-
Tēmu lasa 0 biedri
- No registered users viewing this page.
-
Kas ir tiešsaistē 10 biedri, 0 Anonīmi, 1598 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)
- 138
- Zin...
- jacobs
- binary
- ggg97
- e = d
- Dils
- xp
- M@R$$
- versatile
-
Biedru statistika
28084
Kopā biedri6787
Bieži tiešsaistēNewest Member
Patv
Pievienojies
-
Jaunākie Ieraksti
-
Kārtojot krīzes somu nāksies to iekārtu iešņaukt. Bet nav jau obligāti.
-
Un, kāda jēga no tā, kas velk pāri pusplanētai, ja iedzīvotājiem nav iekārtu? -
Trenējas. Ieraudzīt naudu tam prasa https://ticketshop.lv/lv/events/10276
-
Tehnoloģijas var izslēgt, tā pat, kā Latvijas mežus. Un tad paliks tikai tas, kas gaisā. FM diemžēl velk tikai līdz "tuvajiem krūmiem".
-
Reku konkrēti skaitļi. Ne Ryanair, ne Wizz pat ja arī aizvietos lidojumus no Rīgas NEKAD šo nemaksās, 72 miljoni. Tas ir vienā gadā, no 2025.pārskata: • EUR 48 miljoni sociālās apdrošināšanas iemaksas (darba devēja un darba ņēmēja daļas), • EUR 23,9 miljoni iedzīvotāju ienākumu nodoklis, • EUR 0,15 miljoni tika samaksāti citos nodokļos Algas, lidmašīnu skaits, apkalpes, tas viss pieaug. Par 2026. lieku uz 90 miljoni VSAO.
-
Nu jau būtu tāka laiks, "bišķiņ" tehnoloģijas mainījušās, saproties... -
-
@markei_v2 un @Pukinens, izdevās atrast kaut ko savām dāmām pa prātam? Labi dīli ilgi negaida, abi zaļie un silikātķieģeļu Giant ir prom. Šis Specialized gan vēl karājas: -
Kas te virs Rīgas tagad tādi lidinās, dzirdēt var, ieraudzīt nesanāk? Kuri no šitiem, nesaprotu 🤷🏻♂️ https://ais.lgs.lv/notam/displayfile/All valid -
Tagad pa to pašu cenu ir Pixel 10a, kas gan pa lielam tas pats telefons vien ir. Uzlāde vien nedaudz ātrāka. -
Jā, iedeva tikai iespēju, nevis pilnu komplektu ar pirmo, otro, saldo un kompotu uz paplātes Ja paskatās Šķēles Ave Lat grupu un atmet to kā pie tiem tika vai visi uzņēmumi joprojām strādā, kas būtībā ir pats svarīgākais.
-
LMT akcijas ietvaros nopirku Pixe 9a (299 EUR). Iepriekš bija Pixel 6 PRO. Iepriecina ekrāna spilgtums ~3x un baterija kalpo ilgāk. Telephoto trūkumu nāksies pieciest. -
BBC Radio 4 garo viļņu (LW) apraide tiks slēgta 2026. gada 27. jūnijā. Info: https://www.bbc.co.uk/reception/work-warning/news/radio4lw -
Uz Astra satelīta esošie FTA Vācijas telekanāli MTV Germany, Nick Germany/Comedy Central +1 Germany un Comedy Central Germany pārgājuši no MPEG2 uz MPEG4 formātu un vairs nav pieejami uz vecajiem sat uztvērējiem. -
Igaunijas mūzikas telekanāli "Vantage Music" , "Vantage Dance", "Vantage Rock" un "Vantage Classic" ienāks Čehijas, Slovākijas un Polijas tirgos. -
Nu es savējos pikseļus arī nedomāju pagaidām mainīt. Astotajam ekrāns nomainīts garantijas ietvaros, 7a plānoju ņemt jaunu bateriju no ifixit. Bet kaut kad gan jau vajadzēs vēl vienu telefonu, varbūt rudenī. Tad nu domāju, turpināt ņemt pikseļus vai šoreiz ņemt ko citu. -
Es arī īpaši viņus nesaudzēju, nekādas plēves nelīmēju, nekādus ceisus nelieku. Kāds nāk no kastes, tādu lietoju. -
Savu 9 pro xl arī atstāšu līdz visticamāk nosprāgs. Neredzu jēgu pašlaik mainīt -
Man ar ir bijuši vairāki Pixeļi un nekādas īpašās problēmas. Bij: Pixel 3, kad viņu izlaida. Sanāk 3 gadi. Pixel 6a. Nopirku kad pārvācos un vajadzēja fiksi internetu (5G), kamēr pieslēdz optiku, plus bonusā nāca austiņas - nopirku. Sanāk 4 gadi. Pixel 9a. Itkā īpaši neko jaunu nevajadzēja, bet Google atsūtija emailu ka par itkā aķa problēmām un piedāvāja GBP150 (vai cik tur vaučeri) vai jaunu aķi. Tāka 9a bij pa pus cenu tanī brīdī, tad nomainiju. Nu tagad kādu 6 mēneši iet, nekādas problēmas nav bijušas. Pilnīgi mierīgi varēju arī lietot tālāk, ganjau vēl pāris gadus ietu. -
Xiaomi Redmi Note 4 savulaik izbeidzās ~pusotra gada laikā - vienkārši pārstāja slēgties iekšā. Baterijai viss OK. Varētu būt, ka kaut kāda power management mikrene izbeidzās. Mikreni nopirku, bet nemācēju nomainīt. Pirku banggoodā, tāpēc uz garantiju necerēju. Xiaomi Redmi Note 5 gan nokalpoja, šķiet, 5-6 gadus, dažus no tiem - ar saplaisājušu ekrānu. Tagad gan ne tikai normāla ekrāna vairs nav (OEM sašķīdis, aftermarkets no aliexpresa gļukains un nav lietojams), bet ir arī "morāli novecojis" - kļuvis visai lēns. ---- Par tiem pikseļiem - nav jau tā, ka es būtu kaut kāds īpašs un tikai man tās problēmas izpaustos. Pilns internets par konkrētajām "hardware slimībām" konkrētajiem modeļiem, arī pati google civilizētajās valstīs pret konkrētajām problēmām ir ieviesusi "paplašināto garantiju" - 8. pixelim ekrāna nomaiņa 3 gadus kopš pirkšanas neatkarīgi no standarta garantijas esamības, 7a pixelim bezmaksas baterijas nomaiņu, atlaidi veikalā vai cash paymentu neatkarīgi no garantijas esamības. Vienīgi mēs, šķiet, neskaitāmies pie civilizētajām valstīm. Un nav arī tā, ka tās problēmas izpaužas tikko nopirktam telefonam. Ja telefonu maina reizi pusgadā-gadā, tad jau "viss kārtībā", ar tām slimībām cīnīsies nākamais īpašnieks.
-
-
Foruma statistika
-
Kopā tēmu102k
-
Kopā ierakstu1.5m
-
