Kāds pārsteigums! 🤣 Vienīgi Andris ir nesatricināms kā klints.
WoW! Parasts vilciens! Par starpgalaktiskā teleporta cenu. Andri, Tu savā slims cilvēksmā pārspēj pats sevi!
Nu bet, 250 km/h (un vai maz viņi tik ātri brauks un tur vēl kravinieki drillēs) jau sen nav uzskatāms par īpaši ātrgaitas vilcienu, parasts vilciens un tādi pastāv ar krietni mazāku iedzīvotāju blīvumu.
Atmaksāšanos. Par atmaksāšanos tikai RB lapā vēl stāv, par to pat propagandisti vairs nerunā. Jautājums ir cik lieli zaudējumi būs, vai vispār paceļami.
androīdi brauks ar to RB.
Tu, Andri, neķer kreņķi, tūlīt būs Švauksta pasūīto neatkarīgo ekspertu atzinums. Es jau saprotu, ka Tevi kā rūdītu kreiso universitāšu absolventu tas neņems 🤣. No pasaran!
Ja parēķina km uz 100k iedzīvotāju, tad nekāds rekords tur nebūtu.
Pat nebūtu līderos, tāka iedzīvotāju blīvumam tur ar nav nozīmes.
Visa problēma vienkārši ka pārāk daudz uzreiz gribēja.
Būtu uzbūvējuši sliedes un tad domājuši par pievadiem lidostām, grandiozām stacijām un vēl nezin ko.
Tagad lai vienkārši norij krupi, aizmirst par Rīgu un būvē sliedes. Tāpat nekur dibenā neliksies. Ja izdomās nebūvēt tad nāksies iztērēto atmaksāt, gan pašu, gan igauņu un lietuviešu.
Un beigās palikt bez nekā.
Savādāk iedod naudu, bet nabaga sliedes uzbūvēt nevar. Kāda tur tad var būt runa par vispār kautkā uzbūvēšanu.
@Jurkins, varbūt kniedes štruntīgas, ja reiz trūkst ne tur, kur vajadzētu? It kā tak kniedētājam vajadzētu viņas nevis pārkniebt, bet noraut. Savukārt noraut var tur, kur kniedes "kātam" vājākā vieta.
Sev toreiz paņēmu Rapid RP150 Multi. Neatminos, vai 4.8mm tēraudu arī lietoju, bet mājās tādas mētājas, tad gan jau kaut kur vajadzēja. Nedaudz lēns (laikam liku pie Dremel 1120), varbūt nedaudz neparocīgs, slodze niecīga. Neatminos, ka būtu rāvis kniedes nepareizajās vietās. Tikko pajaucu vaļā, viņš kniedi saķer ar līdzīgiem trīsdaļīgiem "žokļiem", kādi tiek lietoti urbjos.
Nu tāpēc jau es iepriekš rakstīju, ka nerēķināšu cik (simtos) gados atmaksāsies RB. Vienkārši NEKAD. Tikai ARNP būs sacēluši mājas pierīgas ciematos sev un radiem.
Tāds 3 sliežu, var jau arī 4 derētu tajā Rīga-lidosta posmā, lai cilvēks, lauku parastais, arī var uz lidostu ar Vivi aizbraukt. Bet sliedes nav visa infrastruktūra, tur ir viss sarežģītāk.
@jacobs, fizioloģiski precīzi tāds kā Tev kniebj nost ne tur. Tā grozāmā galva ir super un 3...4 mm arī bez panikas, bet lielākām laikam vajag kaut ko citu.
Es smagākiem darbiem, droši vien, pirktu šo, ja darbs, arī epizodisks, prasītu.
https://www.gitana.lv/rokas-instrumenti/kniedetaji/rokas-kniedetaji/kniedesanas-knaibles-pop-ps40x
Pašlaik man ir https://www.inserv.lv/products/2696/kniedetajs-ar-grozamu-galvu-24-48mm-2681-bahco
Taču neesmu apmierināts. Bet reti vajag, samierinos.
Ļoti labi! 👍 Varu Tev ļaut ekstrapolēt. Manā pakļautībā ir ~30 darbinieku. Līdž šim biju ļoti saprotošs. Pašlaik esmu atvaļinājumā un atgriežoties notiks sapulce, kurā tiks paziņots, ka cilvēcīgi ar jums apieties nevar, turpmāk būs zvērīgais kapitālisms. Atbilde ir vienkārša - cilvēcīgi nesanāk..
Vangoju, ka nebūs, jo ziemeļi-dienvidi pārsvarā brauks pa divām. Ja tur vispār kāds brauks!
Savukārt tās, kas austrumi -rietumi... nu tur ir grūtāk... redz, ja krievānija paliek mūžīgs ienaidnieks, tad vispār nedils, drīzāk sarūsēs.
Redz, smieklīgākais jau ir tas, par ko parastam, normālam dīvāna ekspertam sen bija skaidrs - ņemot vērā, ka mums iedzīvotāju blīvums ir kārtām mazāks kā Ķīnā, tad arī finansiāli paceļamais vilcienu ātrums ir kārtām mazāks.
Es eikšu vēl radikālāk - pareizais variants būtu bijis vienkārši pārceļot to vienu sliedi par huja tiesu tuvāk otrai.
Nekas traks, vienkārši trīs sliedes, vienai no esošajām 2 blakus pieliek 3.
Tur ir kaudze problēmu, sākot ar to ka vienai no tām būs lielāks nodilums, pārmijas, signalizācijas. Sākumā vajag apreģeļitsa, stratēģiju mums vajag un ko gribam, ko ar to darīs un kā uzturēs, nevis kaut ko būvēt jo jābūvē, tā vajag. Pilns internets ar informāciju, dual gauge.