Man bija škrobe, ka tajā nedēļā nebiju Latvijā. Arī kaut kad domāju, ka vajag skrūvspīles, paskatījos piedāvājumu depo un līdzīgos un sapratu, ka lolnauwerc.
Parkside vismaz ir godīgi instrumenti un savu naudu ir vērti. Protams, neko diži vairāk nevajag gaidīt.
Tās, ko te lika @jacobs noteikti ir visās dimensijās labākas, bet nu negribu es instrumentam, kuru nemaz tik bieži neizmantošu, izmest vairāk par kādiem 40-60 eur. Psiholoģiski. Ja man būtu lielāka vieta darbnīcai, droši vien lietotu biežāk un būtu vērts.
Man baigā vajadzība nav bijusi, lai gan bija vienas, tādas maz mazītiņas, kādsas 5cm platas. Ar tām iztiku. Tagad nopirku lielākas, no Parkside nesen. Manām vajadzībām noteikti pietiks.
Ja tiešām grbi PSRS, tad jāmeklē tajā pašā ss-ā, kādās facebūka grupās, kur kādus krāmus tirgo vai tml.
Nez, cik atceros, tās, kas bija skolā, bija tīri OK tām PSRS izstrādājumiem.
Man ilgi vajadzētu sist pa galvu, lai es vēl kādreiz atgrieztos pie krievu tā laika čuguna brīnumiem.😏
Skrūvspīles sākās, teiksim, ar šādām https://ecommerce.sanistal.lv/lv/product/instrumenti-un-iekartas-rokas-instrumenti-skruvspiles/skruvspiles-100mm-format--3000501300
Jā, esmu jaucis un licis kopā ne reizi vien.
Rapidam ir 2 žokļi un skaitās universālas 3...4.8. Baigi grūti noregulēt tā lai varētu:
1. normāli, viegli ielikt kniedi
2. labi vilktu
3. nepārkniebtu kātiņu
4. izriet no 1. - lai izlietotais kātiņš viegli izkristu
No sērijas - kas der visam, neder nekam.
Laika mašīnu vajag.🤣 Pa laikam ss kādas uzpeld.
Man ir kaut kas no šīs sērijas. Luftes visās malās, variet uzskatīt "kādreiz zāle bija zaļāka" 🤣.
Kā laktiņa der.👍
Droši vien jāsāk ar to, kāda veida un kāda izmēra skrūvspīles interesē - stacionārās (lielas vai maza) vai "rokas" (lielas vai mazas, skrūvējamās vai "quick clamp").
Es gan laikam labas tāpat nevarēšu ieteikt - stacionārās lietošanā ir kaut kādas senās, par kurām neesmu sajūsmā, savukārt sīkās ik pēc dažiem gadiem sanāk piepirkt vai nomainīt.
Virtuves ražotāja meistari kaut kādas bija ieteikuši (šiem jau labas vajag, vienīgi lietošanas apstākļi salīdzinoši sterili), bet toreiz nenopirku, tagad vairs bildes nevaru atrast.
ahoi, kur vatr dabūt normālas skrūvspīles? vecās labās sencis savas izmeta, jo neizmantoja sen ...tagad skatos veikalos tik čaina brīnumi, ok nopirku ar atlaidi vienas...bet nez cik ilgi vilks. diez vecās cccp ir vēl kaut kur krāmu tirgos ?
~1967
AM diapazonam
metala frikcijas diska parnesums starp rokturi un skalu *liels parnesuma koef*(rokturim divi maza diametra ploksnes satver lielo disku~) , disks vada skalu 1:1, skalai ir cietais strika parnesums 2:1 ar kondensatoru
atdure. disks izslid
FM diapazons
vienkarsha ass, diskam uzvulkanizeta gumijas mala ~1:1
Viņi jau raksta ka nerekomendē neko šurāku par 25mm. 30mm optimāls.
Braukt jau var, bet nu reāli saķere jau nu ne tuvu nebūs kā vajag. Plus ganjau arī var nomaukties.
Es droši vien tā nebrauktu. Ja jau liek tik platas riepas, tad arī atrod atbilstošus ratus.
(nu un pats galvenais, ka komiski izskatās 😂 )
Kautkā uz aci izskatās ka tie rati stipri pa šauru tām riepām.
Maxxis Rekon Race 2.40'' optimized for 30mm rims to maintain correct tread spacing and cornering feel.
(25mm minimums)