Bet vispār to cepiena iemeslu nosaukt par starptautisku festivālu var tikai ļoti talantīgs un izdomas bagāts cilvēks. Ja jau kā melš tur paņēma 8 barigas, tad visdrīzāk bija operatīvā informācija.
Vai ķerstīt festivālos? Gan jau ka nē. Tā tiešām ir policijas resursu izšķiešana. Tirgotājus vajag šaut bez brīdinājuma, kamēr viņi nav tikuši līdz festivāliem.
Un zāli principā varētu legalizēt (bet par smago, tai skaitā ripu tirgošanu nošaut).
Pa lielam, ar optimista skatienu novērtēji. min. šeit 80% no patstāvīgajiem Foruma biedriem ir ar atkarībām. Nokomentēšu Alkoholismu, viņš nav ārstējams, cēloņi viņam,-ir! Tālāk, alkoholiķus var nodalīt pēc dzerošiem un nedzerošiem. Esmu pēdējā definējumā:)
Nu tak nejau visus pārdod pa 80. Pa 80 pārdod tos ar pusnograuzto sēdekli. Labākos pa 400.
PVN jau jāmaksā tāpat no visas summas, jeb pievienotās vērtības. Iepērk jau bez PVN.
To es saprotu ka lai pārdotu par 80 nepērk par 80. Bet to konteineru pašiem atgādāt maksāja varbūt miljonu. Prece ir lietota un vieta iztēlei 15 pārvērst par 80 ir plaša. Pats rakstīji un atbalstīji, ko gribu to daru, visi tā dara
Nejaunu veikals viņus pa 80 pērk. Nopērk čupu ka te teica pa 400.
Tas kā te no Dānijas. Minimālais daudzums 500gab.
Cena 15 eiriki gabalā.
https://merkandi.co.uk/products/used-bikes/962575
We can fit an average of 450 used bikes in a 40ft container and 220 pieces in a 20ft container. Contact us for exact prices. Big quantities have bigger discounts.
We always have more than 1000 bikes in stock and can supply up to 10.000 bikes per month via container export. All legal documents included.
Par asinsanalīzi pieņemu, ka tā būs taisnība. Par urīna? Kuram dzimumam to uzrāda? Daiļais dzimums var ievilkt dūmu no dažādām atverēm savā ķermenī :D😁 Tad kur, no kurienes, un kādi mērījumi ....😍 Piem. meitenēm, vecāmun jaunām
Un? Uzkāps tev uz pēdas vai izsmies?
Tas ka kāds brauc appīpējis, ar ko tas atšķiras no braukšanas dzērumā? Nu ja brauci dzēris/appīpējies - saņem sodu.
Jaunieši festivālā vai kautkādā pārtijā zāli pīpē? Pff, tiešām lietderīgi iztērēti policijas resursi viņus ķerstot, nekā labāka darīt nav ko?
Un pat ja pieņem ka noķer 10, tad ko tālāk? Kam no tā labāk paliek?
Nē zāli tiešām līdz nedēļai vai pat mēnesim var urīna analīzēs redzēt.
Latvijā pāris cilvēki jau tā ir smagi iekrituši. 5dien vakarā uzpīpē zāli, 1 dien avārija, ekspertīze un sūdi. Jo Latvijā nav noteikts minimālais daudzums kā alkoholam. Jā kādreiz ceļu disputā gribas kādam iegriezt,var ierakstīt protokolā ka otra puse izskatās vielu ietekmē. Tad inspektoram bija pienākums veikt ekspertīzi. Tā var riktīgu jackpot noķert.
Varbūt tagad vairs tā nav, nav bijusi vajadzība sekot līdzi.