Jump to content

TV karte + TV skatīšanās softs


hmnc
 Share

Recommended Posts

Dabūju te TV karti, iespraudu kabeli, nokačāju defaultos draiverus + softu. Viss rullē, vienīgi oriģinālais TV softs tāds bremzīgs un vecs un gļukains, so gribētu uzzināt vai ir iespējams uzlikt kādu citu TV skatīšanās softu un ja jā tad kāds būtu vislabākais?

Mana karte - PixelView Play TV Pro (+FM). OS - WinXP.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

o paldies!

Jau nokačāju un lietoju DScaler 3.1.0 - pavisam cita lieta! ne salīdzināt ar defaulto softu!!

Starpcitu DScaler 4.** man kaut kā gļukoja

Link to comment
Share on other sites

LorDRameX

usajaas ChrisTV Lite (4.10) www.chris-tv.com

 

kartachka vecum vecs ATi TV Wonder VE PCI

 

rezultaats ir ok neko vairak ipashi nevajaga uz kompa

Link to comment
Share on other sites

Instigater
o paldies!

Jau nokačāju un lietoju DScaler 3.1.0 - pavisam cita lieta! ne salīdzināt ar defaulto softu!!

Starpcitu DScaler 4.** man kaut kā gļukoja

 

Tu veel pie deinterlaces uzliec tomsmocomp vai kaa tur peedeejo sauca un vispaar viss buus kedaa, protams, pixel width arii max jaaliek.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fans
oriģinālais TV softs tāds bremzīgs un vecs un gļukains, so gribētu uzzināt vai ir iespējams uzlikt kādu citu TV skatīšanās softu un ja jā tad kāds būtu vislabākais?  

Mana karte - PixelView Play TV Pro (+FM). OS - WinXP.

Paldies.

Man tieši ir nepieciešamība šo jautājumu apspriest nedaudz plašāk.

Manā gadījumā ir atšķirīgs uztvērējs: PixelView PlayTV Pro Ultra

Ja iepriekšminētais ir uz Conexant Bt878 chipset, tad Ultra ir ar Conexant 23880 chipset. Vai kādam ir pieredze ar šo TV karti? Pēc mans pieredzes gan oriģinālais softs, gan no ražotāja lapas nopumpētais softs uzvedas ļoti kļūdaini- skaņojot kanālus, bieži uzkar visu kompi tā, ka nekas neatliek kā reset poga. Tāpēc lietoju DScaler 4110 versiju- softs , lai skatītos TV, strādā korekti ar šo tuneri. Tikai neatrisināts ir palicis jautājums par raidījumu ierakstu. Man nav iespējams ierakstīt pilnā kvalitātē (768x576) jo softs piedāvā uzstādīt tikai 1/2 height= 288 rindas. Līdz ar to, lai saglabātos normāla kadra proporcija varu ierakstīt vienīgi uz 384x288.

Varbūt praksē tomēr lietot citu softu ierkstiem? Vēl mēģināts ir iuVCR- kaut kā nav izdevies atrast kanālus ar to, nekādi tie nesakrīt ar nodefinētajām frekvencēm un pieskaņošanas pogas iuVCR laikam nav.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ir karte ar BrookTree bt878 chipu, tad vislabakā bildes kvalitāte ir ar Leadtek WinFast PVR, programmai ir labs deinteralcings, bilde nav graudaina, vārdu sakot ir OK. DScaler tomēr ir pārāk sarežģīti konfigurējams un deinterlacings ir sliktāks nekā WinFast PVR.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Instigater

Interesanti, pirmoreiz dzirdu, ka kaads razjotaajs pergu ir iedevis liidzi, kurai ir deinterlaces fiicha. Mosh siikaak esi papeetiijis kas un kaa? Padalies ar iespaidiem.

Link to comment
Share on other sites

Prieksh windows kaadreiz izmantoju DScaler skatiishanai un iuVCR ieraxtiishanai, bet linuxam es tagad lietoju KDETV :D

Link to comment
Share on other sites

Interesanti' date=' pirmoreiz dzirdu, ka kaads razjotaajs pergu ir iedevis liidzi, kurai ir deinterlaces fiicha.[/quote']

Nezinu, man AverMedia kartei arī oriģinālajam softam ir deinterlace funkcija, pie tam to tur var izvēlēties no vairākiem variantiem. Ērti, ka materiālu uzreiz var capturēt kādā AVI failā bez papildus apstrādes.

Link to comment
Share on other sites

Guest utopia
(...) Manā gadījumā ir atšķirīgs uztvērējs: PixelView PlayTV Pro Ultra (...) Vai kādam ir pieredze ar šo TV karti? (...) lietoju DScaler 4110 versiju- softs ' date=' lai skatītos TV, strādā korekti ar šo tuneri. Tikai neatrisināts ir palicis jautājums par raidījumu ierakstu. Man nav iespējams ierakstīt pilnā kvalitātē (768x576) jo softs piedāvā uzstādīt tikai 1/2 height= 288 rindas. Līdz ar to, lai saglabātos normāla kadra proporcija varu ierakstīt vienīgi uz 384x288.

Varbūt praksē tomēr lietot citu softu ierkstiem? Vēl mēģināts ir iuVCR- kaut kā nav izdevies atrast kanālus ar to, nekādi tie nesakrīt ar nodefinētajām frekvencēm un pieskaņošanas pogas iuVCR laikam nav.[/quote']

Man arī PixelView Pro Ultra. Lai skatītos TV, lietoju tikai DScaler; pultij izmantoju softu Girder. Ierakstīt raidījumus kvalitatīvi izdosies tikai ar oriģinālo softu vai DScaler, jo šai kartei nav normālu DirectDraw draiveru un diez vai kādreiz būs. DScaler ar TV karti strādā pa tiešo apejot defaulto draiveri.

Lai ierakstītu ar DScaler izmēros 768x576, izmaini failā DSCALER.INI TIMESHIFT sadaļā rindiņu uz RecHeight=0 (tev tur būs rakstīts "=1 ,2 vai 3"). Ir arī cits risinājums - modificēts dll fails, kuru var atrast šeit te: http://www.dscaler.org/phpBB/viewtopic.php?p=15108

Link to comment
Share on other sites

Guest Fans
Man arī PixelView Pro Ultra. Lai skatītos TV, lietoju tikai DScaler; pultij izmantoju softu Girder. Ierakstīt raidījumus kvalitatīvi izdosies tikai ar oriģinālo softu vai DScaler, jo šai kartei nav normālu DirectDraw draiveru un diez vai kādreiz būs. DScaler ar TV karti strādā pa tiešo apejot defaulto draiveri.

Lai ierakstītu ar DScaler izmēros 768x576, izmaini failā DSCALER.INI TIMESHIFT sadaļā rindiņu uz RecHeight=0 (tev tur būs rakstīts "=1 ,2 vai 3"). Ir arī cits risinājums - modificēts dll fails, kuru var atrast šeit te:http://www.dscaler.org/phpBB/viewtopic.php?p=15108

Paldies, par DSCALER.INI modificēšanu info jau biju atradis un tagad varu capturēt pilnā izmērā. Vienīgi nav iespējams pārslēgt video kompresijas opcijas- Dscaler uzkaras un aizveras. Laikam softs ir vēl kļūdains. Rakstīt nesaspiestu- pārāk liels apjoms, rakstot uz DivX- ne pārāk laba kvalitāte, novērsu problēmu arī ar HuffYUV, tā pēdējā versija izrādījas kļūdaina, paņēmu vecāku versiju huffyuv-2.1.11, tā strādā labi, bet rakstoy un spiežot ar huffyuv sanāk baigi liels apjoms.

Vēl pamēģināju uzskaņot IuVCR4.9.1.351, izrādās var atrast kanālus, ja iepriekš zin to kanālu frekvences, pamēģināju rakstīt- arī sanāca, vēl nezinu kas labāks IuVCR vai Dscaler priekš TV ierakstiem

Link to comment
Share on other sites

Guest Fans

Man arī PixelView Pro Ultra. Lai skatītos TV, lietoju tikai DScaler; pultij izmantoju softu Girder. Ierakstīt raidījumus kvalitatīvi izdosies tikai ar oriģinālo softu vai DScaler, jo šai kartei nav normālu DirectDraw draiveru un diez vai kādreiz būs. DScaler ar TV karti strādā pa tiešo apejot defaulto draiveri.

Kas tā ir par problēmu, ka no TV tunera, ar Dscaler, pilnā kvalitātē 768x576 nocapturēto signālu, un saspiestu ar DivX uz Xoro311 negrib rādīt- bildes nav vispār, bet ir tikai skaņa. Taču ja šo pašu signālu saspiež uz jebkuru mazāku punktu skaitu 640x480, pat 720x576(kas izkropļo proporcijas) video ir skatāms. Protams , ka uz datora rāda jebkuru izsķirtspēju. Vai tā ir konkrētā modeļa īpatnība, vai arī stacionārie playeri nerāda tādu attēla izmēru? Attēls jau ir kvalitatīvs pietiekami pie 640x480, tikai kā ar Dscaler to lai ieraksta? Pa horizontāli jau var izvēlēties visus formātus, tikai pa vertikāli Dscaler pieļauj divus režīmus: Full un half height. Varbūt ir risinājums?

Link to comment
Share on other sites

Nē nu jautājums ir vai nerāda tikai uz Xoro311 vai nekur nerāda, arī uz datora? Acīmredzot attiecīgā iekārta nesaprot attiecīgi nokodēto video, kas nozīmē ka būtu jāpamaina kādi DivX kodēšanas parametri. Varbūt jākodē ar vecāku DivX versiju. Nu ir jau citas capture programmas, VirtualDub ieskaitot. Pameklē googlē: video capture.

Link to comment
Share on other sites

Palasiijos un nodomaaju savu orgjinaalo PixelView progu nomainiit pret DScaler, jo vinju te visi slaveeja, BET, :( man nav skanjas, kas tur vareetu buut par lietu :?:

 

Atteels it kaa bija labaaka, tagad tikai vajadzeetu skanju dabuut virsuu, bet pagaidaam nekaa, izmeegjinaajos jau gan visaadi. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest Fans
Nē nu jautājums ir vai nerāda tikai uz Xoro311 vai nekur nerāda, arī uz datora? Acīmredzot attiecīgā iekārta nesaprot attiecīgi nokodēto video, kas nozīmē ka būtu jāpamaina kādi DivX kodēšanas parametri. Varbūt jākodē ar vecāku DivX versiju. Nu ir jau citas capture programmas, VirtualDub ieskaitot. Pameklē googlē: video capture.

Xoro jau tiek visādi slavēts, ka rāda faktiski visu ko liek iekšā un tā arī ir bijis, nokodēto DV, kam ir 720x576 rāda OK, bet analogo ar 768x576 negrib rādīt, kāda ir citiem pieredze? Kā tur īsti rodas tā atšķirība analogajam un DV signāliem tajos kadra izmēros un pixeļu proporcijās?

Link to comment
Share on other sites

Guest Fans

Vai kāds ir mēģinājis ierakstīt no TV kartes ar taimera palīdzību, vai DScaler tam der? Es mēģināju ar Iuvcr, bet tas grib lai windows lietotājam būtu parole, tukšu negrib pieļaut- mājas paroli ērtības labad atstāju tukšu. Bez tam rakstot ar Iuvcr, tas bija ieraksta procesu aprāvis pusceļā. Neviens no šiem abiem neļauj vienlaicīgi spiest skaņu uz attēlu, skaņa paliek PCM, vai tas ir OK, ja pēc tam to jāsapiež at MP3? Varbūt ierakstiem ir kāds labāks softs?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Varbūt ne gluži pa tēmu, bet vai kāds ir darbojies ar kādu no šīm Tv tjūnera kartēm, video tveršanas režīmā? Tas ir, caur analogās video ieeju kompresējis video uz mpeg.

http://www.hauppauge.com/pages/prods_pvrs.html

http://www.hauppauge.com/pages/compare_pvr.html

250. modeli pie mums izmeklējos, nekur nemanīju.

Savukārt 150. varot iegādāt par Ls 70. Visām šīm kartēm ir Conexant mpeg2 enkodera mikrene. Maksimālā datu plūsma 12 Mbit/s, kā jau dvd video standartā.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Kādam ir normāli sanācis nokonfigurēt IuVCR lai skaņa (capturojot no Composite/S-Video) ņemtos no TVkartes line in nevis no TV tuner??? (Prolink Pixelview PLay TV Pro + FM )

Link to comment
Share on other sites

nu jā... man ir tā: kameras audo+video iet TV kartē un no TV kartes iet vads uz skaņaskartes Line-IN... Kamēr (IuVCR) ir uzlikts preview, viss ir čiki-piki, kad uzliek capture, tad kameras skaņas vietā ir šņākoņa no tunera...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

man ir pixelview geforce fx5200 personal cinema, skatīšanais lietoju intervideo windvr, bet ir graudaian bilde un ierakstīšanas mpeg formāts ir tāds kuru nevar ne pārkodēt ne sacompresēt ar xvid kodeku, meklēju citu softu, bet dscaler manu tv karti neatrod un neko nerāda, vai ir vēl kāds softs ar labu kvalitāti un normālu ierakstīšanas funkciju? pctuner.ru jau apskatījos, itkā neatradu tādu kas derētu normāli, varbūt kādam šeit esošajiem ir šī pixelview video/tv karte un var ko ieteikt

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Man ir šāda TV karte:

  Draivera apraksts ........................ Gigabyte, Analog TV Card  
  Draivera datums .......................... 2005.12.05.  
  Draivera versija ..........................  1.3.3.1  
  Draivera piegādātājs .................... Philips  
  Aparatūrs ID ......................... PCI\VEN_1131&DEV_7133&SUBSYS_90031458&REV_D1  
  Location Information ................ PCI bus 0, device 11, function 0  
  PCI-ierīces ........................... Philips SAA7135HL Multimedia Capture Device 

 

 

Skatījos, ka rekomendējat DScaler, bet ir tāda problēma, ka viņš neatrod manu TV karti :(

Vai nu pasakiet kāpēc vai arī iesakat citu programmu...

Paldies

 

http://www.gigabyte.com.tw/Products/TVCard...e=GT-PTV-TAF-RH

Link to comment
Share on other sites

Kaibinjsh

:arrow: Uz shitaas - Acorp y878f skatos ar K!TV (uz Dscaler taisiita) vieglaak konfigureejama kaa Dscaler, man taa skjiet. Pults atbalsts bez gridera.

:arrow: Uz shiis - KWorld PVR-TV 7131 izmantoju orgjinaalo softu PVR-Plus, liekas tiiri pienjemams. Daudz fiichu, labi ieraksta (var uzlikt sleep taimeri, var uzlikt arii lai pats iesleedzas un ieraksta konkreetu progu)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...