Kārtējā Šlesera shēma un vairs vispār neizbrīna, ka "Novaja Gazeta” publikācija par politiķiem, kam Putins maksājis milzu summas. Laikraksta galvenais redaktors Dmitrijs Muratovs nosauca arī Šlesera vārdu"
Nu vispār jau tevis minētās sistēmas, kuras nekārtos pie slodzes tāpat jau diezvai kāds rakstītu C, C++. Par EDS, neatceros, vai te diskutēju bet nu tur vienk var uzlikt rindas sistēmu nu tip ja sistēmā vairāk par X lietotājiem tad sēdi un gaidi un skaties ciparu cik tev priekšā nu un ka pienāk tava kārta aizredirektē tevi uz to EDS, ir jau gatavi produkti tam, jo celt serveru kalnus, tai vienai dienai gadā diezvai ar būtu liela jēga. Nu klaudā protams savādāk, tur jau var saskeilot kā vajag (nu protams softam ar jāatblasta tas viss). Ak jā par tām C, C++ algām gan dīvaini, nezināju.
Konkrētā pudela arī piemin 'Bpa free', par ko parasti uztraucas, kad runā par alumīnija bundžām.
Tāka noteikti ir kautkāds 'labāks' pārklājums, kā alus bundžās parastajās.
Tik sūcamais kautkāds ne tāds.
Es par vairumu, mobilizētajiem, nevis kādiem speciālistiem. Kāda tehnika, parasta lāpsta. Kāpēc tā domāju, jo tas liekas loģiski un tas ka es tos "sborus" atceros, jo notika skolā. Mācījos tad pirmajās klasēs, no rīta ierodoties "sbori" bija beigušies, bet rezultāti nesavākti. Alkohola pudeļu jūra, visa skola benčikos, izdemolēta, pievemta utt.
stiepjams jēdziens. tehnikai, kuru uz turieni vilka prom, nedrīkstēja neviena lieka eļļas pile būt. diezvai Saņoku paņēma tikai dēļ tā, ka pofig par viņu. alkohols tur tāpat brīvi pieejams bija, ko šis Saņoks lietas labā darīs, ja turpinās kodēt?
Vai visas mūsdienu pannas ir alumīnija, ja skatās no ārpuses(dibena), pietiek pārklāt mikronu biezu citu pārklājumu un tā vairs nav alumīnija šādā izpratnē.
Pēc 40(!!!) gadiem vai puse ir vēl dzīvi. Manuprāt, kad Latvijā mobilizēja kara komisariāts vai kas to darīja, mobilizēja ne to veselīgāko, izglītotāko utt kontingentu un vairums ir ņēmuši galu dēļ sava dzīvesveida nevis radiācijas.
Tiem "iespējams" un "neviens nepateiks" onkoloģijas gadījumiem ja nekļūdos ir diezgan izteikta korelācija ar atrašanos likvidācijā vai augstu radiāciju saņēmušajos apvidos, salīdzinājumā pret kontrolgrupu - pārējo populāciju.
Nu beidz, gan jau ir divi varianti - vai nu saspiežot pudeli, radot iekšā paaugstinātu spiedienu, vai arī sūcot no tās, radot iekšā pazeminātu spiedienu. Necik lielu vakuumu gan ar sūkšanu nevar uztaisīt, tāpēc vajag vēl vienu caurumu, pa kuru pudelē var ieplūst gaiss, kas aizvietotu izsūkto šķidrumu. Caurumu var pievērt ar kādu klapīti, lai brauciena laikā pudeles saturs pa to nešļakstās ārā.
Tas otrais princips tiek izmantots kafijas automātiem paredzēto glāžu vāciņos - tur ir 2 caurumi. Ir arī tādi termosi. Tepat AndrisBB bija kļūdas pēc ielicis linku uz tādu sporta pudeli (tā puscaurspīdīgā caurule visticamāk ir gaisa pieplūdei, nevis dzeršanai).
Edit: Par termosu varbūt kļūdījos, man mājās ar 2 caurumiem ir "parastā pudele", nevis termoss. Visi 4-5 termosi ir vai nu dzeršanai ar atskrūvētu "vāku", vai arī ar 1 caurumu "vākā".
Kāds marketologs pārcenties - puedele jau tikai reāli strādā uz to, ka tiek saspiesta padzeroties. Ok, kaut kas lēnām jau tur pilēs.
Ja kas, pudeli jau ļoti vēlam reizi gadā mainīt, un regulāri jāmazgā, pie tam ar birstīti, arī to iemuti jāizrauj ārā, un kārtīgi jāizmazgā.