Jump to content
  • Tēmu lasa   0 biedri

    • No registered users viewing this page.
  • Kas ir tiešsaistē   11 biedri, 1 Anonīmi, 116 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

    • maize
    • raiviic
    • AndrisBB
    • @rmands
    • e = d
    • spameris
    • jacobs
    • biomass979
    • Lin
    • Long John
    • Edis7
  • Biedru statistika

    26248
    Kopā biedri
    5180
    Bieži tiešsaistē
    Dobermanis
    Newest Member
    Dobermanis
    Pievienojies
  • Jaunākie Ieraksti

    • biomass979
      Es vispār neko kas plastmasas pudelēs nelietoju,tulīņ būs 3 gadi kā neko gazētu nedrīkst,nu ka nedrīkst,tā arī no tās plastmasenes neko nevaig!Izrādas,mums no dziļurbuma nāk ūdens ar -110 orp
    • AndrisBB
      Pa lielam jau vainu tā firmwāre tur ir vai nav. Nav nekāda īpašā iemesla viņai palikt lēnākai. Ja paskatās zem /lib/firmware, tad uz Minta tur ir gandrīz gigabaits, pārsvarā visādu WiFi čipu un citu štruntu vajadzībām, tiem patīk tā darīt. Varbūt kāds distro kautko vecāku izmet ārā vietas taupīšanas pēc. Bet savādāk, tad jau drizāk ja galīgi nav kāds brendotais Dells/Lenovo utt, kam jau no rūpnīcas nāk ar visiem draiveriem/firmwārēm, tad visdrīzāk jāskatās OS, kas 6 gadus vecāka, jo paiet kādi divi gadi kamēr kāds labvēlis pieliek. Tad vēl visiem 'populārajiem' distro patīk izmantot kādus 2 - 3 gadus vecu kerneli utt.  
    • biomass979
      Nēmīz,konkrētais kolēģis pagaišgad Vācījā tika kremēts,un vispār,tas bija tālajos 2003 vai 4 gados!Un vēl konkrētāk,mēs takš visi esam sūdubrāļi ,kā arī curumšvāģeri!😁
    • ggg97
      Vecīt, viss skaidrs. Maini darbu uz ātrāko! Ar tādiem kolēģiem ikdienā sāniņš pret sāniņu, sorry, ātri par biomasu var palikt. 
    • biomass979
      Tas ir līdzīgs atgadījums kā man! Man ričukam savaidzējās pakaļējo zobratu,bet bija piektdienas vakars un velo veikali slēgti.Pirmdienai gaidīt nebij laika! Bija tā ka darba kolēģis bija nopircis savam,bet vēl nebija uzlicis,ķiapa vēl ar to veco varēja pamīt!  Šis saodis ka man vajag zobratu,sāka piedāvāt savējo,bet nejau par tādu cenu kādu nopircis!Lieta tāda,ja es pats būtu uzprasījies,bet nē nepiedāvājos atpirkt pa konkrēti bišku dargāku summu,tad uzskatu ka nekas man nav japiedāvā it sevišķi par dubult cenu! Pie sevis nodomāju-Suka kolēģis-un pretatbilde uz tādu gājienu atnāca spontāni! Es šim  saku,labi ņemu pa tiem 15 latiem,bet ar nosacījumu,tos astoņus latus ko tu man prasi par virsu izmainīšu divsantīmniekos un tā slaidi pa vienam tev stūķēšu Tūplē - kā spēļu automātā! Bļē,pus gadu nerunāja!!! Nu-lai viņam vieglas smiltis,kautgan šo sasvilināja!
    • Didzis
      Tā tev tas videomagnetofons ģimenes relikvija, ka gribi remontēt? Tagad tak pat ejošu viģiku var pa piečuku nopirkt, bet remonts noteikti maksās dārgāk. Man pēdejā laikā pat bail ķerties pie remonta. Nesen sataisīju viģiku, zvanu klientam, bet šis man atbild, ka vairs nevajag, kaimiņš esot ejošu atdevis. Cits cilvēks vēl kovida laikā iedeva lenšu magnetofonu sataisīt. Dikti gribot vecās lentas paklausīties. Es saku, ka man tā vecā muzička ir digitālā formā, lai tik iedod flešku, ierakstīšu. Tā bija kļuda, tā i stāv saremontēts lentinieks jau divus gadus un neviens pakaļ nenāk.
    • Redline
      RX570 jau nav LP?  Man jebkura der, ka tik LP un jaudīgāka par 1050ti LP. 
    • Laxe
      Vienmēr var būt sliktāk, Kur tevi spiež balsot par šādu jo alternatīva ir Šleserveidīgais. https://bigmemes999.funnyjunk.com/hdgifs/Pathetic+tenderest+_9e1639_11119784.mp4
    • M@R$$
      Kaimiņš ir atgriezies suņu būdā (kur viņam arī vieta), paspējis jau ar Volmāru saēsties, un tā visādi...
    • Didzis
      Festivālam ir daudzas lietas spiestas no SABA radio. Ultra īsviļņu bloks ir precīza  SABA  bloka kopija. Tais laikos 100MHz frekvence skaitijās ļoti augsta un uz lampām bija tehniskas problēmas bloku uztaisīt. Paši RRR darbinieki atdzīst, ka ir špikojuši konstrukciju. Frekvenci šai blokā pārskaņo mehāniski  bīdot spoles un mainot induktivitāti, nevis ar maiņkondensatoru. Cita lieta, mūsējie uztaisīja krutāku radio ar pilnu tālvadību un labāku skaņu par SABA , tā kā visu cieņu konstruktoriem.
    • Tuubijs
    • ggg97
      Pozņaks tas, kurš Ukrainas konvojus organizē? Kamdēļ tādam kristālam ar šitādiem saistīties, nav saprotams. Apvārdots.
    • HIGH-Zen
      Super tagad tēma izskatās. Prieks lasīt.
    • Racer
    • Jurkins
    • Jurkins
      Pēc visa spriežot autors ir traki apvainojies. Ka tik neaiziet līdz suicīdam.
    • Jurkins
      Nu redz... te ir tā vieta (no daudzajām), kur demokrātija sūkā un rij. Latvieši nobalso katrs par savu "viedo", kurš vispār jau ir baigi gudrs, inteliģents un pareizi runā, bet kreivāni visi par Ušakovu.   Es balsošu pret. Tāpat kā Saeimas vēlēšanās. Izraudzīšos manuprāt (jā, man ir tiesības kļūdīties) labākos no sliktajiem. Visticamāk par "jenotību". Pat droši.    
    • ggg97
      Un kāpēc virsraksts safists? Man pašam S50 stāv kaķa istabā, nepieslēgtas. Klausos tagad kaut kādas jaunmodīgās S30, no kurām pēc S50 ausis vīta. nav vietas, kur organiski tās izvietot. Pieradu. Ieslēdzu ~2 ×mēnesī kādu i-neta radiostaciju, nav kritiski. 
    • Tuubijs
      Tak LV saeimā esot viņam tāda ir, domā, ka vejnotība izdotu viņu, ja nu brīnumainā kārtā sanāktu čerņa? Netak!
    • Müller
      administracija varetu uztaisit lai nevar ierakstus dzest pec noteikta laika. neko vairs parskatit normali nevar
  • Foruma statistika

    • Kopā tēmu
      101.4k
    • Kopā ierakstu
      1.5m
×
×
  • Izveidot jaunu...