Jump to content

ruteris


Mosqito
 Share

Recommended Posts

Sodien pameginaju savu wirles ruteri uz sawa portativaa , internets aizgaja bet biju parsteigts ka tas neaizvilka lidz manai iztabai kas ir apmeram 15m no rutera, vai varat ieteikt kadus citus ruterus kas parklaj lielaku lauku ar bezvadu internetu

Link to comment
Share on other sites

Vairs nav ne jausmas bet firma bija linksys ! bezwadu interneta ruteris! vai ir ruuteri ar dazadu laukuma radiusu , vai ari visiem ir viens radius kura ker internetu?

Link to comment
Share on other sites

graavracis

tak apraksti smalkaak kas tev tas pa ruuteri (modeli vajag).. tu saki velk 15m diivaini gan vai nu tev ir metriiga dzelzbetona siena starpaa vai arii tavs ruuteris no razhoshanas ir kaads braakjis.

Link to comment
Share on other sites

netgearam ir rangemax ruteriishi... līdz 60m ;-) iekš capitala! cena gan ir tāda kāda ir!

Link to comment
Share on other sites

Linksys WRT54G v7 gan kautkādi s**i, der tikai mazgabarīta ofisiem vai vienistabas dzīvokļiem. Vai varbūt LTC sagāde iepirkusi kautkādu nelikvīdu partiju pa superizdevīgu cenu, nezinu... Blakus izstabā vēl ir zona, nākošajā jau jāskatās, ja koka starpsienas tad jā, ja betons vai rigipsis ar biežāk saliktām skārda ribām, tad hvz... Man arī interesē kādi bezvadu rūterīši ir ar labu jaudu. Jāzin ko ieteikt cilvēkiem, kuri vīlušies Lattelecom izreklamētajā piedāvājumā.

Uzstādot bāzes staciju, jūsu mājoklī tiek izveidots bezvadu tīkls 30–100 m rādiusā ap bāzes staciju. Bezvadu tīkla pārklājuma rādiuss ir atkarīgs no sienu biezuma un materiāla.

http://www.lattelekom.lv/ltk/content/?cat=11853
Link to comment
Share on other sites

Problema nav tik daudz pasha ruteri, bet gan wireless kanala. Noteikti, ka defaulta stav uz #7, nomaini uz #1 vai #13.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Vel ir taads joks kaa radioviljnju polarizaacija - ja ir divas antenas, vienu vaig nolikt horizontaali, otru - vertikaali! Dazhreiz uzlabojas kvalitaate! :wink: Man pasham maajaas staav LinkSys WRT54G v4 (antenas - viena hotizontaali, otra vertikaali), ar paarklaajumu paar diviem 3-istabu dziivokljiem nav probleemu (pa vidu ir vismaz pusmetriiga kjiegjelju siena, peec tam veel dazhas regjipsha starpsienas), laikos, kad pirkaam, staigaaju ar IPAQ un meeriju wireless stiprumu - taalaakajaa stuurii laikam kaadi 50-70% bija palikushi... A mosh bik mazaak, bet zem 40% nebija toch. Darbojos 802.11g/b (paarsvaraa g) rezhiimaa, probleemas nav bijushas. :roll: Laikam veiksmiigs modelis! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Specfcet modei vairs nevaresu jo ir jau aizwests prom ! to man iedeva testesanai! No kompja iztabas lidz manai iztabai kur ir mans laptops r kadas paris siensas , varetu buut pat 3 -4 taka lai nebutu skrobe conectiona iesakiet man kadus vis jaudigakos ruterus, 20 metrigais acim redami neder! Un ka man teica capital servis un elkor servis (kura pardeveju zinasanas par preci ir zemakas par 15 adiga zena ar datoru majas!) Sienas neko neizmaina saja conestionaa , nez ka jumsbet man kautka negribas ticeet!

Link to comment
Share on other sites

Nu raksti gan tu dikti nesakarigi.

Tu vispar lasi, ko tev raksta? Pamegini nomainit wireless channel.

Link to comment
Share on other sites

Varbut jo tas man jadara steiga , un ja palasisi tad sapratisi kapec es newaru nomainit tos chanelus , jo man naw tas ruteris , vins ir aizvests prom! Es tikai jataju laqi iesaka labu ruteri ar lielu uztversanas radiusu!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu nez - es 7dien iepirku Linksys WRT54G v4 bezvadu ruuteriiti - vakar sakonfigureeju - 3 istabu dziivoklii visur ir amximaala uztveramiiba - pat lejaa masgiinaa (dziivoju 9 staavaa) ir gandriiz 60% - taa kaa - nuu - probleemu nekaadu iipashi nav - nezuud jauda - viss stabili rulleejas - pat maximaali noslogojot netu:)

Link to comment
Share on other sites

Paga, a tev kāda WiFi karte portablajā? Iebuvētā vai uz PCMCIA/USB slota? Tā iebūvētā noteikti vairākas reizes labāk netu uztvers par PCMCIA. Bet vispāt blakus istabā vajadzēt uztvert arī ar PCMCIA karti.

Link to comment
Share on other sites

Guest A-L

1. Antenas polarizaacijai abos galos jaabuut vienaadai.

2. Parasti visiem ssaada veida wireless darbiibas radiuss ir liidz 300m atkariibaa no sskkeersliem.

3. Praksee ir labi gaajis arii caur 4 dzelzbetona sienaam.

4. Ja nemaldos, tad wireless kartes jauda visiem ir aptuveni vienaada.

5. Ir svariigi - kaadas jaudas antena. Parasti visiem ssiem defaultaa ir 3 db antenas.

6. Ir taadi kam ir nenonemamas antenas un taadi, kuriem var mazo noskruuveet un pielikt citu-jaudiigaaku.

7. Antenas ir dabuujamas gan omni(360 graadu) gan virziendarbiibas(ar taam var panaakt lielaaku jaudu par taadu passu cenu). Viss atkariigs no vajadziibas.

8. Kanaala ciparam nav noziimes. Starp kanaalu frekvenceem ir paaraak maza atskiriiba, lai tas ko ietekmeetu.

9. Ja bija tie 15m tad vai nu braakis vai nav pareizi nokonfigureets ruuteris vai laptops.

10. Ruuteru markas - taapat visi ir leetie gali. Ja iet, tad iet, ja nee tad katram ir garantija. Tas peec prakses, kura nav nemaz tik maza.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Aga, es briesmīgi mocījos ar divām tīklenēm bez rūtera (attālums tik metri, nu, 6-7 bija, viena siena starpā, domāju, ka pietiks) - baisais nesakars, pārtrūkst konekcijas, līmenis zem 10%, ātrums labi ja 1 Mbps.. Uzmetu WRT54GL, vienkārši uz viena no komjiem, neprovēju pat kaut ko centrēt :), ni i viss štokos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...