Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   19 biedri, 0 Anonīmi, 107 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • e = d
    • psaiho
    • Stasss
    • AlCohol
    • piekuuns
    • pcruksis
    • biivers
    • red-aw
    • INTRASERVERNET
    • Kaspars12
    • Rudiger
    • Lin
    • Raimonds1
    • erikonkulis
    • Zin...
    • AndrisBB
    • dzincha
    • uldise
    • osscar
  • Biedru statistika

    26253
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    Dobermanis
    Newest Member
    Dobermanis
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • ggg97
      Šo lielisko dzelzsgabalu 72 stundu izdzīvošanas mugursomā nestūķētu.
    • Net
    • Net
      Jap, piem. tev ir šis dzelzis, tu atver manis iedoto e-mail adresi(aruba aacount ), tur norādam tavu email...pass... viss. Tālāk transfer email un turpmākā piekļuve ir tikai tev. Otrs variants- garāks, es pilnīgi izdzēšu savu Arubas email account. Tu pēc vari no jauna atkal laist setup, norādīt tur savu email, pass..... MAC un šis pieregosies. Tas jau būs varbūt par minūti ilgāks process. Jebkurā gadījumā rezulāts viens.
    • uldise
      man nav tāda tīkla, kuram nav internets, par to nav stāsts ja šī iekarta vienu reizi pie kāda reģistrēta, tiešām tik viegli ļauj pārreģistrēt pie cita?
    • Net
      Nu ja tev ir peejams lokālais tīkls, kuram nav interneta piekļuves un nekad nebūs, tad šis dzelzis nav priekš tevis. Jap, netā piereģistrē šo dzelzi uz kaut kādu savu e-mail adresi, iebdi viņa MAC un viss notiek. 2 minūšu darbs.   Lokāli managējams Aruba AP maksās sākot no 200 naudiņām. Funkcijas pa lielam tās pšas, kvalitāte un stabilitāte tā pati.
    • uldise
      nu jā, varētu būt ticības jeb pieraduma jautājums - viss pie manis lokāli, vai esi atkarīgs no kāda mākoņa. es pareizi saprotu, ka Tev ir jābūt kontam tanī viņu mākonī, kuram ir piesaistīts konkrētais device pēc serial numura? ja tā, tad noteikti esošais device jau pie kāda konta ir..
    • Net
      Nu jā , pa lielam jau access pointiem var nebūt internets. Tos no sākuma izmanto bez neta... uzkarina kaut kur skaistumam vai veic šamaņu rituālus   Agrāk, n-tos gadus atpakaļ varbūt tā bija problēma, bet šodien tāds jēdziens kā ''nestrādā local Lan'' un nav interneta vai tamlīdzīgi, nav īsti sastapts. Ja ir problēmas ar local lan, tad 99% gadījumu esmu mainījis kaut kādus edimax, eusso, no-name aļika switchus un problēmu vairs nav bijis. Arī daudzi dārgā gala enterprise AP risinājumi ir pārgājuši uz cloud management. Tas nav nekas jauns un nebūt nav jāuztrucas par darbības stabilitāti. Mn ir diezgan daudz objektu, kur esmu uzstādījis ši tipa AP. Nav nekādu uzkārienu vai tamlīdzīgi, ja vien tiešam nav kas globāls ar str'vu tajā objektā.
    • Net
      Kā jau aprakstā minēju, cloud access point. Opcijas configojas caur netu. Ja vien daudz maz normals iekšējais Lan, nav vispār nekādu problēmu. Pa lielam musdienās lokālais tīkls bez interneta.....nu ...nezinu nevienu tādu gadījumu   Ja tīkla devaisiem  neizmanto kaut kādus no name switchus, kas maksā 5-10 eur, nu tad nav nekādu problēmu.
    • AlCohol
      nu tapēc jau saucas AP.
    • Laxe
      Visa šitā migrantu padarīšana ir top līmeņa komēdija Kamēr Policisti mēģina arestēt Eiropieti jo valdība atklāti pavēl tiem vienmēr ņemt migrantu pusi, tikmēr Arābs tam mugurā ar nazi   https://bigmemes999.funnyjunk.com/comments/Real+version+_edd97ab14da6f1ae2d773ce2b5359e89.mp4 Ganjau arābam iedos mazāku sodu nekā tiem kas sevi aizstāvēja.    
    • Stepselis
      Bez interneta tas ir bezjēdzīgs dzelzsgabals, pat lokālais tīkls nestrādā.
    • uldise
      @Net nekad nav sanācis ar šādiem ņemties - kā viņam bija ar manegement - viņš ir tipa lokāls, jeb obligāti vajadzīgs būt internetā, lai tiktu pie managementa? ja tā, tad tur vēl kāds subscription vajadzīgs vai tml.?
    • biomass979
      Nu man te kautkāds EATON iekš kura tikai 5A aķis !Kompi velk,bet kad pieslēdz moni,atrubās.Tad šo pieliku tīri vienai kamerai kura atrodas Mājas vērandā!
    • biomass979
      Nuja Uz 100W jareiķinās!
    • Racer
      VID_20240601_104501_492.mp4    
    • AndrisBB
      Tak specenē rakstīts cik katra kamera patērē:   Power Consumption Maximum: 7 W Typical (Day Mode): 2.3 W Typical (Night Mode with White LED): 4.3 W   Tāka 35W minimums vismaz uz kamērām.  Modēms/NVE ar ganjau pīķos katrs noēd stipri virs 20W.   Noraustīsies elektriba, nez kapēc modēms izdomās restartēsties un tie 20W uz ko tu tēmē būs par maz lai jebkurs no devaisiem varētu palaisties, tā nu beigās nekas tur neies. 100W varbūt būtu tuvāk patiesībai.   Bet nu jebkurš daudzmaz jēdzīgs UPS tak to izturēs. Ja neskaita tos mikro-UPS, kas vairāk par 20W nemaz nevar.
    • Jurkins
      ja kaut kur atrod un iedzer krievu laiku koksnes antiseptiķi. 80-tajos Viesītē (ja pareizi atceros) viens tāds pailgi staigāja. Atkačāja šo, bet tāds tumši violets esot vēl ilgi staigājis.   upd. Kaut kas mums tomēr ir - vakar pieņēmām darbā čomu ar ausu tuneļiem (~5cm). Viss jau labi, ka tik kāds braucošs iekrāvējs neaizķer.
    • dainis61
    • AlCohol
      nu man APC 325 baro vienu NVR ar 3 kamerām, rūteri, radiolinku, NAS un savas 40 minūtes ar jaunu bateriju iztur. gadu veca baterija kādas 20min notur.
    • Rainis
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...