-
Tēmu lasa 0 biedri
- No registered users viewing this page.
-
Kas ir tiešsaistē 13 biedri, 0 Anonīmi, 2418 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)
- Stepselis
- msp
- Jurkins
- Gestapo
- AndrisBB
- jlopatko
- sounDDesign
- zeds
- raiviic
- Ghost_az
- Aigus
- _dunduks_
- jacobs
-
Biedru statistika
28090
Kopā biedri6787
Bieži tiešsaistēNewest Member
Patv
Pievienojies
-
Jaunākie Ieraksti
-
Slinkums meklēt datus. Pieņemot, ka Eiropas daļā naftas pārstrāde jau ir 33-50% lejā, tad tas nozīmē, ka nepieciešamais ir jāimportē. Par tirgus cenu. Kas nozīmē, ka tie, kas saņem 30k rubļus mēnesī, autotransportu nevarēs atļauties nekādīgi. Tas nozīmē, ka īstā krīze sāks ieskrieties tikai tad, kad šis imports jau būs ikdiena.
-
Pasaule katru dienu atnes kaut ko jaunu. ASV nevarēja iebombardēt Irānu akmens laikmetā? Varēja. Vienā setā. Bet triecienu pa attiecīgajiem objektiem nebija. Kāpēc? Tāpēc, ka negribēja vēl vienu Irāk/Afganistānu/Lībiju tikai 10x (vai cik) lielāku. Dilemma. Tagad visādi kretīni triumfējoši paziņo, ka ASV ir zaudējusi. Vai viņi padomā, kas būtu, ja to valsti iedzītu akmens laikmetā? ASV ir aiz okeāna. Bet mēs esam sasniedzami pa sauszemi. Tur vienkārši nav pareizā lēmuma. Nu viens ir... veikt iznīcinošu kodoltriecienu, lai izdzīvojušo vispār nav. -
Tas no kurienes? Varbūt kaut kāda Krimas cena https://www.globalpetrolprices.com/Russia/gasoline_prices/ -
Kāds sakars te ar algām atkal? Vienkārši 80% Krievijas populācijas dzīvo vienā stūrī. Tāpat kā lielā daļā lielo valstu. Ķīnā ar dzivo tik gar vienu maliņu un pārējie 90% teritorijas tukšums, tāpat kā Amerikā, gar abiem krastiem un pa vidam nekas. -
Aha. Paskati kādas ir vidējās algas, teiksim Pleskavas guberņā. Šim varētu piekrist kontekstā ar to, ka tramponkulis ar irāņiem neko nav pielēmuši un izskatās, ka nepielems arī tik drīz.
-
-
Precīzi tās pašas domas. Turpinot iepriekšējo... Arty saka, ka firepoit stāsta, ka palaidis 205 dronus un krievi saka, ka notriekuši 200, tie 5 atlūzu veidā trāpījuši kaut kur... bet patiesībā palaisti 20 un krievi notriekuši 15. toties naudiņa samaksāta... Pļa, nu nav nekādu ilūziju. Tāpēc es saku, ka kāpēc laist 300 dronus uz 30 vietām, kur katrā ir pga, kura var notriekt 8...10(piemēram), kāpēc nepalaist visus 300 uz 1..2 vietām, kur 280 visu nonestu lupatu lēveros. Varbūt tāpēc, ka nav to 300? Bet naudu Mindičs (un Zelenskis) saņem. -
Tas visā krievijā. Bet cik Eiropas daļā? Un otrkārt. Lai importētu - vajag naudu. Budžetā baranka. Jēlnaftai cenas nav, bet ja tankštellē cena ir 150+ rubļi par litru, tad tā ir principā Eiropas cena. Bet krievijas alga.
-
Jā, ir sācies. Bet tomēr ir čujs, ka nav viss tik vienkārši. Bet flamingu nav. Atzīsim beidzot, ka Ukrainas gebelsizācija ir sasniegusi velnišķīgus apmērus. Skaidrs, ka mēs visu infu reāli iegūstam no neta, nu tā tas ir, un tagad vispār nevar saprast, kam var kaut nedaudz ticēt. Jau gadu atpakāl solīja, ka flamingus ražošot 7 dienā. Pašlaik ir dokumentāli pierādāmi 5 flamingu trāpījumi. Tas pats Arty Green. Skaidrs, ka viņš ir aizvainots, ka viņam nācās aiziet no bruņotajiem spēkiem. Bet viņš gadu atpakaļ klārēja, ka vajag midlstraiku. Un viņš par firepointu izsakās ļoti neglaimojoši. Ticēt? Neticēt? Bet dāma ar lakotajiem nadziņiem gadu + atpakaļ meloja par flamingiem. Un viņš saka, ka vispār nav skaidrs, cik fp-1 un fp-2 tiek izšauti... un lielā vairumā video ir atpazīstami nevis firepoint droni, net an-196"ļutij"... Nu tā... -
Domāju, ka visi par agru priecājas, naftas pārstrādes kritums tikai 25%, cenu pieaugums arī tikpat, tā nav pagaidām liela problēma un to var atrisināt, pa lielam pēc nedēļām 3 var būt viss atkal kā bija, trūkstošo no Kazahstānas var ievest un vēl kur dabūt. Ja varētu nosvilināt vēl 25%, tad būtu cits mērogs, bet tur Ukrainai visticamāk būs rokas par īsu. -
Esmu citās domās. Kopš Gostomeļas lidlauka šturmēšanas, krievs lielu akcentu ir licis uz kontraktniekiem. Kuru līguma nosacījumos viss ir skaidri un gaiši pateikts. Līdz ar to 90% no krievijas sabiedrības netiek ietekmētas. Tāpēc arī nebija liela kipiša par melnajiem maisiem. Taču interneta neesamība, benzīna neesamība, strāvas pārtrāvumi - tie ietekmē ļoti plašu sabiedrību. Un tas gan ir par krieviem. Un kas attiecas uz to degvielu un loģistiku. Man tomēr izskatās, ka tas māla milzis ir sācis ļodzīties. Tieši šobrīd kā ēst ir nepieciešams maukt vēl vairāk tos flamingus, lai kāpinātu temperatūru un brauna kustību tai elles katlā. Nedomāju vis. Fāters itin labi raksturoja situāciju, ka m.īza visi un publiski muti neviens nevarēja palaist. Vieglajā versijā tad atlaida no darba. Smagajā - iedeva vēl pantu (80-ajos).
-
@jacobs, beidz tuftu dzīt. Toreiz cilvēki vienkārši dzīvoja. Lielākā daļa. Un, ja nebūtu dzīvojuši, bet aizbraukuši jūrai pāri, tad tagad vienkārši nekā šeit nebūtu. -
Par to dakšu un zobārstu runājot - šķiet, zobārsts ir bez maksas (protams, varu kļūdīties, nav bijusi vajadzība). Potenciālās ilgtermiņa sekas gan var būt bēdīgas. Nesanāk tam velo pieķerties, bet ja pieņem, ka jāmaina dakša (var gadīties, ka jāmaina visu velo) - kur to vispār var atrast? Cik vietējos veikalos paskatījos, dakšas vai nu netirgo, vai ir "nepareizie" izmēri. Velo - CTM Rocky 1.0, SKU 222.046, kaut kāds 2021. vai 2022. gada modelis, vēl ar cieto dakšu (tagadējie ir ar ~2kg Suntour M3010 24"). -
Čukča vispār atrod sen pazaudēto kažoku zem maikas, kad šmigā kopā ar krievu aiziet uz pirti. -
Tev vienkārši tā nebija paspējusi tā arī īsti iesākties.🙂Bet citiem taviem turpmākajiem vecākajiem darba kolēģiem tā padomija galvās tā īsti nemaz arī neizbeidzās nekad. -
Šobrīd Mobo, CPU un PSU rezervēts līdz rītdienas pēcpusdienai. Updeitošu, kad pārdosies / nepārdosies. @aoma Sorry, bet neiebraucu.
-
Jopcik, Tu sarkasmu nesaprati? Man gan padomija izbeidzās ... kuru gadu rēķinam... 1987-to, tad man bija 18 un baigi neko jau nevarēja gribēt, bet savas domas bija tāpat. Un visu mūžu ir. Un būs. Arī par sensitīvām tēmām (piemēram RB, kad dažiem gribas uz Parīzi) 🤣. Un neesmu gatavs ar pieri sienā skiet. Esmu spējīgs atzīt, ka mans viedoklis bija nepareizs, ja dzīve (nevis būta toleranti empātiskie pareizie un viedie) pierāda, ka tā ir. -
Tikai čukčas kažoku nēsā uz pareizo pusi un negriež otrādi pie katras varas maiņas. Latvieši vienmēr izcēlušies ar pretējo... -
Varu jums abiem ''solagām'' paskaidrot, arī kā toreizējais funkcionārs.😉Nevienu domājošu cilvēku arī tad neietekmēja tāds ''partijas viedoklis''. Tas bija tikai laikrakstu virsrakstiem. Bet tā cilvēki dzīvoja savu dzīvi, bet ideoloģija savu. Varbūt tikai senajos Staļina laikos bija savādāk? -
Galīgi vairs nav par ko kapāt? Tirgus sadaļa vispār ir nodalīta atsevišķi.
-
-
Foruma statistika
-
Kopā tēmu102k
-
Kopā ierakstu1.5m
-
