tad skaities uz kaut ko no šāda tipa . Pašam ir tieši šis modelis, 4.8x10 tērauda kniedi ar 3 piegājieniem savilka bez īpašas piepūles. Nu ja ņem ar garākiem kātiem , tad attiecīgi vēl vieglāk (nu ja kāds to pats neiedomājās ).
Nopērc Cesnu. Mums te netālu viens pabiezāks džeks ir iegādājies helīti - ik pa laikam, ja pietrūkst, lido uz Jaunpili pēc aliņa. mentiem pagaidām nav iespēju gaisā promiles pārbaudīt
Godīgi sakot, pat nezinu, ko teikt...
Manuprāt, nav jēgas viņus apsveikt. Man ir sajūta, ka viņi noteikti iznīcinās vēl kādu radiostaciju.
Labi, ja, piemēram, vēlreiz uzvarētu STAR FM, lai atbrīvotu vēl kādas frekvences, vai vismaz SWH Rīga (lai gan tagad tas būtībā ir tas pats, kas SWH), vai maksimums: Divi Krasti Radio.
Bet tas, ka uzvarēja tieši viņi... Šeit, šķiet, palīdzēja tikai nauda.
Jā, nu avots ngan nekāds, bet nedomāju, ka traki dirš...
https://www.la.lv/2030-gadu-var-aizmirst-kulbergs-piedava-mainit-rail-baltica-pamattrasi-un-meklet-letaku-risinajumu
"Ir jādomā, kā dzelzceļa projekta “Rail Baltica” pamattrasi iespējams izbūvēt, maksimāli izmantojot esošo 1520 milimetru (mm) dzelzceļa koridoru un uzbērumus, intervijā aģentūrai LETA sacīja Ministru prezidents Andris Kulbergs (AS)."
tepat (laikam pat šajā tēmā) kāds dīvāna eksperts reiz minēja, ka pirms 2. p.k. Latvijā bija divu sliežu platumu dzelzceļa līnija...
Davai, es arī iespamošu. Pat par sākuma tēmu! Par kniedētāju! 🤣
Šonedēļ savajadzējās pakniedēt ar 4.8 mm kniedēm. Tērauda. Depo nopirku kniedes un, protams, sapratu, ka ar savu ērto, bet mazo (kuš, izvirtuļi) kniedētāju es drīzāk bruku dabūšu, tāpēc turpat Depo nopirku tādu verķi, kuram vēl galva grozās uz visām pusēm. Bet nu ar tām 4.8 mm tērauda kniedēm ... ja katru dienu kniedētu, tad rokas būtu ... ai, nu kā tam jūrniekam, kurš spinātus ēda. Un problēma - apmēram piektajai daļai kniežu to "kātiņu" norauj nevis tur, kur pienākas, bet pārrauj atstājot kādus 2 sm garu stumbeni. 3...4 mmm kniede ir ok, alumīnija ok, bet tieši lielās 4.8 un tērauda. Principā jau sakniedēju šoreiz visu, ko vajadzēja, bet patīk labi instrumenti, kuri ir pie rokas. Ir kas iesakāms?
Vispār rodas šāds jautājums, ja Latvija/Baltija tērē 15%, bet nodokļus iekasē no visas 100% summas bilance taču ir pozitīva. Latvija samaksā strādniekam 15% no tā algas un tajā pat brīdī iekasē nodokli kas nav mazais no pilnās algas. PVN par precēm. Galu galā strādnieks pēc nodokļa algu tāpat notērē, kur atkal nodoklis nodokļa galā.
Nu tik domās, nu tik uzlabos visiem dzīvi, nu tik būs viss super. Nu pilnīgi vienalga ko izvēlēs (nu tikai ne JV, LPV un kas tur vēl sliktie) - nekas nemainīsies, to jau sen Bidstrups ir parādījis.
Nu nav jau arī diži grūtāk nekā to bateriju nomainīt. Been there, done that (ne no brīva prāta). Atliek augšā vienu stūri ar milimetru augstāk uzlīmēt nekā otru, lai pusotru metru zemāk šķībums jau būtu centimetrs. Nu var jau līmēt pie uzmontēta ruļļa, nevis uz galda - tad it kā var taisni pielīmēt, bet tak viens sāns rullējas "mazliet ātrāk" nekā otrs - kad tiec līdz pusei, žalūzijas apakša jau sprūst "sliedēs". Bet nu to var risināt, makgaiverene ir universāls instruments.
Tā ka, ja reiz pat es tiku galā, nekas diži sarežģītāks par noikas baterijas nomaiņu tur nav.
Ak jā, auduma biezums ir svarīgs. Vispirms testam vienam logam ņēmām ar 70% aptumšošanu - pēc skata it kā ok. Pārējiem logiem ņēmāmar 100% aptumšošanu - tak tos pēc montāžas nevarēja uzrullēt līdz galam. Nācās taisīt distancerus, uz kuriem montēt to kaseti.
Nezinu kur radās, bet pat atdeve radās viņu lapā:
Rail Baltica sniedz ievērojamu atdevi – 45,4 miljardu eiro ieguvums no 15,3 miljardu eiro investīcijām apliecina, cik nozīmīgi ir gudri ieguldījumi infrastruktūrā. Rail Baltica pirmās ieviešanas kārtas mērķis ir nodrošināt funkcionējošu dzelzceļa līniju Baltijas valstīs, savienojot tās ar Poliju.