAKS. IZŠĶIRTSPĒJA - 2048x1536

* TAKTS FREKVENCE (Atmiņa) Khz - 400 MHz

* VIDEO ATSKAŅOŠANA - MPEG-2

* VIDEO ATSKAŅOŠANA - MPEG-1

* VIDEO ATSKAŅOŠANA - MPEG-4

* RENDERING PIPELINE - 4

* OPERĒTĀJSISTĒMA - Windows XP

* PAKA - RETAIL

* EKRĀNU UZTURĒŠANAS SKAITS - 1 X VGA/1 X DVI/1 X TV

* ĀRĒJAIS SAVIENOTĀJS - S-VIDEO

* DZESĒŠANA - RADIĀTORS

* DVD-Atbalsts - PROGRAMMATŪRA

* SLI/CROSSFIRE SUPPORT - Nav

 

darbosies ar manu nu jau ljoti seno video karti :Chaintech9BID1 (CT-9BID1)

 

taas graamatinjaa ir rakstiits (citeeju):one universal-AGP slot for both 2X/4XAGP at 1.5v (v2.0 compliant)

un veel : this motherboard support only 1.5v AGP electricals. AGP card using 3.3v or other voltages may result in system boot up failure,malfunction etc.

 

jautaajums rodas jo iepriekshmineetaa videokarte nav agp 4x un pirms pirkshanas ljoti veeleetos zinaat, ka nebuus nekaadu sarezgiijumu...

 

 

atvainojos ja sarakstiiju paaraak daudz un ,iespeejams, lieku informaaciju, tomeer es buutu pateiciigs, ja kaads man paliidzeetu...

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Vai sarežģījumi būs vai nē, to nu uzminēt neviens nevar :) Principā, nekādām problēmā nevajadzētu būt, jo šitā karte strādā uz 4x ar 1.5 V. Kaut arī jēga tam? Ja nu vienīgi vecā karte nosvilusi, jo upgrāde nekāda tur nesanāk.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...