Jump to content

PC ~400Ls


Hashss
 Share

Recommended Posts

Zinu, ka nessen jau tasīju topiku par datoru, taču tagad ir piķis uz rokas.

Vairāk paredzēts spēlēm.

 

 

 

1) Vai ar šo barokli pietiks?

2) Vai mātesplate atļaus OC līdz 4GHz?

3) kas ar RAMiem?

+ ko nu vēl katram ir ko teikt.. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wolf

    5

  • (...)

    11

  • Hashss

    15

  • Inspektors Caps

    14

Top Posters In This Topic

:grin: Kā man patīk šitie gudrie cilvēki, a tu papriekšu paprovē padarbināt uz tādas mantas kaut ko un tad domā par iekārtas maiņu.
Link to comment
Share on other sites

neko grudu nepateicu, secināju tik faktu :)

 

mhmm, kādam vēl ir pamatotas bažas par barokli, ja alone piedāvātajam AMD X4 pat ir 400W baroklis?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Daudz krutāks aparāts, tikai pieliekot pāris ls klāt un priecājies par dzīvi, protams, ja nevajaga monitori vēl klāt.

P.S. un pat nevajadzēs tev tur nekādus O.C. štepselēt. :-D

Es tev pats personīgi ieštepselēšu resnu mietu vienā vietā.

Cilvēks, kas ar datoriem ir uz Jūs, prasa padomu. Tu cilvēkam centies iesmērēt NESTRĀDĀJOŠU komplektāciju par 400+Ls. Nezinu kā tu, bet man būtu neērti cilvēkam ieteikt iegādāties preci par 400ls zinot ka tā nestrādās. Manās interesēs tomēr ir pārdot pēc iespējas kvalitatīvāku preci. Žēl, ka tādi muļķi kā tu ir šajā forumā.

 

Nezinu ko m79 un vēl daži(labi, visi) veikali domā, bet līdz datoram tur ir tālu. Mazāk vajag ceļojumos un Nīderlandi braukt(skaista valsts btw, it īpaši naktī).

Paskatamies tik tajā komplektācijā.

GA-MA770-DS3 plate nemaz neatbalsta standartā piedāvāto procesoru.

http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherb...?ProductID=2722

Tātad pirmā pilnīgi letālā kļūda.

Otrkārt, FSP PNF 400w barošanas bloks šādai komplektācijai ir nepietiekams. Lai arī man pilnīgi piekāst ko ražotājs raksta, jo es zinu ka es zinu labāk, taču HD4850 kastītei virsū noteikti būs uzrakstīts ka nepieciešams vismaz 450w barošanas bloks. Tātad jau otra lielā kļūda.

Tātad, cilvēks iegādājas datoru par 425Ls, kurš ir nestrādājošs. Un atrodas jefiņi kuri vēl ar putām uz lūpām ko tādu spēj ieteikt. Es pat nerunāšu par citām m79 komplektācijām un citu veikalu datoriem. Tad man te vajadzēs savākt palielu research grupiņu un strādāt 24/7.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Tu cilvēkam centies iesmērēt NESTRĀDĀJOŠU

Šie ir diezgan skaļi vārdi, kā arī tiem nepieciešams officiāls pamatojums, jo man ar šo firmu ir bijušas, līdz šim labas attiecības un esmu pircis datorus, kā arī savējo licis un neviens dators tur nav nestrādājis, es nezinu ko jūs ar viņiem tur darat, ka viņi nestrādā, bet šādiem tekstiem vajag faktus pamatā, lai kaut ko tādu skaļi teiktu, pēc likuma tevi varētu paņemt ciet, bet nevienam jau nav intrese šajos grūtajos laikos kaut ko darīt un kasīties, dēļ tādiem kā tu, piedod, bet tā tas ir.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Es arī esmu iepircies m79. Taču neesmu pircis nevienu prekomplektētu datoru.

Man prieks ka tev paveicies nopirkt kādu komplektu, kas tomēr strādā. Tu vēl varētu nopirkt tieši šo komplektu, un tad mēģināt ieteikt to kādam.

Pēc likuma es tev uztaisīšu franču bizītes, daudz izrunāsies.

Link to comment
Share on other sites

->Alone

Tas, ka tu esi labs cilvēks ir zināms sen, tikko tu pierādīji, ka esi labs cilvēks x 2 = pamatīgs labs cilvēks, kas tālāk? pats neizgulējies, sieva neapmierināta?...

Labots - wolf
Link to comment
Share on other sites

->Alone

Tas, ka tu esi labs cilvēks ir zināms sen, tikko tu pierādīji, ka esi labs cilvēks x 2 = pamatīgs labs cilvēks, kas tālāk? pats neizgulējies, sieva neapmierināta?...

 

..impotence? :D

 

nē, nu lab, man vajag tikai jūsu viedokli.

 

ok, barokli lieku 700W :|

Labots - Hashss
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Tak izbeidziet vienreiz to vatu maarketinga religjiju!

 

Reaals piemeers no dziives...

 

Pats vienam gadu atpakalj savaacu sekojoshu kompi:

 

* AMD Athlon X2 6000+ (3.0GHz TDP 125W!!!)

 

* ASUS plate ar AMD 580X chipsetu

 

* 2 gab. 1GB DDRII 800MHz

 

* 2 gab. 400GB HDD

 

* 2 gab. Sapphire Radeon X1950 Pro, protams CrossFire

 

* ASUS keiss ar origjinaalo ASUS 350W barokli

 

Kaa redzam CPU un GPU ne Tuvu nav tie energo-taupiigaakie. Tad nu uz taa arii noleemu vienu reizi par visaam notesteet kaa tur ir ar tiem reaalajiem vatiem. Tika palaists "Enemy Territory: Quake Wars" 1680x1050 izshkjirtspeejaa ar sakrukjiitu visu ko tur vareeja sakrukjiit - visaam komponenteem noslodze maksimaalaa. Taa tika rauts kaadu gandriiz stundu un veerots viss kas notiekaas. Tai skaitaa mainjstraavas ampeeri ar datora 220V pievadam virknee iesleegtu meeraparaatu. Rezultaati taadi:

 

* kompis staav idle - ap 100W

 

* videeja slodziite krukjiijot kaut kaadas programmas, Winamp vizualizaaciju utt. - ap 130W

 

* palaizhot kaut kaadas speeles ar ne maksimaaliem settingiem vai nedaudz shvakaakas speeles kaa taadas - ap 160W

 

* palaizhot ieprieksh mineeto testu ar "Enemy Territory: Quake Wars" - ap 200W

 

Tika patesteets arii 3D Mark un veel shaadas taadas speeles, bet rezultaati bija taadi pashi kaa peedeejaa punktaa. VISS! Augstaak par 210-220W pat piikjos tikt bija neispeejami! Kaa arii ASUS 350W baroklim nebija nekaadu probleemu vilkt sho sisteemu. Vaardu sakot pat vienkaarshi normaalu firmu (FSP, HEC, ASUS utt.) nedaargie baroklji ar 12cm ventilatoriem un 350-450W mieriigi velk shitaadas sisteemas bez mazaakajaam probleemaam. Bet tauta jau protams ir leetticiigu antinju bars, kas peerk vatus baroshanas blokiem, milisekundes monitoriem un GHz procesoriem...

 

P.S. Uz Sapphire kastes protams bija rakstiits "At least 450W (550W with CrossFire) PSU required"  :-D

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Manu acu priekšā ir galus atdevuši ~30 barošanas bloki, patīkami tas nav.

Ar tādu komplektāciju tu pa garantijas remontiem varēsi tusēt. Nopērc servisam ādas dīvānu, pats sēdēsi gaidot savu datoru labojam :)

Tava sistēma ir krietni vājāka par m79 komplektāciju. Viena HD4850 ir rijīgāka par tām abām x1950Pro. Par CPU nemaz nerunāsim. Uz TDP neskaties :)

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Tak izbeidziet vienreiz to vatu maarketinga religjiju!

Es kautkad sen biju stāstijis kāpēc pat samērā vājas sistēmas ar jaudīgiem barošanas blokiem bieži vien nestrādā. Slinkums to visu otrreiz rakstīt, varbūt vari pats atrast un izlasīt.

Link to comment
Share on other sites

wolf paldies par tavu atklāsmi, bet joprojām visam ir pamatojumi un argumenti, bet ne pa to šoreiz ir stāsts, kurš ir idiots un kurš nē. Ja pasaka kā ir, tad jau laikam patiesība vienmēr kodīs acīs, tā tas ir un bijis vienmēr, ne visiem izpatiksi, ar to ir jāreiķinās šāda veida biznesā. Pateikt, ka dators ir nestrādājošs viegli.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Manu acu priekšā ir galus atdevuši ~30 barošanas bloki, patīkami tas nav.

Ar tādu komplektāciju tu pa garantijas remontiem varēsi tusēt. Nopērc servisam ādas dīvānu, pats sēdēsi gaidot savu datoru labojam :)

 

Manis mineetaa sisteema aktiivi straadaa veel shodien - ir pagaajis vairaak kaa gads!

 

Tava sistēma ir krietni vājāka par m79 komplektāciju. Viena HD4850 ir rijīgāka par tām abām x1950Pro. Par CPU nemaz nerunāsim. Uz TDP neskaties :)

 

 

Runa ir par pateereeto elektroenergjiju, nevis skaitljoshanas jaudu. Un manis mineetaa sisteema tika komplekteeta pirms nu jau vairaak kaa gada -  2007. gada septembrii - ir neobjektiivi saliidzinaat skaitljoshanas jaudu ar shodienas sisteemaam.

 

 

Luudzu - testi muusdienu sisteemai visai kopumaa.

 

Sheit HD4850 un HD4870 energo pateerinja testi.

 

Kaa redzi, rezultaati, ar objektiivu pieeju izveerteejot atshkjiriigaas komponentes, no maniem daudz neatshkjiras... Pie tam nevajag aizmirst ka shitie HD seerijas GPU ir razhoti 55nm tehnologjiskajaa procesaa bet X1950 Pro 80nm!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Tu laikam nesaproti ko tev cenšas paskaidrot. Odnako necentīšos. Ej nu tu iestāsti muļķim ka viņš ir muļķis. Vēl linku uz inq iemeta. Nu vāks :)

Link to comment
Share on other sites

bet joprojām visam ir pamatojumi un argumenti, bet ne pa to šoreiz ir stāsts, kurš ir idiots un kurš nē. Ja pasaka kā ir, tad jau laikam patiesība vienmēr kodīs acīs, tā tas ir un bijis vienmēr, ne visiem izpatiksi, ar to ir jāreiķinās šāda veida biznesā. Pateikt, ka dators ir nestrādājošs viegli.
Daudz krutāks aparāts

P.S. un pat nevajadzēs tev tur nekādus O.C. štepselēt. :-D

Sāksim ar taviem paskaidrojumiem un argumentiem?

Link to comment
Share on other sites

wolf sāksim tā kā reiz agrāk domāju, 2 kodoli vai 4 kodoli, kas tavuprāti ir lielāki jaudas nesēji? Kaut vai par to pašu barošanas bloku 300 W vai 400 W? un tā varētu uzskaitīt daudz, bet baigais sliņķis :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

tad ir te ka vēl maināms vai nav? baroklis būs 600W, pārējais tāds, kā bildē.

joprojām nav skaidrs par mātes plati? varbūt ASUS P5QL?

 

RAMu mainu uz CSX 4096MB, DDRII800, CEC Xtreme OC, Kit of 2

Labots - Hashss
Link to comment
Share on other sites

wolf sāksim tā kā reiz agrāk domāju, 2 kodoli vai 4 kodoli, kas tavuprāti ir lielāki jaudas nesēji? Kaut vai par to pašu barošanas bloku 300 W vai 400 W? un tā varētu uzskaitīt daudz, bet baigais sliņķis :mrgreen:

Nav man skaidrs ko tu gribi pateikt...Tu varētu būt labs politiķis, kas dirš riņķī un apkārt, bet tikai ne pa tēmu...

Labots - wolf
Link to comment
Share on other sites

Galvnā problēma ir dēlis un PSU. Vair ar 600W pietiks un vai dēlis vilks procesoru uz 4GHZ?

Link to comment
Share on other sites

wolf Ja tu nespēj uztvert domu, tad nu tā jau vairs nav mana problēma, bet tava. Otreiz neatkārtošos, palasi vēlreiz tā kārtīgāk rakstīto vielu ;)

 

P.S. Politika manā pelēkajā vielā ir tik daudz cik ieslēdzot tv vakaros pastīties kas notiek pasaulē. :)

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

man NEINTERESĒ jūsu personīgās lietas!!!

man interesē vai tas dēlis STABILI pavilks procesoru uz 4GHz un vai ar 600W pietiks?

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Muahh, kā noņirdzos... alone - ej, un skaidro cilvēkiem par to, kādu TV iegādāties, nevis centies nolikt biedru (Kasparz), kurš šai jomā ir gudrāks par tevi...

 

Btw katram muļķim redzams, ka tā komplektācija, ko ieteica ir par šerpu 400w baroklim...

man NEINTERESĒ jūsu personīgās lietas!!!

man interesē vai tas dēlis STABILI pavilks procesoru uz 4GHz un vai ar 600W pietiks?

 

Atkarīgs no tā, cik taisnas rokas.... Bet derētu padomāt tad par kādu advencētāku dzesi... par dēli nezinu....

Labots - EnS
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Es kautkad sen biju stāstijis kāpēc pat samērā vājas sistēmas ar jaudīgiem barošanas blokiem bieži vien nestrādā. Slinkums to visu otrreiz rakstīt, varbūt vari pats atrast un izlasīt.
Es, laikam, toch neuzkjeeru Tavu domu! Pasaki savu domu iisi bez garajiem skaidrojumiem prieksh tautas - "otvechaju", ka sapratiishu! ;) vienkārši elektroniku un datortehniku paarzinu no lampu un tranzistoru uzbuuves liidz JavaScript, un Windows API, C (bez ++), MASM, kaa arii lodaamurs, man ir lieli draugi. :D Mosh domaaji sekas no taa ka ampeeri +5V un +12V liinijaas sadalaas un stabilizeejaas kaa nu kuram baroklim?

 

 

 

Tu laikam nesaproti ko tev cenšas paskaidrot. Odnako necentīšos. Ej nu tu iestāsti muļķim ka viņš ir muļķis. Vēl linku uz inq iemeta. Nu vāks :)

 

 

Ee, tikai bez personiigiem apvainojumiem, OK!? Inq iekrita aciis deelj taa ka tur tieshi divi aktuaalie GPU apskatiiti! Kaut ko vismaz aptuveni jau no visa taa "izpiipeet" var...

Link to comment
Share on other sites

Kas tur ko nesaprast, es nevienu nenolieku, bet vienmēr sanāk otrādāk, ka visi vaino ne to ko vajadzētu :grin: neesmu es tur nekāds ļaunais urla ar noaudzētām matu villām :grin: vienkārši dažkārt liekās, ka pasaulē ir tikai viena filozofija un no tās ir jāvadās. :yahoo:

 

P.S. kaut kas līdzīgs Windows Vs. Linux :mrgreen::good:

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

wolf un EnS,

 

Redz', Juus pat nesaprataat domu, par kaadu lietu alone runaaja to kodolu sakaraa! Par to lietu, puishi, Juus busiet speejiigi objektiivi spriest tikai tad, kad sapratiisiet kaa opereetaajsisteema darbina procesus un pavedienus, kaa notiek multi-thread programmu izstraade un cik daudz no programmaam un kaadaa veidaa speej izmantot vairaakus kodolus. ;)

 

 

 

Paskatamies tik tajā komplektācijā.

GA-MA770-DS3 plate nemaz neatbalsta standartā piedāvāto procesoru.

http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherb...?ProductID=2722

Tātad pirmā pilnīgi letālā kļūda.

 

A taas plates rev. 2.0 jau taads speciaalis nevar iedomaaties paskatiities, ne?

 

 

GA-MA770-DS3 (rev. 2.0)

 

Tieshaam sanaak taada kaa letaala kljuuda... tikai kuram!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Vēl tas muļķis. Kas jums te mammas gulēt neliek iet?

Kurš burts "ELKO" nav saprotams?

Link to comment
Share on other sites

njā, tad arī būtu licis pēdiņās un ar lieliem burtiem. Bet neiešu ar tevi vairāk skaidroties ko kurš un kā saprot, tev būs vienmēr taisnība jebkurā gadījumā un laikā, gudrs esi tu mums.

 

P.S. priecājos par tevi, ka tu labākus datorus liec kopā un pārdod cilvēkiem, visu cieņu tev par to. :good:

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

eu, aizver mutes. es pasūtīju ar gigabayte plati un 600w barokli. ja labi nebaros, dabūs pa ausīm. ramus noaminiiju uz kingstoniem kautkādiem ar radiatoru.

Link to comment
Share on other sites

Par to lietu, puishi, Juus busiet speejiigi objektiivi spriest tikai tad, kad sapratiisiet kaa opereetaajsisteema darbina procesus un pavedienus, kaa notiek multi-thread programmu izstraade un cik daudz no programmaam un kaadaa veidaa speej izmantot vairaakus kodolus

Lūdzu nerunā vairāk, kādā sakarā tu iepini multi-thread programmas?...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
eu, aizver mutes. es pasūtīju ar gigabayte plati un 600w barokli. ja labi nebaros, dabūs pa ausīm. ramus noaminiiju uz kingstoniem kautkādiem ar radiatoru.

OH NOES, tu te arī esi.

PSU atstāj to pašu OCZ stealthxstream 500w, plati ņem jebkādu ASUS/Biostar ar P43/P45 un atmiņas pērc CSX.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Aizej apskaties kādas plates no elko nāk. Muģila tu, lodētājs...

Ne visiem ir ELKO useri. Bet par lietu:

 

* M79 njem preces ne tikai no GNT un ELKO!

 

 

* NEKAD veel neesmu piedziivojis tos laikus kad kaut vienaa maajas lapaa, vienalga vai tas ir vairumtirgotaajs vai mazumtirgotaajs, iznjemot pashu razhotaaju, buutu pareizi komponenshu tehniskie dati! Un iipashi tas attiecas uz taadiem siikumiem kaa maates plashu rev. versijas un citi it kaa "nesvariigie" fakti!

 

 

 

Nezinaashana ELKO, Alone par muljkji nepataisa un vinja tehnisko kompetenci nemaina, taa kaa paarstaaj te buut pasaules naba un apvainot rupjiem vaardiem paareejos! Ja veelies apsvilinaaties, varam padiskuteet par jebkuru datoru, auto un elektronikas jomu jebkuraa liimenii. Par ko veelies? Par kritiskajaam sekcijaam un semaforiem opereetaajsisteemaas? Vai, varbuut, par atriezeniskaas saites plusiem un miinusiem analogajos audio pastiprinaataajos? Mosh par digitaalajiem pastiprinaataajiem un pulsa-platuma modulaaciju baroshanas blokos? Par iekshdedzes dzineeju vadiibu arii varam - kaa domaa vai labaaks ir MAF vai MAP+temperatuuras deveejs prieksh iepluustoshaa gaisa daudzuma noteikshanas? Varam tachu padiskuteet visu pamatojot un bez rupjiibaam... Nav probleemu!

Link to comment
Share on other sites

OH NOES, tu te arī esi.

PSU atstāj to pašu OCZ stealthxstream 500w, plati ņem jebkādu ASUS/Biostar ar P43/P45 un atmiņas pērc CSX.

 

kāda vaina gigabyte platei?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...